Strona główna Odchudzanie African Mango (opinie, działanie, efekty) – owoc, który szturmem zdobył rynek produktów na odchudzanie

African Mango (opinie, działanie, efekty) – owoc, który szturmem zdobył rynek produktów na odchudzanie

by Karolina Karo
9 komentarzy

Fenomen African Mango rozpoczął się w USA, by następnie rozprzestrzenić się w Europie. Nie bez powodu kapsułki zawierające wyciąg z tego owocu znajdują się na szczytach rankingów najskuteczniejszych tabletek na odchudzanie oraz zjednują sobie coraz liczniejsze grono zwolenników. Niemniej jednak wciąż pojawiają się także negatywne opinie o African Mango. Skąd te rozbieżności? Niewątpliwie efektywność kuracji z African Mango zależy od jakości samego preparatu oraz naszego własnego podejścia do odchudzania.

African Mango – skład i działanie

African Mango

Jednoskładnikowe suplementy diety na odchudzanie zazwyczaj charakteryzują się ograniczoną skutecznością. African Mango to jeden z nielicznych wyjątków. Zawiera tylko jedną substancję czynną, a jednocześnie daje świetne efekty w procesie spalania tłuszczu. Pomaga trzymać apetyt w ryzach, a jednocześnie silnie nakręca tempo spalania tkanki tłuszczowej.

Tajemnicą działania wyciągu z afrykańskiego mango jest bardzo wysoka zawartość błonnika pokarmowego, który wykonuje dla osoby z nadwagą naprawdę kawał dobrej roboty – znakomicie blokuje głód, wspiera procesy trawienia, przyspiesza metabolizm i przeciwdziała odkładaniu tkanki tłuszczowej.

owoc afrykańskiego mango

Afrykańskie mango, czyli Irvingia gabonensis, nazywane jest też dzikim mango, diką lub ogbono. Jest to wiecznie zielone, pochodzące z lasów tropikalnych Afryki, drzewo o jadalnych owocach. Na kontynencie afrykańskim od dawna cenione jest ze względu na swoje walory odżywcze. Miejscowa ludność wykorzystuje niemal wszystkie części dzikiego mango – korę do leczenia biegunek, febry, czerwonki, także liście i korzenie oraz naturalnie owoce i nasiona.

Owoce mango jedzone są na surowo lub przetwarzane, je się również surowe i grillowane nasiona, zaś suszone i sproszkowane dodaje do zup. W dostępnym na naszym rynku suplemencie African Mango mamy do czynienia z wyciągiem z pestek Irvingia gabonensis.

W suplemencie diety African Mango znajduje się więc przede wszystkim błonnik regulujący proces trawienia. Obok błonnika w ekstraktach African Mango kryje się wiele innych cennych substancji – białka, antyoksydanty, polifenole mające znaczący wpływ na odporność organizmu, kwasy omega 3 i 6, minerały i witaminy, które wspomagają proces redukcji masy ciała oraz ogólnie wspierają zdrowie i samopoczucie. Ponieważ tabletki na odchudzanie African Mango są pochodzenia naturalnego, wyróżniają się wysoką biodostępnością, innymi słowy – są bardzo dobrze przyswajalne i silnie oddziałują na nasz organizm. Są też w pełni bezpieczne dla zdrowia, nie niosą ryzyka wystąpienia żadnych skutków ubocznych ani efektu jojo.

African Mango – właściwości i efekty stosowania

owoc afrykańskiego mango

Obecność dużej ilości błonnika oraz włókien owocowych ma pozytywny wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego i obniżenie poziomu cholesterolu. Badania wykazały ponadto inne właściwości afrykańskiego mango, mianowicie oddziaływania chroniące wątrobę i chromosomy podczas zatrucia toksynami.

Prowadzone przez naukowców eksperymenty sugerują także możliwość wykorzystania ekstraktów z mango w leczeniu schorzeń metabolizmu, przede wszystkim cukrzycy. Jest bowiem udowodnione naukowo, że redukcja wagi ciała wpływa na lepszą równowagę poziomu cukru we krwi, a co za tym idzie, zmniejsza ryzyko zachorowania na cukrzycę. Oprócz tego nasiona mango sprzyjają obniżeniu poziomu cholesterolu i trójglicerydów, co osłabia niebezpieczeństwo schorzeń układu sercowo-naczyniowego, a z racji obecności beta karotenu chronią też przed wieloma innymi chorobami.

ZAMÓW AFRICAN MANGO TERAZ

African Mango świetnie sprawdza się w hamowaniu apetytu, co stanowi kluczową pomoc dla osoby mającej problem ze zjadaniem zbyt dużych ilości jedzenia. Jeśli miewasz trudności z utrzymaniem diety o obniżonej kaloryczności, co przekreśla twoje starania o szczupłą sylwetkę, tabletki African Mango będą dla ciebie nieocenionym wsparciem.

owoce african mango

Właściwości odchudzające afrykańskie mango zawdzięcza hormonowi zwanemu leptyną. Hormon ten odgrywa kluczową rolę w regulacji metabolizmu, zmniejszenia apetytu, masy ciała. Dodatkowo suplement będzie przyspieszał spalanie tkanki tłuszczowej, szczególnie intensywnie, gdy do planu codziennych aktywności dołączysz ulubione zajęcia sportowe lub rekreacyjne. Stosując tabletki na odchudzanie African Mango wraz z racjonalną dietą będziesz pozbywać się kilogramów w zadowalającym tempie, mniej więcej 2 kg w tydzień. Droga do smukłej figury będzie o wiele krótsza i łatwiejsza do pokonania.

Oto efekty, jakich można się spodziewać, regularnie stosując African Mango:

  • zahamowanie apetytu;
  • długotrwałe uczucie sytości po posiłkach, brak szybko powracającego głodu;
  • kontrola nad ilością zjadanych kalorii;
  • szybsza przemiana materii;
  • znacznie mniejsza skłonność do kumulowania się tkanki tłuszczowej;
  • szybsze spalanie nagromadzonej dotąd tkanki tłuszczowej (w tym w okolicach brzucha i innych trudnych do wyszczuplenia miejscach);
  • sprawniejsza detoksykacja organizmu;
  • niższy poziom cholesterolu i cukru we krwi;
  • poprawa czynności trawiennych;
  • więcej energii, lepsze samopoczucie.

African Mango – opinie

Poszukując informacji w internecie o tym, czy warto kupić African Mango, zapewne natkniesz się na podzielone zdania. Wiele osób poleca ten produkt, uznając go za bardzo skuteczny w tłumieniu uczucia głodu, radzenia sobie z niekontrolowanymi napadami apetytu oraz w samym spalaniu kilogramów.

tabletki African Mango

Pojawia się sporo głosów mówiących o tym, iż odchudzanie z African Mango okazało się dużo łatwiejsze i znacznie szybsze niż bez zażywania suplementów. Wiele osób podkreśla także, iż African Mango jest lepszym preparatem niż te popularne, na przykład znane z reklam lub polecane przez farmaceutów w aptekach.

Nie ulega wątpliwości, że ogromną zaletą suplementu są wynikające z jego naturalnej receptury korzyści prozdrowotne i to w szerokim zakresie. Ograniczając apetyt African Mango sprzyja utracie zbędnych kilogramów, przynosząc tym samym zyski nie tylko natury fizycznej, ale i psychicznej. Kogo z nas bowiem nie wprawia w dobry nastrój świadomość, że udało się nam skutecznie schudnąć.

Ponadto roślina ta dostarcza rozmaitych cennych składników odżywczych, a w wielu przypadkach właśnie niedobór witamin i niezbędnych mikroelementów powodują tak zwane zjawisko podjadania, stanowiące prostą drogę do nadwagi czy otyłości. Poza wszystkim, jest to wartościowy, wyłącznie naturalny produkt, który z pewnością nie przynosi organizmowi złych skutków.

Nie sposób mimo to nie wspomnieć o negatywnych opiniach o African Mango, ponieważ one także pojawiają się w sieci. Trudno powiedzieć, dlaczego komuś ten preparat nie pomógł, większość osób bardzo wyraźnie odczuwa jego działanie i jest usatysfakcjonowana z efektów. Być może niekorzystne komentarze o African Mango pochodzą od osób, które myślały, że połkną pigułkę, a reszta zrobi się sama? Niestety, nie jest to żaden cudowny środek, jeśli ktoś bowiem prowadzi siedzący tryb życia i nie stroni od niezdrowego, kalorycznego jedzenia, nawet najlepsze tabletki mu nie pomogą.

Takich cudownych preparatów nie ma zresztą na świecie. Stosowanie suplementu musi być każdorazowo wspierane zmianą diety (w czym zresztą African Mango wybitnie pomaga!) oraz regularnie uprawianą aktywnością fizyczną, chociażby w postaci energicznych spacerów.

African Mango – cena, gdzie kupić produkt?

Afrykańskie mango to składnik, który znaleźć można w wielu suplementach diety z różnych półek cenowych. Nie polecamy jednak przy wyborze kierować się jak najniższą ceną. Liczne, szczególnie te najbardziej popularne produkty, są często przedmiotem podróbek lub manipulacji składem czy recepturą. W wielu tanich produktach zastosowany surowiec może być kiepskiej jakości lub też użyte dawki substancji aktywnych są zbyt małe. W większości przypadków przesądza to niestety o słabej efektywności preparatu.

Jeśli chcesz mieć pewność pełnej skuteczności, wybierz produkt naprawdę dobrej klasy, taki jak African Mango.

African Mango

Cena African Mango Nutrina nie jest najniższa, ale jest adekwatna do jakości. Każdy dobry produkt tego typu kosztuje więcej niż kilkanaście złotych. Jeśli preparat ma być skuteczną pomocą w odchudzaniu, musi mieć swoją cenę. Za jedno opakowanie zapłacimy 149 zł, ale dobrą wiadomością jest fakt, iż producent proponuje także promocyjne pakiety, w ramach których możemy liczyć na zniżki! Kupując tego rodzaju produkt wspierający odchudzanie lepiej wydać parę złotych więcej, niż narażać się na brak skuteczności lub, co gorsza, ryzyko negatywnych dla zdrowia skutków.

Gdzie kupić African Mango? Nie polecamy Allegro ani żadnych portali ogłoszeniowych, czy też zakupów „z drugiej ręki”. Nie warto też szukać African Mango w aptekach, ponieważ bardzo rzadko sprowadzają one ten preparat do asortymentu.

African Mango

Najprościej i najbezpieczniej kupić African Mango bezpośrednio poprzez oficjalną stronę produktu, do której bezpiecznie przejdziesz tutaj.

ZAMÓW AFRICAN MANGO TERAZ

Czytaj więcej

9 komentarzy

rena 19 października 2017 - 10:42

Korzystałam z tabletek z tym owocem i gubiłam średnio 3 – 4 kg miesięcznie. Dla mnie African Mango jest absolutnie fantastyczne. Uzupełnia braki witamin i minerałów, skończyły się kłopoty trawienne, a boczki straciłam błyskawicznie. Ważne jest na jakie się trafi, musi być z dobrej, sprawdzonej firmy, uwaga na tanie podróby.

Odpowiedź
Malutka 23 października 2017 - 06:52

Fakt, teraz to podrabiają chyba wszystko, nawet tabletki na odchudzanie. Moim zdaniem też nie ma nic lepszego niż egzotyczne owoce. Przez ostatnie lata po ciąży przetestowałam chyba wszystkie suplementy jakie można kupić w Polsce, a efekty dał dopiero ten. Kupiłam prosto od producenta i już kończę kurację a na liczniku 10 kg mniej.

Odpowiedź
Łukasz 28 października 2017 - 21:14

Zastanawia mnie coraz większy fenomen takich środków. Cały czas pojawiają się nowe i od razu mają pomóc schudnąć bez żadnej diety i wysiłku fizycznego. Może i tak jest, ale czy jak odstawicie to nie ma mega jojo?

Odpowiedź
Jula 5 listopada 2017 - 13:20

Łukasz, a kto powiedział, że nie trzeba trzymać diety i ćwiczyć. Preparaty, takie jak African Mango i inne mają tylko wspomóc chudnięcie. Kiedy zaczęłam je brać miałam 18 kg nadwagi, ale od razu wiedziałam że pomogą spalić tłuszcz, poprawią przemianę materii i ułatwią trawienie. Nie nastawiałam się że załatwią wszystko, od razu zastosowałam dietę, zaczęłam ćwiczyć i dopiero to razem wzięte pozwoliło mi zgubić nadwagę.

Odpowiedź
Dominika 9 listopada 2017 - 14:32

Mi najbardziej odpowiada w nich to, że ograniczają mój apetyt. Pracuję w domu i wstyd się przyznać, że ciągle podjadałam. Ciasteczka, kanapeczki i powoli odkładało to się w biodrach. Na ćwiczenia po pracy już nie miałam siły, a mango dało mi dodatkowy zastrzyk energii i wzięłam się za siebie. Chudnę średnio 3 kg miesięcznie i zaczynam wyglądać jak człowiek.

Odpowiedź
Arendt 14 listopada 2017 - 17:45

Zawsze jesienią i zimą tyję i potem mam problem ze zgubieniem tego przed latem. Potem muszę godzinami zasuwać na siłce, a z efektami i cierpliwością różnie bywa. Najgorzej jest zgubić oponę na brzuchu i spalić te kilogramy tłuszczu. African Mango faktycznie pomaga się tego pozbyć, a przy okazji daje więcej siły do regularnych treningów i utrzymania diety.

Odpowiedź
Pioter 16 listopada 2017 - 23:52

Biorę African Mango od 3 tygodni, na razie jedną tabletkę dziennie i przestałem być ciągle głodny, nie jem już śmieciowego żarcia i nie podjadam między posiłkami. Waga schodzi w dół powoli, ale mam już 3 kg mniej więc pewien postęp jednak jest.

Odpowiedź
Anulka_22 20 listopada 2017 - 22:12

Do Pioter – ja stosuję już prawie 4 miesiące, w tym czasie całkowicie odstawiłam wszystko co tłuste, słodycze, gazowane słodkie napoje i regularnie ćwiczę, bieganie, rower, fitness. Przez ten czas schudłam z tymi tabletkami 12 kg ale gwarantuję, że to jeszcze nie koniec.

Odpowiedź
Pioter 22 listopada 2017 - 00:34

Do Anulka_22 – I o to chodzi, trzymam kciuki żeby się udało.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie