Strona główna Zdrowie Amortyzen — ma w składzie wszystko, czego potrzeba stawom

Amortyzen — ma w składzie wszystko, czego potrzeba stawom

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Znaczenia stawów, jako jednego z najważniejszych elementów układu ruchu, nie da się zbagatelizować. Łącząc ze sobą poszczególne kości, zapewniają ich ruchomość, dlatego należy szczególnie o nie dbać. Dzięki temu uda się uniknąć wielu chorób zwyrodnieniowych stawów i zachować ich sprawność aż do późnej starości. Jedną z metod to umożliwiających jest stosowanie odpowiednich suplementów diety, takich jak Amortyzen. W jego składzie znajdziemy wszystko, co potrzebują nasze stawy, a ich ból będzie odtąd tylko obcym pojęciem.

Przyczyny chorób naruszających sprawność stawów

ból stawów

Przez całe życie stawy są nieustannie narażone na rozmaite niekorzystne czynniki mogące prowadzić do ich przyspieszonego zużycia. Powinny mieć jednocześnie oparcie dobrze rozwiniętego układu mięśniowego, a do tego, co najbardziej im nie sprzyja, zaliczamy:

 • brak ruchu i siedzący tryb życia, objawiające się narastającymi dolegliwościami bólowymi, wynikającymi między innymi z długotrwałego trzymania np. rąk i nóg w jednej pozycji. Dotyczy to między innymi osób pracujących przy komputerze;
 • nadwagę i otyłość, a poprzez rosnąca masę ciała narażamy nasze stawy na coraz większe obciążenia. Jest to najczęstsza przyczyna rozwoju chorób zwyrodnieniowych oraz mechanicznego uszkodzenia stawu, przede wszystkim tworzącej go chrząstki;
 • niewłaściwą dietę, w której brakuje składników odżywczych sprzyjających zdrowiu stawów. Razem z pożywieniem albo z właściwie dobranymi suplementami, musimy dostarczać im białka, wapń, fosfor, witaminy z grupy B, witaminę C i D oraz kolagen i kwasy tłuszczowe Omega-3.

Amortyzen — naturalne składniki wspomagające zdrowie stawów

Zdarzają się niekiedy sytuacje, że sam ruch i właściwie zbilansowana dieta, to za mało, aby stawy odzyskały dawną sprawność. Konieczne staje się wspomaganie tego procesu suplementami, a najlepiej sprawdzi się Amortyzen. O jego najwyższej skuteczności w leczeniu i profilaktyce chorób stawów, decyduje skład. Nie znajdziemy w nim żadnych sztucznych substancji często spotykanych w preparatach tego typu, lecz wyłącznie naturalne składniki, takie jak:

Kolagen hydrolizowany

W Amortyzen dostępny w dawce aż 100 mg, czego pozytywne efekty odczujemy już po krótkiej kuracji. Kolagen to podstawowy materiał budulcowy tkanki łącznej, którego ilość w organizmie zmniejsza się wraz z wiekiem. Jego odmianę hydrolizowaną pozyskuje się np. z ryb, jest przez to najbardziej zbliżona do naturalnego. Jej suplementacja korzystnie wpływa na:

 • zmniejszenie bólu w obrębie stawu, wywołanego zwyrodnieniami i stanami zapalnymi;
 • zwiększenie jego ruchomości;
 • odbudowę uszkodzonej tkanki chrzęstnej.

Witamina C

Czyli kwas askorbinowy, w dawce 80 mg na tabletkę. Silny przeciwutleniacz, usuwający z organizmu wolne rodniki, bierze też aktywny udział w syntezie kolagenu. Charakteryzuje się działaniem:

 • przeciwzapalnym, skutecznym także w przypadku stawów;
 • poprawiającym stan skóry, przywracającym jej elastyczność dzięki odbudowie włókien kolagenowych;
 • wzmacniającym odporność organizmu.

MSM

Jego dawka w tym suplemencie diety to 30 mg, a pod tym skrótem kryje się organiczny związek siarki, minerał, bez którego wręcz nie mogą się obejść nasze stawy. Siarka jest między innymi potrzebna w produkcji przedstawionego powyżej kolagenu, wzmacnia osłabiony układ immunologiczny, korzystnie wpływa na stan włosów i paznokci. W kwestii dbania o zdrowie i kondycję stawów MSM wykazuje potwierdzone działanie:

 • przeciwdziałające rozwojowi stanów zapalnych;
 • przeciwbólowe;
 • wspomagające regenerację chrząstki stawowej;
 • zapobiegające takim chorobom jak zapalenie kaletki maziowej, reumatoidalne zapalenie stawów czy bolesny łokieć tenisisty.

Siarczan glukozaminy

A każda tabletka Amortyzen zawiera go 30 mg, co w pełni zaspokaja dzienne zapotrzebowanie, a związek ten doskonale sprawdza się w leczeniu schorzeń zwyrodnieniowych stawów. Jest naturalnie występującym składnikiem chrząstki stawowej oraz płynu maziowego, bierze również udział w syntezie kolagenu. Jej działanie sprowadza się do:

 • wzmocnienia powierzchni stawu chroniącego go przed przeciążeniami i możliwymi uszkodzeniami;
 • zmniejszenia dolegliwości bólowych będących wynikiem choroby zwyrodnieniowej;
 • przyspieszenia procesu rekonwalescencji po uszkodzeniach w obrębie stawów.

Amortyzen – wysoka skuteczność potwierdzona doskonałymi opiniami

Amortyzen tabletki na ból stawów

Suplement o takim składzie wykazuje najwyższą skuteczność, którą potwierdzają zadowoleni pacjenci oraz specjaliści od leczenia chorób stawów. Dostarczanie idealnie dobranych dawek wymienionych wyżej substancji pozwala zachować pełną sprawność i aktywność przez długie lata, bez ryzyka kontuzji. Wystarczy tylko regularnie brać zalecaną przez producenta dawkę, aby szybko odczuć ulgę i uwolnić się od uciążliwego bólu.

Amortyzen, dzięki zawartości wyłącznie naturalnych substancji, jest bezpieczny w użyciu i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Można go kupić prosto od wytwórcy, składając zamówienie bezpośrednio na jego stronie internetowej, co daje gwarancje otrzymania oryginalnego, stuprocentowo skutecznego preparatu w najniższej na rynku cenie.

ZAMÓW AMORTYZEN TERAZ

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie