Strona główna Uroda Ampułki na wypadanie i porost włosów – 2 topowe preparaty ostatnich miesięcy

Ampułki na wypadanie i porost włosów – 2 topowe preparaty ostatnich miesięcy

by Karolina Karo
0 komentarzy

Czy ampułki przeciw wypadaniu włosów działają? Bez wątpienia wszystko zależy od przyczyny ich nadmiernej utraty oraz stopnia zaawansowania łysienia. Ponadto duże znaczenie ma skład preparatu. To, jakie substancje aktywne zostały w nim wykorzystane i w jakim stężeniu, może decydować o skuteczności kuracji. Przedstawiamy dwa topowe produkty z półki ampułek na wypadanie włosów, które w ciągu ostatnich miesięcy mogą pochwalić się najlepszymi opiniami użytkowników.

Bioxsine – ampułki do włosów wymagających wzmocnienia

ampułki na wypadanie włosów

Bioxsine Dermagen Serum to kuracja złożona z 24 fiolek, w których mieści się skoncentrowane ziołowe serum na osłabione i wypadające włosy. Koszt zestawu to około 100 zł (kuracja wystarcza na 48 dni przy stosowaniu 1 fiolki raz na 2 dni). Bazą preparatu jest tzw. Biocomplex B11 złożony z aktywnych ekstraktów roślinnych, które wzmacniają cebulki włosowe, wspomagają proces szybszego porostu nowych, zdrowych włosów oraz odżywiają wymagające odnowy włosy.

Ampułki na wypadanie włosów Bioxsine skierowane są szczególnie do osób, u których wypadanie włosów lub ich zła kondycja spowodowane są takimi czynnikami, jak: agresywne zabiegi stylizacyjne, uboga dieta, osłabienie organizmu. W takich przypadkach ampułki wykazują się dużą skutecznością i są w stanie zahamować proces wypadania włosów oraz przywrócić im siłę i zdrowy wygląd. Zaś w przypadku łysienia androgenowego, ampułki Bioxsine mogą jedynie lekko spowolnić proces wypadanie włosów.

Radical – ampułki na porost włosów o bogatym składzie

Preparat na porost włosów Radical składa się z 15 ampułek i kosztuje ok. 30 zł. Wcierki w skórę głowy należy przeprowadzać codziennie, efekty działania serum można dostrzec po około miesiącu. Naczelnym składnikiem ampułek Radical jest wyciąg ze skrzypu polnego, który w głównej mierze przesądza o skuteczności produktu. W produkcie znajdziemy także inne substancje czynne, w tym: prowitaminę B5, skoncentrowane ekstrakty z ziół, a także witaminowo-mineralno-aminokwasowy stymulator porostu włosów Trichogen. Jak widać, skład ampułek Radical jest bardzo rozbudowany, dzięki czemu preparat może pochwalić się dużą efektywnością działania.

Intensywniejszy niż dotychczas wzrost włosów, rewitalizacja i odżywienie zniszczonych włosów, zahamowanie nadmiernego wypadania włosów, wzmocnienie włosów – takie rezultaty odnotowała u siebie większość osób, które przeprowadziły co najmniej miesięczną kurację preparatem Radical. Nie jest to jednak typowy produkt, który może zahamować łysienie typu męskiego.

Sprawdź również zaawansowane ampułki na wypadanie włosów dla mężczyzn, które wspierają leczenie łysienia androgenowego.

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie