Strona główna Zdrowie Atinnuris – kapsułki na szumy uszne, które pomogą ci zwalczyć uporczywą dolegliwość

Atinnuris – kapsułki na szumy uszne, które pomogą ci zwalczyć uporczywą dolegliwość

by Karolina Karo
0 komentarzy

Atinnuris to preparat zmniejszający szumy uszne w formie wygodnych kapsułek. Zawiera specjalną kompozycję składników, których niedobory w organizmie mogą przekładać się na powstawanie szumu w uszach. Suplement chroni nasz słuch i łagodzi dyskomfort związany z mimowolnym słyszeniem dźwięków wewnątrz uszu takich jak szumienie, pisk, buczenie, brzęczenie, dzwonienie. Atinnuris to jeden z nielicznych preparatów na rynku przeciwdziałających tego rodzaju dolegliwościom. Jego zaletą jest bogaty skład, dzięki któremu preparat działa silnie, skutecznie i wielotorowo. Nie tylko wspiera narząd słuchu, ale i układ nerwowy oraz układ krążenia, których zakłócenia często są powodem szumów usznych.

Objawy i przyczyny szumów usznych

Depositphotos 239965346 S

Szumy uszne mogą pojawiać się z różnych powodów. Tym, co je łączy, jest fakt, że są mocno dokuczliwe i przeszkadzają w normalnym, codziennym funkcjonowaniu. Wielekroć przyczyniają się także do problemów z zasypianiem.

Szumy uszne mogą pojawiać się w określonych okolicznościach albo towarzyszyć nam przez cały czas lub prawie przez cały czas. Sprawiają, że mimowolnie skupiamy się właśnie na nich. Częste słyszenie dźwięków, których w istocie nie chcemy słyszeć, nie jest przyjemne. Może być wręcz niezwykle irytujące, rozpraszać naszą uwagę, przeszkadzać w wykonywaniu codziennych zadań, zaburzać odbiór dźwięków z otoczenia oraz negatywnie wpływać na jakość wypoczynku dziennego i nocnego.

Głównym objawem szumów usznych jest słyszenie dźwięku bez udziału zewnętrznego bodźca akustycznego. Dźwięk ten określany w różny sposób, przeważnie jako: dzwonienie, pisk, buczenie, brzęczenie, gwizd, dudnienie, świst. Objawem towarzyszącym szumom usznym często jest wrażenie zatkania ucha. Niekiedy szum w uszach ma charakter pulsacyjny (pacjent ma wrażenie stukania, tętnienia w uchu).

U niektórych osób szum uszny jest obecny w tym samym natężeniu niemal przez cały czas, a u niektórych nasila się w danych sytuacjach, np. kiedy dookoła panuje cisza, w stanach zdenerwowania i stresu, tuż przed zaśnięciem.

Najczęstsze przyczyny szumów w uszach to:

 • niedobory niektórych składników pokarmowych (np. cynku, witamin z grupy B),
 • narażenie słuchu na duży hałas,
 • infekcje górnych dróg oddechowych (zapalenie zatok, katar),
 • zapalenie ucha środkowego,
 • nadmiar woskowiny,
 • nieprawidłowa praca narządu równowagi w uchu środkowym,
 • wysokie ciśnienie krwi,
 • urazy czaszki, głowy, kręgosłupa szyjnego,
 • procesy starzenia,
 • zaburzenia pracy układu nerwowego,
 • stres,
 • zaburzenia naczyniowe,
 • nadużywanie alkoholu,
 • niektóre choroby.

Co zrobić, kiedy trapią nas szumy uszne? Jeśli odpowiada za nie czynnik chorobowy lub uraz, warto zasięgnąć porady lekarza. Jednak w przypadku gdy głównie nasz tryb życia, drobne problemy zdrowotne lub zła kondycja nerwowa są głównymi przyczynami dokuczliwych dźwięków w uszach, warto zastosować odpowiedni suplement diety.

Sprawdzi się preparat, który wspomoże newralgiczne układy i organy mogące wpływać na powstawanie szumów, a jednocześnie dostarczy nam ważnych dla słuchu witamin, minerałów i flawonoidów. Takim kompletnym preparatem przeciwdziałającym szumom usznym jest Atinnuris.

tabletki na szumy w uszach Atinnuris

ZAMÓW ATINNURIS TERAZ

Atinnuris – trafna odpowiedź na szumy w uszach

Atinnuris eliminuje niedobory składników pokarmowych, które mogą wpływać na powstawanie szumów usznych i wyposaża organizm w kompleks substancji korzystnie oddziałujących na słuch. Jednocześnie pomaga walczyć z problemami, które szumy uszne wywołują, takimi jak: niemożność szybkiego zaśnięcia, wzmożone napięcie nerwowe, poczucie dyskomfortu, złe samopoczucie, przemęczenie.

Atinnuris trafia w wiele przyczyn szumów usznych, dlatego kuracja z jego udziałem przeważnie przynosi bardzo dobre efekty. Przede wszystkim wpływa w sposób normujący na ciśnienie krwi, a, jak wiadomo, zbyt wysokie ciśnienie to jeden z najczęstszych powodów dzwonienia, dudnienia, brzęczenia i podobnych dźwięków w uszach. Reguluje też krążenie, wzmaga dotlenienie komórek oraz wzmacnia i uelastycznia naczynia krwionośne, które, kiedy są słabe i przepuszczalne, mogą przyczyniać się do powstawania szumów usznych.

Dzięki zwartości licznych antyoksydantów, Atinnuris spowalnia procesy starzenia, a im młodszy i bardziej witalny organizm, tym mniej zaburzeń funkcjonowania układu nerwowego, a także pokrewnych dolegliwości, takich jak szumy uszne. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż Atinnuris wyposaża nas w składniki odprężające, niwelujące napięcie, stres i poprawiające jakość snu, co przyczynia się nie tylko do redukcji szmerów, dzwonienia i pisków w uszach, ale również do ogólnego polepszenia kondycji organizmu.

Antinnuris – skład preparatu

preparat na szumy w uszach Atinnuris

Jak czytamy na stronie produktu, Atinnuris to sposób na to, by wreszcie usłyszeć ciszę. Za redukcję szumów w uszach odpowiadają następujące składniki aktywne:

 • Miłorząb japoński (Ginkgo biloba) – stosowana od wielu wieków roślina lecznicza o nieocenionym wpływie na krążenie, zwłaszcza krążenie mózgowe. Stymuluje przepływ krwi, przyczynia się do lepszego dotlenienia komórek i tkanek, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia ich wydolność. Redukuje szumy w uszach, ale też bardzo korzystnie wpływa na sprawność umysłową.
 • Witamina C – jest silnym antyoksydantem chroniącym komórki przed szkodliwymi wolnymi rodnikami i przeciwdziałającym procesom starzenia. Ma też pozytywny wpływ na stan naczyń krwionośnych, przez co może zmniejszać szumy uszne na tle naczyniowym.
 • Czosnek – jeden z najlepszych naturalnych środków przeciwdziałających nadciśnieniu. Ma także znakomite właściwości przeciwzapalne i bakteriobójcze. Zmniejszając ciśnienie krwi, prowadzi do znacznej redukcji szumów w uszach. Zbyt wysokie ciśnienie to niejedyna przyczyna szumów usznych, którą zwalcza czosnek. Jest też skutecznym antidotum na tę dolegliwość, jeśli spowodowana jest ona problemami z zatokami oraz infekcjami w obrębie górnych dróg oddechowych i ucha.
 • Gorzka pomarańcza – zmniejsza stres, który jest jedną z częstszych przyczyn szumów, pisków i dzwonienia w uszach. Niweluje napięcie i stabilizuje nastrój. Działa rozluźniająco i relaksująco, a jednocześnie wspomaga układ krążenia. Dzięki flawonoidom, a głównie hesperydynie, pomaga stabilizować ciśnienie, wzmacnia i uszczelnia naczynia krwionośne oraz usprawnia przepływ krwi przez naczynia, co wpływa na mniejsze odczuwanie szumów usznych.
 • Cynk – duża dawka jednego z najważniejszych dla naszego zdrowia biopierwiastków. Jego niedobór w organizmie jest jedną z częstych przyczyn szumów w uszach. Atinnuris do znakomity sposób na jego szybkie uzupełnienie.
 • Ryboflawina, witamina B12, witamina B6 – ważne dla prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego witaminy z grupy B w wysokich dawkach. Niedobór tych witamin może wpływać na pojawianie się szumów w uszach, a także na szereg innych objawów takich jak: zaburzenia widzenia, światłowstręt, nerwowość, zaburzenia snu, drętwienie kończyn, gorsza kondycja umysłowa, uczucie wyczerpania psychicznego, problemy z koncentracją, problemy skórne.
 • Melatonina – pozwala pokonać jeden z częstych objawów towarzyszących szumom usznym, którym są problemy ze snem. Melatonina ułatwia i przyspiesza zasypianie oraz sprawia, że nasz sen jest odpowiednio długi i wydajny oraz że budzimy się zregenerowani i pełni witalności.
 • Ruszczyk kolczasty – uelastycznia i uszczelnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie krwi, co przekłada się na zmniejszenie szumów usznych. Ma też działanie przeciwzapalne i przeciwobrzękowe.

Atinnuris – efekty działania. Redukcja szumów usznych i coś więcej!

tabletki na szumy uszne Atinnuris

Szumy uszne potrafią być bardzo dokuczliwe. Żeby je zwalczyć, trzeba najpierw zwalczyć ich przyczyny. Właśnie w tym pomoże nam Atinnuris. Rozprawi się ze zbyt wysokim ciśnieniem, zaburzeniami krążenia, infekcjami dróg oddechowych. Dzięki zawartości czosnku mającego działanie antybiotyczne i przeciwzapalne, pomoże w zapaleniu ucha środkowego, które także nierzadko bywa bezpośrednią przyczyną szumów, pisków i dzwonienia w uszach. Przy okazji Atinnuris przyniesie nam poprawę samopoczucia.

Atinnuris stosujemy raz dziennie, najlepiej po posiłku, obficie popijając kapsułkę wodą.

Efekty regularnego przyjmowania preparatu to przede wszystkim:

 • redukcja szumów i innych dźwięków w uszach,
 • redukcja uczucia zatkanego ucha i gorszego słyszenia dźwięków z zewnątrz,
 • uzupełnienie ważnych dla słuchu, układu nerwowego i układu krążenia składników witaminowych i mineralnych,
 • ochrona słuchu poprzez spowolnienie procesów starzenia,
 • szybsze wygaszanie infekcji górnych dróg oddechowych i ucha,
 • lepsza odporność organizmu,
 • normalizacja ciśnienia krwi,
 • uszczelnienie, uelastycznienie i zwiększenie przepustowości naczyń krwionośnych,
 • lepsza cyrkulacja krwi, lepsze dotlenienie tkanek i organów,
 • poprawa pracy mózgu,
 • zmniejszenie stresu, ukojenie nerwów, poprawa samopoczucia,
 • łatwiejsze zasypianie i poprawa jakości snu (a co za tym idzie lepsza regeneracja organizmu).

Atinnuris – opinie

Atinnuris tabletki zmniejszające szum w uszach

Uporczywy hałas w uszach w formie szumienia, pisku, dzwonienia czy innych dźwięków, to stosunkowo częsta przypadłość. Najczęściej pojawia się w wyniku niezdrowego trybu życia, wysokiego ciśnienia, stresu, złej kondycji nerwowej i kłopotów krążeniowych. Bez względu na przyczynę potrafi mocno utrudnić życie. Dlatego kapsułki i tabletki przeciwdziałające tej dolegliwości są coraz częściej poszukiwaną kategorią suplementów diety. Na rynku istnieje ich kilka, ale Atinnuris zdecydowanie wygrywa pośród konkurencji. O jego dobrej jakości i skutecznym działaniu świadczy nie tylko bogaty skład, ale i oceny klientów.

Atinnuris w opiniach internautów bardzo dobrze radzi sobie z szumami usznymi, zwłaszcza gdy jest stosowany regularnie przez parę tygodni. Wyraźnie redukuje niechciane dźwięki w uszach i przynosi prawdziwą ulgę w tej jakże dokuczliwej dolegliwości, a co więcej, korzystnie wpływa na samopoczucie, odporność i jakość snu. Według opinii klientów Atinnuris to najlepszy preparat na szumy uszne na rynku.

Atinnuris

ZAMÓW ATINNURIS TERAZ

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie