Strona główna Odchudzanie Berber Fast (opinie, działanie i efekty) – kapsułki, dzięki którym odchudzanie nabiera właściwego tempa

Berber Fast (opinie, działanie i efekty) – kapsułki, dzięki którym odchudzanie nabiera właściwego tempa

by Karolina Karo
8 komentarzy
Berber fast kapsułki wspomagające odchudzanie

Berber fast to nowe kapsułki dla odchudzających, które pomogą nam wejść w tryb intensywnego spalania tłuszczu. Często bywa, że mimo ograniczenia spożywanych kalorii oraz zwiększenia codziennej dawki ruchu, waga nieubłaganie stoi w miejscu, a poziom tkanki tłuszczowej na naszym ciele nie zmienia się lub zmienia w bardzo niewielkim stopniu.

Zamiast smuklejącej z tygodnia na tydzień sylwetki, w lustrze obserwujemy wciąż tę samą pulchną figurę. Dlatego właśnie powstał Berber fast, który dzięki unikalnej kompozycji 4 cennych składników, z jednej strony pomaga przezwyciężyć słabości, takie jak podjadanie, z drugiej strony stymuluje biologiczne procesy, których efektem jest dynamiczny rozpad tkanki tłuszczowej. Co jest tajemnicą formuły Berber fast? Przeczytasz w tym artykule.

Berber fast – skład trafiający w potrzeby osób chcących schudnąć!

Berber fast tabletki na szczupłą sylwetkę

ZAMÓW BERBER FAST TERAZ

Wielokierunkowo działający suplement, który jednocześnie pomaga kontrolować dietę, pobudza do aktywności, dba o dobry nastrój i utrzymanie wysokiej motywacji do odchudzania oraz stymuluje metabolizm i nasila spalanie tłuszczu, to klucz do skutecznego pozbycia się nadwagi.

Analizując sposób działania poszczególnych komponentów Berber fast, można w 100% stwierdzić, że suplement spełnia wszystkie te cechy, zatem jest efektywną metodą na odchudzanie. Oto jego składniki:

 • Berberyna – po pierwsze, przyspiesza rozpad skumulowanej tkanki tłuszczowej. Po drugie, reguluje gospodarkę węglowodanową w organizmie, zapobiega gwałtownym skokom cukru, co jest kluczowym czynnikiem niezbędnym do uruchomienia procesu redukcji tłuszczu. Dzięki berberynie wraz ze stabilizacją poziomu glukozy we krwi, znika zjawisko silnego ssania w żołądku pojawiającego się niedługo po posiłku i nieposkromionej chęci jedzenia. Składnik pomaga nam okiełznać apetyt, pozbyć się nawyku podjadania i zmniejszyć kaloryczność jadłospisu.
 • Ekstrakt z Bacopa monnieri i ekstrakt z korzenia różeńca górskiego – jedne z najlepszych adaptogenów, które chronią nas przed stresem i depresją, poprawiają nastrój i wzmagają motywację do działania. Dzięki tym dwóm cennym komponentom Berber fast nasze samopoczucie poszybuje w górę, będziemy pełni witalności i energii, będziemy odporniejsi na zmęczenie psychofizyczne i przygnębienie, a także będziemy bardziej ochoczo podchodzić do walki o nową sylwetkę.
 • Acetyl L-karnityna – udoskonalona o dodatkowe działania wersja L-karnityny. Acetyl L-karnityna dodatnio wpływa zarówno na proces spalania tłuszczu, jak i na procesy kognitywne (np. koncentrację, pamięć, kojarzenie, wydajność intelektualną). Usprawnia pracę naszego mózgu, poprawia samopoczucie i dba o równowagę wewnętrzną, a jednocześnie „rozprawia się” z nadprogramowymi kilogramami, nasilając przekształcanie zmagazynowanego tłuszczu w energię (a tym samym stymulując rozpad tkanki tłuszczowej).

Dlaczego warto odchudzać się z Berber fast?

Dlaczego warto odchudzać się Z Berber fast? Odpowiedź jest prosta – bo przyspiesza spadki wagi i eliminuje wszelkie przeszkody, jakie napotyka osoba walcząca z kilogramami.

5 efektów działania Berber fast, dzięki którym stanie się on twoim ulubionym suplementem na odchudzanie:

 • dodaje energii, wzmaga motywację do odchudzania,
 • poprawia nastrój, koi nerwy, jest strażnikiem równowagi psychicznej,
 • hamuje apetyt, ułatwia przejście na zdrową, mniej kaloryczną dietę,
 • nasila rozkład tkanki tłuszczowej, przyspiesza proces wyszczuplania sylwetki,
 • pozwala pozbyć się nawet do 10 kg w kilka tygodni.
Berber fast tabletki dodające energi

Berber Fast – opinie, oceny, najczęściej wymieniane plusy

Dobrze przemyślana, solidna formuła, świetny dobór składników, pomoc w odchudzaniu na wielu frontach, świetny bodziec do przeprowadzenia skutecznej redukcji tłuszczu, zdecydowana poprawa metabolizmu – takie wnioski często pojawiają się w wypowiedziach o Berber Fast. Opinie na temat tego suplementu są w zdecydowanej części bardzo korzystne.

Użytkownicy doceniają i tempo, w jakim tkanka tłuszczowa znikała z ich ciała, i dodatnie działanie na psychikę (co według wielu osób jest kluczem do sukcesu), i zdolność preparatu do hamowania apetytu. Według wielu opinii Berber Fast efektywnie zwalcza też takie przeszkody w odchudzaniu jak: osłabienie motywacji, wahania nastroju, zniechęcenie, przemęczenie, spadki poziomu energii w ciągu dnia.

Berber Fast – opinie (cytaty z blogów i forów internetowych):

 • „Od pierwszych dawek zdecydowana poprawa pracy całego organizmu. Przemiana materii wreszcie na wysokich obrotach. Co tydzień ubytek na wadze rzędu 2 kg. W sumie mam już 10 kg mniej.”
 • „U mnie efekty dużo szybsze niż po innych suplementach. Redukcja oponki na brzuchu nastąpiła praktycznie po paru dniach. Najważniejsze jest dla mnie to, że po tych kapsułkach mogę trzymać się dietetycznych posiłków i w ogóle mi nie brakuje fastfoodów, chipsów i tym podobnych rzeczy. A przedtem za nic w świecie nie umiałem przestać ich jeść.”
 • „Efekty rewelacyjne. Szybka utrata kilogramów, szybkie zmiany na lepsze w sylwetce. Nie mam już problemów z ciągłym głodem i dojmującym przemęczeniem. O to mi właśnie chodziło!”
 • „Berber Fast w mojej opinii to jeden z najlepszych spalaczy tłuszczu na rynku. Ma wszystko, co odchudzającej osobie potrzebne. Udało mi się z nim zrzucić 8 kg w półtora miesiąca.”
Berber fast tabletki

ZAMÓW BERBER FAST TERAZ

Berber Fast kupisz na oficjalnej stronie producenta poradnik-diet.pl

Jak pobudzić proces odchudzania?

Ponad 90% osób odchudzających przyznaje, że podejmowało co najmniej kila prób zrzucenia nadwagi, ale każda z nich kończyła się fiaskiem. Co zrobić, kiedy piękne, szczupłe ciało, wciąż istnieje tylko w sferze wyobraźni? Co zrobić, kiedy poczucie niezadowolenia ze swojego wyglądu ujemnie wpływa na całe nasze życie?

Najlepsze efekty w odchudzaniu przychodzą wówczas, gdy podchodzimy do kuracji w sposób wielotorowy. Większość osób, którym udało się trwale wyszczuplić sylwetkę podkreśla, że kluczem do sukcesu było połączenie diety z suplementacją i aktywnością. Oczywiście nie chodzi tutaj o drakońskie jadłospisy, które sprawiają, że ciągle chodzimy głodni, nie chodzi też o katorżnicze treningi, które zabierają mnóstwo czasu, wysysają z nas całą energię i dają potężny wycisk naszym mięśniom i stawom.

Chodzi o wyeliminowanie tych najbardziej tuczących pokarmów, uczynienie swojej kuchni lekką, naturalną, dietetyczną oraz o zerwanie z siedzącym trybem życia.

Wszystkie nasze działania skierowane ku wyszczuplaniu figury powinny być prowadzone w sposób zrównoważony, zgodny z rytmem naszego organizmu, najlepiej w asyście dobrej jakości suplementu diety przyspieszającego odchudzanie, takiego jak Berber fast, do którego powrócimy w dalszej części artykułu.

Najpierw jednak warto przyjrzeć się kwestii naszych nawyków, które zazwyczaj są odpowiedzialne za tycie. Dobra informacja jest taka, że Berber fast, dzięki zawartości wyjątkowych składników czynnych, potrafi skutecznie wspomagać nas w zwalczaniu tych zgubnych przyzwyczajeń.

Dlaczego tyję? Dlaczego waga stoi w miejscu? Sprawdź najczęstsze przyczyny!

1. Nieprawidłowy bilans kaloryczny

szklanka wody, zielone jabłka i centymetr krawiecki

Żeby zacząć tracić na wadze, musimy doprowadzić do deficytu kalorycznego, czyli sytuacji, w której ilość spalonych dziennie kalorii będzie wyższa niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. Ubytek rzędu 400-500 kcal jest optymalny, ponieważ z jednej strony pozwala na sukcesywną redukcję kilogramów, z drugiej zaś nie grozi wycieńczeniem, niedożywieniem i zaburzeniami funkcjonowania organizmu, co mogłoby mieć miejsce przy większym ograniczeniu kalorii, np. rzędu 1000 kcal.

Problem polega na tym, że żywność, która przeważnie stanowi bazę naszego menu, na ogół zawiera dużo więcej kalorii, niż nam się wydaje. Mała przekąska z przydrożnej budki, słodki rogal z nadzieniem czekoladowym albo garść wafelków mogą zawierać tyle kalorii, ile pełny posiłek złożony z naturalnej, zdrowej żywności.

Z tym, że ani rogalik, ani fastfoodowa przekąska nie zapewnią nam długotrwałego uczucia sytości, a jedynie sprawią, że za godzinę lub dwie znowu sięgniemy po coś do jedzenia. Taki sposób jedzenia nieuchronnie prowadzi do ciągłych nadwyżek energetycznych, a w następstwie do tycia.

Fast foody, artykuły garmażeryjne, produkty do przygotowania w 5 minut, słodycze i słone przegryzki, gotowe przekąski, alkohol, kolorowe napoje, wysoko przetworzone pieczywo i wędliny, owocowo-jogurtowe desery, a nawet mieszanki płatków śniadaniowych (musli) – wszystkie te oraz podobne produkty zawierają puste kalorie, obfitują w niekorzystne dla naszej sylwetki typy węglowodanów i tłuszczów oraz sprzyjają łatwemu odkładaniu się tkanki tłuszczowej.

2. Za mało naturalnych, zdrowych produktów w menu, za mało posiłków dziennie…

Spośród błędów żywieniowych, które sprawiają, że zamiast gubić kolejne kilogramy,  tyjemy, jednym z najpowszechniejszych jest za mała ilość naturalnego, naszpikowanego cennymi składnikami ożywczymi jedzenia, a za duża ilość produktów przetworzonych. Ta dysproporcja sprawia, że nasze ciało bardzo szybko i łatwo magazynuje zapasy.

Bazowanie na przepełnionych węglowodanami produktach to prosta droga do gwałtownych wahań poziomu glukozy we krwi i „spychania” wszelkich nadwyżek cukrów do tłuszczowych rezerw. Mało tego, jeśli w towarzystwie produktów bogatych w węglowodany proste i skrobię zjadamy produkty obfitujące w tłuszcze (zwłaszcza te nasycone), jest to dodatkowy bodziec dla naszego organizmu do intensyfikacji procesu odkładania tkanki tłuszczowej. Wniosek? Zmieńmy styl jedzenia!

Jeżeli na naszym stole zaczną pojawiać się produkty naturalne, jak najmniej przetworzone, zaczniemy wygrywać naszą sylwetkę! Zdrowa żywność, wolna od niebezpiecznych tłuszczów trans, pozbawiona sztucznych cukrów oraz w przypadku produktów zbożowych – charakteryzująca się jak najniższym stopniem oczyszczenia, nie niesie ryzyka tycia, ponieważ wszystkie składniki pokarmowe w niej zawarte są na bieżąco wykorzystywane przez organizm i nic nie jest spychane do rezerw tłuszczowych.

Oczywiście, nawet w przypadku zdrowej żywności powinniśmy zachować pewien umiar i nie przekraczać ilości kalorii odpowiadającej naszemu dziennemu zapotrzebowaniu, ale z całą pewnością nie musimy się martwić, że jedząc normalnie (i nie chodząc głodnym!), przytyjemy. Można nawet powiedzieć, że wiele naturalnych produktów sprzyja gubieniu kilogramów.

Weźmy na przykład produkty białkowe (chudy nabiał, jajka, chude mięso, ryby, rośliny strączkowe) – przyspieszają metabolizm, prowadzą do nasilenia spalania kalorii (organizm musi się „więcej napracować” przy ich trawieniu).

Kolejny przykład naturalnej żywności będącej sojusznikiem odchudzania to produkty bogate w błonnik pokarmowy (np. warzywa, grube kasze, płatki zbożowe, otręby, orzechy, ziarna, pieczywo pełnoziarniste, suszone owoce). Wzmagają uczucie sytości, pobudzają pracę jelit, regulują cykl wypróżnień i przeciwdziałają wzdęciom i zaparciom (przyczyniając się tym samym do wyszczuplenia okolic brzucha), wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn, poprawiają przemianę materii, stabilizują poziom cukru we krwi i hamują ataki głodu.

Wreszcie warto wspomnieć o owocach. W wielu dyskusjach na temat diety sprzyjającej odchudzaniu owoce są kwestią sporną. Niektórzy są zdania, że ponieważ zawierają dużo cukrów prostych, są niebezpieczne dla naszej wagi. Oczywiście, jedzone w nadmiarze, mogą w pewnym stopniu przyczynić się do tycia. Ale jedzone w sposób racjonalny (np. 2 jabłka i 1 kiwi na dobę, 200 g truskawek i 2 pomarańcze na dobę, 1 grejpfrut i 2 garście wiśni na dobę), mogą nam tylko pomóc, a nie zaszkodzić!

Choć w owocach jest sporo cukrów prostych, pamiętajmy, że są to cukry naturalne, które są znacznie lepiej tolerowane przez organizm niż cukry sztuczne. Co więcej, obok cukrów prostych, w owocach jest też dużo błonnika i cennych enzymów, które są ważnymi sprzymierzeńcami odchudzania. Wreszcie warto pamiętać, że owoce pobudzają metabolizm, detoksykują ciało oraz stanowią prawdziwą kopalnię naturalnej energii i witalności. Takie „owocowe paliwo” dostarczane co dzień sprawia, że jesteśmy bardziej skorzy do aktywności fizycznej i słabiej odczuwamy zmęczenie, a to bardzo ważne czynniki podczas odchudzania.

Komponując na bazie wymienionych rodzajów zdrowej, naturalnej żywności jadłospis, w którym zagości 5 nie za obfitych posiłków dziennie, nasz organizm zacznie na bieżąco wykorzystywać dostarczane mu kalorie oraz stopniowo pozbywać się odłożonej dotychczas tkanki tłuszczowej.

No dobrze, ale co zrobić, jeśli stare, niezdrowe nawyki żywieniowe są w nas bardzo mocno zakorzenione i zwyczajnie nie potrafimy trwale przestawić się na dietetyczny jadłospis? Z pomocą przychodzą suplementy regulujące głód i tłumiące ochotę na jedzenie, takie jak Berber fast.

3. Zbyt mało aktywności fizycznej i brak wsparcia w postaci suplementów diety

nogi kobiety wchodzącej na wagę

Niechęć do aktywności fizycznej nie jest sporadyczną sytuacją wśród osób z nadwagą. Trudno nam się zmobilizować do regularnych ćwiczeń, sport kojarzy nam się z czymś nieprzyjemnym, męczącym, nużącym, nie widzimy w swoim zasięgu takiej formy aktywności, która dawałaby nam poczucie zadowolenia…

Warto jednak porzucić negatywne myśli i zacząć nieco więcej się ruszać, gdyż nic nie pomaga bardziej procesowi odkładania się tłuszczu, jak siedzący tryb życia. Jeżeli dodamy do tego nadkonsumpcję pożywienia, mamy zapewnione ciągłe przyrosty wagi ciała.

W zmobilizowaniu się do regularnego ruchu wielu osobom pomagają suplementy przeznaczone dla odchudzających, bogate nie tylko w substancje przyspieszające spalanie tłuszczu, ale i w składniki korzystnie działające na sferę mentalną, regulujące nastrój, a jednocześnie dodające energii i witalności.

Zbyt mała ilość codziennego ruchu prowadzi do spowolnienia metabolizmu, zaburzeń trawienia, spowolnienia motoryki jelit, słabego dotlenienia tkanek, pogorszenia samopoczucia, i odwrotnie – zwiększenie aktywności szybko przynosi efekty w postaci przyspieszenia metabolizmu, sprawniejszego spalania kalorii, wyregulowania trawienia, lepszego dotlenienia i znacznej poprawy nastroju.

Jeśli chcemy zacząć szybko chudnąć i przy okazji poprawić pracę całego naszego organizmu, warto wprowadzić do codziennego grafiku zajęć taką formę aktywności, która jak najprzyjemniej nam się kojarzy i praktykować ją ok. 3-5 razy w tygodniu. Mogą to być dynamiczne spacery, jazda na rolkach lub rowerze albo ćwiczenia na stepperze przed telewizorem, obojętne. Grunt to wprowadzić trochę dodatkowego ruchu parę razy w tygodniu.

Błędem popełnianym przez znaczną cześć odchudzających jest niekorzystanie ze wsparcia w postaci suplementacji. Tymczasem odpowiednio skomponowany preparat o wielotorowym działaniu może obudzić w nas energię i zapał do aktywności fizycznej, rozprawić się z przyzwyczajeniami żywieniowymi blokującymi spadki wagi (np. jedzenie ponad miarę, częste sięganie po słodycze i niezdrowe przekąski), uchronić przed spadkami motywacji, wspomóc likwidację tkanki tłuszczowej… Taki pomocnik w kapsułkach zdecydowanie ułatwia drogę do szczupłej sylwetki.

Skutecznym, a zarazem bezpiecznym dla organizmu, antidotum na nadprogramowe kilogramy wagi ciała jest Berber Fast. Jego silna, rozbudowana formuła jest gwarantem systematycznych spadków wagi, nawet rzędu 7-8 kg miesięcznie.

Czytaj więcej

8 komentarzy

Amarant 18 września 2020 - 13:49

Próbował ktoś z was Berber Fast? Biorę 3 tydzień i jestem pod wrażeniem. Waga zeszła już 2,5 kg, a przedtem takie 2,5 kg rozbijałam całymi tygodniami. Doskonale się czuję, a przedtem miałam ciągłe spadki nastroju i deprechę. Raz mi się chciało ćwiczyć, raz nie, 2 dni jadłam dietetycznie, a kolejne 3 mega kalorycznie. Takie odchudzanie w kratkę. Nic dziwnego, że nie chudłam. A teraz po tych tabletkach – pełna mobilizacja i odchudzanie pełną gębą 🙂 Nie wracam do niezdrowego tuczącego jedzenia, jestem aktywniejsza, więcej mi się chce, organizm mam wrażenie mi się cały czas oczyszcza i pracuje na wyższych obrotach. Ciekawi minie czy ktoś inny też ma takie odczucia…

Odpowiedź
Miśka36 21 września 2020 - 22:03

Mam tak samo. Wszystko co opisałaś się zgadza. Też odchudzałam się na pół gwizdka, a teraz, jak biorę Berber-fast to wygląda to zupełnie inaczej. Najbardziej zadowala mnie fakt, że udało mi się mocno ograniczyć cukier i słodycze, od których byłam wręcz uzależniona. Nie mogłam się powstrzymać od jedzenie słodkości. Jakbym nie zjadła swojej porcji ciastek po południu czy batona w przerwie w pracy, to bym nie mogła o niczym innym myśleć i bym się non stop męczyła 😉 A po Berber-fast omijam słodkie szerokim łukiem i nie sprawia mi to najmniejszego problemu.

Odpowiedź
MichalinaDE 5 października 2020 - 18:26

Fajne te tabletki. Dla mnie to coś zupełnie nowego takie połączenie składników. Ale muszę przyznać, że ktoś dobrze wykombinował, bo są bardzo skuteczne.

Odpowiedź
Polinezja 9 października 2020 - 20:14

Myślę, ze sukcesem Berberfast jest to, że działają na wielu poziomach. Zawartość adaptogenów, berberyny i acetyl l-karnityny tłumaczy wiele. U mnie pierwszym co zauważyłam to była poprawa koncentracji, wydajniejsze i szybsze myślenie, znaczna poprawa nastroju i większa chęć do działania. Udało mi się pokonać popołudniowe zmęczenie, energii mam teraz bez liku 🙂 Co ważne, przestałam też sięgać po nadprogramowe kalorie, których sporo przedtem pochłaniałam. Generalnie jem dużo mniej, a organizm zaczął bardzo aktywnie spalać tłuszcz. Polecam.

Odpowiedź
Ewa 23 lutego 2021 - 20:48

Ile razy dziennie się te tabletki Berber fast je.?

Odpowiedź
Miśka36 26 lutego 2021 - 19:35

Podobno raz dziennie. Ja biorę czasem raz, a czasem dwa razy dziennie, zwłaszcza jak ciężej trenuję.

Odpowiedź
Ewa 23 lutego 2021 - 20:53

Otrzymałam tabletki dzisiaj tylko nie wiem jak zażywać? Proszę aby ktoś z was mi odpowiedział na moje pytanie Bardzo Proszę.

Odpowiedź
Miśka36 26 lutego 2021 - 19:37

Tak jak pisałam powyżej – powinno się raz dziennie. Ja biorę raz, a w porywach dwa razy dziennie 🙂

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie