Strona główna Odchudzanie Black Latte – niebanalny suplement na odchudzanie pod postacią smacznego napoju kawowego

Black Latte – niebanalny suplement na odchudzanie pod postacią smacznego napoju kawowego

by Karolina Karo
6 komentarzy

Black Latte to specjalna kawa na odchudzanie przeznaczona dla osób, które chcą redukować wagę skutecznie, ale i nie bez przyjemności dla podniebienia. Po wypiciu kubka tego nietuzinkowego napoju nasz organizm zostaje zmotywowany do sprawniejszego spalania kilogramów. Dzieje się tak z uwagi na wyjątkowe właściwości, którymi obdarzone są poszczególne składniki Black Latte. Jeśli porcja tego napoju będzie stałym bywalcem naszego menu, możemy spodziewać się szybszych niż dotąd spadków wagi. Niektóre użytkowniczki mówią nawet o zrzuceniu kilku kilogramów w dwa tygodnie.

Jak sprawnie gubić kilogramy?

talerz z napisem burn fat

Głodzenie się, stosy tabletek na odchudzanie, popularne plany treningowe rzekomo prowadzące do spektakularnych spadków wagi, super diety obiecujące 10 kg mniej w miesiąc itp., itd…

Niemal każda osoba walcząca z nadmiernymi kilogramami eksperymentuje z rozmaitymi metodami odchudzania, wyczekując efektu wyraźnego wyszczuplenia figury. Niestety rzeczywistość przeważnie bywa brutalna, kolejne próby nie przynoszą rezultatów, a w lustrzanym odbiciu zauważamy wciąż te same znienawidzone fałdki i krągłą, ociężałą sylwetkę.

Błędem, który na ogół popełniamy i który sprawia, że stajemy się niewolnikami naszej nadwagi, jest zły dobór metod odchudzania. Większość diet (szczególnie tych surowszych, jak np. dieta kopenhaska) niestety nie daje trwałych rezultatów. Najpierw utrata wagi, potem efekt jojo – taki stan rzeczy z pewnością nie sprzyja entuzjazmowi i motywacji do dalszego odchudzania.

Również sport dla wielu z nas nie stanowi recepty na osiągnięcie smukłej figury. Często popełnianym błędem jest wybieranie zbyt forsownych lub niedostosowanych do naszych upodobań i predyspozycji planów treningowych. Jeśli robimy coś, czego nie lubimy lub co jest dla nas zbyt męczące, to normalne, że szybko popadamy w zniechęcenie i zarzucamy dalsze ćwiczenia.

Kolejna metoda, która często okazuje się zawodna, to różnej maści zioła na odchudzanie oraz tabletki stosowane w pojedynkę, bez jednoczesnego wprowadzenia jadłospisu o obniżonej kaloryczności i zwiększenia poziomu aktywności fizycznej. Pigułka czy kubek wyszczuplającej herbatki niestety nigdy nie będzie stanowić antidotum na puszystą sylwetkę, jeśli równolegle nie wprowadzimy zmian w trybie życia. Tego rodzaju specyfiki stanowią tylko dodatek do diety i treningu.

Jak zatem skutecznie schudnąć? Najważniejsze to odpuścić sobie wszelkie ortodoksyjne sposoby i zacząć myśleć o zrzucaniu wagi, jako o przyjemnym procesie, który doprowadzi nas do pełnego zadowolenia z siebie, a nie o żmudnej, pełnej wyrzeczeń pracy.

Zamiast katować się wymagającymi dietami i wytężonymi treningami, wystarczy, jeśli zmienimy nawyki żywieniowe na zdrowsze, eliminując najbardziej tuczące pokarmy i ograniczając podjadanie oraz włączymy do codziennego grafiku dynamiczne spacery lub inną wygodną i przyjemną dla nas formę ruchu.

Odchudzając się w sposób zrównoważony, mamy znacznie większe szanse na uzyskanie trwałych rezultatów, co zapewne jest dla nas dużo bardziej pożądane aniżeli błyskawiczna redukcja masy ciała, a potem wielki zawód w postaci powrotu balastu kilogramów.

Dobrymi pomocnikami i motywatorami do odchudzania, a zarazem aktywatorami rozkładu tłuszczu są nowoczesne suplementy diety, stanowiące kompilację sprawdzonych składników o właściwościach hamujących apetyt, przyspieszających metabolizm i zwiększających energię oraz zapał do działania.

Jedną z nowości rynkowych w tej kategorii jest Black Latte – suplement pod postacią proszku, który po zmieszaniu z wodą staje się smacznym, dietetycznym napojem kawowym. Przy regularnym stosowaniu preparat pomoże nam uaktywnić mechanizm spalania tkanki tłuszczowej.

Black Latte – skład suplementu i właściwości poszczególnych substancji czynnych

Black Latte

Pijesz miły w smaku napój, a kilogramy spadają… Brzmi bardzo zachęcająco, dlatego właśnie z takiej formuły suplementu postanowili skorzystać twórcy Black Latte. Dając nam do ręki smaczny kawowy napój o właściwościach wyszczuplających, przekonują, że odchudzanie może być przyjemne i łatwe.

Formuła Black Latte oparta została na czterech składnikach, które na kilka różnych sposobów aktywizują proces odchudzania.

Oto komponenty Black Latte:

1. Węgiel aktywny

Węgiel aktywny znany jest głównie jako lek przeciwko biegunkom i zatruciom. W istocie, jego silne właściwości w dziedzinie pochłaniania i wiązania szkodliwych substancji i drobnoustrojów, a następnie usuwania ich z organizmu, sprawiają, że jest jednym z najskuteczniejszych środków przy tego rodzaju dolegliwościach. Tu jednak nie kończy się lista zalet węgla aktywnego. Okazuje się, że jest to również środek, który może mocno ułatwić nam odchudzanie. W jaki sposób? Głównie poprzez wysokie zdolności węgla aktywnego do oczyszczania organizmu z toksyn.

Wymiatając zalegające w ustroju szkodliwe związki, aktywny węgiel przyczynia się do pobudzenia spowolnionej wcześniej przemiany materii i efektywniejszego spalania kalorii, a co za tym idzie sprawniejszych spadków wagi. Jednocześnie substancja ta blokuje proces tycia dzięki zdolnościom do pochłaniania tłuszczów dostarczonych w pożywieniu.

Inne właściwości węgla aktywowanego, cenne dla osób odchudzających się, to hamowanie nadmiernego apetytu (co sprzyja zmniejszeniu częstotliwości sięgania po jedzenie i obniżeniu kaloryczności jadłospisu) oraz stabilizowanie pracy układu pokarmowego i przeciwdziałanie wzdęciom, gazom, zaburzeniom trawienia.

2. Mleko z kokosa

Mleko kokosowe to ten składnik Black Latte, który odpowiada nie tylko za zdolności wyszczuplające suplementu, ale i za miły dla podniebienia, tropikalny smak. Dzięki mleku z kokosa proces spalania kilogramów może przebiegać szybciej.

Krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe w nim zawarte przyczyniają się do przyspieszenia metabolizmu i nasilenia rozkładu tłuszczów, a także, co bardzo istotne, stymulują spalanie tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, która jest nad wyraz uporczywa i której ciężko się pozbyć. Składnik zapewnia także uczucie sytości w żołądku, zapobiegając spożywaniu dodatkowych porcji jedzenia, pomaga regulować gospodarkę węglowodanową oraz sprzyja przywróceniu właściwego rytmu trawienia.

Mleko z kokosa nie tylko wspomaga odchudzanie, ale i wywiera pozytywny wpływ na cały organizm. Zawiera pokaźną pulę witamin i minerałów oraz drogocenne nienasycone kwasy tłuszczowe. Prowadzi do obniżenia poziomu złego cholesterolu, wspiera układ krążenia, korzystnie wpływa na pracę mózgu, zwalcza stany zapalne, działa przeciwwirusowo, przeciwgrzybiczo i przeciwbakteryjnie.

Przeczytaj także: Olej kokosowy na odchudzanie

3. L-karnityna

Nie bez powodu L-karnityna to jedna z najczęściej stosowanych substancji czynnych, trafiających do spalaczy tłuszczu, suplementów wspomagających modelowanie sylwetki oraz kompleksowo poprawiających formę fizyczną preparatów dla aktywnych. Posiada szereg właściwości, które są niezwykle pożyteczne dla osób starających się schudnąć, ale także dla tych, które są na etapie rzeźbienia i budowania mięśni lub podtrzymywania wcześniej osiągniętych efektów sylwetkowych. Podnosi wydolność fizyczną, przyspiesza regenerację organizmu i zwiększa tempo metabolizmu, nasilając spalanie kalorii.

L-karnityna najbardziej działa na naszą korzyść, kiedy dłużej pozostajemy w ruchu (np. uprawiamy sport, jeździmy na rowerze, dynamicznie chodzimy, tańczymy czy nawet kiedy z werwą sprzątamy). Dochodzi wtedy do intensywnego rozbijania długich łańcuchów tłuszczowych i ich przemiany w wolne kwasy tłuszczowe, które stają się materiałem energetycznym dla mięśni, a potem są sprawnie usuwane z ustroju. W ten sposób szybciej znikają z naszego ciała nielubiane fałdki, a sylwetka smukleje.

Przeczytaj także: L-karnityna na odchudzanie

4. Kwasy omega-3

Najczęściej mówi się o kwasach omega-3 w kontekście ochrony i lepszego funkcjonowania układu krwionośnego, zwiększania odporności organizmu, dobroczynnego działania na skórę, włosy i paznokcie oraz poprawy pracy mózgu. Są to oczywiście bardzo ważne atuty tych kwasów, jednak warto podkreślić także ich wyjątkowe właściwości wspomagające odchudzanie.

Kwasy omega-3 przyczyniają się do osłabienia uczucia głodu i ochoty na jedzenie, a także przeciwdziałają zbyt wysokiemu poziomowi glukozy we krwi. Skutkiem tego rzadziej dopada nas chętka na „coś na ząb”, podczas posiłków zadowalamy się mniejszymi niż dotąd porcjami, przestajemy mieć natrętne myśli o przekąszeniu czegoś. Zahamowane zostają także nagłe napady wilczego apetytu, które niekiedy kończą się pochłanianiem niekontrolowanych ilości jedzenia.

Co więcej, kwasy omega-3 wpływają także na poprawę nastroju, niwelują stany depresyjne i wzmagają zapał i motywację do działania. W ten sposób stają się cennym impulsem do kontynuacji odchudzania.

Dzięki Black Latte możemy skorzystać z odchudzających dobrodziejstw wszystkich czterech wymienionych składników jednocześnie. Ponieważ występują wspólnie, w jednym suplemencie, zwiększa się ich moc działania i skuteczność.

Black Latte – działanie preparatu

Wypijając każdego dnia porcję tej fit-kawy, uzyskamy stan przyspieszonego metabolizmu i nasilenia procesu spalania tłuszczu. Co ważne dla osób z nadwagą, suplement pomoże nam także wygrać ze słabościami prowadzącymi do tycia, czyli nadmiernym apetytem i niechęcią do aktywności fizycznej oraz poprawi naszą kondycję psychiczną, zwalczając złe nastroje i apatię, a wyzwalając zapał i energię.

Black Latte – efekty

Black Latte

Black Latte pozwala schudnąć w sposób zrównoważony i uniknąć efektu jojo. Ile dokładnie schudniemy podczas kuracji z udziałem tej kawy zależy od stopnia nadwagi, indywidualnych predyspozycji organizmu, a także trybu życia.

Najlepsze efekty uzyskamy, jeśli jednocześnie wprowadzimy uszczuplony jadłospis i zwiększymy poziom ruchu. Nie musimy jednak korzystać z żadnych wymagających diet ani żmudnych treningów, to zbędne.

Średnio z Black Latte można schudnąć ok. 5-6 kg w miesiąc. To tempo optymalne, stabilne, bezpieczne dla organizmu, nieniosące ryzyka powrotu do starej wagi. Pamiętajmy, że lepiej jest chudnąć nieco wolniej, ale za to cieszyć się później trwałymi rezultatami.

Black Latte – opinie użytkowników

Black Latte należy do najpopularniejszych specyfików wspomagających odchudzanie w formie innej niż tabletki i kapsułki. Opinie o nim są w przewadze pozytywne, wielu osobom systematycznie sięgającym po dietetyczny napój udało się zrzucić zbędne kilogramy. Najczęściej podkreślane plusy Black Latte to:

  • skuteczne zaspokajanie głodu skutkujące bezproblemowym wytrzymywaniem od posiłku do posiłku;
  • hamowanie nadmiernego apetytu, szczególnie na słodycze i inną niezdrową żywność przetworzoną;
  • dodawanie energii na cały dzień skutkujące wzrostem aktywności i szybszym spalaniem tłuszczu;
  • wyraźny efekt zwiększenia metabolizmu, poprawy trawienia i oczyszczenia organizmu;
  • poprawa samopoczucia, lepszy nastrój;
  • spadki wagi i coraz smuklejsza sylwetka wyraźnie zauważalne z tygodnia na tydzień.

Tutaj znajdziesz link do oficjalnej witryny Black Latte, na której można zamówić produkt z atrakcyjnymi rabatami

black latte

Czytaj więcej

6 komentarzy

konwalia 4 stycznia 2020 - 15:37

Węgiel aktywny na odchudzanie? Pierwsze słyszę. Zaskakujący składnik. Ktoś się postarał o oryginalny skład, ale czy działanie skuteczne??? Ktoś coś???

Odpowiedź
EwkaAfryka 7 stycznia 2020 - 09:16

@konwalia – jak najbardziej działanie skuteczne 🙂 schudłam na tym napoju 6 kg. Rzeczywiście skład trochę zaskakujący, ale naprawdę trafny! Oklepane składniki zastąpione czymś zupełnie innym, nowym – praktycznie to właśnie przesądziło o tym, że zdecydowałam się kupić ten produkt. Było warto, dobrze oczyszcza z toksyn, reguluje przemianę materii i trawienie. U mnie tłumił też apetyt – piłam napój zamiast dotychczasowych przekąsek i po krzyku 😀

Odpowiedź
slim_mama 9 stycznia 2020 - 18:49

Konwalio, potwierdzam słowa koleżanki – Black Latte świetnie działa na sylwetkę. Piję go już od miesiąca. Efekty naprawdę ciekawe. Przedtem odchudzałam się bez wspomagania – bieganie 4 razy w tygodniu i dieta bez żadnych tam udziwnień, około 1600 kcal na dzień. Chudłam powoli, z 0,5 kg na tydzień. Ale odkąd piję Black Latte chudnę wydaje mi się ponad 2 razy szybciej. Przez ostatni miesiąc z Black Latte ubyło mi 5 kg! A przedtem ok. 2 kg na miesiąc. Różnica dla mnie mega! Szybsza przemiana materii, lepszy detoks i mniejsza ochota na jedzenie, mniej zjadanych kalorii – najważniejsze dla mnie efekty działania Black Latte. Polecam.

Odpowiedź
Kasja31 11 stycznia 2020 - 16:24

Skoro dziewczyny tak polecacie to chyba się skuszę 😛 U mnie waga stoi w miejscu od jakiegoś czasu, chyba z 2 miesiące już… przedtem schudłam 7 kg. Jest nieźle, ale brakuje mi jeszcze z 5 kg na minusie do pełni szczęścia 😉 Trenuję, ale dieta raczej nie jest nastawiona na odchudzanie, raczej normalne odżywianie. Zamawiam i mam nadzieję, że dzięki Black Latte uda mi się obciąć kalorie i zbić kilogramy. Napiszę jak efekty 😛

Odpowiedź
Nikola Sun 18 stycznia 2020 - 19:51

Spróbuje na pewno. Właśnie szukam czegoś innego niż tabsy, najlepiej właśnie czegoś do picia. Zależy mi głównie na ograniczeniu apetytu i przyspieszeniu spalania tłuszczu podczas treningów. Black Latte zawiera mleko z kokosa, kwasy omega i karnitynę, więc się nada.

Odpowiedź
Kasja31 3 marca 2020 - 21:13

Wracam po kilku tygodniach z Black Latte. Waga wreszcie ruszyła. Rzeczywiście napój hamuje apetyt, nie ssie w żołądku i można znacznie zmniejszyć kaloryczność diety. U mnie to niemal natychmiast poskutkowało. Zrzuciłam swoje niechciane 5 kg i może jeszcze pokusze się o jakieś 2 – 3 kg na minusie? ;P

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie