Strona główna Odchudzanie BurnBooster, czyli 4 reduktory wagi w jednej kapsułce

BurnBooster, czyli 4 reduktory wagi w jednej kapsułce

by Karolina Karo
11 komentarzy

Rozpoczynając walkę o szczupłą sylwetkę życzymy sobie szybkich efektów, niestety rzeczywistość przeważnie bywa mało optymistyczna. Tygodnie mijają, a waga, mimo podejmowanych przez nas starań, nieubłaganie pokazuje wciąż te same wysokie liczby. Producenci suplementu diety BurnBooster przekonują nas, że jest sposób na przyspieszenie tempa odchudzania, mianowicie codzienne przyjmowanie kapsułek, we wnętrzu których kryją się 4 sprawdzone reduktory wagi. BurnBooster pomaga przeskoczyć trudności, które oddalają nas od celów redukcyjnych oraz od środka stymuluje nasz organizm do sprawniejszego pozbywania się tłuszczu.

Problematyczne pytanie – dlaczego inni chudną, a ja nie?

kobieta kuca na wadze

Osoby z nadwagą często zadają sobie pytanie: czemu innym udaje się schudnąć, a mnie nie? Odpowiedź jest prosta – albo trenują z dużą regularnością i intensywnością, a jednocześnie prowadzą optymalnie dopasowaną dietę, albo wspomagają się dobrym preparatem przyspieszającym spalanie tkanki tłuszczowej. Pod hasłem dobry preparat kryją się tylko niektóre spośród licznych suplementów na odchudzanie dostępnych na rynku.

Dobry preparat na odchudzanie powinien przede wszystkim potęgować metabolizm i przyspieszać spalanie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, ale ma również inne, nie mniej istotne zadania. A są to: hamowanie nadmiernego apetytu, wzmaganie poczucia sytości w żołądku oraz dodawanie energii, dzięki której będziemy mogli wprowadzić w życie aktywność fizyczną – niezbędny warunek do „ruszenia” opornego tłuszczu. Takim właśnie preparatem jest omawiany w tym artykule BurnBooster.

Suplement diety wspierający szybką utratę kilogramów BurnBooster jest odpowiedzią na problemy osób borykających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej i chcących powrócić do prawidłowej wagi bez drakońskich diet i bez katorżniczych treningów. Preparat wykazuje dwie drogi działania: z jednej strony stymuluje organizm od wewnątrz, prowadząc do szybszego rozbijania tkanki tłuszczowej, z drugiej strony kieruje nas ku zmianie trybu życia na aktywniejszy i odrzuceniu zgubnych nawyków żywieniowych, które wpłynęły na powstanie nadwagi.

Zanim jednak przyjrzymy się bliżej sposobowi działania reduktora tłuszczu BurnBooster, warto, byśmy poznali kilka celnych, sprawdzonych wskazówek, które pomogą nam uruchomić regularne spadki wagi. Eliminacja nawyków, które prowadzą do nadmiernego gromadzenia tkanki tłuszczowej i wprowadzenie kilku zmian w sposobie jedzenia, szybko zaowocują metamorfozą sylwetki.

burnbooster

3 wskazówki dietetyczne, dzięki którym zaczniesz regularnie chudnąć

Niewłaściwe nawyki żywieniowe to w zdecydowanej większości przypadków główny powód wzmożonego magazynowania przez organizm zapasów tłuszczowych i systematycznego przybierania na wadze. Jednak, co warto podkreślić, nie chodzi tutaj wyłącznie o jedzenie ponad miarę i przyjmowanie zbyt dużej ilości kalorii, niż jesteśmy w stanie spalić. Istotne znaczenie ma również sam sposób jedzenia, kompozycja posiłków, częstotliwość ich spożywania, czy wreszcie ilość i rodzaj przyjmowanych płynów.

Sprawdźmy, jak ulepszyć styl jedzenia, aby uruchomić spadki wagi:

Po pierwsze, zmieniamy zawartość koszyka zakupowego!

Kobieta zastanawia się, czy zjeść cukierki czy warzywa

Żywność o wysokim stopniu przetworzenia niestety często dominuje w naszych jadłospisach, a jest to właśnie ten rodzaj jedzenia, który najbardziej sprzyja tyciu.

Do żywności przetworzonej zaliczają się: wszelkiego rodzaju dania gotowe i do przygotowania w 5 minut, fast foody, słodycze (wafelki, batoniki, cukierki, ciastka, słodkie rogaliki itd.), chipsy, paluszki i inne przegryzki, gotowe słodzone mieszanki musli, konserwy, parówki i inne niskiej jakości wędliny.

Uwaga, do żywności przetworzonej należą również kolorowe, słodkie napoje. Niestety bardzo często je bagatelizujemy i nie wliczamy do ogólnego bilansu kalorycznego dnia. Tymczasem mogą mocno zagrażać szczupłej figurze, ponieważ zawierają masę cukru i dostarczają nam dziesiątek lub setek nadprogramowych kalorii. Inne napoje, które sprzyjają tyciu, to kawa z dodatkami takimi jak cukier, mleko, śmietanka, bita śmietana, posypki czy syropy, a także piwo, kolorowe drinki oraz pozostałe alkohole.

Białe pieczywo, białe makarony i inne produkty z białej mąki to kolejne przykłady żywności wysoko przetworzonej. Biała mąka, w przeciwieństwie do mąki razowej, poddawana jest gruntownym procesom oczyszczania. Z ziaren zbóż usuwana jest cała okrywa (otręby), czyli ich najwartościowsza część, będąca skarbnicą błonnika i innych cennych składników pokarmowych. Pozostaje zaś wyłącznie skrobia, która niestety jedzona w nadmiarze powoduje gwałtowne wahania poziomu cukru we krwi, a w efekcie przybieranie na wadze.

Zamiast bazować na żywności przetworzonej, powinniśmy zacząć komponować menu z produktów jak najbardziej naturalnych i obdarzonych wysoką wartością odżywczą. Musimy pamiętać, że zdrowa żywność jest dużo lepiej metabolizowana przez organizm i na bieżąco przez niego wykorzystywana, a co za tym idzie nie grozi nadmiernym odkładaniem się tkanki tłuszczowej i przybieraniem na wadze. Z kolei żywność przetworzona zaburza gospodarkę węglowodanową i prowadzi do szybkiego tycia.

Nie ulega żadnej wątpliwości, że uruchomienie spadków wagi przyjdzie nam łatwiej i szybciej, jeśli posiłki będziemy opierać na takich produktach jak: warzywa, chudy nabiał, jaja, razowe pieczywo, brązowy ryż, makaron pełnoziarnisty, kasze, płatki zbożowe, otręby, ryby, chude mięso i chude wędliny dobrej jakości, nasiona, rośliny strączkowe, owoce. Oczywiście również zdrowa żywność, aby odchudzała, musi być konsumowana z umiarem.

Przykładowe menu może wyglądać tak:

 • śniadanie: jajecznica z pomidorami, szczypiorkiem i serem mozzarella, 2 kromki chleba razowego
 • 2 śniadanie: sałatka z brązowym ryżem, kurczakiem, kukurydzą, ogórkiem i papryką z sosem jogurtowym
 • obiad: dorsz pieczony, kasza gryczana, fasolka szparagowa
 • podwieczorek: garść truskawek polana jogurtem naturalnym z dodatkiem ksylitolu (lub miodu)
 • kolacja: galaretka z kurczaka lub indyka, kawałek pieczywa razowego, pomidor, ogórek kiszony, sałata

Po drugie, zmieniamy styl jedzenia!

Dla odchudzającej się osoby ilość posiłków i ich sposób rozłożenia w ciągu dnia ma bardzo istotne znaczenie. Mylne jest przekonanie, że należy jeść jak najrzadziej i jak najmniej, aby zacząć dynamicznie spalać tłuszczu. Głodzenie się nic nam nie da, a wręcz na dłuższą metę znacznie pogorszy sprawę. Doprowadzi do rozregulowania metabolizmu, niedoborów żywieniowych, wycieńczenia, pogorszenia stanu skóry i włosów, obniżenia nastroju, spadku wydajności umysłowej i sił witalnych itd.

Żeby skutecznie schudnąć musimy jeść regularnie o mniej więcej stałych porach, przy czym nasze posiłki nie powinny być ani za małe, ani za duże. Najlepiej sprawdza się zasada spożywania 5 posiłków dziennie oddalonych o ok. 3 godziny, z czego śniadanie, obiad i kolacja to posiłki większe, a drugie śniadanie i podwieczorek – małe. Śniadanie powinno być pożywne i dawać nam dużą dawkę energii. Obiad i kolację jemy do uzyskania uczucia sytości, ale nie przesycenia. Śniadanie spożywamy najpóźniej godzinę po przebudzeniu, kolację ok. 3 godziny przed snem.

Taki system jedzenia spowoduje, że nie będziemy odczuwać głodu między posiłkami i ograniczymy nawyk, który jest jednym z głównych blokerów chudnięcia, czyli podjadanie.

Jeśli już o podjadaniu mowa, to w wyeliminowaniu tego uporczywego przyzwyczajenia może pomóc nie tylko regularne jedzenie wartościowych, zdrowych posiłków co 3 godziny, ale także popijanie wody mniejszymi porcjami przez cały dzień. Często uczucie głodu zwyczajnie mylimy z uczuciem pragnienia i zamiast po płyny sięgamy po pożywienie – to błąd. Jeśli między posiłkami odczujemy ssanie w żołądku lub jeśli najdzie nas nagła ochota na „coś na ząb”, lepiej wypić dużą szklankę (lub dwie) wody.

W zahamowaniu apetytu i pozbyciu się nawyku podjadania dużym wsparciem są także suplementy diety, które zawierają w składzie sprawdzone blokery głodu, takie jak omawiany BurnBooster.

Po trzecie, stosujemy drobne tricki, które pomagają schudnąć!

Czasami z pozoru błahe, mało istotne zmiany dotyczące sposobu jedzenia mogą być bardzo pomocne w wyrobieniu sobie nowych nawyków i aktywowaniu procesu odchudzania.

Oto lista tricków, które warto wykorzystać, walcząc o szczupłą sylwetkę:

 • nie robimy zakupów, kiedy jesteśmy głodni (gdy odczuwamy głód, łatwiej skusić się na zakup nadprogramowych, nie do końca zdrowych i dietetycznych produktów oraz spożycie dodatkowych, niepotrzebnych kalorii),
 • podczas posiłków nie stosujemy dokładek,
 • jemy na mniejszych talerzach i miseczkach (dzięki tej sztuczce nie grozi nam zjadanie zbyt dużych porcji jedzenia jednorazowo),
 • każdy posiłek spożywamy powoli, koncentrując się na samym jedzeniu, a nie na telewizji, czytaniu czy innej czynności,
 • jemy powoli, biorąc małe kęsy, każdy kęs dokładnie przeżuwamy,
 • wprowadzamy zasadę niekupowania słodyczy, gotowej żywności i innych niezdrowych typów jedzenia, zamiast tego całą uwagę kierujemy ku zdrowej żywności,
 • nie jemy na mieście, sami przygotowujemy posiłki, wertujemy fit przepisy i zaczynamy gotować zgodnie z zasadami lekkiej, zdrowej, dietetycznej kuchni,
 • przyrządzając posiłki, staramy się uwzględniać dużo przypraw, ziół, warzyw, chudego białka – są to produkty, które mają bardzo korzystny wpływ na metabolizm.
Czytaj więcej: Dieta przyspieszająca metabolizm

Trwałe wprowadzenie w życie wymienionych wskazówek i drobnych tricków dietetycznych wraz z suplementacją takiego spalacza tłuszczu, jak BurnBooster, to skuteczna metoda na regularne spadki wagi. Jeśli dodamy do tego aktywność fizyczną w lubianej przez nas formie, mamy otwartą drogę do osiągnięcia wymarzonej wagi w ekspresowym tempie!

BurnBooster – działanie suplementu. Wszechstronna i efektywna pomoc w odchudzaniu

Burnbooster

Dzięki wielotorowemu działaniu BurnBooster może okazać się bardzo przydatnym narzędziem prowadzącym do trwałego zrzucenia zbędnych kilogramów. Będzie dużym wsparciem dla osób, które:

 • borykają się z wybujałym apetytem;
 • narzekają na powolną przemianę materii;
 • mają tendencję do przybierania na wadze;
 • przytyły po ciąży lub w wyniku wahań hormonalnych i ciężko im powrócić do starej wagi;
 • nie potrafią zmotywować się do regularnej aktywności;
 • mają problem z zaplanowaniem i utrzymaniem właściwej diety.

BurnBooster będzie też dobrym wyborem dla osób, które choć z zaangażowaniem oddają się aktywności fizycznej i starają się odżywiać w sposób małokaloryczny, chudną za wolno lub nie chudną wcale.

Praktycznie w każdym przypadku, kiedy staramy się zrzucić nadmierne kilogramy, BurnBooster przyspieszy i ułatwi proces redukcji tkanki tłuszczowej. O ile procent? Wszystko zależy od innych działań, jakie podejmiemy dla wyszczuplenia sylwetki. Z pewnością większy sukces (nawet ok. 8 kg w miesiąc) osiągniemy, jeśli wraz z suplementacją będziemy odżywiać się lekko, zdrowo i dietetycznie i jeśli nie będziemy prowadzić statycznego trybu życia.

Wystarczy ograniczyć w diecie słodycze i inne wysokokaloryczne produkty i wprowadzić choćby 3 razy w tygodniu jakąkolwiek formę aktywności, by odnieść zadowalające rezultaty. Na szczęście BurnBooster został zaprojektowany tak, aby wesprzeć naszą mobilizację do odchudzania, tym łatwiej nam będzie wprowadzić produktywne zmiany.

BurnBooster

KUP BURNBOOSTER TERAZ

BurnBooster – skład preparatu. Kompilacja 4 skutecznych aktywatorów spadków wagi

BurnBooster to jeden z topowych spalaczy tłuszczu, który spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Popularności dodaje mu fakt, iż chętnie sięgają po niego osoby ze świata mediów, modelingu, sportu, kultury czy rozrywki. Czemu preparat cieszy się aż tak dużą sławą? Działa silnie i daje wyraźne efekty. Aktywnie wspiera utratę kilogramów, za co odpowiadają następujące składniki:

 • Zielony jęczmień – skarbnica błonnika pokarmowego (zarówno frakcji rozpuszczalnej, jak i nierozpuszczalnej), sojusznik szybkiego metabolizmu i detoksykacji organizmu, regulator trawienia. Genialnie wpływa na uczucie sytości, minimalizuje apetyt i zapobiega podjadaniu. Ponadto pozytywnie wpływa na pracę jelit, redukując zaparcia i wzdęcia. Dzięki dużej zawartości antyoksydantów, witamin, minerałów i aminokwasów, zielony jęczmień dodaje energii, sprawia, że czujemy się młodziej, witalniej i jesteśmy zmobilizowani do aktywności.
 • Pieprz cayenne – pogromca tłuszczu i bloker apetytu w jednym. W tej znanej przyprawie kryje się kapsaicyna, czyli substancja termogeniczna, dzięki której przyspiesza metabolizm i organizm zaczyna spalać większe ilości kalorii, sięgając przy tym do rezerw energetycznych w postaci tkanki tłuszczowej.
 • Garcinia cambogia – wyzwoliciel od problemów z apetytem. Ten składnik jest bardzo istotny dla osób, u których największy kłopot w odchudzaniu polega na niemożności uwolnienia się od ciągle nawracającego uczucia głodu i chęci podjadania. Garcinia cambogia zawiera kwas hydroksycytrynowy (HCA), który wpływa na uczucie sytości, a jednocześnie stymuluje procesy metaboliczne i pomaga w szybszej redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Zielona kawa – naturalna kopalnia energii, stabilizator poziomu cukru, bloker dalszego przyrostu tkanki tłuszczowej. Dzięki obecności kwasu chlorogenowego, zielona kawa hamuje wchłanianie cukrów z pokarmu, a co za tym idzie zapobiega tyciu. Ponadto stymuluje metabolizm i, co ważne dla osób apatycznych i pozbawionych motywacji do zajęć ruchowych, dodaje wigoru i zwiększa chęć do aktywności fizycznej.

BurnBooster – efekty stosowania suplementu

BurnBooster

Zadania, jakie spełniają składniki BurnBooster, w zupełności wystarczą, aby odchudzanie było przeprowadzone w sposób skuteczny i aby przyniosło nam zadowolenie i dumę z nowej sylwetki. Bezpośrednim efektem działania tych kapsułek jest zahamowanie apetytu, które idzie w parze z przyrostem energii.

Dzięki tym dwóm atutom, jesteśmy w stanie kontrolować ilość spożywanych kalorii, możemy bez trudu odrzucić wszystkie tuczące pokarmy i trzymać się lekkiej diety, a jednocześnie dostajemy zastrzyk energii, którą możemy pozytywnie spożytkować nie tylko podczas codziennych obowiązków, ale także podczas wybranych zajęć ruchowych.

Jeśli chodzi o liczby, efekty odchudzania z BurnBooster to najczęściej ok. 5 kilogramów na wadze mniej w ciągu miesiąca. Niemniej jednak są i tacy, którzy chudną z BurnBooster z jeszcze większą intensywnością, nawet 8 kilogramów w miesiąc.

BurnBooster – opinie

BurnBooster to jeden z najwyżej ocenianych spalaczy tłuszczu. Adepci odchudzania często podkreślają, że daje bardzo dobre efekty, jeśli jednocześnie trzymamy się dietetycznego jadłospisu, co zresztą przychodzi bardzo łatwo, ponieważ preparat hamuje ochotę na słodycze, fast foody i inne bomby kaloryczne. Według wielu opinii BurnBooster sprawdza się o wiele lepiej niż większość promowanych w telewizji i internecie tabletek na odchudzanie. Jest silniejszy i daje szybsze efekty w redukcji tkanki tłuszczowej.

BurnBooster – cena, gdzie kupić

BurnBooster rzadko bywa dostępny w aptekach stacjonarnych, dużo szybciej znajdziemy ten preparat w internecie. Oficjalna witryna producenta to: www.burnbooster.pl. Jeśli interesuje nas zakup preparatu, warto skorzystać właśnie z autentycznej strony producenta, gdyż tylko tam mamy 100% gwarancji oryginalności produktu i najniższych rynkowych cen. Co więcej, na oficjalnej witrynie dostępna jest promocja, w ramach której możemy otrzymać 1 opakowanie BurnBooster gratis.

BurnBooster

KUP BURNBOOSTER TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

11 komentarzy

Raptus 8 grudnia 2018 - 11:45

Burnbooster = skuteczny mix składników. Przede wszystkim chciałabym zwrócić uwagę na obecność zielonej kawy, ktróa choć trochę zapomniana, moim zdaniem jest naprawdę silną bronią przeciwko kilogramom. Bardzo często po nią sięgam zaróno w preparatach jak i do picia. Oczywiście stosowana w odpowiednich dawkach. Zielona kawa daje mi porządnego kopa energetycznego i mogę po niej ćwiczyć 1,5 godziny z dużą intensywnością. Do tego hamuje apetyt.

Odpowiedź
Jovana 8 grudnia 2018 - 17:09

Raptus masz rację, o zielonej kawie mało ostatnio słychać, a jest mega przydatna i to nie tylko w odchudzaniu, ale ogólnie we wspomaganiu organizmu. Ma dużo przeciwutleniaczy, sprzyja detoksykacji organizmu, poprawia samopoczucie, znosi zmęczenie. Ja również b. często po nią sięgam.

Odpowiedź
Kamila414 14 grudnia 2018 - 15:56

Dla mnie bomba. Biorę BurnBooster od 2 tygodni i widać różnicę. Na wadze już 2 kg mniej. Czuję się po tych kapsułkach pełna energii i co najważniejsze nie zaglądam co chwila do lodówki. Po prostu moje myśli przestały wędrować ciągle w stronę jedzenia, co było nagminne do tej pory. Teraz normalnie skupiam się na innych zajęciach, jem tylko 5 regularnych posiłków i jest ok 😀

Odpowiedź
Rodzynek Sułtański 16 grudnia 2018 - 15:38

Ja też polecam te tabletki. Może nie chudnę jakoś spektakularnie szybko, ale 4 kg w ponad miesiąc udało mi się zgubić 🙂 Jem praktycznie normalnie, z ograniczeniem słodyczy, napojów gazowanych i tłuszczów, do tego robię aerobik 3-4 razy na tydzień.

Odpowiedź
Eve La 20 grudnia 2018 - 19:25

Ja też chudnę powoli i szczerze – całkowicie mi to odpowiada. Nie męczę się z żadną radykalną dietą, jem po prostu mniej i zdrowiej. Do tego trochę ćwiczę, ale też nie jakoś specjalnie intensywnie. Biorę też BurnBooster 2 razy dziennie – rano i w południe. Schudłam do tej pory 5 kg w 6 tygodni. Dziewczyny, nie odchudzajcie się za intensywnie bo potem efekt jojo i tak zniszczy wasze starania i efekty.

Odpowiedź
Giga33 31 grudnia 2018 - 12:57

A ja tam schudłam dużo i szybko, bo z 10 kg w półtora miesiąca. Ważyłam ponad 90 kg i wzięłam się wreszcie za siebie. Zaczęłam biegać na bieżni (najpierw marsze), zmieniłam dietę i efekty ekspresowo przyszły. Burnbooster polecam 🙂

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie