Strona główna Zdrowie Cardio Life – patent na poprawę pracy serca, wzmocnienie naczyń krwionośnych i unormowane ciśnienia

Cardio Life – patent na poprawę pracy serca, wzmocnienie naczyń krwionośnych i unormowane ciśnienia

by Karolina Karo
0 komentarzy

Cardio Life to stworzony na bazie naturalnych składników preparat, po który warto sięgnąć w przypadku zbyt wysokiego ciśnienia krwi, podwyższonego poziomu cholesterolu oraz innych dolegliwości ze strony układu sercowo-naczyniowego. Kapsułki jednocześnie stabilizują jego pracę i zapewniają mu profilaktyczną ochronę. Poprzez wzmacnianie i oczyszczanie naczyń krwionośnych produkt zmniejsza ryzyko zagrażających życiu powikłań, takich udary, zakrzepy, zatory.

Dzięki specjalnie dobranej kompozycji substancji aktywnych Cardio Life spełnia jednocześnie wiele zadań, a tym samym uwalnia nas od konieczności przyjmowania kilku różnych tabletek. W przypadku Cardio Life w jednej kapsułce mamy wszystko – składniki pozytywnie wpływające na stan żył i tętnic, hamujące rozwój zmian miażdżycowych, wspierające serce i normujące ciśnienie, usprawniające krążenie krwi w ustroju. Kiedy warto sięgnąć po Cardio Life i od jakich dolegliwości może nas oswobodzić ten produkt?

Problemy z układem krążenia – coraz częstsze zjawisko nie tylko wśród seniorów

Układ sercowo-naczyniowy (czyli układ krążenia) składa się z mięśnia sercowego, naczyń krwionośnych (żył, tętnic i naczyń włosowatych), naczyń chłonnych, krwi i chłonki. Układ ten spełnia wiele istotnych funkcji. Odpowiada za transport krwi (a wraz z krwią tlenu i substancji odżywczych) do wszystkich tkanek i komórek organizmu, uczestniczy w odprowadzaniu dwutlenku węgla i produktów przemiany materii, dba o utrzymanie właściwej temperatury ciała i właściwego pH, jest odpowiedzialny za dystrybucję hormonów. Reguluje ponadto pracę organów i bierze udział w transporcie przeciwciał.

grafika przedstawiająca układ krążenia

Kiedy układ krążenia szwankuje, odbija się to negatywnie na całym naszym organizmie. Przewlekłe zaburzenia czynności serca, żył i tętnic w sposób znaczący zagrażają naszemu zdrowiu, a niewydolność krążenia niesie ryzyko wielu poważnych powikłań, takich jak niewydolność nerek, włóknienie płuc, przebudowa serca. Ponieważ układ krążenia spełnia kluczową rolę w naszym ustroju i jest warunkiem sprawnego funkcjonowania wszystkich układów i organów, dbanie o niego powinno być dla nas priorytetem.

Jak dbać o układ krążenia?

Choroby układu krążenia to bardzo powszechne zjawisko, które dotyka ludzi nawet w młodym wieku. Stres, niewłaściwa dieta, nadmiar używek, brak aktywności fizycznej – to główne czynniki, które stopniowo osłabiają układ krążenia, zakłócają jego pracę i obniżają wydolność.

Podwyższony cholesterol, skoki ciśnienia, bóle głowy, częste zadyszki – przypadłości te świadczą o tym, że nasz układ krążenia niedomaga i powinny być dla nas bodźcem do zmiany trybu życia na zdrowszy, a więc głównie do zmiany diety i rezygnacji z używek.

Dobrym wsparciem dla układu krążenia jest też systematyczna suplementacja naturalnych preparatów, takich jak Cardio Life. Za pomocą kompozycji roślin leczniczych, środek prowadzi do unormowania cholesterolu, ciśnienia, a także hamuje odkładanie blaszki miażdżycowej i zmniejsza ryzyko poważnych stanów chorobowych.

Cardio Life

Przyczyny chorób układu krążenia

Coraz częściej diagnozowana jest wśród pacjentów miażdżyca, choroby żył i serca, coraz więcej ludzi przechodzi udary, zawały i coraz większy jest odsetek osób, które z uwagi na choroby układu krążenia, doczekały się trwałych uszczerbków na zdrowiu. Schorzenia układu krążenia są też jedną z najczęstszych przyczyn zgonów. Niestety, w większości przypadków nasz własny tryb życia przyczynia się do zaburzeń funkcji serca i naczyń krwionośnych.

Główne przyczyny chorób układu krążenia to:

 • palenie papierosów,
 • zła dieta (uboga w warzywa, owoce, ryby, oleje roślinne, produkty zbożowe, za to obfitująca w tłuszcze zwierzęce, żywność przetworzoną, fast foody),
 • nadmiar spożywanej soli,
 • nadwaga i otyłość,
 • przewlekle podwyższony poziom cholesterolu,
 • stres,
 • życie w stanie dużego napięcia nerwowego,
 • brak ruchu, siedzący tryb życia.

Wymienione czynniki są tym groźniejsze, im większe ich natężenie. Przykładowo w przypadku osoby palącej, nadużywającej alkoholu, stosującej niezdrową dietę z dużą ilością tłuszczów zwierzęcych i mającej nadwagę ryzyko chorób układu krążenia jest wyższe niż w przypadku osoby stosującej niezdrową dietę, ale za to niepalącej i niepijącej.

Z uwagi na ogromną rolę czynników związanych z odżywianiem i trybem życia w powstawaniu chorób układu krążenia, jednym z głównych zaleceń w ich profilaktyce jest wprowadzenie zdrowszych nawyków w codziennym życiu, np. wyeliminowanie używek oraz niezdrowego jedzenia.

Druga istotna kwestia to wsparcie organizmu od wewnątrz, poprzez systematyczne dostarczanie składników korzystnie wpływających na system naczyń krwionośnych i mięsień sercowy. Można je znaleźć zarówno wśród produktów żywnościowych, jak i substancji stosowanych w lecznictwie naturalnym.

Z żywności produkty szczególnie korzystne dla serca to: oliwa, oleje roślinne nierafinowane (np. olej lniany), produkty z pełnego ziarna zbóż, ryby, zielone warzywa. Zaś pośród składników ziołowych na szczególną uwagę zasługują głóg, winorośl właściwa, jemioła, serdecznik, miłorząb japoński.

Z ziół tych możemy przygotowywać napary do picia, jednak wygodniejszą i częściej stosowaną metodą na wsparcie układu krążenia jest korzystanie z gotowych suplementów diety zawierających wyselekcjonowane ekstrakty z ziół. Bogatą, optymalnie dobraną kompozycję naturalnych ekstraktów wspomagających serce i układ naczyniowy znaleźć można chociażby w omawianym preparacie Cardio Life.

Cardio Life

ZAMÓW CARDIO LIFE TERAZ

Alarmujące objawy świadczące o zaburzeniach pracy układu krążenia

Wczesna diagnostyka dysfunkcji układu krążenia, a także wprowadzenie zmian w trybie życia i odpowiedniej suplementacji, pozwoli nam zahamować postęp niekorzystnych zmian i uniknąć poważniejszych problemów zdrowotnych.

Objawy, na które powinniśmy zwrócić uwagę, to:

 • omdlenia,
 • bóle głowy,
 • zawroty głowy,
 • ucisk w klatce piersiowej,
 • kołatanie serca,
 • arytmia,
 • szybkie męczenie się,
 • uczucie duszności, trudności ze złapaniem oddechu,
 • osłabienie,
 • obrzęki ciała (szczególnie kończyn dolnych),
 • poszerzenie żył,
 • zaburzenia pracy nerek, częste oddawanie moczu w nocy.

Najczęstsze dysfunkcje układu krążenia

mężczyzna trzyma się za serce
 • Nadciśnienie tętnicze – stan, w którym w sposób trwały ciśnienie krwi jest wyższe niż 140/90 mmHg. Nieleczone nadciśnienie może prowadzić do zagrażających życiu chorób, w tym miażdżycy, niewydolności serca, zawału, udaru. Objawami nadciśnienia najczęściej są: bóle głowy, szumy i piski w uszach, zaburzenia widzenia, nudności, zaburzenia snu, kołatanie serca, omdlenia.
 • Choroba wieńcowa (choroba niedokrwienna serca) – choroba, w której dochodzi do zwężenia światła tętnic wieńcowych, co z kolei skutkuje niewystarczającym zaopatrzeniem serca w krew. Główne objawy to: płytki oddech, ucisk za mostkiem, kołatanie serca, obrzęki łydek, łatwe męczenie się, nadmierna potliwość, zawroty głowy.
 • Niewydolność serca – stan, w którym mięsień sercowy nie ma odpowiedniego potencjału, żeby przepompować taką ilość krwi, która pozwoliłaby na dotlenienie i odżywienie wszystkich komórek, tkanek i organów. Główne symptomy niewydolności serca to: szybkie męczenie się, zmniejszenie zdolności wysiłkowych, duszności, obrzęki wokół kostek, częste znużenie, omdlenia, suchy kaszel.
 • Miażdżyca – choroba, w przebiegu której dochodzi do odkładania się blaszki miażdżycowej (zbudowanej z cholesterolu) na ścianach tętnic, a co za tym idzie częściowego zwężenia ich światła. W rezultacie przepływ krwi jest osłabiony, a narządy i tkanki pozostają niedotlenione. Objawy miażdżycy to między innymi: bóle i skurcze w kończynach dolnych, ból w klatce piersiowej, bóle barków, szyi, ramion, zlewne poty, problemy z oddychaniem, duszności, zawroty głowy, zaburzenia świadomości. Nieleczona miażdżyca prowadzi do wielu groźnych powikłań, między innymi do zakrzepów, zawałów i choroby wieńcowej.
 • Zakrzepica – choroba, w której mamy do czynienia z tworzeniem się zakrzepów w żyłach utrudniających normalny przepływ krwi. Objawy zakrzepicy to: obrzęki kończyn dolnych, gorączka, przyspieszony puls, sinienie nóg, bóle nóg nasilające się w trakcie chodzenia, zadyszki, niedowład kończyn.
 • Udar – stan, w którym dochodzi do obumarcia części komórek nerwowych w efekcie zatrzymania dopływu krwi do mózgu. Najbardziej charakterystyczne objawy udaru to: nagłe drętwienie jednej części twarzy, zaburzenia mowy, problemy z chodzeniem, zaburzenia równowagi, zaburzenia widzenia, niedowład jednej ręki, zawroty głowy.
 • Zawał serca – stan, w którym na skutek przerwania dopływu krwi do serca dochodzi do częściowej martwicy jego komórek. Zawał przeważnie objawia się silnym uciskiem w klatce piersiowej (może promieniować do lewej ręki), silnym bólem zamostkowym, dusznościami, potliwością, bladością skóry, uczuciem lęku lub paniki, nudnościami.

Cardio Life – ochrona i wzmocnienie układu krążenia

Cardio Life

Jeśli chcemy podreperować zdrowie układu krążenia, Cardio Life to preparat, który ułatwi nam to zadanie. Będzie przydatny gdy:

 • chcemy uchronić się przed chorobami układu krążenia lub zahamować ich postęp,
 • potrzebujemy dodatkowego płaszcza ochronnego przed udarami, zatorami, zawałami,
 • chcemy poprawić kondycję żył, tętnic i naczyń włosowatych,
 • chcemy polepszyć krążenie krwi,
 • chcemy skutecznie zahamować postęp zmian miażdżycowych i oczyścić naczynia krwionośne,
 • chcemy zmniejszyć poziom cholesterolu,
 • chcemy wzmocnić serce i poprawić jego pracę,
 • chcemy ustabilizować ciśnienie krwi.

Jak działa Cardio Life?

Istnieje cała gama składników naturalnych mających wyjątkowy potencjał w normalizowaniu pracy układu krążenia, wyrównywaniu ciśnienia i usuwaniu z organizmu cholesterolu, a co za tym idzie przywracaniu homeostazy w ustroju. Kompleks takich składników znaleźć można w Cardio Life. Preparat wykazuje cały szereg właściwości prozdrowotnych, a w niektórych przypadkach pozwala nawet na ograniczenie lub zaprzestanie stosowania innych środków na krążenie, ciśnienie, cholesterol czy serce.

8 wyjątkowych działań Cardio Life:

 • wzmacnianie i oczyszczanie naczyń krwionośnych,
 • poprawa czynności tętnic i żył,
 • stopniowe rozpuszczanie blaszki cholesterolowej,
 • stabilizowanie ciśnienia krwi,
 • ochrona serca,
 • przeciwdziałanie groźnym stanom chorobowym (zawały, udary) i powikłaniom,
 • poprawa lipidogramu,
 • poprawa krążenia krwi, przeciwdziałanie niedotlenieniu komórek i tkanek.

Równocześnie z suplementacją zalecane są: częste pomiary ciśnienia, stosowanie zdrowej diety o niskiej zawartości soli, cukru, tłuszczów zwierzęcych i żywności przetworzonej, regularna, umiarkowana aktywność fizyczna, unikanie alkoholu, rzucenie palenia, unikanie stresu.

Cardio Life – opinie

Cardio Life jest bardzo pozytywnie oceniany przez klientów. Większość osób odnotowała nie tylko unormowanie ciśnienia i cholesterolu, ale też duże zmiany na lepsze w samopoczuciu. Redukcja kołatania serca, bólów i zawrotów głowy, duszności i ucisku w klatce piersiowej, poprawa pracy nerek, poprawa jakości snu, większy poziom energii, poprawa wydolności fizycznej – to niektóre z wymienianych pozytywów płynących z systematycznego zażywania Cardio Life.

Cardio Life – gdzie kupić preparat?

Cardio Life można nabyć drogą internetową. Najlepiej jest skorzystać z oficjalnej strony producenta preparatu, do której można przejść, klikając tutaj. Aktualnie producent udostępnia promocję, w ramach której możemy liczyć na intratną zniżkę.

Cardio Life

ZAMÓW CARDIO LIFE TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie