Strona główna Męskie sprawy Dr Extenda przoduje w gronie kapsułek na potencję! Ale dlaczego?

Dr Extenda przoduje w gronie kapsułek na potencję! Ale dlaczego?

by Piotr Kaczmarek
15 komentarzy

Problemy z seksem spędzają Ci sen z powiek? Z pewnością nie umkną Twojej uwadze kapsułki Dr Extenda, które przodują wśród suplementów diety na potencję. Z uwagi na bogaty skład i efektywne działanie, można uznać je za prawdziwego specjalistę od męskich spraw. Ten nietuzinkowy „Doktor” skutecznie wyleczy Cię z krępujących dolegliwości, takich jak: kłopoty z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji, zbyt mały rozmiar penisa czy obniżony pociąg seksualny. Ważnym atutem tego środka jest szybkość działania – już po kilku dniach regularnego stosowania można zaobserwować pozytywne zmiany, takie jak zwiększenie mocy erekcji i wzrost ochoty na seks, a to dopiero początek… Przeczytaj naszą recenzję i dowiedz się, w czym tkwi siła Dr Extendy.

Zaburzone moce seksualne? Nie jesteś jedyny!

Rzadko który dorosły facet może pochwalić się perfekcyjną sprawnością seksualną. U większości z nas rzadziej lub częściej nadchodzą takie momenty, kiedy głowa mówi: tak, a penis: nie. Problemy z uzyskaniem i utrzymaniem pełnej erekcji, spadki sił witalnych, niemożność wejścia w stan podniecenia, osłabienie doznań płynących z seksu – z tymi niedogodnościami musi radzić sobie trzy czwarte mężczyzn, i to wcale nie w podeszłym wieku! Tak naprawdę wiek nie ma tutaj nic do rzeczy. Minęły już czasy, kiedy problemy z potencją dotyczyły głównie panów po sześćdziesiątce!

mężczyzna zasłania twarz dłońmi

W obecnych czasach nawet młodzi faceci borykają się z zaburzeniami erekcji i innymi problemami związanymi ze sferą seksu.

Prowadzony przez nas tryb życia jest taki, a nie inny – żyjemy w ciągłym stresie, nie odżywiamy się prawidłowo, mamy zatrute wszechobecną chemią organizmy oraz niedobory ważnych składników pokarmowych, nie stronimy od używek, aktywność fizyczną spychamy na boczny tor lub w ogóle jej nie uprawiamy, często dotyka nas przepracowanie oraz wyczerpanie fizyczne i psychiczne.

Czy w takich warunkach nasz organizm może odwdzięczyć się wysoką sprawnością seksualną? Czy w takich okolicznościach nasz penis jest w stanie zawsze stawać na wysokości zadania? Z pewnością nie!

Skoro wciąż żyjemy na wysokich obrotach, napięcie psychiczne, zaniżona samoocena i negatywne emocje to nasza codzienność, często uciekamy się do używek, a poziom naszej aktywności i stosowana dieta jest daleka od ideału, nie ma się co dziwić, iż w sferze seksu wciąż „coś nie gra”.

Na szczęście istnieją preparaty, które „nadążają” za problemami współczesnych mężczyzn. Nie jest to Viagra ani jej podobne środki, które usuwając jedynie skutki, a nie przyczyny kłopotów z erekcją, wcale nie są dobrą receptą na męskie dolegliwości.

Producenci nowoczesnych kapsułek dla panów poszli znacznie dalej niż producenci tradycyjnej Viagry i stworzyli szereg wieloskładnikowych preparatów, które silnie stymulują męski organizm do zwalczenia wszystkich niedogodności związanych z ograniczoną sprawnością seksualną, zaburzeniami erekcji i niskim libido.

Nowoczesne suplementy na potencję – wzorowa asysta dla każdego faceta

Fenomen suplementów diety na potencję polega na wykorzystaniu ekstraktów z uznanych roślin leczniczych, a także specjalnie dobranych aminokwasów, minerałów i witamin, o właściwościach wspomagających funkcje seksualne u panów.

Ich działanie koncentruje się na potęgowaniu przepływu krwi przez narządy płciowe i rozszerzaniu ciał jamistych (a tym samym zwiększaniu siły erekcji i rozmiaru penisa), dodawaniu siły i witalności, pobudzaniu produkcji testosteronu czy podnoszeniu progu wrażliwości na bodźce seksualne. Właściwie dobrana mieszanka składników jest w stanie zwalczyć wszystkie męskie bolączki.

Jednakże warto zauważyć, iż nie każdy preparat wyróżnia się na tyle bogatym składem i na tyle potężnym działaniem, aby zapewnić nam nieziemskie erekcje i zrobić z nas przysłowiowych bogów seksu. Warto korzystać jedynie z wysokiej jakości suplementów zawierających odpowiednio dopasowane substancje aktywne, które nie dość, że działają same, to jeszcze intensyfikują nawzajem swoje działanie. Pytanie tylko, który z preparatów zapewni nam stuprocentową satysfakcję i trwale zbuduje w nas wysoki potencjał seksualny?

Dr Extenda KAPSUŁKI

Jednym z najlepszych pod względem składu i właściwości środków na potencję jest Dr Extenda – po przeanalizowaniu jego substancji czynnych, zebraniu wywiadu na jego temat oraz przetestowaniu jego działania na własnej skórze, możemy z całą stanowczością postawić go na szczytowym miejscu w rankingu kapsułek dla panów. Preparat stanowi starannie przygotowaną kompilację ekstraktów, aminokwasów i minerałów, które współdziałając dają efekt zwielokrotnionej mocy seksualnej. Przyjrzyjmy się poszczególnym składnikom kapsułek Dr Extenda.

Dr Extenda – skład

Jeśli nurtuje Cię problem niepełnej erekcji lub jej braku w kluczowych momentach, jeśli wydaje Ci się, że jesteś kiepskim kochankiem, a Twoje moce seksualne są znacznie mniejsze, niż być powinny, korzeń maca będzie skutecznym antidotum na problemy. Nie przez przypadek składnik ten zajmuje czołowe miejsce w kapsułkach Dr Extenda! Ekstrakt z korzenia maca zmotywuje Twój organizm do wytwarzania większej ilości testosteronu, czyli hormonu męskości.

Wyższy poziom testosteronu przełoży się na zwiększenie siły, wytrzymałości i witalności Twojego organizmu. Twoja sprawność seksualna ulegnie znacznej poprawie, zaobserwujesz zwiększenie mocy erekcji i przypływ seksualnej energii. Korzeń maca to jeden z najskuteczniejszych „odnowicieli męskości”, grzechem byłoby więc nie wykorzystać jego potencjału. A ponieważ najlepiej sprawdza się połączenie kilku substancji o podobnym działaniu w jednej kapsułce, Dr Extenda jest tutaj doskonałym rozwiązaniem.

Oto kolejne składniki tego preparatu:

 • kozieradka
  Ekstrakt z kozieradki
  – kolejny roślinny „aktywator męskości”. Podobnie jak poprzednik, stymuluje produkcję testosteronu, dzięki czemu „wyzwala” wszystkie męskie cechy – dba o wysokie libido i potężne, długotrwałe erekcje, zwiększa siłę i sprawność, ponadto wspomaga budowanie umięśnionej, męskiej sylwetki.
 • Ekstrakt z Muira Puama – czy roślina zwana zwyczajowo „drzewem potencji” może skutecznie pomóc w zwalczaniu zaburzeń seksualnych? Oczywiście, że tak! Takim mianem określana jest właśnie muira puama, czyli jeden ze składników kapsułek Dr Extenda. Ekstrakt z tej rośliny działa jak silny afrodyzjak, polepsza libido i wzmaga wrażenia podczas seksu. Ponadto korzystnie wpływa na moc erekcji.
 • liście Damiana
  Ekstrakt z liści Damiana
  – rewelacyjnie wpływa na potencję i płodność. Przyczynia się do zwiększenia przepływu krwi przez narządy płciowe, a tym samym poprawia siłę erekcji. Podnosi popęd seksualny i polepsza doznania płynące z seksu. Ponadto wykazuje szereg innych korzystnych działań – pomaga w oczyszczaniu organizmu z toksyn, poprawia samopoczucie, rozluźnia, przeciwdziała negatywnym nastrojom.
 • Cynk – minerał nie zwykle ważny dla męskiego zdrowia i utrzymania funkcji seksualnych na prawidłowym poziomie. Niestety większość osób, z uwagi na ubogą dietę, cierpi na niedobory tego pierwiastka. Cynk stoi na straży prawidłowej produkcji plemników, pozytywnie wpływa na płodność, potencję i popęd seksualny.
 • owoce dzikiego granatu
  Ekstrakt z dzikiego granatu
  – nietuzinkowy składnik o bogatej tradycji, stosowany jako złoty środek na „męskie” problemy już w starożytności. Wzmaga pożądanie, poprawia siłę erekcji, pozwala cieszyć się lepszym seksem.
 • L-arginina – nieodzowny element dopełniający skład każdego dobrej jakości preparatu na potencję. Oczywiście znalazł on swoje miejsce również w kapsułkach Dr Extenda. Jest to aminokwas, który przeciwdziała problemom z uzyskaniem i utrzymaniem długotrwałego wzwodu. Wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych w obrębie narządów płciowych i stymuluje przepływ krwi przez penisa. Dzięki temu możemy cieszyć się silnymi, długo utrzymującymi się erekcjami. L-arginina korzystnie wpływa także na jakość i ilość spermy.

UWAGA, DR EXTENDA JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNY
POLECAMY PRODUKTY Z NASZEGO
RANKINGU TABLETEK NA POTENCJĘ

Dr Extenda – działanie

Dr Extenda to wieloskładnikowe antidotum na zaburzenia erekcji i inne problemy w życiu seksualnym. Jest lepszy od konkurencyjnych preparatów, ponieważ posiada bogaty, unikalny skład, w którym wszystkie substancje są tak dobrane, aby jak najskuteczniej zwalczać nękające nas kłopoty. Dr Extenda jest właściwie najlepszym przykładem, jak powinien być skomponowany nowoczesny suplement dla mężczyzn – kompleksowo „naprawiać” wszelkie problemy z seksem, a zarazem pozytywnie oddziaływać na cały organizm wzmacniając kondycję fizyczną i psychiczną.

kobieta i mężczyzna w łóżku

Dzięki tej znakomicie skomponowanej mieszance składników, zyskujemy siłę i witalność, nasz organizm sprawnie oczyszcza się z toksyn, młodnieje i zaczyna dużo lepiej funkcjonować. Jednocześnie substancje aktywne dbają o prawidłowe ukrwienie penisa, wysokie libido, niezakłócone erekcje i nienaganną sprawność seksualną. Kolejna właściwość zawartych w Dr Extenda składników to działanie antystresowe i rozluźniające oraz pozytywny wpływ na nastrój i poczucie pewności siebie.

Jak widać, Dr Extenda działa całościowo, „lecząc” każdą niedogodność stojącą na drodze idealnego życia seksualnego.

Dr Extenda – efekty

Kapsułki Dr Extenda z pewnością doceni każdy facet, który szuka sposobu, by naturalnie pobudzić organizm do zażegnania zaburzeń erekcji i wszelkich problemów w „łóżkowym” życiu.

Tradycyjne tabletki dla panów dają chwilowy efekt i tak naprawdę tylko tłumią problem. W przeciwieństwie do nich, kapsułki Dr Extenda w naturalny sposób pobudzają nasz organizm i pozwalają trwale powrócić do wysokiej formy seksualnej.

Oto efekty, na jakie możemy liczyć stosując preparat Dr Extenda:

 • silna, pełna erekcja zawsze wtedy, gdy tego chcemy;
 • dłużej utrzymująca się erekcja, a dzięki temu – bogatsze życie erotyczne;
 • libido na poziomie libido 20-latka;
 • zwiększenie objętości penisa;
 • zwiększenie wrażliwości na bodźce seksualne;
 • obfitsze wytryski i lepsze orgazmy;
 • redukcja stresu, przyrost pewności siebie, lepsze samopoczucie;
 • likwidacja obaw przed zbliżeniem z partnerką;
 • ogólna poprawa kondycji fizycznej, mentalnej oraz polepszenie jakości życia seksualnego.

Dr Extenda – opinie

kobieta i mężczyzna w łóżku

Co prawda Dr Extenda zagościł niedawno na naszym rynku, ale już nie brakuje mu pozytywnych opinii. Każdy, kto zdecydował się na kurację, odnotował wyraźną poprawę zarówno jeśli chodzi o moc erekcji i czas jej trwania, jak i ogólną sprawność seksualną.

Często wymieniane atuty tych kapsułek to także zwiększenie pożądania, wzrost pewności siebie i poprawa doznań płynących z seksu. Panowie i ich partnerki podkreślają, że Dr Extenda wyleczył ich kulejące życie seksualne i dodał mu nowej jakości.

Chcesz odmienić swoje życie i stać się idealnym kochankiem? Kliknij tutaj i przejdź na stronę producenta preparatu, gdzie dowiesz się więcej o Dr Extenda i gdzie będziesz mógł zamówić kapsułki w atrakcyjnych cenach.

Dr Extenda opakowanie

UWAGA, DR EXTENDA JEST OBECNIE NIEDOSTĘPNY
POLECAMY PRODUKTY Z NASZEGO
RANKINGU TABLETEK NA POTENCJĘ

Czytaj więcej

15 komentarzy

Lesio451 21 maja 2018 - 12:20

W tego typu środkach najważniejszy jest skład i na to trzeba zwracać uwagę przy zakupie. Prawie każdy facet kiedyś miał problem z erekcją, więc takie środki lepiej mieć w apteczce. Z wiekiem zawsze coś szwankuje i nie ma się czego wstydzić, tylko trzeba szybko działać.

Odpowiedź
Jurek 24 maja 2018 - 19:37

Lesio ma rację, lepiej przeciwdziałać niż później się wstydzić przed kobietą. Dr Extenda spełnił wszystkie moje wymagania, mogę go z czystym sumieniem polecić. Jest w nim wszystko, czego potrzebuje mężczyzna i to w dawkach dających błyskawiczne efekty. Sprzęt odzyskał dawną sprawność, a seks smakuje jeszcze lepiej.

Odpowiedź
Nikoś25 26 maja 2018 - 22:41

Zanim zacząłem brać leki na potencję nie miałem w ogóle ochoty na seks, zaburzenia erekcji powodowały że kochałem się z dziewczyną coraz rzadziej i mało nie rozwaliłem naszego związku. Kiedyś szczerze porozmawialiśmy, sama kupiła mi tabletki a popęd wzrósł, że moje życie zmieniło się o 100%.

Odpowiedź
Garry 30 maja 2018 - 08:11

Ja też miałem kłopoty ze wzwodem, a większość środków które wypróbowałem nadawało się tylko do kosza, zero skuteczności. Dopiero kumpel polecił mi Dr Extenda, działają naprawdę szybko, żadnych efektów ubocznych a składniki dają takiego powera że sam byłem w szoku.

Odpowiedź
Damian 3 czerwca 2018 - 17:34

Pierwsze tabletki tego typu kupowałem w ciemno, bez znajomości tematu i dlatego się naciąłem na jakieś placebo, skład niby właściwy, naturalny, ale tylko straciłem kasę. Przy drugim było już lepiej, zwiększyła się wytrzymałość, pozbyłem się lęku przed zbliżeniem w końcu miałem mocniejszą erekcję i mam wrażenie że fakt że mój penis zrobił się dłuższy i grubszy.

Odpowiedź
Fan 7 czerwca 2018 - 11:39

Bez dobrego seksu nie ma dobrego życia. Facet sam powinien wiedzieć co na niego działa albo nie i znaleźć coś, co sprawi że będzie lepszy w łóżku. Najlepiej przetestować kilka środków i wybrać najskuteczniejszy, metodą prób i błędów, inaczej się nie da.

Odpowiedź
krzysztof 10 czerwca 2018 - 20:01

Do Fan, na metodę prób i błędów w takiej sytuacji nie ma czasu. Lepiej od razu sięgnąć po coś skutecznego, bo jak będziesz próbował miesiącami to partnerka czy żona może znaleźć sobie kogoś innego. Porównujesz po prostu kilka preparatów i wybierasz ten, który ma najlepszy skład, najwięcej aktywnych substancji.

Odpowiedź
aleks_37 12 czerwca 2018 - 14:55

Panowie, kupcie coś z kozieradką i korzeniem maca, zawsze się sprawdza i lepiej to mieć pod ręką. Efekty po kilku tygodniach i o braku energii czy problemach ze wzwodem można zapomnieć.

Odpowiedź
Waldemar 18 czerwca 2018 - 06:22

Ok, wszystko pięknie, ale może najpierw trzeba znaleźć przyczyny, dlaczego nie odpala i nie mamy ochoty. Moim zdaniem bez wizyty u lekarza się nie obejdzie, a z tymi suplementami bez recepty to wiecie co można zrobić. Nigdy nie leczę się sam, bo nie chcę bardziej sobie zaszkodzić, a zaburzenia erekcji czy niechęć do seksu to choroba jak każda inna.

Odpowiedź
Adamos007 23 czerwca 2018 - 23:24

Z tym to się nie zgadzam. Suplementy diety mogą skutecznie pomóc w leczeniu nawet tych chorób, wszystko zależy od tego, z czego je zrobiono. Jeśli coś jest powszechnie używane na erekcję, podniesienie libido czy spadek energii, to dlaczego nie ma zadziałać w tych tabletkach. Brałem Dr Extenda i u mnie odniosły skutek.

Odpowiedź
Pan Mareczek 25 czerwca 2018 - 16:08

Każdemu facetowi mały kiedyś nie zadziałał, tylko większość takich gości boi się do tego przyznać. A wystarczyłoby tylko brać dobre suplementy i takich kłopotów dałoby się uniknąć. Moja kobieta też kiedyś narzekała, że nie zawszę mogę i mi się chce i sama takie coś mi kupiła. Erekcja mocna, wzwód na maksa, a popęd jak u nastolatka. Jak chcecie znów czuć się jak macho to nie ma się czego wstydzić.

Odpowiedź
Artur R. 1 lipca 2018 - 21:46

Też byłem sceptyczny i nie chciałem stosować niczego bez konsultacji z lekarzem, ale ten przypisywał tylko środki działające doraźnie. Nie o to mi chodziło i sam sobie znalazłem informacje co mam brać, poczytałem co będzie skuteczne na to co akurat mi dolega. Usunąłem w ten sposób przyczyny, a nie tylko skutki i satysfakcja gwarantowana, jak mi się chce to zawsze mogę.

Odpowiedź
Pablitto1961 4 lipca 2018 - 04:31

Dr Extenda to rewelacja, zdecydowanie najlepszy. Mam już swoje lata i wiem co mówię, brałem tego masę i żaden nie miał takiego zakresu działania. Czuję się jak młody bóg, nie pamiętam co to problem ze wzwodem, możliwości seksualne na maksymalnym poziomie, a żona aż krzyczy z zachwytu.

Odpowiedź
Alorsen 13 lipca 2018 - 18:11

Jak na środek bez recepty jest całkiem niezły. Brałem nawet Viagrę, ale w tym lubię długotrwałe działanie, nie jednorazowy kop przed stosunkiem. Kompleksowa kuracja, a poprawa życia seksualnego o pełne 100 procent. Duża siła, codzienny zastrzyk energii, detoksykacja, libido wystrzelone w kosmos, erekcja praktycznie na zawołanie i penis robi się większy, tylko cena mogłaby być nieco niższa 🙂 .

Odpowiedź
Robson_Wawak 19 lipca 2018 - 19:16

Zwiększenia rozmiaru nie zaobserwowałem, ale i tak zdecydowałem się na wsparcie. Za dużo pracy, za dużo stresu i to odbijało się na sprawności w łóżku. Byłem tak zmęczony że wieczorem padałem, a jak już mi się chciało to nie odczuwałem większej przyjemności. Odkąd biorę te tabsy to wszystko wróciło do normy, mogę utrzymać erekcję a doznania takie jak przedtem i żadnych efektów ubocznych, skład naturalny i bezpieczny.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie