Strona główna Zdrowie Extra Mind – wielozadaniowy aktywator mózgu. Zwiększ od zaraz możliwości swojego umysłu!

Extra Mind – wielozadaniowy aktywator mózgu. Zwiększ od zaraz możliwości swojego umysłu!

by Karolina Karo
2 komentarze

Extra Mind to nowy suplement diety, którego zadaniem jest zwiększenie potencjału mózgu i likwidacja wszystkich problemów, jakie stoją na drodze do rozwoju osobistego. Jeśli znasz z autopsji zjawisko spowolnienia procesów myślowych, obniżenia koncentracji i wydajności intelektualnej, wewnętrznej blokady, trudności w podejmowaniu decyzji lub zaniku kreatywności, Extra Mind nie powinien umknąć twojej uwadze. Bazuje na specjalnej formule usprawniającej funkcjonowanie neuronów oraz zwiększającej możliwości ludzkiego mózgu. Wszechstronne działanie w obrębie poprawy pracy psychiki jest jednym z najważniejszych atutów Extra Mind. Na suplementacji skorzysta praktycznie każdy, kto czuje, że jego umysł mógłby pracować efektywniej i szybciej oraz każdy, kto boryka się z brakiem pewności siebie lub trudnościami w komunikacji z innymi osobami.

Mózg na zwolnionych obrotach? Słaba kondycja psychiczna? Oto symptomatyczne problemy dzisiejszego społeczeństwa!

Znaczną część społeczeństwa dotykają większe lub mniejsze problemy związane z pracą psychiki. Są to problemy różnego typu i o różnym stopniu nasilenia. Rzadziej mamy do czynienia z typowymi chorobami psychicznymi czy cięższymi zaburzeniami, takimi jak depresja lub schizofrenia. Natomiast najczęściej spotkać się można ze stosunkowo łagodnymi, ale niepozbawionymi ujemnego wpływu na jakość naszego życia, przypadłościami takimi jak:

 • nerwice,
 • zaburzenia depresyjne,
 • przewlekły stres,
 • przewlekłe zmęczenie,
 • zaburzenia koncentracji i pamięci,
 • obniżenie produktywności intelektualnej,
 • chwiejność emocjonalna,
 • zaburzenia nastroju,
 • wycofanie społeczne,
 • niska samoocena,
 • kłopoty z samoakceptacją,
 • spadek motywacji życiowej,
 • problemy interpersonalne.

Wymienione zaburzenia niemal zawsze kładą się cieniem na całym naszym życiu. Skutkują chronicznym pogorszeniem samopoczucia, negatywnie wpływają na nasze zachowanie i relacje społeczne, hamują rozwój emocjonalny, intelektualny oraz rozwój zawodowy i zwyczajnie zakłócają codzienne funkcjonowanie.

Z czego wynikają problemy natury psychologicznej?

neurony

Spadek formy psychicznej i rozmaite problemy natury mentalnej są przeważnie związane z zaburzoną gospodarką neuroprzekaźnikową w mózgu.

Neuroprzekaźniki (np. dopamina, serotonina, acetylocholina, adrenalina, GABA) to substancje umożliwiające przenoszenie impulsów między neuronami, a w efekcie regulujące nastój, poprawiające funkcje psychiczne i zwiększające potencjał intelektualny.

Jeśli stężenie neuroprzekaźników jest zbyt niskie, wpływa to niekorzystnie na nasze samopoczucie, emocje i zdolności umysłowe.

Jeśli nie chcemy, aby problemy natury mentalnej blokowały nasz rozwój, przekładały się negatywnie na kontakty z innymi ludźmi i obniżały jakość naszego życia, warto postarać się unormować poziom neuroprzekaźników, a najskuteczniej możemy to zrobić poprzez stosowanie suplementów diety bogatych w substancje o działaniu nootropowym (prokognitywnym).

Nootropy roślinne (np. gotu kola, różeniec górski, Bacopa monnieri i inne), wpływając na aktywność neuroprzekaźników, usprawniają procesy poznawcze, zwiększają plastyczność mózgu, łagodzą stres i napięcie, stabilizują pracę systemu nerwowego i wyzwalają w nas pozytywne stany i cechy, takie jak:

 • pewność siebie,
 • wysoka motywacja,
 • zadowolenie,
 • chęć do działania,
 • kreatywność,
 • wysoka wydajność intelektualna,
 • wielozadaniowość,
 • odwaga,
 • otwartość i swoboda w relacjach międzyludzkich.

Jednym z suplementów diety zawierających wysokiej jakości substancje, które usprawniają pracę mózgu i kompleksowo poprawiają funkcje psychiczne jest właśnie omawiany Extra Mind.

Extra Mind – aktywator mózgu o wielotorowym działaniu

Extra Mind

Życie we współczesnym świecie stawia przed nami wiele niełatwych zadań. Aby im sprostać, musimy dynamicznie działać i szybko podejmować decyzje, a także pozostawać stale w dobrej formie psychofizycznej.

Niezwykle pożądane dziś cechy to również sprawna i swobodna komunikacja z innymi osobami, wysoka odporność na stres i presję oraz umiejętność dystansowania się do problemów i szybkiego wygaszania złych, a wyzwalania dobrych emocji. Wielu z nas jednak brakuje tych przymiotów.

Aby poprawić formę psychiczną, zwiększyć potencjał intelektualny oraz rozwinąć w sobie cechy i zdolności, dzięki którym lepiej nam się będzie funkcjonowało we współczesnym świecie, warto wprowadzić w życie kilka prostych wskazówek dotyczących pracy nad sobą, a równolegle stosować boostery mózgu takie jak Extra Mind.

Jest to najlepsza droga do uzyskania wewnętrznej równowagi, redukcji stresu, kompleksowej poprawy procesów myślowych, a zarazem rozwinięcia skrzydeł w wielu dziedzinach życia.

Wskazówki, dzięki którym poprawisz koncentrację i pamięć oraz zwiększysz potencjał intelektualny

 • Zadbaj o odpowiednie dotlenienie mózgu – postaw na regularną aktywność fizyczną, spędzaj czas na świeżym powietrzu, pracuj umysłowo przy uchylonym oknie, często wietrz pomieszczenia, w których spędzasz czas.
 • Zadbaj o dietę bogatą w ważne dla mózgu składniki pokarmowe. Śmieciowemu jedzeniu powiedz: nie! Jedz zdrowo i różnorodnie. Często sięgaj po żywność bogatą w kwasy omega 3 i 6, białko, witaminy z grupy B, magnez (więcej informacji znajdziesz tutaj: Dieta dla mózgu).
 • Zadbaj o dobrą jakość snu. Umysł w niewypoczętym, niezregenerowanym organizmie pracuje znacznie gorzej, dlatego warto zadbać o dobrej jakości, odpowiednio długi sen. Postaraj się chodzić spać zawsze o podobnej godzinie, sypiaj w wywietrzonym pokoju, przed położeniem się do łóżka postaraj się zrelaksować i wyciszyć nerwy, poświęcaj na sen ok. 7-8 godzin (czytaj więcej: Jak spać lepiej).
 • Czytaj! Czytanie nie tylko ubogaca wyobraźnię i zwiększa plastyczność mózgu, ale także sprzyja poprawie koncentracji i produktywności umysłowej. Staraj się każdego dnia wygospodarować choćby pół godziny lub godzinę na czytanie. Mogą to być książki, ale nie muszą, sprawdzi się także prasa lub artykuły o interesującej nas tematyce zamieszczane w internecie.
 • Trenuj umysł! Staraj się wciąż uczyć nowych rzeczy – to znakomity sposób na rozwijanie mózgu. Wykonuj proste ćwiczenia poprawiające pamięć i aktywizujące mózg do pracy (np. liczenie wstecz, zapamiętywanie wszystkich napotkanych obiektów, próby powtarzania fragmentów tekstów, próba pisania i rysowania lewą ręką itd.). Doskonałym treningiem dla mózgu są również rozmaite gry słowne, liczbowe, logiczne, pamięciowe, łamigłówki.

Wskazówki, dzięki którym polepszysz kondycję psychiczną, zredukujesz napięcie, lęk i stres, poprawisz jakość życia wewnętrznego

Ilustracja przedstawiająca głowę, zarys mózgu i napis: reset your mind
 • Zadbaj o dawkę wypoczynku każdego dnia. Po wypełnieniu obowiązków zawodowych i prywatnych, warto przeznaczyć godzinę tylko dla siebie i zrelaksować się w ulubiony przez siebie sposób (np. słuchając muzyki, biorąc kąpiel, czytając itp.).
 • Postaw na medytację. Regularne medytowanie to wysoce skuteczna metoda na zdystansowanie się do problemów dnia codziennego, odprężenie, redukcję stresu i odzyskanie wewnętrznej równowagi.
 • Jeśli buzuje w tobie gniew i negatywne emocje, odreaguj! W tym wypadku najlepszym rozwiązaniem jest wysiłek fizyczny, np. wybieganie się, wzmożony trening, intensywne sprzątanie itp.
 • Stosuj afirmacje. Myśl o sobie w sposób pozytywny, przekonuj siebie, że masz wiele wartości, że masz w sobie siłę do zrobienia danej rzeczy, że na pewno ci się uda. Nie dawaj zdominować się negatywnym myślom i emocjom. Patrz na życie optymistycznie. Naucz się wyłapywać złe emocje i gasić je w zarodku. Pozytywne myślenie i przekuwanie zamiarów w działanie to klucz do rozwoju osobistego i sukcesu w życiu.
 • Stosuj suplementy diety, które uodpornią cię na czynniki stresogenne oraz zaktywizują i wzmocnią twój umysł.

Extra Mind i jego unikalna, zaawansowana formuła

Extra Mind

Twórcy Extra Mind opracowali preparat złożony z jednych z najsilniejszych substancji znanych z właściwości stymulujących umysł. Warto jednak zaznaczyć, iż są to substancje w pełni bezpieczne, nie wywołują żadnych skutków ubocznych, nie uzależniają. Działają zgodnie z naturalnym rytmem naszego organizmu, są dobrze przyswajalne i wysoce efektywne w usprawnianiu funkcjonowania intelektu.

Dzięki specjalnej, inteligentnej kombinacji składników, Extra Mind aktywizuje cztery części mózgu odpowiedzialne za pamięć, koncentrację, produktywność umysłową oraz energię psychiczną, rozszerzając tym samym nasze możliwości mentalne.

Stymulacja mózgu, poszerzenie horyzontów, większa jasność i otwartość umysłu, lepsza pamięć, koncentracja i przyswajalność nowej wiedzy, lepszy nastrój i większa zdolność do rozwijania samego siebie, odkrycie prawdziwego potencjału naszego mózgu – to właściwości Extra Mind wynikające z jego wyjątkowej formuły.

ZAMÓW EXTRA MIND TERAZ

Dla kogo Extra Mind to dobra opcja wyboru?

Preparat Extra Mind wykazuje wielopoziomowe działanie na nasz umysł, dlatego skorzysta z niego bardzo wiele grup ludzi z różnymi oczekiwaniami. Skierowany jest praktycznie do każdego, kto chciałby poprawić pracę mózgu, zregenerować nerwy, polepszyć kondycję psychiczną, zwiększyć możliwości umysłowe, pozbyć się hamujących rozwój osobisty i karierę ograniczeń.

Warto przytoczyć tutaj kilka konkretnych przykładów zastosowań Extra Mind. Kto skorzysta na suplementacji?

 • Wszystkie osoby wykonujące pracę umysłową, wymagającą kreatywności, zdolności do szybkiego i sprawnego formułowania myśli, zdolności analitycznych.
 • Osoby uczące się, chcące zwiększyć zdolność do przyswajania nowych informacji, poprawić zdolność zapamiętywania i późniejszego odtwarzania zdobytej wiedzy oraz polepszyć koncentrację.
 • Osoby chcące zażegnać stres, złe emocje, lęki, niskie poczucie własnej wartości i inne negatywne czynniki, które hamują samorozwój i sprzyjają izolacji społecznej.
 • Osoby, których praca wymaga dynamicznego działania oraz szybkiego reagowania i podejmowania decyzji.
 • Osoby życzące sobie, aby ich kariera zawodowa nabrała większego tempa.
 • Osoby chcące polepszyć zdolność wypowiadania się i dialogu.
 • Osoby chcące być pewniejsze siebie i lepiej postrzegane w swoim środowisku.

Niewątpliwie, jeśli znajdujemy się w którejś z wymienionych lub w podobnej sytuacji, warto sięgnąć po ten suplement.

Extra Mind – opinie, efekty działania

mężczyzna pokazujący kciukiem gest ok

Extra Mind jest jednym z najciekawszych suplementów diety usprawniających pracę mózgu. Działa w wielu wymiarach, zażegnując liczne bolączki i dolegliwości natury psychologicznej, z którymi przychodzi mierzyć się współczesnemu człowiekowi. Opinie o Extra Mind są w przeważającej części pozytywne. Najczęściej przytaczane efekty działania preparatu to:

 • wydajniejsza praca mózgu,
 • lepsza zdolność skupienia uwagi,
 • wzrost kreatywności i sprawności myślowej,
 • większa czujność, szybsze reagowanie,
 • eliminacja przewlekłego zmęczenia, apatii, ospałości, niechęci do działania,
 • redukcja stresu, napięcia, problemów nerwicowych,
 • większy dystans do problemów,
 • poprawa pamięci, ograniczenie zapominania,
 • większa chłonność umysłu, efektywniejsze uczenie się, lepsze wyniki na egzaminach,
 • poprawa relacji z innymi ludźmi na gruncie zawodowym i prywatnym,
 • szybsze wspinanie się po szczeblach kariery zawodowej,
 • większa pewność siebie, wzmocnienie pozytywnych cech swojej osobowości,
 • bardziej otwarty umysł, rozwój nieuwidocznionych wcześniej zdolności i pozytywnych cech charakteru.

Extra Mind – zakup

Zainteresowanych zakupem boostera umysłu Extra Mind odsyłamy bezpośrednio na bezpieczną stronę producenta preparatu, gdzie można go nabyć w promocyjnej cenie.

Extra Mind

ZAMÓW EXTRA MIND TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

2 komentarze

Robert_Nowy 28 września 2020 - 22:44

Zauważyłem, że przez to, że za krótko spałem (po ok 5 godzin przez okres kilku miesięcy, a wcześniej zawsze ok 7 godzin) bardzo pogorszyła się praca mojego mózgu. Jestem informatykiem, więc szybkie, sprawne myślenie to dla mnie podstawa. Od jakiegoś zaś czasu ciągle czułem jakąś generalną zamułkę, spowolnienie myślenia, problemy z koncentracją. Przełożyło się to oczywiście na gorszą efektywność pracy i wolniejsze realizowanie zleceń. Zastanawiałem się co jest tego przyczyną i wreszcie wpadłem na pomysł, że krótki sen. Wreszcie tak ułożyłem obowiązki, żeby znowu spać te 7 lub 7,5 godziny i jest o niebo lepiej. Dodatkowo wspomagam się nootropami, żeby szybciej zregenerować mózgownicę 😀 Jak ktoś umysłowo pracuje i ma podobny problem, to radzę przyjrzeć się jakości swojego snu.

Odpowiedź
JoaśkaTygrys 30 września 2020 - 14:36

Zgadzam się, że dobry sen to podstawa, ale czasem również inne rzeczy się składają na pogorszenie pracy mózgu. U mnie był problem natury hormonalnej i zwiększona podatność na stres oraz presję (jak jestem zestresowana, to momentalnie spada u mnie zdolność skupienia, występuje jakieś zaćmienie umysłu i praca gruntownie pogarsza się). Mega pomocne okazały się nootropy. Stosuję różne, zamiennie, ale moje faworyty to różeniec górski i Bacopa monnieri.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie