Strona główna Zdrowie Eyevita Plus – wspiera i utrzymuje optymalne zdrowie oczu

Eyevita Plus – wspiera i utrzymuje optymalne zdrowie oczu

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Nasze oczy to okno na świat, przez które możemy go podziwiać, dlatego powinniśmy zawsze dbać o ich zdrowie, a może ono osłabiać się wraz z wiekiem. Niestety, często zaniedbujemy ten obowiązek, a skutkuje to stopniowym pogarszaniem się wzroku. Dlatego tak ważne jest podejmowanie aktywnych działań w celu zapobiegania rozwojowi chorób oczu, a suplement diety Eyevita Plus może zapewnić cenną pomoc w tym zakresie.

Jakie choroby zagrażają naszym oczom?

Zaniedbanie zdrowia oczu może skutkować poważnymi konsekwencjami, w tym rozwojem różnych dolegliwości, takich jak stany zapalne spowodowane infekcjami wirusowymi, bakteryjnymi lub grzybiczymi. Grozi nam również bolesne zapalenie powiek lub spojówek, czy zespół suchego oka wywołany nadciśnieniem, cukrzycą, alergiami lub zaburzeniami endokrynologicznymi.

Równie groźne jest zmęczenie oczu spowodowane niewłaściwym oświetleniem lub nadmiernym czasem spędzanym przed ekranem, a nawet podrażnienie spowodowane przez kurz, piasek, wiatr i promieniowanie UV. Musimy się również liczyć z takimi schorzeniami jak kurza ślepota lub zwyrodnienie plamki żółtej.

Jaka jest budowa i mechanizm funkcjonowania ludzkiego oka?

schemat ludzkiego oka

Oko jest najbardziej skomplikowanym organem w ludzkim ciele, odpowiedzialnym za zmysł wzroku. Jednocześnie jest niezwykle delikatne, podatne na choroby, infekcje i podrażnienia, które mogą zakłócić jego optymalne funkcjonowanie. Właśnie dlatego zdrowie i dobre samopoczucie naszych oczu ma ogromne znaczenie, a składniki aktywne zawarte w Eyevita Plus skutecznie pomagają je wzmocnić.

Nasze oczy składają się z różnych połączonych ze sobą elementów, które harmonijnie współpracują, takich jak:

 • gałka oczna, którą tworzą tęczówka, soczewka, rogówka i źrenica, umożliwiające nam odbieranie bodźców wzrokowych z otoczenia;
 • złożony układ ruchowy składający się z kilku mięśni, w tym dwóch skośnych i czterech bocznych, umożliwiających precyzyjny ruch gałki ocznej w wielu płaszczyznach;
 • mechanizm ochronny, który chroni je przed potencjalnymi podrażnieniami i uszkodzeniami spowodowanymi czynnikami zewnętrznymi. Ten aparat ochronny składa się z powiek ozdobionych rzęsami, oczodołu i gruczołów łzowych.

Zasada funkcjonowania oka jest następująca, światło początkowo wpada przez rogówkę i ulega załamaniu, gdy przechodzi przez źrenicę. Następnie napotyka soczewkę, gdzie ponownie ulega załamaniu, aby dotrzeć do tylnej ściany oka. Ściana ta jest wyłożona niezliczonymi receptorami wrażliwymi na światło, a te zbierają informacje, które są następnie przesyłane przez nerw wzrokowy do mózgu. Mózg umiejętnie interpretuje te dane, ostatecznie przekształcając je w to, co widzimy.

Jakie konkretnie składniki odpowiadają za skuteczność Eyevita Plus?

Eyevita Plus

Połączenie starannie dobranych składników suplementu diety Eyevita Plus tworzy charakterystyczną, unikalną formułę o wyjątkowej skuteczności działania. Wszystkie te składniki pochodzą z naturalnych źródeł, są bezpieczne w użyciu i zazwyczaj nie mają żadnych działań niepożądanych.

Należy jednak przed użyciem dokładnie zapoznać się ze składem i sprawdzić, czy nie jesteśmy uczuleni na któryś związek, co jest całkowicie niezależne od wytwórcy, który nie ponosi odpowiedzialności za indywidualne reakcje alergiczne. Kapsułki wspomagające widzenie Eyevita Plus składają się z następujących składników aktywnych:

Lutelex®

W składzie preparatu Eyevita Plus znajduje się ekstrakt pochodzący z rośliny o nazwie aksamitka wzniesiona, mającej w składzie do 10% luteiny i 1% zeaksantyny, co pozwala na uzupełnienie ich ewentualnych niedoborów w organizmie. Zadaniem tych niezwykle ważnych związków jest redukcja ryzyka groźnego w skutkach zwyrodnienia plamki żółtej oraz podwyższenie zdolności oka do odfiltrowania i pochłaniania niebieskiego światła, co zwiększa się o blisko o 90%.

MaquiBright®

Działanie MaquiBright® przypisuje się jego ekskluzywnej i opatentowanej mieszance, zastosowaniu ekstraktu z jagód Maqui, zawierających 35% antocyjanów i 25% delfinidyny oraz dodatkowe składniki aktywne, takie jak flawonoidy, garbniki, sód i witamina C.

Korzyści płynące z użycia tej substancji obejmują właściwości przeciwutleniające, które pomagają eliminować wolne rodniki i chronić gruczoły łzowe przed stresem oksydacyjnym. Dodatkowo wspomaga ona regulację produkcji łez, łagodzi dyskomfort spowodowany zespołem suchego oka oraz wzmacnia serce i układ krążenia, poprawiając tym samym krążenie obwodowe.

Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego

Swoje działanie suplement Eyevita Plus zawdzięcza bogatej zawartości witamin, minerałów, flawonoidów, fitosteroli, terpenów i kwasów fenolowych pochodzących z liści miłorzębu japońskiego, powszechnie określanego mianem Ginkgo Biloba.

Taka mieszanka pozwala poprawić przepływ krwi, dzięki czemu możliwe jest efektywniejsze dostarczanie niezbędnych składników odżywczych do oczu. Dodatkowo pomaga zwalczać negatywny wpływ stresu oksydacyjnego i zmniejsza ryzyko neurodegeneracyjnych chorób oczu związanych z wiekiem. Ponadto pomaga wzmocnić układ odpornościowy, który mógł zostać osłabiony z różnych przyczyn.

Ekstrakt z czarnego pieprzu

Dzięki dużej zawartości piperyny, cennego alkaloidu znanego z różnorodnych właściwości terapeutycznych, wyciąg z czarnego pieprzu oferuje liczne profity dla wzroku i zdrowia oczu. Jest to między innymi działanie przeciwutleniające w celu zwalczania wolnych rodników, zmniejszenie negatywnych skutków stresu oksydacyjnego, właściwości antyseptyczne i przeciwnowotworowe. Warto docenić także zwiększoną detoksykację organizmu i lepsze wchłanianie innych substancji odżywczych w celu przyspieszenia pozytywnych efektów ich działania.

Ekstrakt z jagód czarnej borówki

Właściwości prozdrowotne borówek przypisuje się bogatej zawartości składników odżywczych, w tym witaminy A, witamin z grupy B, witaminy C, oraz wartościowych minerałów, fosforu, magnezu, potasu i wapnia. Te cenne substancje są dodatkowo wzmacniane przez obecność licznych flawonoidów, antocyjanów, garbników i kwasów organicznych.

Korzyści ze stosowania wyciągu z czarnej borówki obejmują ochronę komórek przed wolnymi rodnikami, poprawę jasności i ostrości widzenia, zmniejszenie prawdopodobieństwa wystąpienia chorób oczu, takich jak zwyrodnienie plamki żółtej, utrzymanie optymalnego poziomu kolagenu w oku oraz redukcję uczucia zmęczenia oczu i dyskomfortu powodowanego np. przez podrażnienia.

Uzupełniające ilości niezbędnych witamin i minerałów

W celu zwiększenia skuteczności kapsułek poprawiających zdrowie oczu i wzmacniających wzrok Eyevita Plus, producent podjął decyzję o dołączeniu dodatkowej dawki niezbędnych witamin i minerałów. Należą do nich:

 • witamina A, która odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowego widzenia i zdrowej siatkówki, jednocześnie zapobiegając kurzej ślepocie nocnej i bolesnym podrażnieniom;
 • witamina B2 (ryboflawina), wspomagająca adaptację wzroku do zmieniających się warunków oświetleniowych, zmniejszająca zmęczenie, zapobiegająca zniekształceniom rogówki, jaskrze i zaćmie;
 • witamina E, silny przeciwutleniacz, który chroni komórki organizmu przed stresem oksydacyjnym, przyczynia się także do lepszego stanu zdrowia układu sercowo-naczyniowego, wzmacnia naczynia krwionośne i pomaga w transporcie innych składników odżywczych do oka;
 • cynk, pierwiastek ważny dla ogólnego stanu zdrowia, zastosowany tu w celu ograniczenia zwyrodnieniu plamki żółtej, wzmocnienia rogówki i utrzymania prawidłowej ostrości wzroku.

Które efekty działania Eyevita Plus przyczyniają się do poprawy widzenia?

Eyevita Plus

Znaczenia długiego utrzymania dobrego zdrowia oczu naprawdę nie powinno się lekceważyć. Aby to umożliwić, zdecydowanie zaleca się codzienne stosowanie suplementu diety Eyevita Plus. Odpowiednie połączenie aktywnych składników w kapsułkach gwarantuje kompleksowe i niezwykle skuteczne działanie:

 • łagodzenie stanów zapalnych i zespołu suchego oka;
 • zapewnienie prawidłowego poziomu kolagenu w oku;
 • zachowanie normalnego, ostrego widzenia w każdej sytuacji;
 • wsparcie dla krążenia obwodowego;
 • zmniejszenie zmęczenia oczu spowodowanego np. korzystaniem z komputera;
 • ochrona przed szkodliwym niebieskim światłem;
 • poprawa funkcjonowania gruczołów łzowych;
 • minimalizowanie ryzyka rozwoju chorób degeneracyjnych oczu.

Gdzie można kupić suplement diety Eyevita Plus?

Kapsułki Eyevita Plus są przeznaczone dla każdego, kto narzeka na narastające problemy ze wzrokiem i jego odczuwalne pogorszenie. Są jednocześnie niezwykle łatwe w użyciu i zapewniają optymalne rezultaty w krótkim czasie. Wystarczy przyjmować 2 kapsułki dziennie, aby szybko doświadczyć ich pełnej skuteczności.

W celu dokonania zakupu wystarczy odwiedzić oficjalną stronę producenta i wypełnić formularz kontaktowy. Stamtąd można jednocześnie wybrać jeden z trzech oferowanych pakietów promocyjnych, różniących się ceną i ilością opakowań, ale wszystkie zapewniają możliwość obniżenia całkowitego kosztu zakupu. Po złożeniu zamówienia wysyłka rozpocznie się natychmiast, a dostawa zajmuje zwykle tylko kilka dni. Co więcej, dostępne są również opcje wysyłki międzynarodowej.

Bibliografia:

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie