Strona główna Męskie sprawy GigantX – gigantyczny zastrzyk składników rozwiązujących problem małego rozmiaru penisa

GigantX – gigantyczny zastrzyk składników rozwiązujących problem małego rozmiaru penisa

by Piotr Kaczmarek
2 komentarze

Zbyt mały rozmiar penisa to problem, który nurtuje bardzo wielu mężczyzn w różnym wieku. Na rynku pojawił się ostatnio nowoczesny preparat o rozbudowanym składzie, który dzięki specjalnemu doborowi substancji aktywnych pomoże nam zwiększyć objętość członka i poprawić jakość życia seksualnego.

GigantX, o którym mowa, to unikalna mikstura aminokwasów i ekstraktów korzystnie oddziałujących na wielkość penisa, usprawniających męskie funkcje płciowe i nasilających moc erekcji. Preparat jest lepszy niż doraźne środki na wzmocnienie wzwodu znane z telewizyjnych reklam, ponieważ działa intensywniej, w sposób bardziej zaawansowany i daje trwałe efekty.

GigantX – specjalista od męskich spraw

Większość mężczyzn boryka się z większymi lub mniejszymi problemami związanymi z męskością. Najczęściej narzekamy na:

 • za mały rozmiar penisa,
 • za słabą i zbyt krótkotrwałą erekcję,
 • za małe łóżkowe możliwości,
 • za niską sprawność seksualną,
 • przedwczesny wytrysk,
 • często przyplątujące się stany zapalne w okolicy krocza, problemy z układem moczowym,
 • niskie libido,
 • za krótkie stosunki i niemożność odpowiedniego zadowolenia partnerki.

Na wszystkie te problemy skutecznym antidotum może być GigantX, ponieważ został tak skomponowany, aby na różnych płaszczyznach zwalczać bariery zakłócające sprawne funkcjonowanie układu płciowego.

GigantX

Ważnym argumentem przemawiającym za preparatem GigantX jest obecność składników rozszerzających naczynia krwionośne i sprawiających, że okolice narządów płciowych wypełniają się krwią, tkanki zostają lepiej natlenione, odżywione, ciała jamiste prącia rozciągają się, a dzięki temu penis zwiększa swoją objętość!

GigantX – celnie pomyślana, fachowa formuła, dobre efekty działania

Przyczyny obniżenia sprawności seksualnej i zaburzeń erekcji są różne, przy czym najczęstszym powodem jest stres, przepracowanie i niezdrowy tryb życia (np. używki, zła dieta, za mała aktywność fizyczna). W przypadku małego rozmiaru penisa w grę zaś wchodzą czynniki genetyczne.

Bez względu na przyczynę problemu i jego rodzaj pomóc nam może GigantX przygotowany pod kątem rozwiązywania wszelkich męskich bolączek. Co warto podkreślić, wraz z likwidacją męskich problemów, GigantX eliminuje również kłopoty z pewnością siebie, przez co tym bardziej warto zainteresować się tym preparatem.

W jaki sposób da się skorygować rozmiar penisa poprzez kurację doustnymi specyfikami? Co prawda nie da się zmienić genetyki, ale za pomocą niektórych substancji (między innymi tych zawartych w GigiantX) da się uaktywnić procesy, dzięki którym ciała gąbczaste i ciała jamiste w penisie ulegają rozszerzeniu, zostaje też do nich doprowadza większa ilość krwi. W rezultacie fallus automatycznie zyskuje na wielkości, jego obwód i długość wzrasta, jest lepiej ukrwiony, bardziej witalny, ożywiony i pełen ikry.

Co więcej, dzięki GigantX gruntownie polepsza się jakość erekcji. Wizualnie jest zdecydowanie silniejsza, a co najważniejsze – dużo dłużej się utrzymuje. Co warto dodać, jest to jeśli już mowa o rozmiarze penisa, to właśnie jego wielkość w trakcie wzwodu jest z punktu widzenia życia seksualnego i potrzeb partnerki istotna (a nie w stanie spoczynku). Efekt, jaki daje GigantX, czyli pokaźna, imponująca, długotrwała erekcja to sposób na urzeczenie każdej z kobiet i zapewnienie jej 100% satysfakcji.

GigantX

ZAMÓW GIGANTX TERAZ

Rozbudowany sposób działania GigantX metodą na pokaźny rozmiar penisa

Nie sposób nie zauważyć, że GigantX w sposób bardzo złożony wspomaga męską seksualność. Nie dziwi zatem fakt, że należy do czołówki tego typu preparatów na rynku i wygrywa w wielu rankingach.

Najważniejsze obszary działań GigantX to:

 • Stymulowanie produkcji testosteronu, czyli męskiego hormonu odpowiedzialnego między innymi za wysoką potencję.
 • Zwiększanie produkcji tlenku azotu, czyli związku który pobudza przepływ krwi przez narządy płciowe (a tym samym potęguje moc erekcji).
 • Regulowanie pracy naczyń krwionośnych w obrębie narządów płciowych, wspomaganie krążenia krwi przez ciała jamiste i gąbczaste, a co za tym idzie – uzyskiwanie pełnej erekcji zawsze wtedy, gdy tego chcemy oraz wydłużanie czasu i zwiększanie mocy wzwodu.
 • Przyspieszanie regeneracji po stosunku, skracanie czasu potrzebnego do uzyskania kolejnej erekcji.
 • Wzrost popędu płciowego, częściej pojawiająca się ochota na seks, wzrost wrażliwości na bodźce dotykowe.
 • Regulowanie gospodarki hormonalnej oraz regulowanie pracy systemu nerwowego, a w efekcie: poprawa samopoczucia, wzrost poczucia męskości i pewności siebie.
 • Poprawa wydolności fizycznej i wytrzymałości, wzrost sił witalnych, a co za tym idzie – polepszenie sprawności seksualnej, dłuższe stosunki.
 • Regulowanie produkcji spermy, usprawnianie pracy prostaty, poprawa jakości i ilości nasienia.

GigantX – skład preparatu

Zaawansowany, bogaty skład to koronny atut suplementu diety GigantX. W mało którym preparacie dla panów znajdziemy tak zasobną kompozycję cennych ekstraktów, i to w formie standaryzowanej na zawartość związków biologicznie czynnych (np. ginsenozydy, glikozydy, kwasy fulwowe). Co więcej, połączone są one z ważnym dla męskiego organizmu minerałem i aminokwasem oraz naturalnymi, bezpiecznymi dla zdrowia stymulantami. Wysokiej jakości składniki aktywne to gwarancja skuteczności preparatu.

GigantX tabletki na potencję

Jak działają poszczególne składniki GigantX?

 • Jabłczan cytruliny – pobudza wydzielanie tlenku azotu, rozszerza naczynia krwionośne i poprawia ich przepustowość, stymuluje krążenie w obrębie narządów płciowych, zwiększa poziom dotlenienia i odżywienia tkanek, wpływa na wzrost obwodu i długości penisa, przyczynia się do efektu pełnej, długotrwałej erekcji.
 • RedNite™ [1,5 – 2,75% nitratów] – czysty, esencjonalny ekstrakt z korzenia buraka wykazujący znakomity wpływ na męskość. Polepsza też kondycję całego organizmu, dodaje witalności, energii i krzepy, podnosi odporność, wspomaga oczyszczanie organizmu z toksyn, reguluje poziom cholesterolu. Jednocześnie aktywnie wspiera funkcje seksualne. Nasila wytwarzanie tlenku azotu, wzmaga poziom ukrwienia penisa i zwiększa jego objętość. Poprawia potencję, wydłuża czas stosunków seksualnych, eliminuje zaburzenia erekcji.
 • Ekstrakt z mumio [20% kwasów fulwowych] – rzadki, drogocenny składnik świetnie wpływający na funkcje seksualne, a jednocześnie wyróżniający się silnym działaniem regenerującym i odmładzającym. Mumio to naturalna substancja pochodząca z himalajskich skał. Jest źródłem najszlachetniejszych związków organicznych, przez co wykazuje intensywne właściwości wzmacniające i naprawcze. Spowalnia procesy starzenia, wspomaga rewitalizację tkanek i organów, reguluje gospodarkę hormonalną. Podnosi libido, przyczynia się do wzrostu poziomu testosteronu, poprawia potencję, przeciwdziała przedwczesnym wytryskom, zwiększa sprawność seksualną, polepsza moc erekcji.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego [5% ginsenozydów] – w przypadku zaburzeń libido pomaga odzyskać ochotę na seks, potęguje pożądanie i wzmacnia pozytywne wrażenia płynące z seksu. Co więcej, dodaje wigoru, wzmacnia organizm, polepsza kondycję fizyczną. Zwalcza zburzenia wzwodu, nasila napływ krwi do penisa, sprawiając, że zyskuje pokaźniejsze wymiary.
 • Kofeina bezwodna – dodaje energii, usuwa objawy zmęczenia, pobudza do działania, wydłuża czas stosunku, zwiększa sprawność.
 • Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego [24% glikozydów flawonowych] – usprawnia krążenie krwi, pomaga uzyskać efekt silnego ukrwienia narządów płciowych, co przekłada się na zwiększenie rozmiaru penisa oraz poprawę mocy erekcji. Dzięki temu ekstraktowi możemy liczyć na większe libido, szybszy wzwód, dłuższy seks i lepsze doznania. Co więcej miłorząb korzystnie wpływa na pracę układu nerwowego, usprawnia pracę mózgu, poprawia samopoczucie.
 • Ekstrakt z owoców papryki [2% kapsaicyny] i ekstrakt z owoców pieprzu czarnego [95% piperyny] – pozytywnie wpływają na krążenie krwi i wzmagają jej napływ do prącia, zwiększają apetyt na seks. Wykazują też dobroczynne działanie na zdrowie. Zwalczają szkodliwe wolne rodniki i drobnoustroje, pomagają w usuwaniu toksyn z ustroju, redukują stany zapalne. Co więcej, piperyna nasila wchłanianie pozostałych składników aktywnych preparatu GigantX, co przekłada się na podniesienie jego efektywności.
 • Cynk – kluczowy biopierwiastek mający wpływ na potencję. Reguluje poziom testosteronu w organizmie, zwiększa zdolności seksualne, poprawia jakość nasienia, wzmaga libido. Prowadzi do nasilenia cech męskich, podnosi pewność siebie, pomaga szybciej uzyskać silną erekcję i utrzymać ją długo bez żadnych zakłóceń.

GigantX – efekty działania. Kiedy warto skorzystać z suplementu?

GigantX to dobry wybór w sytuacji każdych niedogodności w sferze seksualnej. Sprawdzi się w przypadku gdy nie jesteśmy zadowoleni z rozmiaru swojej męskości, gdy narzekamy na zaburzenia erekcji i problemy z wytryskiem, kiedy borykamy się z obniżonym libido, kiedy zaliczamy kolejne nieudane zbliżenia z partnerką i kiedy nie jesteśmy w stanie kochać się tak długo, jak byśmy tego chcieli.

Stosowany regularnie GigantX szybko skutkuje kompleksową poprawą potencji i zdolności seksualnych. Oto 10 efektów, na jakie możemy liczyć:

 • poprawa mocy erekcji i wzrost objętości penisa,
 • eliminacja problemów z uzyskaniem silnej erekcji (znów zawsze stajemy na wysokości zadania!),
 • długotrwała, silna erekcja bez zaburzeń,
 • eliminacja problemów z wytryskiem (takich jak przedwczesny wytrysk, niepełny wytrysk, opóźniony wytrysk, brak wytrysku),
 • lepsza praca prostaty i całego układu moczowo-płciowego, lepsza jakość spermy,
 • szybsza regeneracja po stosunku, możliwość częstszego uprawiania seksu,
 • lepsze doznania, lepsze orgazmy,
 • większe poczucie męskości i pewności siebie,
 • lepsza sprawność seksualna skutkująca zwielokrotnioną satysfakcją z seksu u panterki,
 • eliminacja złego nastroju, przemęczenia, apatii, zniechęcenia, zamiast tego większa witalność, lepsze samopoczucie i większa ochota na seks.

GigantX – opinie

GigantX cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Choć jest na rynku stosunkowo krótko, zdążył już zjednać wielu zwolenników. Mężczyźni podkreślają, że przy regularnym stosowaniu (2 razy dziennie – rano i wieczorem) można zauważyć wyraźną poprawę mocy erekcji i wielkości penisa, a także wyeliminować wszelkie przeszkody, które dotąd zakłócały życie seksualne.

GigantX w opiniach internetowych oceniany jest wysoko. Według mężczyzn, dzięki temu preparatowi wreszcie sprawy intymne z partnerką układają się perfekcyjnie. Wielu klientów uznało, że po GigantX wreszcie ich męskość wygląda i funkcjonuje bez zarzutu. Niektórzy z komentujących piszą, że po GigantX czują się, jakby znów mieli 20 lub 30 lat.

GigantX tabletki na powiększenie penisa

ZAMÓW GIGANTX TERAZ

Sprawdź także: Co jeść na potencję?

Źródła:

Czytaj więcej

2 komentarze

Mariush 29 listopada 2021 - 23:02

Jestem zadowolony z tego suplementu. Poprawa erekcji, męskość ogólnie pokaźniejsza, lepiej się spisuje, można dłużej podziałać 😉 Jak zastanawiacie się między Gigantem i innymi tabletkami to bierzcie Giganta.

Odpowiedź
PawełPawłowski 5 stycznia 2022 - 20:24

Jestem po 50-tce i takiego preparatu szukałem. Odjęło mi ze 20 lat. Żona bardzo zadowolona. Ja zresztą też. Polecam.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie