Strona główna Uroda Hairstim – na łysienie, na słabo rosnące włosy, na łupież. Jak sprawdza się nowe serum na włosowe problemy?

Hairstim – na łysienie, na słabo rosnące włosy, na łupież. Jak sprawdza się nowe serum na włosowe problemy?

by Karolina Karo
17 komentarzy

Hairstim to specjalistyczne serum do wcierania w skórę głowy, które ma stawić czoła takim problemom, jak: łysienie, nadmierne wypadanie włosów, łupież. Ma też stanowić antidotum w przypadku rzadkich, słabych i wolno rosnących włosów. Sprawdźmy, jaki jest sposób działania tego preparatu i jakie składniki odpowiadają za jego właściwości. Czy Hairstim spełnia oczekiwania użytkujących go osób, czy jednak czegoś mu brakuje?

Hairstim, serum na łupież

Ten preparat wzbudza ciekawość coraz większej rzeszy osób, które chciałyby poprawić kondycję swych skłonnych do wypadania i wolno rosnących włosów. Jest dostępny w formie sprayu, który rozpylamy, a następnie lekko wcieramy w skórę głowy.

Receptura Hairstim została stworzona z myślą o rewitalizacji mieszków oraz aktywacji cebulek włosowych do wytwarzania większej ilości substancji odżywczych. Wszystko po to, by finalnie mogły zacząć nam wyrastać nowe, zdrowe, silne włosy. Czy regularne aplikowanie tego środka na skórę głowy może całkowicie zażegnać nękające nas włosowe problemy?

Gdy kolejne włosy lecą z głowy…

łysiejący mężczyzna

Widok nienaturalnie dużej ilości włosów na grzebieniu oraz coraz intensywniejszych przerzedzeń na głowie nie jest niczym przyjemnym. Wręcz przeciwnie, wprowadza nas w negatywne emocje dotyczące wyglądu oraz powoduje utratę pewności siebie.

Najczęściej jednak (na szczęście!) skłania nas również do podjęcia odpowiednich kroków, aby feralny proces wypadania włosów zahamować, a nawet odwrócić! I bardzo słusznie, na rynku istnieje bowiem wiele środków doustnych i miejscowych, które w dużym stopniu mogą pomóc nam uporać się z tą nieprzyjemną dolegliwością. Niemniej jednak, należy dobierać je z głową – w zależności od powodu i nasilenia utraty włosów, niektóre preparaty mogą działać na nas słabiej, inne mocniej.

Czytaj też: Łysienie androgenowe – 5 czynności, które pomogą ci zahamować wypadanie włosów

Przyczyny łysienia i wypadania włosów

Szacuje się, że nawet co druga osoba może borykać się z wypadaniem włosów. Przyczyny tej przypadłości bywają bardzo różne. Często wzmożone wypadanie włosów związane jest z osłabieniem całego organizmu. Jeśli przeszliśmy jakąś chorobę, infekcję, kurację silnymi lekami lub jeśli mamy do czynienia z wahaniami hormonalnymi, nasz organizm traci na odporności i „okazuje nam to” między innymi poprzez pogorszenie kondycji włosów, w tym ich wypadanie. Osłabienie organizmu i nadmierna utrata włosów ma też często miejsce w trakcie przesileń – zimowego i wiosennego.

mycie włosów

Nierzadko również to my sami przyczyniamy się do zaostrzenia problemu osłabienia włosów i ich wypadania. Dotyczy to głównie kobiet, które nagminnie katują swoje włosy agresywnymi kosmetykami i formami stylizacji, takimi, jak: prostowanie, kręcenie loków lokówką, ondulacja, rozjaśnianie, koloryzacja czy nawet suszenie suszarką. Nie chodzi o to, aby w ogóle wystrzegać się tego rodzaju zabiegów, ale aby zmniejszyć ich częstotliwość i lepiej zadbać o odżywienie włosów.

Czytaj też o Hair Care Panda – suplemencie diety na piękne, zdrowe, mocne włosy

Powodem wypadania włosów może być również niezdrowy tryb życia – uboga dieta niedostarczająca odpowiedniej ilości ważnych dla włosów składników pokarmowych, nadmiar używek, przewlekły stres, przemęczenie, wyczerpanie organizmu, zbyt mała ilość snu. Wypadanie włosów i łysienie może być ponadto związane z czynnikami dziedzicznymi, może też być uwarunkowane negatywnym wpływem dihydrotestosteronu na mieszki włosowe – w tym przypadku mówimy o tzw. łysieniu androgenowym. Czy można z nim wygrać, na przykład przy pomocy preparatu Hairstim?

Dla kogo kuracja Hairstim?

Spray Hairstim opiera się na zaawansowanej formule, dzięki której składniki aktywne mają szansę dotrzeć do głębi mieszków włosowych i cebulek, by następnie pobudzić je do wytwarzania nowej, zdrowej tkanki włosowej. Głównym zadaniem tego środka jest hamowanie procesu łysienia, jednocześnie jest to preparat na porost włosów. Tak naprawdę jednak Hairstim ma bardzo uniwersalne zastosowanie – skierowany jest zarówno do mężczyzn, jak i do kobiet, zarówno do osób borykających się z łysieniem androgenowym, jak i do osób, których bolączką jest nadmierne wypadanie włosów z różnych innych przyczyn. Sięgnąć też mogą po niego osoby borykające się z cienkimi, zniszczonymi i rzadkimi włosami oraz osoby walczące z łupieżem.

Hairstim – skład i działanie

Na oficjalnej witrynie sprayu Hairstim nie przeczytamy wyczerpujących danych na temat składu preparatu. Niemniej jednak dowiadujemy się, iż za intensywną regenerację i przyspieszenie porostu włosów oraz za zahamowanie łysienia i łupieżu ma odpowiadać specjalistyczny kompleks Cambozil. Został on wyodrębniony przy zastosowaniu nanotechnologii biochemicznej, a jego zadaniem jest przenikanie w głąb mieszków włosowych i wyposażanie ich w zestaw aminokwasów potrzebnych do regeneracji.

W ten sposób struktura osłabionych dotąd mieszków zostaje odbudowana, co owocuje powstawaniem nowych, zdrowych włosów. Jak zapewnia producent, zawarty w sprayu Hairstim Cambozil dba nie tylko o mieszki i pomaga we wzroście całkiem nowych włosów, ale także wspiera odnowę tych starszych włosów.

Hairstim – efekty kuracji

Producent sprayu Hairstim podaje na stronie internetowej informację, iż bezpośrednim efektem działania preparatu jest pojawienie się nowych włosków na głowie – już po 18 dniach stosowania. Na witrynie czytamy również, iż możemy liczyć na aktywizację mieszków włosowych, a co za tym idzie stopniowe pokrywanie łysiny, przyspieszenie porostu włosów oraz kompleksowe wzmocnienie włosów i zahamowanie dalszego łysienia. Innym efektem działania Hairstim sprayu jest wyregulowanie pracy gruczołów łojowych oraz eliminacja łupieżu.

Hairstim – opinie

Hairstim, preparat na łysienie

Po Hairstim spray sięgają zarówno kobiety, jak i mężczyźni, głównie w celu zatrzymania procesu łysienia, a także przyspieszenia porostu włosów oraz ich całościowej rewitalizacji. Opinie o tym preparacie różne, i pozytywne, i negatywne, po których można wywnioskować, że nie wszystkim pomaga. Korzystne komentarze pochodzą często od pań, dla których głównym problemem były wypadające lub cienkie, rzadkie i zniszczone włosy oraz bardzo wolno rosnące włosy, przez co miały problem w ich zapuszczeniu. Po Hairstim nastąpiła poprawa kondycji włosów, ich zagęszczenie i intensywniejszy wzrost.

Nieco gorzej przedstawia się kwestia działania sprayu Hairstim w przypadku typowego łysienia. Jak wiadomo jest to przypadłość niezwykle trudna do zatrzymania, czy tym bardziej odwrócenia. Jak wynika z opinii, Hairstim również nie do końca sprostał temu zadaniu. Wielu mężczyznom kuracja z udziałem tego środka nie przyniosła zadowalających rezultatów. Co prawda niektórym udało się nieco spowolnić postępowanie zakoli czy tonsury i wzmocnić włosy, ale problem nie został do końca wyeliminowany. W wielu przypadkach nie nastąpił również odrost włosów w objętych łysiną miejscach.

Hairstim – działa czy nie działa???

Efekty działania sprayu Hairstim są różne u różnych osób. Być może to, czy preparat zadziała, czy nie, wiąże się z samą przyczyną łysienia oraz stopnia zaawansowania tego procesu. Wiele też może zależeć od tego, jak się odżywiamy – niedostatków kluczowych dla włosów składników pokarmowych nie zastąpi nawet najlepszy preparat do użytku zewnętrznego.

By zahamować łysienie i aktywować porost włosów niezbędne jest działanie od wewnątrz. Najlepiej przy pomocy wieloskładnikowego suplementu diety zawierającego substancje odżywiające komórki włosowe oraz stymulujące procesy odnowy włosów. Zaś spraye i tym podobne środki miejscowe warto traktować jako dodatek.

Hairstim – cena

Hairstim to niewątpliwie godna uwagi propozycja dla osób poszukujących intensywnie działających preparatów na wypadanie włosów, łysienie oraz na porost włosów, które byłyby przeznaczone do zastosowania zewnętrznego. Jednak chcąc zafundować sobie kurację z udziałem Hairstim, musimy przyszykować się na spore wydatki. Cena za niewielkie opakowanie sprayu na stronie producenta wynosi obecnie 200 zł. Zważywszy na fakt, iż jeden flakon nie wystarczy nam na zbyt długo, nie jest to niska kwota.

Jak zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu w walce z łysieniem?

Profolan preparat na zahamowanie łysienia

Do wszelkich procesów zachodzących w naszym organizmie potrzebne są składniki odżywcze, również do procesu wzrostu i rozwoju zdrowych, silnych włosów. Chcąc zwalczyć łysienie warto zatem przede wszystkim postawić na zakup wysokiej klasy preparatu doustnego zawierającego zestaw składników odżywiających i wzmacniających włosy oraz stymulujących ich powstawanie. Połączenie kuracji doustnej z miejscową da najlepszy rezultat.

Spośród suplementów diety przeciwdziałających łysieniu najlepszym składem i najskuteczniejszym działaniem charakteryzuje się Profolan. Zdecydowana większość mężczyzn na skutek kuracji Profolanem zauważyła wyraźne zahamowanie łysienia i zagęszczenie włosów na całej głowie, a nawet zmniejszenie się zakoli i łysiny na czubku głowy. Za doskonałe rezultaty w obrębie zwalczania łysiny odpowiada zawarta w Profolanie formuła Grow3 wzbogacona o szereg innych ważnych dla włosów składników.

Regularne stosowanie Profolanu daje następujące efekty:

Profolan kapsułki

– wzmocnienie mieszków włosowych i uodpornienie ich na szkodliwe działanie hormonu DHT – głównego winowajcy łysienia androgenowego;

– zatrzymanie postępowania łysienia;

– aktywacja procesu powstawania nowych włosów na obszarach objętych łysiną;

– zagęszczenie, pogrubienie i wzmocnienie włosów na całej głowie;

– szybszy wzrost włosów;

– poprawa kondycji i kolorytu włosów.

Profolan suplementy

ZAMÓW PROFOLAN TERAZ

Czytaj więcej

17 komentarzy

Marcel 28 czerwca 2018 - 19:18

Powiem wam tak – wszystkie spraye, szampony, ampułki i tym podobne cuda na łysienie, które należy umieszczać na swojej łysej czaszce nic nie pomogą, jeśli zabierzemy się za walkę z łysieniem za późno. Trudno sobie wyobrazić, że komuś z zaawansowaną łysiną biegnącą przez większą część głowy nagle zaczną wyrastać nowe wlosy. Mam porównanie – ja dopiero zaczałem łysieć, a mój kumpel ma już spore luki w owłosieniu głowy. Razem zaczęliśmy używać Hairstim. Jemu nic nie pomogło, ale u siebie zauważyłem wzmocnienie włosów i jakby zahamowanie wypadania. Jutro zaczynam też brać Profolan. Co dwie drogi do zahamowania łysienia to nie jedna.

Odpowiedź
Krakus 30 czerwca 2018 - 16:19

bardzo dużo zależy od diety i sposobu życia. Ludzie zobaczcie jak większość z nas egzystuje – jemy samą chemię, nie dbamy o siebie w sensie ruchu, przebywania na świeżym powietrzu, palimy, pijemy, stres nas zżera… organizm zaczyna łaknąć witamin i innych składników odżywczych, a wszelkie niedobory odbijają się często właśnie na włosach, stanie skóry itp. dlatego ja zauważywszy u siebi przerzedzenia i zakola a do tego ogólne pogorszenie kondycji fizycznej i rosnący brzuszek, zacząłem od diametralnej zmiany trybu życia na zdrowszy. Właśnie zastanawiam się nad typ sprayem Hairstim, żeby jakoś pobudzić mieszki włosowe do pracy. Dobrej jakości kapsułki witaminowo-mineralne na łysienie jak najbardziej polecam. Taki zastrzyk cennych substancji to dla włosów duże wzmocnienie.

Odpowiedź
stary wyga 1 lipca 2018 - 18:11

W niektórych wypadkach trudno jest wygrać z łysieniem, na przykład jeśli jest to dolegliwość mocno powiązana z czynnikami dziedzicznymi. Jednak rzeczywiście w dzisiejszych czasach da się zauważyć wielu młodych mężczyzn z mocno przerzedzonymi, słabymi włosami, co wydaje się być skutkiem ubogiej diety i niezdrowego trybu życia. Cywilizacja nas nie rozpieszcza. Z tego wniosek że zawczasu lepiej zacząć dbać o odżywianie i posilać się dobrymi suplementami.

Odpowiedź
Przemo_Pe 4 lipca 2018 - 23:01

Dużo zalezy od etapu lysienia. Przy duzej lysinie to już chyba przeszczep tylko pomoze. Najlepiej dzialac wczesnie, już jak zaczynaja zakola leciec. Brac kapsulki na wypadanie wlosow i uzywac stosownych szamponow, sprayow itp.

Odpowiedź
Jaca 6 lipca 2018 - 20:54

suplementy diety na łysienie dużo dają ale jak się je przyjmuje długo i regularnie. Trzeba dobrze naładować mieszki i cebulki witaminami, minerałami i dopiero wtedy mamy szanse na polepszenie kondycji włosów i zatrzymanie łysienia. Spraye na wypadanie włosów też dają rade. Myślę że zestaw Profolan + Hairstim może być bardzo pomocny ze względu na silny skład obu środków

Odpowiedź
Zimowy 6 lipca 2018 - 22:43

Witajcie. Jestem po 30-ce i zauważyłem pierwzsze oznaki łysienia (zwiększające się zakola, rzadsze włosy). Postanowiłem zadziałać radykalnie. Jem suplementy na łysienie (od dwóch tygodni wspomniany tutaj Profolan), używam różnych szamponów hamujących łysienie, teraz szukam właśnie dodatkowej ochrony z zewnątrz. Stosował już ktoś ten Hairstim? Bo że sprawdza się w sezonowym wypadaniu włosów to jeszcze nie znaczy, że będzie dawał radę w łysieniu androgenowym.

Odpowiedź
Benek 8 lipca 2018 - 19:11

ja stosowalem na łysienie androgenowe. nie zauważyłem zeby mi wlosy odrosły.

Odpowiedź
wodnik 14 lipca 2018 - 21:39

używam i jakieś tam pozytywne efekty są (włosy mocniejsze i mniej lecą), ale nie wiem czy to za sprawą sprayu czy może suplementów diety które łykam czy może ich obu 😉

Odpowiedź
Pioter 16 lipca 2018 - 18:16

Łysienie to wymaga kompleksowego i naukowego podejścia. Najpierw wizyta u specjalisty, znalezienie przyczyny, a dopiero potem leczenie. Samemu nie ma co brać żadnych środków, bo mogą zaszkodzić a nie pomóc.

Odpowiedź
Arti 19 lipca 2018 - 21:25

Pioter, z tym szkodzeniem to nie przesadzaj. Naprawdę nie rozumiem jak suplement z witaminami i minerałami może zaszkodzić, chyba że w nadmiarze, jak będziesz go brał garściami. Włosy tego wszystkiego potrzebują więc trzeba im to dostarczyć, choćby z Profolanem.

Odpowiedź
Maxim 21 lipca 2018 - 10:37

Profolan jest całkiem spoko, ale warto go z czymś połączyć, może być ten Hairstim, jak stymuluje włos do szybszego wzrostu, to dlaczego nie, lepsze to niż świecić łysiną z daleka. Jak widzę łatwo się nakłada, tylko psiknąć, rozmasować i po kłopocie.

Odpowiedź
Tolo 24 lipca 2018 - 02:18

Można używać, tego nigdy nie jest za dużo. Łysieję od 5 lat i mam przetestowane mnóstwo środków, ale z tabletek to biorę właśnie te, a jakieś dodatkowe wzmocnienie też się przyda. Teraz mam już komplet do odzyskania fryzu, dieta, dobre kosmetyki, suplement i coś do wcierania. Zobaczymy co to wszystko da.

Odpowiedź
KASPROWICZ BOGDAN 17 września 2018 - 22:20

DZISIAJ OTRZYMAŁEM PRZESYŁKĘ Z WASZYM „LEKIEM”? 4 BUTELECZKI PO 30ML, A W ZASADZIE 3 I1/3 GDYŻ JEDNA BUTELECZKA BYŁA NIEDBALE ZAKRĘCONA A PRZESYŁKA SKANDALICZNIE OPAKOWANA I CAŁA MOKRA PRAWDOPODOBNIE NASĄCZONA WASZYM PREPARATEM.
ZAPŁACIŁEM ZA CAŁOŚĆ PRAWIE 600,00 ZŁOTYCH. JESTEM ZAWIEDZIONY I ROZCZAROWANY

Odpowiedź
admin 19 września 2018 - 15:23

Rozumiem, że opinia dotyczy Hairstim, jednak to nie jest „nasz” produkt my go tylko recenzowaliśmy.

Odpowiedź
mariusz 24 września 2018 - 13:18

Nie polecam harstim produkt wcale nie pomógł kasa wydana w błoto a gwaracij tego produktu nie ma bo ja składałem gwaracje i nic krecą kłamią żeby tylko nie zapłacić i próbują wcisoć jak nawiecej buteleczek preparatu każdy konsultant mówi coś inego szczerze nie warto wydawać tyle kasy na ten produkt bo i tak wam nie pomoże nie polecam firmy ani ich produktu .

Odpowiedź
Monika 31 marca 2019 - 12:45

Hairstim? Prawdopodobnie mocz pawiana byłby skuteczniejszy od tego preparatu. No coz, dałam się nabrać . Kosztowało mnie to kilkaset złotych. Jak to mówią: głupich nie sieją .

Odpowiedź
Wysyłka za granicę 5 kwietnia 2019 - 16:16

Witam serdecznie, czy Hairstim jest wysyłane również za granicę ? Nie moge nigdzie doczytac o warunkach wysylki Pozdrawiam Małgorzata

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie