Strona główna Uroda Jelly Bear Hair – odzyskaj piękne, zdrowe, mocne włosy z pomocą witaminowych super-żelek!

Jelly Bear Hair – odzyskaj piękne, zdrowe, mocne włosy z pomocą witaminowych super-żelek!

by Karolina Karo
5 komentarzy

Jelly Bear Hair to witaminy i minerały na włosy, które pośród konkurencyjnych produktów wyróżniają się nietuzinkową formą. Nie są to bowiem ani tabletki, ani kapsułki, ani preparaty do wcierania, ale żelki – misie, z którymi każdy z nas miał wielekroć do czynienia w dzieciństwie. Czy ten słodki wariant suplementu na włosy sprosta swoim zadaniom?

Co wpływa na kondycję włosów? Dlaczego włosy niszczeją i wypadają?

suszenie włosów

Na pierwszy rzut oka dobrze dbamy o swoje włosy – myjemy je, pielęgnujemy, regularnie chodzimy do fryzjera, układamy w modne fryzury. W gruncie rzeczy jednak, nie zdając sobie z tego sprawy, stale narażamy je na osłabienie, wysuszenie, zniszczenie, poddając farbowaniu, prostowaniu lub zakręcaniu (zwłaszcza przy użyciu lokówki).

Kondycji włosów nie sprzyja również ekspozycja na silne promieniowanie słoneczne, klimatyzacja, zanieczyszczenie środowiska, wreszcie niewłaściwa dieta, uboga w witaminy i minerały, które mają ogromny wpływ na stan skóry i włosów. Szczególnie niebezpieczne są w tym kontekście wszelkie rygorystyczne diety odchudzające eliminujące z jadłospisu ważne składniki odżywcze.

Oczywiście dobre kosmetyki wpływają na lepszy wygląd i kondycję włosów, ale kluczowe znaczenie dla ich zdrowia ma jednak prawidłowy sposób odżywiania. Jeśli włosy robią się matowe i kruche, zaczynają nadmiernie wypadać, to znak, że należy zmienić dietę i sięgnąć po preparaty wspomagające w postaci witaminowych suplementów diety. Rodzaj diety ma bowiem decydujący wpływ na funkcjonowanie i zdrowie całego organizmu, a więc także skóry i włosów.

Wystarczająca ilość witamin i pierwiastków śladowych w pożywieniu oznacza jednocześnie piękne, zdrowe i mocne włosy. Szczególnie ważną, choć nie jedyną istotną rolę, odgrywają tutaj witaminy z grupy B, biorące bezpośredni udział w procesie wzrostu włosów oraz chroniące je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi czy chorobowymi.

Jelly Bear Hair to specjalistyczny preparat witaminowy, który może być cennym uzupełnieniem niedoborów ważnych substancji, których bardzo potrzebują nasze włosy.

Jelly Bear Hair

Jelly Bear Hair – skład preparatu. Kompozycja kilkunastu substancji aktywnych wyjątkową opieką dla twoich włosów

Osłabione, wypadające, zniszczone, pozbawione życia, matowe – takie włosy wymagają kompleksowej pomocy w postaci kompletnego zestawu witamin i pierwiastków, których na ogół w naszej diecie jest zwyczajnie za mało. Można oczywiście próbować najrozmaitszych naturalnych metod, począwszy od stosowania kosmetyków służących pielęgnacji i wzmocnieniu włosów, a skończywszy na takich zmianach w diecie, które dostarczą organizmowi niezbędnych w tym kontekście składników odżywczych.

Nie umniejszając w żadnym wypadku znaczenia tego rodzaju metod, wręcz przeciwnie, popierając je z całym przekonaniem, warto jednak zwrócić uwagę na rozwiązania niejako wspomagające, w postaci gotowych, wysokiej jakości preparatów doustnych.

Jelly Bear Hair jest suplementem diety, kładącym nacisk na uzupełnienie wszystkich składników mineralnych i witaminowych, które korzystnie wpływają na włosy. Co więcej, każdy z elementów występuje tutaj w bardzo wysokiej dawce (500%, 200% lub 100% dziennego zapotrzebowania na dany składnik w dwóch żelkach), co jest niewątpliwą zaletą preparatu.

Oto jego dokładny skład:

 • biotyna,
 • tiamina,
 • witamina B6,
 • niacyna,
 • kwas pantotenowy,
 • witamina B12,
 • kwas foliowy,
 • witamina A,
 • witamina E,
 • cynk,
 • selen,
 • miedź.

ZAMÓW JELLY BEAR HAIR TERAZ

Jelly Bear Hair żelki witaminowe na wypadanie włosów

Znaczenie poszczególnych substancji składających się na formułę suplementu

Biotyna

Biotyna – inaczej witamina H lub witamina B7. Ponieważ uczestniczy w metabolizmie białek i tłuszczów, wchłanianiu witaminy C oraz szeregu innych procesach przemiany materii, ma niezaprzeczalny wpływ na kondycję skóry, włosów i paznokci. Poprawia ich strukturę i zapobiega wypadaniu, bowiem korzystnie oddziałuje na korzeń włosa, czyli tzw. macierz.

Wytwarza mocne i elastyczne wiązania siarkowe spajające łodygi włosów, nie tylko wzmacniając je, ale i nadając blasku tym, które są cienkie i matowe. Utrzymując prawidłowe stężenie cynku w skórze, przeciwdziała siwieniu włosów i ich utracie. Ponadto, warunkując właściwe funkcjonowanie gruczołów potowych i łojowych, redukuje proces przetłuszczania się włosów oraz stany zapalne skóry.

Warto również wiedzieć, że biotyna wykazuje wiele innych korzystnych właściwości – poprawiając pracę serca i układu krwionośnego działa przeciwmiażdżycowo, wspiera układ nerwowy, normalizuje stężenie glukozy we krwi. Niedobór biotyny może występować u kobiet w ciąży, palaczy, osób nadużywających alkoholu oraz stosujących niektóre leki, antybiotyki czy antykoncepcję hormonalną.

Tiamina

Witamina B1, czyli tiamina, bierze udział w powstawaniu aminokwasów, to jest składników budulcowych włosów, dostarcza energii do komórek włosowych i komórek skóry odżywiając je. To nie wszystko, witamina B1 reguluje pracę gruczołów łojowych nie dopuszczając do nadmiernego przetłuszczania. Niedobory tej witaminy mogą zatem spowodować łupież, łojotok, łamliwość, matowość i brak elastyczności włosów, ponadto rozdwajanie końcówek, powolny wzrost, wypadanie włosów.

Witamina B6

Pirydoksyna (witamina B6) ma istotne znaczenie w procesie wzrostu włosa, pomaga też zachować jego kolorystykę. Odpowiada za własności mechaniczne włosów, ich siłę, elastyczność, sprężystość, utrzymuje odpowiednią wilgotność, chroni przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi i środowiskowymi. Obok tiaminy zapobiega łojotokowi, ale także nadmiernemu przesuszeniu włosów.

Niacyna

Witamina B3, inaczej PP albo niacyna, odżywiając skórę głowy, pozytywnie oddziałuje na stan mieszków włosowych. Co więcej, badania kliniczne wykazały, że substancja ta aktywnie uczestniczy w naprawie DNA, a więc także uszkodzeń skóry głowy i samych włosów. Oprócz tego niacyna wspomaga produkcję keratyny, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje wzrost nowych, odpowiada za ich właściwą wilgotność, poprawia kondycję włosa.

Kwas pantotenowy

Kwas pantotenowy to inaczej witamina B5, występująca też pod popularną nazwą pantenol. Jej wpływ na kondycję skóry i włosów ma wielostronny charakter. Najważniejsze właściwości kwasu pantotenowego w tym zakresie to między innymi:

 • aktywizacja komórek macierzy odpowiedzialnych za wzrost włosa
 • pobudzanie wytwarzania keratyny
 • uczestnictwo w metabolizmie kwasów tłuszczowych i w konsekwencji odżywienie i regeneracja włosów
 • tworzenie warstwy ochronnej włosa
 • utrzymywanie właściwego poziomu nawilżenia skóry i włosów

Kwas pantotenowy jest skutecznym rozwiązaniem wielu problemów z włosami – stymuluje ich wzrost, zapobiega rozdwajaniu końcówek, sprawia, że są one dobrze odżywione, lśniące i sprężyste.

Jelly Bear Hair żelki witaminowe

Witamina B12

Nazywana również czerwoną witaminą, kobalaminą lub cyjanokobalaminą witamina B12, to ważna nie tylko dla kondycji skóry substancja odżywcza. Jej niedobór, często łączący się z niedostatkiem żelaza, prowadzi do anemii. Brak witaminy B12 w organizmie objawia się charakterystycznymi oznakami w postaci niezdrowej, żółtobrązowej skóry, rozwarstwiających się paznokci, coraz słabszych, suchych i łamliwych, a następnie wypadających włosów.

Kwas foliowy

Kwas foliowy, czyli witamina B9, pełni w organizmie mnóstwo istotnych funkcji. Jest ich tak wiele i są tak ważne, że roli kwasu foliowego poświęcono tysiące rozpraw naukowych. Ponieważ kwas foliowy jest substancją egzogenną, to znaczy, że organizm nie wytwarza go samoistnie, musi być dostarczany wraz z pożywieniem. Witamina B9 jest niezbędna w procesie wzrostu i rozmnażania, ponieważ bierze udział w syntezie kwasów nukleinowych, to jest materiału genetycznego komórek. Między innymi za jej przyczyną włosy rosną mocne i zdrowe i nie wypadają ponad miarę.

Spośród innych znaczących oddziaływań dość wymienić tylko niektóre, aby uświadomić sobie wagę tej substancji. Chodzi między innymi o aspekty takie jak: korzystny wpływ na funkcjonowanie układu nerwowego i udział w produkcji serotoniny, uczestnictwo w tworzeniu czerwonych krwinek, wspomaganie funkcjonowania układu pokarmowego, w szczególności żołądka, wątroby i jelit, wreszcie zmniejszenie ryzyka wystąpienia nowotworu jelita grubego, żołądka czy szyjki macicy.

Witamina A

Jest to substancja, na którą składa się retinol oraz jego pochodne – beta karoten i karotenoidy. Nie sposób przecenić jej znaczenia dla zdrowia włosów, obok witamin z grupy B, jest bodaj najważniejszą wśród witamin. Ponieważ odpowiada za prawidłowy metabolizm komórek ciała, w tym komórek włosa, od niej zależy kondycja skóry, włosów i paznokci. Witamina A jest bardzo często stosowana w kosmetykach i suplementach diety mających zapobiegać wypadaniu włosów, ich nadmiernemu wysuszeniu, łamliwości, powolnemu wzrostowi, rozdwajającym się końcówkom.

Witamina E

Nazywana witaminą młodości witamina E to grupa związków organicznych, odgrywających ogromną rolę w wielu procesach życiowych. Z uwagi na wysoką aktywność antyoksydacyjną, chroni komórki, w w tym komórki włosa i cebulki przed działaniem wolnych rodników. Zapewnia również lepsze krążenie krwi w skórze głowy. Dzięki niej włosy stają się miękkie i elastyczne, nabierają blasku i świetnie wyglądają.

Minerały

Oprócz witamin nasze włosy, aby były zdrowe i pięknie się prezentowały, potrzebują tez określonych minerałów. Są to przede wszystkim: cynk, miedź, selen, żelazo, siarka, krzem, jod. Cynk ma znaczący wpływ na prawidłową strukturę włosa i jego nasycenie białkiem oraz kreatyną. Dodatkowo chroni przed wolnymi rodnikami oraz promieniowaniem UV. Miedź, stymulując proces pigmentacji, zapobiega siwieniu i odbarwieniom, ponadto wpływa na sprężystość, elastyczność i wytrzymałość włosa.

Przyjmowany w odpowiednich dawkach selen, dzięki jego właściwościom przeciwgrzybiczym i przeciwbakteryjnym, chroni włosy przed nadmiernym przetłuszczaniem, łupieżem, łojotokiem i wszelkimi zapaleniami skóry głowy. Jest przy tym pomocny w zachowaniu elastyczności i sprężystości włosów, sprzyja ich gęstości i wzrostowi.

Jelly Bear Hair – efekty stosowania. W jaki sposób suplement poprawi stan naszych włosów?

Jelly Bear Hair

Suplement diety w postaci smacznej przekąski o smaku pomarańczy Jelly Bear Hair skierowany jest do osób, których problemem jest obniżona kondycja włosów mająca swe źródło m.in. w: przebytych chorobach, zaburzeniach hormonalnych, niedawnej ciąży, zbyt ubogiej diecie, farbowaniu włosów, nadmiarze używek, wyczerpaniu organizmu, osłabionej odporności i w innych przyczynach.

Na szczególną uwagę zasługuje forma, jaką zaproponowali nam producenci. Żelki te z pewnością docenią osoby mające dość stosowania kapsułek i tabletek, ale przede wszystkim wszyscy szukający profesjonalnego preparatu witaminowo-mineralnego o szerokim składzie, który dobroczynnie oddziaływałby na włosy.

Zawarte w Jelly Bear Hair składniki pomagają w utrzymaniu zdrowych, silnych włosów na kilka sposobów. Uczestniczą w transporcie składników odżywczych i budulcowych do macierzy włosowych, wzmacniają cebulki, wspierają procesy podziału komórek włosowych, sprzyjają regeneracji włosów.

Co więcej, pomagają utrzymać skórę głowy w prawidłowej kondycji, chronią komórki włosowe, korzystnie wpływają na pigment włosów, dodają im siły i blasku.

Spożywając 2 żelki Jelly Bear Hair dziennie przez dłuższy czas można liczyć na takie efekty, jak:

 • znaczne ograniczenie wypadania włosów lub jego całkowite zahamowanie;
 • szybszy wzrost włosów oraz pojawienie się wielu nowych baby hair;
 • lepsza kondycja skóry głowy;
 • włosy mniej łamliwe, odporniejsze na uszkodzenia;
 • ładniejszy, żywszy kolor włosów, większy połysk;
 • włosy bardziej witalne, grubsze, gładsze, lepiej układające się.

Jelly Bear Hair – opinie

uśmiechnięta kobieta z długimi, pięknymi włosami

Jelly Bear Hair jest produktem stosunkowo nowym na rynku, jednak pojawiło się już o nim wiele przychylnych opinii. Klienci wychwalają jego wyszukaną formę słodkich owocowych żelek. Nieczęsto można spotkać suplementy diety w takiej postaci, zazwyczaj jesteśmy skazani na zażywanie tabletek, Jelly Bear Hair jest miłą odmianą. Jednakże nie sama forma, ale to, co kryje się w środku Jelly Bear Hair jest największą zaletą tego preparatu.

Zastosowany kompleks witamin i pierwiastków bardzo dobrze sprawdził się w przypadku problematycznych włosów, co potwierdza większość pytanych osób. I nie ma tutaj znaczenia, czy ktoś narzekał na wypadające włosy, czy też na kruche, matowe, zniszczone, cienkie, wolno rosnące etc., Jelly Bear Hair stanął na wysokości zadania.

Jelly Bear Hair – cena, gdzie kupić preparat

W jednym opakowaniu Jelly Bear Hair zajdziesz ok. 60 żelek, które wystarczą ci na miesiąc kuracji. W takiej formie suplement kosztuje 139 zł. Cena nie jest zawrotna, ale nie jest to też kilka groszy. Niemniej jednak na pewno dużo ekonomiczniejszym rozwiązaniem okaże się kupno dobrej jakości preparatu niż testowanie różnej maści tabletek czy kapsułek o ograniczonym składzie i małych dawkach poszczególnych elementów.

Jeśli już o ekonomii mowa, warto podkreślić, iż kupując preparat Jelly Bear Hair na stronie producenta, do wyboru masz również pakiety 2 i 3 opakowań. Korzystając z nich zapłacisz mniej, możesz też liczyć na darmową przesyłkę.

Przejdź na stronę producenta Jelly Bear Hair, gdzie można szybko i prosto zamówić żelki

ZAMÓW JELLY BEAR HAIR TERAZ

Jelly Bear Hair

Czytaj więcej

5 komentarzy

Martyna 1 grudnia 2017 - 15:21

Super produkt na włosy! Znacznie lepszy niz sugar bear hair – te żelki w ogóle mi nie pomogły. Jelly bear hair stosuje już 2 miesiąc i po skończeniu opakowania na pewno kupie kolejne.

Odpowiedź
Roxana 13 grudnia 2017 - 10:12

Muszę powiedzieć, że byłam w szoku, jak o nich przeczytałam. Miśki na włosy, kolorowe, smaczne jak cukierki i skuteczne, dla mnie mega rewelacja.

Odpowiedź
Inez 7 stycznia 2018 - 11:45

Potwierdzam w stu procentach. Biorę i widzę jak działają na moje włosy. Zrobiły się gęste i nie zostają już na szczotce. Kupujcie dziewczyny bo naprawdę warto.

Odpowiedź
Viki 11 stycznia 2018 - 12:00

Zaczęłam używać te żelki niedługo po urodzeniu dziecka, a moje włosy były wtedy w strasznym stanie. Osłabione, kruche, przerzedzały się coraz bardziej i sama nie wiedziałam co mam z tym zrobić. Przy dziecku to nie miałam czasu na te wszystkie zabiegi, mycie, odżywki itp. Momentami już nie mogłam na siebie patrzeć w lustrze, ciągle chciało mi się płakać. Było tak do chwili, kiedy przeczytałam reklamę tych żelków. Nie cierpię tabletek, za dużo ich ostatnio brałam, więc pomyślałam, że Jelly mogą pomóc. Kupiłam i zajadam już od 3 miesięcy, oczywiście nie garściami, tylko dwa rano przy śniadaniu. Efekt to rewelacja, bardzo szybko zaczęły mi rosnąć nowe włosy, najpierw te drobne, ale później mocne i gęste, a w tej chwili to już powoli przypominają te sprzed ciąży.

Odpowiedź
Agata 17 stycznia 2018 - 14:37

Viki, pełne poparcie. Ja też po urodzeniu mojego maluszka miałam fryzurę jak szczotka i to mocno przerzedzoną. Szalałam z szamponami i innymi kosmetykami, tabletki łykałam w astronomicznych ilościach, co w rezultacie jeszcze bardziej niszczyło mi włosy. Jelly Bear Hair dała mi siostra, sama je brała, a ja nigdy nie wiedziałam, że to właśnie dzięki nim ma takie super włosy. Kiedyś się kłóciłyśmy, ale jak zostałam mamą, to ona też się zmieniła. Powiedziała mi, siostra ty nie możesz tak wyglądać, zrób coś z włosami i dała mi te miśki. Są rewelacyjne nie tylko w smaku, najważniejsze że dzięki nim nie wyglądam jak czupiradło i widzę, że mąż też to zauważył.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie