Strona główna Zdrowie Keto Black – odpowiednik diety keto w formie orzeźwiającego napoju. Zamiast drastycznych jadłospisów komfortowy system odchudzania

Keto Black – odpowiednik diety keto w formie orzeźwiającego napoju. Zamiast drastycznych jadłospisów komfortowy system odchudzania

by Karolina Karo
0 komentarzy
keto black

Keto Black usprawnia przemiany energetyczne w organizmie, czego efektem jest dynamiczne spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej. Suplement bazuje na tym samym mechanizmie, co dieta keto (dieta ketogeniczna), uznawana za jeden ze skuteczniejszych sposobów na odchudzanie.

Keto Black różni się jednak od diety keto tym, że nie niesie ze sobą tak wielkich ograniczeń żywieniowych. Nie musimy całkiem rezygnować z węglowodanów, nie musimy katować się niesmacznymi posiłkami. Odchudzać się z Keto Black jest zwyczajnie o wiele prościej niż z dietą keto. Jak działa Keto Black i szybko schudnąć w jego asyście?

Dieta ketogeniczna – wady i zalety. Czy warto zastosować dietę keto?

Nie ma magicznej metody na błyskawiczne, a jednocześnie trwałe wyszczuplenie sylwetki i zrzucenie tłuszczowego balastu. Każda radykalna metoda odchudzania łączy się z wielkim ryzykiem efektu jojo i pogorszenia pracy organizmu w różnych aspektach.

Również dieta ketogeniczna (czyli dieta keto, dieta ketonowa albo dieta ketogenna), choć uznawana jest za jedną z najlepszych diet umożliwiających redukcję tłuszczu z ciała, w bardzo wielu przypadkach na dłuższą metę okazuje się nieefektywna. Nierzadko też w sposób negatywny odbija się na stanie zdrowia.

Wiele osób, ze względu na surowe zasady, które obowiązują w diecie keto, zwyczajnie nie jest w stanie długo na niej wytrwać. Części amatorów odchudzania, co prawda udaje się przebrnąć do końca przez tę dietę, jednak rezultaty nie utrzymują się zbyt długo. Po powrocie do starych nawyków żywieniowych, organizm na nowo zaczyna magazynować tłuszcz i kilogramy wracają.

kobieta z nadwagą mierzy talię centymetrem

Dzieje się tak dlatego, że nagłe wprowadzenie diety ketogenicznej jest dużym szokiem dla naszego organizmu. Standardowo nasze menu składa się w znacznej części z węglowodanów (stanowią one około 50-60% jadłospisu). Będąc na diecie keto, musimy ograniczyć je niemal do zera. Taka gwałtowna zmiana sprawia, że nasze ciało zaczyna funkcjonować w inny sposób. Inaczej zaczynają przebiegać procesy metaboliczne, inaczej organizm zaczyna dysponować energią, co koniec końców wywołuje szereg niedogodności.

Rozregulowana praca organizmu wywołana dietą keto to jedno, a nasze samopoczucie i konieczność narzucenia sobie całkiem nowych nawyków żywieniowych, to drugie. Będąc na diecie ketogennej, musimy zrezygnować z węglowodanów, a sięgać głównie po produkty tłuszczowe (i w mniejszym stopniu białkowe). Tak dobrane menu sprawia, że poziom glukozy we krwi maleje, a organizm wchodzi w stan ketozy, czyli zostaje zmobilizowany do wytwarzania ciał ketonowych i wykorzystywania tłuszczów jako głównego materiału energetycznego.

Na tym właśnie polega mechanizm działania diety keto – spożywając tłuszcze i jednocześnie nie spożywając węglowodanów (które normalnie stanowią najważniejsze źródło energii), tłuszcze (te z pożywienia oraz te zmagazynowane w tkance tłuszczowej) stają się dla nas głównym paliwem, przez co odchudzanie nabiera dynamicznego tempa.

Wiele osób nie toleruje jednak jadłospisów złożonych przede wszystkim z tłuszczów i białek, a pozbawionych węglowodanów. Stąd też mały odsetek osób, które z sukcesem przechodzą przez tę dietę.

Kiedy węglowodany stanowią istotną część naszego menu, często jest ich więcej niż organizm może na bieżąco przetworzyć na energię. Wszelkie nadwyżki trafiają zatem do rezerw w postaci tkanki tłuszczowej. Natomiast stosując dietę keto problem nadwyżek węglowodanów i problem odkładania się tłuszczu znika. Tłuszcze z pożywienia są spalane na bieżąco, a do tego mobilizowane są jeszcze zapasy tłuszczowe, więc kilogramy uciekają z naszego ciała w szybkim tempie.

pexels vanessa ray 5242266

Brak konieczności radykalnego obcinania kalorii oraz szybkie tempo utraty wagi to główne atuty diety keto, ale na tym niestety kończy się lista zalet. Minusów dieta ketogeniczna ma o wiele więcej.

Wady diety keto:

 • Konieczność radykalnego ograniczenia produktów węglowodanowych, które były nieodzownym elementem naszego codziennego jadłospisu (takich jak: pieczywo, owoce, kasze, ryże, makarony, cukier, słodycze, miód, dżemy, mleko).
 • Konieczność ograniczenia spożywania wielu warzyw, np. takich jak: ziemniaki, bataty, groch, marchew, kukurydza, buraki, fasola, soczewica.
 • Konieczność spożywania dużych ilości produktów tłuszczowych (mięs, wysokotłuszczowego nabiału, olejów, orzechów, ziaren). Taka nastawiona na tłuszcze dieta często wywołuje bóle brzucha, mdłości, dyskomfort trawienny i jest przyczyną zakwaszenia organizmu.
 • W diecie keto węglowodany mogą stanowić jedynie około 5% całego menu, a to bardzo niewiele, prawie wcale (około 30 g węglowodanów dziennie).
 • Po dłuższym czasie stosowania diety keto niedobory węglowodanów odbijają się niekorzystnie na kondycji organizmu.
 • Podczas trwania diety i wchodzenia w stan ketozy występuje zespół dokuczliwych objawów: ciągłe zmęczenie, brak energii do działania, osłabienie, zawroty głowy, bóle głowy, dezorientacja, problemy z koncentracją, drażliwość, wzmożony apetyt na słodkie.
 • Diecie ketogennej towarzyszy nieprzyjemny zapach potu i nieprzyjemny zapach z ust.
 • Po zakończeniu diety ketogenicznej i zwiększeniu w menu udziału produktów węglowodanowych, zrzucone wcześniej kilogramy wracają.

Dieta keto? A może lepiej preparat ketogenny?

Dieta ketogeniczna to duże wyzwanie dla organizmu. Łączy się z dużymi wyrzeczeniami, pogorszeniem samopoczucia, a jednocześnie nie gwarantuje trwałych rezultatów. Producenci preparatu Keto Black postanowili wyjść naprzeciw oczekiwaniom osób chcących odchudzać się poprzez wprowadzenie organizmu w stan ketozy. Stworzyli dla nich suplement, będący swoistym odpowiednikiem diety keto.

Keto Black suplement na odchudzanie

Za sprawą specjalnej kompozycji naturalnych ekstraktów Keto Black stymuluje produkcję ciał ketonowych, ułatwia wejście w ketozę i pobudza proces spalania tkanki tłuszczowej.

Stosując Keto Black nie jesteśmy zmuszeni stosować ortodoksyjnej diety bardzo niskowęglowodanowej. Możemy pozwalać sobie na pewne ilości węglowodanów w jadłospisie, a tym samym nie musimy rezygnować z fundamentów dotychczasowej diety, takich jak produkty zbożowe, warzywa (np. ziemniaki, marchew), rośliny strączkowe czy owoce.

Keto Black plus dieta o lekko obniżonej zawartości węglowodanów to dużo lepsza alternatywa niż drastyczna dieta keto, w której redukujemy cukry do zera. To pierwsze rozwiązanie daje znacznie większą gwarancję powodzenia, gdyż nie stanowi szoku dla naszego organizmu, a pozwala nam odchudzać się w trybie zgodnym z jego naturalnym rytmem.

ZAMÓW KETO BLACK TERAZ

Jak działa Keto Black?

Keto Black to produkt, który pozwoli nam powrócić do odpowiedniej wagi, dzięki zdolności do eliminowania przyczyn odpowiedzialnych za przyrost tłuszczowej masy ciała. Najlepiej działa w połączeniu z dietą o zmniejszonej zawartości węglowodanów. Oznacza to, że nie powinniśmy objadać się słodyczami i chipsami, korzystać z fast foodów i innych gotowych dań, a zamiast tego powinniśmy wprowadzić naturalny, zdrowy jadłospis oparty na warzywach, pełnoziarnistych produktach zbożowych, chudym nabiale, chudym mięsie i rybach.

Depositphotos 205175278 S

Redukując poziom spożywanych cukrów i systematycznie suplementując Keto Black mamy pewność przekierowania organizmu w tryb cyklicznego wykorzystywania zgromadzonej tkanki tłuszczowej jako źródła energii oraz zahamowania dalszego namnażania i wzrastania komórek tłuszczowych.

Keto Black, dzięki zestawowi cennych ekstraktów, w tym zielonej kawy, reishi i acai, sprawia, że zarówno węglowodany i tłuszcze z pożywienia, jak i tłuszcz zapasowy, nawet ten najbardziej oporny, np. skumulowany na brzuchu, biodrach czy udach, jest na bieżąco zużywany przez nasze mięśnie jako paliwo w toku wykonywania codziennych obowiązków i innych zajęć. Oczywiście najszybsze efekty można uzyskać przy regularnej aktywności fizycznej (podczas wysiłku tłuszcz spala się najszybciej), ale sport nie jest konieczny dla uzyskania dobrych rezultatów w odchudzaniu.

Keto Black oddziałuje zarówno na nasz ośrodek głodu, redukując apetyt i sprawiając, że konsumujemy dużo mniejsze ilości kalorii, jak i na procesy metaboliczne, zwiększając wydatki energetyczne, pobudzając spalanie tłuszczu z ciała i stymulując pozbywanie się z ustroju złogów, toksyn, nadmiaru wody.

Efekty działania Keto Black:

Keto Black
 • zwiększenie wytwarzania ciał ketonowych, pobudzenie organizmu do przemiany tłuszczu na energię,
 • zmniejszenie ochoty na jedzenie (w tym na węglowodany), lepsza kontrola nad dietą, eliminacja ataków wilczego głodu,
 • ograniczenie wchłaniania węglowodanów i tłuszczów z pożywienia, zahamowanie procesu tycia,
 • mniejsze spożycie kalorii bez efektu spadku sił witalnych, pogorszenia samopoczucia, zmęczenia,
 • przyspieszenie metabolizmu,
 • oczyszczanie organizmu z toksyn,
 • redukcja cellulitu,
 • poprawa pracy mięśni,
 • odżywienie organizmu, zwiększenie poziomu energii, większa ochota do bycia aktywnym,
 • przyspieszenie lipolizy (rozpadu tkanki tłuszczowej), intensywne spalanie tłuszczu trzewnego i podskórnego,
 • eliminacja nieestetycznej, trudnej do zredukowania oponki na brzuchu i tzw. boczków,
 • szybkie wysmuklanie całej sylwetki, zarówno w górnych, jak i dolnych partiach przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego poziomu tkanki mięśniowej.

Keto Black – opinie klientów

Depositphotos 182616238 S

Keto Black spotyka się z pozytywnymi recenzjami ze strony klientów. Nie brakuje komentarzy, że w połączeniu z dietą o obniżonej podaży węglowodanów działa bardzo szybko i skutecznie. Dla wielu odchudzających się osób jego ważną zaletą jest zablokowanie apetytu, zwłaszcza na słodkie, dzięki czemu można z łatwością dostosować dietę tak, aby z tygodnia na tydzień wyraźnie tracić zbędne kilogramy.

Keto Black w wielu opiniach przedstawiany jest jako cenny asystent odchudzania. Reguluje procesy trawienne i metaboliczne, sprawia, że ciało sprawnie się oczyszcza, poziom tkanki tłuszczowej staje się coraz niższy, a wszystko to przy ciągłym utrzymywaniu dobrej formy i znakomitego samopoczucia.

Według wielu osób, które próbowały diety ketogenicznej, Keto Black jest dużo lepszym rozwiązaniem. Pomaga uzyskać ketozę bez drakońskich jadłospisów, w ramach których wciąż trzeba jeść produkty z wysoką zawartością tłuszczu przy jednoczesnym zerowym poziomie węglowodanów. Wiele osób podkreśla, że ten niedostosowany do naturalnej pracy naszego organizmu system jedzenia, jakim jest dieta ketogenna, lepiej zamienić na przyjazny dla naszego metabolizmu i funkcjonowania organów suplement, taki jak Keto Black.

Keto Black – jak stosować, gdzie kupić suplement?

Keto Black dostępny jest w sproszkowanej formie. Wystarczy każdego dnia odmierzyć porcję preparatu (2 lub 3 łyżeczki), zalać szklanką wody i wypić. Efekty powinny pojawić się już po kilku dniach stosowania.

Produkt najlepiej nabyć na oficjalnej stronie producenta preparatu – to najbezpieczniejsza i najpewniejsza droga zakupu.

Keto Black

ZAMÓW KETO BLACK TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie