Strona główna Odchudzanie Keto BodyTone – innowacyjny system odchudzania w kapsułkach

Keto BodyTone – innowacyjny system odchudzania w kapsułkach

by Karolina
0 komentarzy

Keto BodyTone wykorzystuje ketozę jako metodę na pozbycie się nadmiernych kilogramów. Ketoza jest takim stanem naszego organizmu, w którym dochodzi do zwiększonego pobierania energii z kwasów tłuszczowych zamiast z glukozy, a co za tym idzie do spalania tkanki tłuszczowej ze zdwojoną mocą. Można uzyskać ten stan albo korzystając z diety bardzo nisko węglowodanowej (co jest dość ryzykowne, ponieważ pewna ilość węglowodanów jest nam potrzebna do prawidłowego funkcjonowania), albo wspomagając się odpowiednio skomponowanym preparatem. Czołowym przedstawicielem tego typu środków jest Keto BodyTone. Jeśli szukamy sposobów na mocne przyspieszenie spadków wagi, ten suplement może okazać się dla nas bardzo przydatny.

Jak usprawnić proces odchudzania?

osoba stojąca na wadze

Nadwaga jest aktualnie bardzo powszechnym zjawiskiem. W równym stopniu dotyczy kobiet, jak i mężczyzn, zarówno osób starszych, w średnim wieku, jak i młodych. Również coraz więcej dzieci i młodzieży dotyka problem zbyt wysokiego poziomu tkanki tłuszczowej. Patrząc na zwiększający się odsetek osób mających problem z nadmiernym przybieraniem na wadze, można powiedzieć, że to swojego rodzaju plaga naszych czasów. Dlaczego w tak ogromnej skali tyjemy?

Główną przyczyną nadwagi jest styl jedzenia i dobór pokarmów. Niestety większość dostępnej dziś żywności nie sprzyja szczupłej sylwetce. Artykuły, które są bazą naszych jadłospisów, ulegają licznym procesom przetwarzania, obfitują w niezdrowe typy węglowodanów i łuszczów, w konserwanty i inne chemiczne dodatki.

Niewłaściwa żywność w głównym stopniu odpowiada za tycie, dlatego jeśli chcemy zacząć redukować masę ciała w sposób sprawny i skuteczny, podstawą powinna być dla nas zmiana menu na zdrowsze, bardziej naturalne, lżejsze i bardziej dietetyczne. Pamiętajmy jednak, że absolutnie nie są zalecane żadne surowe diety. Na ogół powodują bowiem pogorszenie samopoczucia, niedobory żywieniowe i efekt jojo.

Druga główna przyczyna tycia i trudności ze zrzuceniem nadmiaru kilogramów to zbyt mało aktywny tryb życia. Jeśli zdecydowaną większość dnia spędzamy w pozycji siedzącej, trudno mówić o możliwości spalenia nadwyżek kalorycznych, które powstają w związku z niewłaściwie dobranym jadłospisem i podjadaniem między posiłkami. Chcąc uruchomić proces odchudzania, warto zatem się trochę uaktywnić, przy czym nikt nie mówi o forsownych treningach, wystarczą spacery albo jazda na rowerze. Pamiętajmy, że ruch służy nie tylko szczupłej sylwetce, ale i utrzymaniu dobrego zdrowia, o czym zresztą wciąż przekonują lekarze.

Jeśli naszym celem jest smukła figura bez cienia nadwagi, ale jeśli nie chcemy czekać na każdy spalony kilogram całymi tygodniami, warto sięgnąć po sprawdzony spalacz tłuszczu. Jedną z ciekawszych propozycji jest omawiany tutaj suplement o nazwie Keto BodyTone. Posiada interesujący mechanizm działania – prowadzi do wejścia organizmu w stan ketozy, która warunkuje zwielokrotnione tempo spalania tłuszczu.

Ketoza – organizm w stanie nasilonego spalania tkanki tłuszczowej

Ketoza to stan metaboliczny, w którym wzrasta poziom ciał ketonowych we krwi, a jednocześnie spada poziom glukozy. W wyniku następuje zwiększenie wykorzystania kwasów tłuszczowych jako materiału energetycznego (zamiast glukozy) i znaczne nasilenie spalania tkanki tłuszczowej. Uzyskanie ketozy jedynie poprzez dietę jest niestety trudne, ponieważ wiąże się z radykalnymi zmianami sposobu odżywiania i niemal całkowitym wyeliminowaniem węglowodanów.

Istnieje specjalna dieta stworzona pod kątem wprowadzenia organizmu w stan ketozy. Jest to tzw. dieta ketogeniczna, inaczej zwana dietą ketogenną lub ketonową. To ortodoksyjny system żywienia, w którym ograniczamy węglowodany niemal do zera (dziennie możemy spożyć ich jedynie do 50 g, a to w istocie ultra niskie ilości).

Będąc na diecie ketogenicznej musimy wykreślić z menu nie tylko fast foody, produkty wysoko przetworzone czy słodycze, ale także takie artykuły jak: owoce, pieczywo, ryże, kasze, makarony, płatki owsiane i inne płatki zbożowe. Jadłospis opieramy głównie na tłuszczach, w dalszej kolejności pojawiają się białka, składniki warzywne. Produkty dozwolone w diecie ketogenicznej to: mięso, warzywa, ryby, podroby, nabiał, pestki i orzechy, oleje roślinne.

Dla większości osób dieta ketogeniczna jest zbyt drastyczna, powoduje bóle głowy, uczucie ciągłego zmęczenia, pogorszenie samopoczucia i obniżenie wydajności umysłowej. Nie ma się zresztą czemu dziwić, dla naszego mózgu węglowodany to podstawowe paliwo, więc nie powinniśmy całkiem z nich rezygnować. Dużo lepszym sposobem na uzyskanie ketozy niż radykalna dieta ketogeniczna jest jedynie częściowe zredukowanie ilości węglowodanów w diecie i jednoczesne zastosowanie suplementu diety ułatwiającego wejście organizmu w ten stan.

Keto BodyTone – ketoza bez radykalnych rozwiązań dietetycznych

keto bodytone, ketoza

Keto BodyTone to jeden z wiodących suplementów na mapie reduktorów tłuszczu wykorzystujących zjawisko ketozy. Z jego pomocą przekierujemy nasz organizm na czerpanie energii nie z węglowodanów, ale ze skumulowanej w naszym ciele tkanki tłuszczowej.

Co ważne dla odchudzających, efektami stosowania Keto BodyTone jest także zmniejszenie apetytu oraz zwiększony poziom energii, dzięki czemu z łatwością zwalczymy nawyk podjadania i spożywania zbyt obfitych posiłków oraz pozbędziemy się niechęci do aktywności, uczucia zmęczenia i braku siły i motywacji do działania.

Tłuszcz stanowi doskonałe źródło energii, wystarczy zatem przekierować organizm na to, by zaczął aktywnie sięgać do tych zasobów, co przy okazji pozwoli nam sprawnie uwalniać się od kolejnych kilogramów. Właśnie po to został stworzony suplement Keto BodyTone. Jego składnikiem głównym jest BHB, czyli beta hydroksymaślan w 3 dobrze przyswajalnych przez organizm formach. Beta hydromaślan to silny keton, który stymuluje organizm do intensywnego czerpania energii z tłuszczów.

Dzięki BHB proces odchudzania przebiega szybciej i łatwiej. Odblokowanie zapasów tłuszczowych owocuje zauważalnymi zmianami w składzie ciała – z tygodnia na tydzień sylwetka staje się coraz mniej otłuszczona, sukcesywnie zmniejszają się fałdki w okolicy brzusznej, a ramiona, biodra, uda stają się coraz smuklejsze.

Keto BodyTone – efekty stosowania

Zamiast katować się ultra-niskowęglowodanową dietą w celu uzyskania ketozy i zdwojonego tempa spalania tłuszczu, lepiej skorzystać z suplementacji. Efekty działania kapsułek Keto BodyTone to:

  • zahamowanie apetytu (dzięki temu zmniejszenie kaloryczności diety, zerwanie z podjadaniem czy ograniczenie spożycia cukrów nie będzie dla nas żadnym problemem),
  • uruchomienie metabolicznego stanu ketozy,
  • zwielokrotnienie tempa spalania tkanki tłuszczowej, szybsze spadki wagi,
  • skuteczna i trwała utrata tkanki tłuszczowej, ale bez jednoczesnej utraty tkanki mięśniowej,
  • redukcja nawet najbardziej opornego tłuszczu w trudnych obszarach,
  • większa ilość energii (stanowiąca duże ułatwienie dla osób często zmęczonych, mających osłabioną kondycję fizyczną oraz tych, którym ciężko zmobilizować się do ruchu i zmienić siedzący tryb życia na bardziej aktywny).

Keto BodyTone – opinie

keto bodytone

Keto BodyTone oceniany jest pozytywnie zarówno przez klientów, którzy wcześniej stosowali dietę ketogeniczną jako metodę na przyspieszenie spalania tłuszczu, jak i tych, którzy nie mają doświadczeń z tą dietą.

Osoby, które próbowały wprowadzać dietę ketogenną, nie polecają jej i są zdania, że zamiast tego restrykcyjnego planu żywienia, lepiej wybrać Keto BodyTone. Dlaczego? Ponieważ, jak sami twierdzą, dieta ketogeniczna jest bardzo trudna, wymagająca i wywołuje szereg efektów niepożądanych, takich jak: bóle mięśni, bóle i zawroty głowy, omdlenia, spadek koncentracji, gorsza praca mózgu i wiele innych. Negatywne skutki uboczne diety ketogenicznej wielekroć sprawiają, że nie sposób normalnie funkcjonować.

Keto BodyTone nie niesie ze sobą ryzyka wystąpienia żadnych skutków ubocznych. To bezpieczna i skuteczna alternatywa dla diety ketogenicznej. Według licznych opinii Keto BodyTone to suplement wart polecenia. Potrafi na dobre „rozruszać” proces spalania tłuszczu i przyspieszyć spadki wagi.

keto bodytone, spalacz tłuszczu

ZAMÓW KETO BODYTONE TERAZ

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie