Strona główna Odchudzanie Keto Light Plus – czerpiesz energię wprost z tkanki tłuszczowej i dynamicznie spalasz kilogramy!

Keto Light Plus – czerpiesz energię wprost z tkanki tłuszczowej i dynamicznie spalasz kilogramy!

by Karolina Karo
3 komentarze

Chcesz schudnąć, ale twoje starania nie przynoszą pozytywnych efektów? Zamiast smuklejącej z każdym dniem figury, wciąż obserwujesz w lustrze tę samą ociężałą sylwetkę, ten sam wystający brzuch, te same fałdki, pulchne ramiona? Keto Light Plus jest suplementem diety, dzięki któremu odchudzanie może stać się procesem dynamicznym i skutecznym. Dzięki specjalnej kompozycji składników i rozbudowanemu działaniu prowadzi do wzmożonego spalania zgromadzonej tkanki tłuszczowej. Łącząc suplementację Keto Light Plus z dietą o obniżonej zawartości węglowodanów, możemy liczyć na błyskawiczne spadki wagi. Sprawdź, jak w prosty sposób wyszczuplić ciało w asyście Keto Light Plus.

Uruchamiamy spadki wagi!

warzywa na talerzu, nóż i widelec

Zdecydowana większość osób borykających się ze zbyt wysoką wagą podejmuje dziesiątki prób zrzucenia kilogramów, jednak nie są to próby, które pozwalają trwale stać się właścicielem szczupłej sylwetki. Albo nie chudniemy wcale, albo chudniemy bardzo wolno, wręcz niezauważalnie, albo chudniemy gwałtownie, a potem niestety nadrabiamy całą tę stratę i znów borykamy się z wygórowaną wagą.

Co zrobić, żeby z jednej strony zdynamizować proces redukcji tkanki tłuszczowej, a z drugiej strony zabezpieczyć się przed efektem jojo?

Po pierwsze, musimy tak dostosować dietę i aktywność fizyczną, abyśmy nie doprowadzali do powstawania nadwyżek kalorycznych (żeby zacząć chudnąć nie możemy spożywać więcej kalorii, niż jesteśmy w stanie spalić). Po drugie, musimy zwiększyć tempo naszego metabolizmu, ale nie w sposób raptowny, a zrównoważony. Najlepiej w tej kwestii sprawdzi się specjalna dieta przyspieszająca metabolizm we wsparciu z dobrze dobranym suplementem diety dla odchudzających.

Po trzecie, musimy przyjrzeć się ilości zjadanych przez nas na co dzień węglowodanów i w pewnym stopniu je ograniczyć. Nie można jednak całkowicie ich eliminować, gdyż pewne ilości węglowodanów są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu, wystarczy zmniejszyć ich spożycie.

Warto też przyjrzeć się nie tylko ilościom, ale i rodzajowi węglowodanów, jakie są obecne w naszym menu. Węglowodany złożone (w tym błonnik pokarmowy) sprzyjają szczupłej sylwetce, zaś węglowodany proste, cukier rafinowany, węglowodany o wysokim stopniu oczyszczenia oraz ogólnie węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym, spożywane w nadmiarze, są jej wrogiem. Co więcej, negatywnie oddziałują na zdrowie, przyczyniając się chociażby do rozwoju cukrzycy.

Najgorsze źródła węglowodanów, których zdecydowanie powinniśmy unikać, to:

 • białe, wysoko przetworzone pieczywo,
 • słodycze (np. kupne ciasta i torty, ciastka, batoniki, wafelki, cukierki),
 • frytki,
 • chipsy, paluszki, krakersy i inne słone przekąski,
 • kolorowe, słodkie napoje.

Warto również uważać na biały makaron, biały ryż, ziemniaki – te produkty spożywane często i w sporych ilościach również są niebezpieczne dla naszej sylwetki. Co prawda 1 lub 2 ziemniaki z wody zjedzone raz na 2-3 dni nie sprawi, że przytyjemy, ale już talerz ziemniaków okraszonych tłuszczem lub ciężkim sosem i podanych z tłustym mięsem może wyrządzić naszej figurze krzywdę. Szczególnie jeśli taki schemat posiłków jest z nami na co dzień. Jeśli zaś chodzi o ryże i makarony, nie trzeba z nich rezygnować, wystarczy przestawić się na ich pełnoziarnistą, brązową wersję.

Jak nasilić spalanie tłuszczu? Odpowiedź tkwi w węglowodanach!

Co gorsze – tłuszcze czy węglowodany? To pytanie często zadają sobie osoby walczące o smukłe ciało bez nadwagi.

olej kokosowy

Tłuszcze to sporny składnik pokarmowy, jeśli chodzi o jego wpływ na proces tycia. Niektórzy są zdania, że są dużym zagrożeniem dla szczupłej sylwetki, inni, że nie są i że niektóre z typów tłuszczów wręcz napędzają proces odchudzania. I w jednym, i w drugim stwierdzeniu jest ziarno prawdy.

W pewnym stopniu tłuszcze mogą być odpowiedzialne za przybieranie na wadze, szczególnie jeśli są spożywane w nadmiarze, jeśli sięgamy głównie po tłuszcze trans albo tłuszcze nasycone długołańcuchowe oraz jeśli w ramach jednego posiłku łączymy je z węglowodanami.

Z drugiej strony istnieją także tzw. „dobre” tłuszcze. Są to:

 • tłuszcze bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe (znajdziemy je m.in. w rybach, olejach roślinnych, nasionach, orzechach),
 • tłuszcze bogate w nasycone krótkołańcuchowe kwasy tłuszczowe (ich źródła to m.in. otręby, grube kasze, produkty pełnoziarniste i razowe, ziarna, orzechy),
 • tłuszcze bogate w nasycone średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe (obecne w oleju kokosowym i oleju MCT).

Wymienione typy tłuszczów, jeśli są przyjmowane w racjonalnych ilościach, są bezpieczne dla naszej sylwetki i nie wywołują efektu tycia. Co więcej, nasycone średniołańcuchowe kwasy tłuszczowe mogą stać się naszym ważnym sojusznikiem w walce z nadmiernymi kilogramami, ponieważ wywołują efekt termogenny, nasilają metabolizm i stymulują redukcję tkanki tłuszczowej.

Jednak w grze o szczupłą sylwetkę największą rolę odgrywa podaż węglowodanów w diecie. Jedzone w nadmiernych ilościach w dużym stopniu przyczyniają się do rozwoju nadwagi, a potem jej stopniowego przechodzenia w otyłość.

Dzieje się tak, ponieważ produkty o wysokiej zawartości cukrów prostych, produkty z białej mąki, frytki, chipsy i tym podobne słone przekąski, powodują gwałtowne wahania poziomu cukru we krwi i uruchamiają mechanizm spychania wszelkich nadwyżek węglowodanów do tkanki tłuszczowej. Skutkuje to szybkim przyrostem kilogramów wagi i centymetrów w obwodach ciała.

Zredukowanie węglowodanów w diecie będzie dla nas bardzo dużą zaliczką na poczet szczupłej sylwetki. Jedząc ich mniej, będziemy przeciwdziałać gwałtownym skokom cukru we krwi, uchronimy się przed poposiłkową sennością oraz napadami wilczego głodu, zablokujemy mechanizm przemiany nadwyżek węglowodanowych w tkankę tłuszczową.

Co więcej, w wyniku obniżenia zawartości węglowodanów w menu, nasz organizm będzie częściej sięgał do zapasów tłuszczowych w celu pozyskania energii. Niewątpliwie zaowocuje to szybkimi spadkami wagi.

Keto Light Plus – aktywator spadków wagi, asystent diety o obniżonej zawartości węglowodanów

Jak już zostało wspomniane, żeby systematycznie pozbywać się tłuszczu i co tydzień odnotowywać coraz niższe liczby w okienku wagi, trzeba zmniejszyć kaloryczność jadłospisu, wprowadzić do menu produkty przyspieszające metabolizm, obniżyć spożycie węglowodanów, postarać się o codzienną dawkę ruchu i nie prowadzić typowo siedzącego trybu życia oraz wspomóc się suplementem diety, dzięki któremu będzie nam łatwiej spełnić te zadania.

Jednym z takich preparatów jest Keto Light Plus. Jest on bardzo dobrym uzupełnieniem diety o zmniejszonej zawartości węglowodanów, pomaga utrzymać dobrą formę fizyczną i moc wigoru przez cały dzień, a co więcej reguluje apetyt i chroni nas przed sięganiem po zbyt duże ilości jedzenia.

Keto Light bodies activator

ZAMÓW KETO LIGHT PLUS TERAZ

Keto Light Plus – skład suplementu

Keto Light Plus stymuluje organizm do intensywnego korzystania z zapasów tłuszczowych w celu wytworzenia energii, co jest równoznaczne z przyspieszeniem spadków wagi. Aby zrozumieć wszechstronne działanie Keto Light Plus na rzecz szczupłej sylwetki warto przyjrzeć się właściwościom poszczególnych komponentów suplementu. Oto one:

 • Olej MCT – nasila termogenezę i przyspiesza metabolizm. Wzmaga proces wytwarzania ketonów w wątrobie, co przekłada się na intensywne użytkowanie tłuszczu jako paliwa dla organizmu. Olej MCT to jednocześnie dostarczyciel energii i przyspieszacz rozpadu tkanki tłuszczowej. Zapewnia prawidłową pracę mózgu i mięśni, chroni przed spadkami sił i zmęczeniem, zwiększa wydolność fizyczną, dodaje energii. Co więcej, hamuje apetyt, wzmaga uczucie sytości, chroni przed podjadaniem.
 • BHB (beta-hydroksymaślan w postaci soli ketonowych) – stymuluje produkcję ciał ketonowych, pomaga uzyskać stan ketozy w organizmie, a co za tym idzie sprawia, że zaczynamy spalać tkankę tłuszczową w znacznie szybszym tempie, zamieniając ją na energię. BHB to także nasz sojusznik w realizacji planów w zakresie aktywności fizycznej – podwyższa poziom energii, poprawia wydajność mięśni, wzmaga koncentrację, zwiększa chęć do działania, pozytywnie wpływa na pracę umysłu, redukuje zmęczenie.
 • Kofeina – pobudza ciało i umysł, poprawia koncentrację, usprawnia pracę mięśni. Zapewnia zastrzyk energii, a jednocześnie zwiększa tempo przemiany materii, przez co szybciej spalamy kalorie. Przeciwdziała zmęczeniu, przez co pobudza nas do większej aktywności w ciągu dnia. Poza tym blokuje łaknienie i ułatwia kontrolowanie ilości spożywanych kalorii.
 • L-karnityna – nasila rozpad tkanki tłuszczowej podczas aktywności fizycznej i blokuje proces dalszego tycia, wspiera pracę mięśni, poprawia wydolność i wytrzymałość, przyspiesza regenerację organizmu po wysiłku.

Keto Light Plus – efekty stosowania

dziewczyna mierząca talię centymetrem

Dobre efekty i zero skutków ubocznych – Keto Light Plus zbudowany jest wyłącznie z bezpiecznych dla zdrowia substancji, które w sposób silny, ale i naturalny, pobudzają nasz organizm do spalania tłuszczu.

Preparat umożliwia nam wejście w stan ketozy bez konieczności stosowania bardzo trudnej, niekorzystnej dla samopoczucia i ryzykownej dla zdrowia diety ketogenicznej. Dzięki Keto Light Plus możemy tylko o jedną trzecią albo o połowę obniżyć spożycie węglowodanów, a cieszyć się efektami, jakbyśmy prawie całkiem wyrzucili je ze swojego menu.

Stosując w sposób systematyczny Keto Light Plus, możemy liczyć na ubytek około 5-6 kg w miesiąc lub nawet więcej, w zależności od startowego poziomu nadwagi, sposobu odżywiania oraz stopnia aktywności. Jedno jest pewne, z Keto Light Plus znacznie łatwiej zmobilizować organizm do sukcesywnego pozbywania się zapasów tłuszczowych.

Keto Light Plus – opinie użytkowników

Keto Light Plus spotyka się z wieloma pozytywnymi ocenami. Dużo osób podkreśla, że preparat stanowi skuteczną alternatywę dla surowej diety ketogenicznej, której nie sposób było realizować ze względu na znaczne pogorszenie samopoczucia, osłabienie, bóle głowy i inne przykre objawy.

Według wielu opinii Keto Light Plus dobrze sprawdza się jako pogromca tzw. opornego tłuszczu, (np. w okolicach brzucha) który bardzo trudno zlikwidować i który utrudnia dojście do idealnej sylwetki na ostatnim etapie odchudzania. Jednak pozytywne opinie płyną również od osób, które mają dużą nadwagę i które dopiero rozpoczynają walkę z kilogramami.

Najbardziej zauważalne efekty działania Keto Light Plus, o których mówią użytkownicy suplementu:

 • wzmożone uczucie sytości, zahamowanie apetytu, pozbycie się nawyku podjadania,
 • zachowanie wysokiego poziomu energii przez cały dzień, nawet przy dużym ograniczeniu spożycia węglowodanów,
 • więcej motywacji do odchudzania, lepsze samopoczucie,
 • szybkie spadki wagi, pozytywne zmiany w sylwetce widoczne już po kilku dniach stosowania.

Chcesz zamówić Keto Light Plus i zacząć skuteczną kurację odchudzającą? Zrób to za pomocą oficjalnej strony producenta preparatu, do której przejdziesz klikając tutaj.

Keto Light Plus

ZAMÓW KETO LIGHT PLUS TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

3 komentarze

ElizaDe 24 czerwca 2020 - 15:37

Kiedyś by mi do głowy nie przyszło, że będę stosować preparat z tłuszczem (olej mct) na odchudzanie 😉 A jednak spróbowałam Keto Light Plus i jestem bardzo zadowolona. Dodaje energii i zmniejsza zapotrzebowanie na pożywienie. Dla mnie bomba, schudłam w pierwsze 12 dni ponad 2 kg. Na taki wynik kiedyś długo, długo musiałam pracować, a teraz zdziałałam to w niecałe 2 tygodnie! Rewelacja!

Odpowiedź
Iwonia 28 czerwca 2020 - 21:59

Dokładnie ElizaDe, miałam takie samo podejście co do tłuszczu. Wydawało mi się, że tłuszcz to największe zło i że trzeba go unikać za wszelką cenę i w każdej postaci. A był to wielki błąd i całkiem mylne rozumowanie. Po pierwsze tłuszcz jest bardzo ważnym składnikiem pokarmowym i pewna jego ilość jest nam niezbędna do normalnego funkcjonowania. Po drugie tłuszcz może nawet przyspieszać odchudzanie a nie tylko nie tuczyć. A po trzecie jednak okazuje się, że to węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym w największej mierze odpowiadają za tycie, no i oczywiście połączenie węgli i tłuszczów zwłaszcza trans i niektórych nasyconych. W każdym razie teraz już nie unikam tłuszczów. Na co dzień korzystam z olejów roślinnych, oleju kokosowego, orzechów itp. A ostatnio chcąc zrzucić z 4-5 kg zaczęłam w dni treningowe suplementować olej MCT. Bardzo dużo daje pod względem energetycznym, syci i zapobiega zjadaniu nadprogramowych kalorii. Myślę, że jeszcze z 3 tygodnie i uda mi się pozbyć tych 5 kg 🙂

Odpowiedź
Thyme35 12 lipca 2020 - 18:49

Olej MCT z BHB i kofeiną, czyli zastosowany w Keto Light Plus zestaw składników moim zdaniem dla osób, które dość intensywnie trenują odchudzając się, jest bardzo dobry. Przydaje się bardzo. Dodaje energii, podbija efekty treningowe, zwiększa wydolność fizyczną, wydłuża czas treningu i przyspiesza spadki wagi. Co najbardziej dla mnie istotne to to że bardzo dobrze syci. Kiedyś po długim wyczerpującym treningu, zaraz leciałam do lodówki, bo kiszki mi marsza grały i zjadałam sporo jedzenia. Za 2-3 godziny znowu mnie wykręcało z głodu i znowu sporo jadłam. Odkąd biorę Keto Light to już tak nie mam. Z godzinę po treningu jem niewielki posiłek i to wystarczy. Głód mnie wcale już nie męczy i zjadam przez to dużo mniej.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie