Strona główna Odchudzanie Kimera – spalacz tłuszczu o dużej mocy rażenia

Kimera – spalacz tłuszczu o dużej mocy rażenia

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Poszukujesz skutecznych spalaczy tłuszczu? Zapraszam do przeczytania mojej opinii o Kimerze – fat burnerze, który od niedawna podbija rynek suplementów diety.

Kimeraskład

Kimera

Kimera jest suplementem diety o bardzo szerokim składzie. Zawiera w sobie substancje, mające na celu pobudzenie tempa przemiany materii, zwiększenie możliwości treningowych, a także spotęgowanie procesów termogenicznych sprzyjających utracie zbędnych kilogramów. W składzie Kimery znaleźć można:

Jak widać, składniki te nie żadnąchemią, dlatego preparat jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Jednocześnie, z uwagi na wysokie stężenie poszczególnych substancji, ich wzajemne uzupełnianie się oraz wysoką efektywność, Kimera jest suplementem zdecydowanie godnym polecenia.

Kimeraefekty

Działanie Kimera jest wielostronne. Jak już wspomniałem, preparat zwiększa termogenezę, na skutek czego organizm, aby utrzymać prawidłową ciepłotę ciała, pobiera więcej energii, czyli spala więcej kalorii. Ponadto Kimera powoduje ogólne podkręcenie tempa przemiany materii oraz skuteczniejszą redukcję zalegającej tkanki tłuszczowej. Warto również wspomnieć o aktywnym działaniu Kimery podczas sesji treningowych. Obecność kofeiny, guarany oraz innych substancji stymulujących organizm sprawia, że jeśli zaaplikujesz dawkę przed wysiłkiem, znacznie wzrosną twoje możliwości treningowe. Nie opadniesz z sił po pierwszym etapie biegu ani nie dopadnie cię niemoc po wykonaniu 2-3 serii ćwiczeń.

Kimeradawkowanie

Producent zaleca przyjmowanie od 1 do 3 kapsułek dziennie. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że już ta dolna wartość to dużo. Sam na ogół stosowałem 1 kapsułkę dziennie, przed popołudniowym treningiem. W niektórych dniach przyjmowałem dodatkowo jedną kapsułkę rano. Dopasuj ilość do swoich potrzeb, ale pamiętaj, aby nie przekraczać 3 kapsułek na dzień.

KimeraKimeraopinie

W opiniach wielu osób Kimera jest opisywana jako skuteczny środek w walce z tkanką tłuszczową. Szczególnie dobre efekty można osiągnąć stosując razem z treningiem fizycznym. Wiele osób, również i ja, rekomenduje Kimerę jako wspomagacz treningu na redukcję i rzeźbę. Jeśli masz do zniwelowania uporczywy „tłuszczyk” w niektórych partiach ciała, Kimera na pewno sobie z nimi poradzi.

Kimerę można kupić na oficjalnej stronie producenta.

Zachęcam do odwiedzenia mojego rankingu suplementów – znajdziesz w nim kilka najskuteczniejszych na rynku preparatów dla trenujących.

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie