Strona główna Uroda Leczenie wypadania włosów innowacyjną metodą Dr Cyj Hair Filller

Leczenie wypadania włosów innowacyjną metodą Dr Cyj Hair Filller

by Karolina Karo
0 komentarzy

Nowoczesne zabiegi na włosy skłonne do wypadania dostępne są w coraz liczniejszych wariantach. Obok karboksyterapii (o której przeczytasz w tym artykule) oraz niechirurgicznych implantów włosów (więcej informacji o nich znajdziesz tutaj), kolejną innowacją jest tak zwana terapia peptydowa Dr Cyj. Na czym polega ta kuracja?

Nowy sposób na wypadające włosy – terapia Dr Cyj Hair Filler

naczynia laboratoryjne

Terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler polega na wstrzykiwaniu w skórę głowy specjalnego preparatu, który ze względu na obecność mocno skoncentrowanych substancji czynnych oraz zdolność do powolnego uwalniania, przez dłuższy czas oddziałuje na komórki, prowokując je do pełnej regeneracji. Kompozycję składników aktywnych stanowi kwas hialuronowy oraz kompleks siedmiu peptydów biomimetycznych, potrafiących „naśladować” działanie naturalnych substancji odpowiedzialnych za prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry głowy i włosów. Zabieg jest bezbolesny i trwa ok. pół godziny.

Kuracja na wypadanie włosów Dr Cyj – efekty i cena

By kuracja peptydowa była skuteczna, powinno się przeprowadzić co najmniej 4 zabiegi co dwa tygodnie. Efektem jest silne pobudzenie krążenia w obrębie skóry głowy, namnażanie się komórek włosowych, odnowa mieszków włosowych, stymulacja wzrostu nowych włosów oraz pogrubienie i rewitalizacja już istniejących, ogólne wzmocnienie włosów, a także zahamowanie procesu ich wypadania. Choć terapia peptydowa jest skuteczna, dla podtrzymania efektów zaleca się wykonanie kolejnego zabiegu, za ok. pół roku. Kuracja Dr. Cyj Hair Filler nie jest tania, cena jednego zabiegu to koszt ok. 500-600 zł.

Dla kogo terapia peptydowa Dr Cyj Hair Filler?

Ze względu na zdolność aplikowanych peptydów do hamowania szkodliwego działania DHT na mieszki włosowe oraz silnej stymulacji wzrostu włosów, kuracja Dr Cyj jest skierowana do mężczyzn cierpiących na łysienie androgenowe. Inne wskazania to: wypadanie włosów o różnym podłożu, siwienie, cienkie i rzadkie włosy, łysienie różnego typu, osłabienie włosów spowodowane zabiegami stylizacyjnymi, np. farbowaniem.

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie