Strona główna Odchudzanie Liporedium – nowość na rynku suplementów wspomagających odchudzanie

Liporedium – nowość na rynku suplementów wspomagających odchudzanie

by Karolina Karo
34 komentarze

Od pewnego czasu intensywnie reklamowany jest nowy produkt z zakresu suplementów diety – Liporedium. To specyfik wspomagający odchudzanie, wpływający, zdaniem producentów, na szybsze i bardziej efektywne spalanie tkanki tłuszczowej.

W dążeniu do pięknego, smukłego ciała

Liporedium

Popularność suplementu diety Liporedium, analogicznie jak innych produktów z tego segmentu rynku, wynika z pewnego zjawiska o charakterze społecznym. Chcemy mianowicie być szczupli, a przez to atrakcyjni w myśl obowiązujących współcześnie kanonów atrakcyjności i piękna. O ile przytyć można bardzo łatwo, o tyle pozbyć się nadmiaru ciała znacznie trudniej. Tymczasem schudnięcie nawet o parę kilogramów oznacza dużą korzyść dla organizmu, nie wspominając już o korzystnej zmianie wyglądu.

Nadwaga i otyłość stały się prawdziwym przekleństwem współczesnych społeczeństw. Obfitość pożywienia, praca coraz mniej angażująca fizycznie, a z drugiej strony brak aktywności ruchowej, powodują katastrofalne skutki. Tyje Ameryka Północna i Europa, a Polska w niechlubnym rankingu otyłości zajmuje jedno z czołowych miejsc. Jednocześnie nie wszyscy mamy świadomość tego, że efekty nadmiernego przyrostu masy ciała to nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim o wiele większe ryzyko poważnych problemów zdrowotnych, poczynając od chorób serca i układu krążenia, po cukrzycę, zaburzenia trawienia czy zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i stawów.

Na szczęście coraz więcej osób docenia zalety posiadania szczupłej i wysportowanej sylwetki. Dążąc do bycia atrakcyjnym i zdrowym, przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania, uprawiamy różne rodzaje aktywności fizycznej i sięgamy po suplementy diety, które wspomagają nas w procesie chudnięcia.

Jak działa Liporedium?

kobieta ćwiczy na świeżym powietrzu

Oglądani w mediach sportowcy, celebryci i modele prezentują zazwyczaj nienaganną, smukłą i wysportowaną sylwetkę. Niestety, nie każdy obdarzony jest przez naturę idealnym ciałem, co więcej, utrwalone nawyki żywieniowe nie ułatwiają zadania. W wielu przypadkach trzeba dużego samozaparcia i dłuższego czasu, aby osiągnąć cel w postaci zrzucenia zbędnych kilogramów.

Prawdziwą zmorą okazuje się nadmiar tkanki tłuszczowej gromadzącej się głównie na brzuchu i w dolnych partiach ciała. Do tego jeszcze często zdarza się efekt jojo – po uzyskaniu pożądanych rezultatów tracimy ostrożność, jeśli chodzi o tryb życia, wracamy do dawnych nawyków i bardzo szybko wracamy do dawnej wagi.

Według producenta, tabletki na odchudzanie Liporedium redukują poziom zbędnej tkanki tłuszczowej ułatwiając w ten sposób pozbycie się nadwagi, co więcej, pozwalają uniknąć efektu jojo. Dzieje się tak dzięki obecności w ich składzie wyciągów roślinnych o potwierdzonym działaniu wspomagającym redukcję tkanki tłuszczowej.

kola błyszcząca

Jest to przede wszystkim ekstrakt z koli błyszczącej, zaliczanej do tzw. termogeników, czyli substancji potęgujących wytwarzanie ciepła przez organizm, a tym samym zwiększających wydatkowanie energii. Tym sposobem organizm zmuszony jest do sięgania po zapasy energetyczne w postaci tkanki tłuszczowej. Wszystkie zawarte w Liporedium substancje, poza oddziaływaniem na termogenezę, wpływają też na ograniczenie apetytu.

Liporedium – skład suplementu

W skład Liporedium wchodzi wyciąg z nasion wspomnianej koli błyszczącej (Cola Nitida), rosnącego w zachodniej części Afryki wiecznie zielonego drzewa. Jego owoce, znane pod nazwą orzeszków cola, są od tysięcy lat używane przez mieszkańców Afryki do żucia, aby zapobiec zmęczeniu fizycznemu i psychicznemu. Owoce i nasiona cola stymulują termogenezę, co przyczynia się do spalania większej ilości kalorii, a co za tym idzie, redukcji tłuszczu. Pobudzają metabolizm i usprawniają trawienie, usuwają z organizmu nadmiar wody, wpływają hamująco na apetyt.

papryczki chili

Szybsze spalanie tkanki tłuszczowej umożliwiają także inne składniki suplementu: wyciąg z owoców pieprzu kajeńskiego, którego działanie wspomagające trawienie znane jest od dawna, ekstrakt z Garcinia Cambogia, czyli tamaryndowca malabarskiego, tropikalnej rośliny, stanowiącej cenne źródło kwasu hydroksycytrynowego, wreszcie wyciąg z liści ostrokrzewu paragwajskiego, zawierający kofeinę.

Wszystkie te substancje uznawane są za istotne środki wspierające proces odchudzania. Nowatorska formuła suplementu sprawia, że Liporedium ma nie tylko ułatwić uzyskanie smukłej sylwetki poprzez redukcję tkanki tłuszczowej, ale i jej zachowanie poprzez eliminację ryzyka ponownego przyrostu wagi.

Liporedium – efekty

W procesie odchudzania, który wymaga zarówno czasu, jak i sporego wysiłku, równie ważne jak spalenie zalegającej tkanki tłuszczowej oraz pozbycie się zbędnych kilogramów, jest zachowanie ostrożności i kontrola nad utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Kto wie, czy uniknięcie efektu jojo nie jest nawet trudniejsze niż samo odchudzanie, tym bardziej, że w przypadku dużej nadwagi utrata kilogramów może następować dość szybko, w związku z czym łatwo uwierzyć, że nie musimy się już tak bardzo pilnować.

Suplement diety Liporedium został tak skomponowany, aby działać na obydwu frontach. Poszczególne składniki i wielkość ich dawek mają służyć zatem skutecznej redukcji masy ciała z jednej strony, wsparciu dla utrzymania prawidłowej wagi z drugiej.

Producenci podkreślają jednak, że aby uniknąć efektu jojo, nie należy stosować zbyt rygorystycznych diet, gdyż w procesie odchudzania ważne jest, aby do komórek dotarła odpowiednia ilość tlenu, bez tego niemożliwe będzie spalanie tłuszczów, białek i węglowodanów.

jazda na rowerze

Warto jednak wziąć pod uwagę, że zarówno Liporedium, jak i inne spalacze tłuszczu czy generalnie suplementy na odchudzanie, jedynie wspomagają proces utraty wagi, co oznacza, że zażywając je nie możemy jednocześnie bezkarnie się objadać i nie zmieniając nic w dotychczasowym trybie życia spodziewać się natychmiastowych rezultatów. Stosowanie suplementów wspierających odchudzanie należy połączyć ze zmianą diety i podjęciem aktywności fizycznej.

Nie musi to być morderczy trening na siłowni, czy długodystansowy bieg. Wystarczy wybrać taką formę, która najbardziej nam odpowiada – jogging, jazdę na rowerze, marsz z kijkami, basen, fitness, czy nawet szybki spacer. Najważniejsze, aby zmienić przyzwyczajenia – potraktować wysiłek fizyczny jako stały element dnia, ograniczyć węglowodany, do diety wprowadzić dużą ilość warzyw, przerzucić się na zdrowe tłuszcze. Wtedy zażywanie Liporedium będzie miało sens i przyniesie dobre efekty.

Liporedium – opinie i komentarze

Liporedium

W opisie producenta uwagę zwraca przede wszystkim podwójna funkcja specyfiku, czyli pomoc w utracie wagi oraz zminimalizowane ryzyko jej ponownego przyrostu. Część opinii konsumentów jest jednak w tej kwestii dość sceptyczna. Sporo negatywnych wypowiedzi na portalach społecznościowych dotyczy tego, że suplement umożliwił utratę wagi zaledwie 1-2 kg, tymczasem oczekiwania były znacznie wyższe.

A jak wygląda kwestia kosztów? Jeśli chodzi o tabletki Liporedium, cena kształtuje się od kilkunastu do dwudziestu kilku złotych za opakowanie. Niska cena zdecydowanie może budzić pewną nieufność co do jakości produktu. Wiele osób wypowiada się, iż za taką kwotę nie można oczekiwać powalających rezultatów.

Liporedium czy coś innego?

Liporedium jest bez wątpienia interesującym specyfikiem, przede wszystkim ze względu na jego skład – substancje roślinne o potwierdzonym działaniu wspierającym proces utraty wagi. Natomiast niewielki koszt suplementu i fakt szerokiej jego dostępności, na pozór stanowiące zalety, mogą budzić obawy o jakość, a co za tym idzie, skuteczność.

Silvets

Doskonałą alternatywą dla Liporedium, należącego do grupy najtańszych w tym segmencie preparatów oraz dla tych najdroższych środków, których cena sięga kilkuset złotych za miesięczną dawkę, jest suplement diety o nazwie Silvets, skomponowany na bazie 6 składników zaliczanych do najbardziej aktywnych substancji wspomagających odchudzanie.

Unikalna receptura Silvets obejmuje:

  • ekstrakt z jagód acai,
  • ekstrakt zielonej herbaty,
  • guaranę,
  • L-karnitynę,
  • pieprz cayenne,
  • bioperinę.

Jagody acai dostarczają dodatkowej energii do działania, oczyszczają organizm z toksyn, wpływają na ograniczenie łaknienia. Podobnie zielona herbata, która dodatkowo usprawnia proces trawienia i przyspiesza metabolizm. Tempo przemiany materii potęguje też guarana, a L-karnityna umożliwia szybszą redukcję tłuszczu i zamianę go w energię. Pieprz cayenne wpływa na szybsze spalanie kalorii, a bioperina, stymulując pracę układu pokarmowego, usprawnia usuwanie tłuszczu i cellulitu.

Silvets działa kompleksowo – wspiera odchudzanie ograniczając apetyt, trwale przyspieszając metabolizm, zwiększając tempo spalania tłuszczu i dodając energii do działania.

Dzięki Silvets bez trudu pozbędziemy się nawyku podjadania, będziemy pełne energii, aktywne i zmotywowane do odchudzania, a kilogramy zaczną spadać w zadowalającym tempie.

Zakup wprost z witryny producenta daje gwarancję autentyczności i wysokiej jakości produktu przeznaczonego dla tych, którzy chcieliby skutecznie pozbyć się nadmiaru kilogramów.

Silvets

ZAMÓW SILVETS TERAZ

Czytaj więcej

34 komentarze

Iwona 13 maja 2018 - 13:23

Z nadwagą walczyłam już od czasów szkoły średniej i używałam do tego najróżniejszych środków, diety, ćwiczeń i suplementów spalających tkankę tłuszczową. Przetestowałam ich mnóstwo aż trafiłam na Liporedium i wreszcie moje wysiłki dały jakieś rezultaty. Zgubiłam ponad 7 kg w 4 miesiące i powoli zaczynam wyglądać tak jak sobie wymarzyłam. Polecam, fajny skład, z jednej strony pomaga schudnąć, a z drugiej utrzymać wagę.

Odpowiedź
Muska1990 16 maja 2018 - 21:21

U mnie tak pięknie nie było, waga spadła tylko 2 kg w miesiąc, ale przyznaję że opierałam się tylko na tabletkach, z dietą różnie bywało, a sportu nie lubię.

Odpowiedź
marina 343 22 maja 2018 - 01:36

Muska, jak się nie będziesz ruszać to nawet Liporedium czy inny środek Ci nie pomogą. Poczytaj więcej na jego temat, to tylko spalacz tłuszczu, bez aktywności fizycznej nie schudniesz, nie ma szans. Najpierw zdrowe odżywianie, takie skomponowane przez dietetyka, potem ruch, a suplementy do tylko dodatek do całości.

Odpowiedź
Ela 24 maja 2018 - 10:37

Moje uda i brzuch jeszcze kilka miesięcy temu to była makabra, nie mieściłam się w żadne spodnie. Próbowałam różnych diet, ale zawsze kończyło się strasznym jojo i wszystko wracało do stanu poprzedniego. Liporedium też nie zdało egzaminu i pomógł dopiero Silvets, skład niby podobny, a okazał się skuteczniejszy i do dziś nie wiem dlaczego.

Odpowiedź
Arkadiusz S. 29 maja 2018 - 20:17

Chyba dzięki jagodom acai, najlepiej hamują apetyt, dodatkowo Silvets ma l – karnitynę, która szybko redukuje tłuszcz. Ja dzięki temu mam więcej siły i energii do treningów, więc efekt jest automatyczny, więcej ćwiczę, szybciej chudnę.

Odpowiedź
Brygida 1 czerwca 2018 - 22:08

Stosuję Silvets i warto. Kupiłam dwa miesiące temu i już jest mnie mniej o 6 kg. Biorę tylko dwie tabletki dziennie i jak mówi mój mąż, chudnę w oczach. Trzeba jednak zmienić całkowicie sposób odżywiania, zrezygnować ze słodyczy, czipsów przed telewizorem, jeść lekko i nisko kalorycznie.

Odpowiedź
Karolina 36 4 czerwca 2018 - 18:56

Mam od miesiąca i polecam. Nie wiedziałam że tak szybko można chudnąć jak ma się dobre tabletki. Ten wstrętny tłuszcz znika w postępie geometrycznym, boję się tylko czy nie będę miała jojo jak przestanę je brać. Po Liporedium co prawda nie było, ale nie wiem jak będzie po tych.

Odpowiedź
Małgorzatka 10 czerwca 2018 - 16:11

Karolina, jeśli bierzesz Silvets to zero ryzyka. Efekty kuracji utrzymują się na stałe, no chyba że zaczniesz znów podjadać i przestaniesz się ruszać, wtedy nie ma szans, momentalnie wrócisz do dawnej wagi, a możesz też jeszcze bardziej przytyć. Z odchudzaniem już tak jest, jak się doprowadziło do nawagi lub otyłości, to żeby ją zgubić trzeba o 180 stopni zmienić swój styl życia.

Odpowiedź
Asiek7896 17 czerwca 2018 - 09:18

Kupiłyśmy kiedyś z siostrą Liporedium tak na próbę, ona była zachwycona efektami, schudła 11 kg a u mnie nie zadziałały. Dlatego szukam czegoś co pozwoli mi zrzucić te zwały tłuszczu z brzucha, bo wstyd się na plaży pokazać. Czytam o tych wszystkich innych tabletkach i sama nie wiem czy je brać.

Odpowiedź
Nikolla 20 czerwca 2018 - 04:42

Hej, stosowałam różne suplementy spalające tkankę tłuszczową więc mam doświadczenie i mogę podzielić się opiniami. Dlaczego Silvets, dlatego że dzięki niemu schudłam 15 kg, a to chyba najlepsza rekomendacja, mówi sama za siebie. Idealny skład, moje ukochane acai, uwielbiam je i żadnych skutków ubocznych. Nie będę całkowicie krytykować innych tabletek, ale te okazały się po prostu najskuteczniejsze.

Odpowiedź
Marek 28 czerwca 2018 - 14:00

Trochę dziwne że facet wchodzi na takie strony, ale jak się jest grubasem to nie ma wyjścia. Nadwaga może wykończyć dlatego trzeba z nią walczyć w każdy możliwy sposób. Ja próbowałem diet, ćwiczeń i zawsze czegoś mi brakowało, żeby pozbyć się tej mega opony, którą sam sobie wyhodowałem piwem i tłustym żarciem. Dopiero dietetyk powiedział mi że potrzebuję czegoś co pomoże zredukować tłuszcz, kupiłem, biorę i się udało, na ten moment 10 kg w niecałe 3 miesiące i jadę dalej.

Odpowiedź
Salsita 2 lipca 2018 - 15:27

Do Marek, nie ma się czego wstydzić, każdy może mieć z tym problem, sama używam. Ważne jest, aby nie stosować niczego co ma dużo chemii, sztucznych składników, które naprawdę szkodzą i nie pomagają. Niestety takich środków jest dużo i jeden z ich najgorszych efektów to właśnie jojo. Te dwa są oparte na roślinnych wyciągach więc raczej nie zaszkodzą, a dla mnie działanie jest podobne.

Odpowiedź
Zielona_27 4 lipca 2018 - 00:58

Suplementy nigdy nie zastąpią normalnej diety i treningów, nie zastąpią tego żadne ziółka, do picia czy w tabletkach. To moda i każdy bierze je na potęgę a dla mnie szkoda na to kasy, jak takie same rezultaty osiągnę całkowicie za darmo.

Odpowiedź
Women 9 lipca 2018 - 11:39

Zielona_27, a czy ty wiesz o czym w ogóle piszesz, z treningami i dietą się zgadzam, ale jak organizm nie zaskoczy sam ze spalaniem tłuszczów to co zrobisz? Razem z dobrymi tabletkami możesz w krótkim czasie osiągnąć więcej, odrobina samozaparcia, suplement, dieta, właściwie dobrany suplement i momentalnie wyglądasz jak super laska.

Odpowiedź
Lidka85 11 lipca 2018 - 20:01

Tabletki na odchudzanie muszą działać bezpiecznie i mieć naturalny skład, tylko takie mnie interesują. Silvets spełnia w 100 procentach moje wymagania, a to, że chudnę bez ryzyka dla zdrowia jest dla mnie ważniejsze niż chwalenie się ile kilogramów zgubiłam i w jakim czasie.

Odpowiedź
Piotrek_Łódź 14 lipca 2018 - 07:18

Jestem następnym facetem, który się przyznaje że bierze takie środki. Sadło czymś trzeba usunąć, a nie będę sobie przecież robił zabiegu odsysania tłuszczu. Znalazłem dietę, trener zrobił mi indywidualny plan ćwiczeń, a znajomy farmaceuta znalazł coś, co szybciej spali tkankę tłuszczową. Staram się nie przekraczać bezpiecznej granicy chudnięcia w ciągu miesiąca, ale sumarycznie zacząłem od 110, a po 3 miesiącach waga pokazała 97 kg. Pełen sukces. Dlaczego Silvets:
– bezpieczny,
– szybko działa,
– naturalny roślinny skład,
– daje też energię,
– poprawia trawienie i metabolizm.

Odpowiedź
Ignorantka 23 lipca 2018 - 19:30

Może i się nie znam, ale tak jak ktoś wyżej nie wierzę w takie leki, korzystałam z wielu i nigdy nie zgubiłam nawet kilograma. Teraz stosuję naturalne metody, piję dużo ziół, zielonej herbaty, a płacę za to ułamek tego co za te tabletki.

Odpowiedź
Mała Jola 24 lipca 2018 - 06:13

Tylko że jak to zsumujesz to wyjdzie ci tyle samo, a może nawet więcej. Po co rozbijać się na drobne, kupować osobno zioła i herbatę, kiedy wszystko masz w jednej tabletce, w takich dawkach, których sama nigdy nie dobierzesz. Wygodniej, szybciej i nie trzeba pić czegoś co nie smakuje, a po większości ziół chce się wymiotować.

Odpowiedź
Rafik21 5 sierpnia 2018 - 15:52

Liporedium nie znam, ale Silvets jest bezkonkurencyjny, śmiało polecam, przyspieszają cały proces odchudzania kilkukrotnie, wcześniej to była zmora, a teraz przemiana materii ruszyła i działa aż słychać 🙂 .

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie