Strona główna Zdrowie Magnetic Insoles – biomagnetyczne wkładki do butów metodą na ból i lepsze funkcjonowanie całego organizmu

Magnetic Insoles – biomagnetyczne wkładki do butów metodą na ból i lepsze funkcjonowanie całego organizmu

by Karolina Karo
8 komentarzy

Według medycyny chińskiej stopy na mapie ludzkiego ciała zajmują wyjątkowe miejsce i są swoistym odzwierciedleniem ogólnego stanu całego organizmu. Na stopach zlokalizowane są najważniejsze punkty odpowiadające kluczowym narządom, dlatego ich stymulacja może nie tylko uśmierzyć ból, ale i wyleczyć wiele schorzeń. Opierając się na sprawdzonej technice akupresury i wykorzystania pola magnetycznego zaprojektowano innowacyjne wkładki do butów Magnetic Insoles, dzięki którym tysiące chorych przestało cierpieć z powodu bólu, a jakość ich życia uległa znacznej poprawie.

Wkładki Magnetic Insoles jako metoda zwalczania bólu

Masaż głowy

Kiedy odczuwamy ból, najprostszym sposobem wydaje się sięgnięcie po tabletki przeciwbólowe. Tymczasem nie zawsze okazują się one skuteczne na dłuższą metę, a ich zażywanie nie pozostaje bez wpływu na nasz organizm. Wiadomo od zawsze, że najlepsze i najbezpieczniejsze na wszelkiego rodzaju dolegliwości są metody naturalne, choć oczywiście nie w każdym przypadku są one wystarczające.

Jednak jeśli chodzi o bóle stóp, nóg czy pleców, spowodowane reumatyzmem, niedomaganiami związanymi z kręgosłupem, stawami, problemami z krążeniem, migreną, a nawet innymi, bardziej odległymi schorzeniami, warto skorzystać ze sposobów znanych medycynie alternatywnej od tysięcy lat.

Stosowana w starożytnych Chinach i przeżywająca obecnie renesans akupresura, to metoda leczenia polegająca na uciskaniu i masowaniu poszczególnych punktów ciała, co stymuluje układ nerwowy i w rezultacie zmniejsza dolegliwości i poprawia funkcjonowanie danego narządu czy części ciała. Oprócz złagodzenia bólu, akupresura działa rozluźniająco, zmniejsza napięcie, zmęczenie i stres. Magnetyczne wkładki do butów wykorzystują technikę akupresury i masażu leczniczego oraz właściwości pola magnetycznego, oddziałując na ważne punkty stopy.

Leczenie przy użyciu pola magnetycznego i ucisku kluczowych miejsc ma równie szacowne tradycje, jak wiele innych technik medycyny naturalnej, a o zaletach tej metody świadczy fakt, że znajduje ona dzisiaj zastosowanie w większości gabinetów ortopedycznych, równolegle z najnowocześniejszą technologią medyczną. Tego rodzaju naturalna terapia nie tylko uśmierza ból, ale także łagodzi napięcie i pobudza siłę organizmu, poprawia krążenie i wspomaga czynności życiowe, przywraca równowagę energetyczną i usprawnia przemianę materii.

Biomagnetyczne wkładki do butów Magnetic Insoles – właściwości i działanie

Magnetic Insoles

Terapeutyczne wkładki do butów Magnetic Insoles wykorzystują technikę akupresury i masażu leczniczego oraz pola magnetycznego. Poprzez wbudowane magnesy oddziałują punktowo na kluczowe miejsca w stopie. Ponieważ są odpowiednio sprofilowane, dostosowane do naturalnych kształtów stóp, wspierają pracę mięśni, stawów i więzadeł.

Oprócz tego wpływają pobudzająco na receptory, które przypisane są do ważnych układów i organów ludzkiego ciała, jednocześnie wzmacniając je i rozluźniając. Z uwagi na to, że w stopach znajduje się kilka tysięcy zakończeń nerwowych, masaż przy użyciu wkładek do butów przynosi ulgę w wielu dolegliwościach, nie tylko bezpośrednio związanych z układem kostno-stawowym.

Biomagnetyczne wkładki Magnetic Insoles działają na kilku płaszczyznach. Po pierwsze, bodźce uciskowe i magnetyczne przenikają do bolących części ciała zatrzymując impulsy bólu na poziomie komórek. Dlatego już po kilku dniach stosowania można zauważyć wyraźnie zmniejszenie dolegliwości bólowych, a z czasem poprawę motoryki oraz uczucie lekkości i odświeżenia.

Po drugie, dłuższe działanie wkładek magnetycznych oznacza ogólne wzmocnienie organizmu, likwidację stanów zapalnych, ustąpienie różnego rodzaju dolegliwości, normalizację gospodarki hormonalnej, przywrócenie właściwego metabolizmu. Wzrasta poziom natlenienia i odżywienia komórek, intensyfikacji ulega wydalanie toksyn.

Po trzecie, skutki oddziaływania wkładek zaczynają się kumulować na poziomie komórkowym, a w rezultacie organizm odzyskuje zdolności regeneracyjne, zwłaszcza w odniesieniu do schorzeń natury reumatycznej i artretyzmu.

Efekty terapii przy użyciu Magnetic Insoles

Wkładki do butów Magnetic Insoles są godne polecenia przede wszystkim ze względu na ich skuteczność, ale także, w przeciwieństwie do środków przeciwbólowych, z uwagi na ich neutralność dla organizmu. Nie mają skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie, noszenie wkładek może okazać się korzystne dla kondycji całego ustroju. Dzięki osiągnięciom nowoczesnej technologii i wykorzystaniu uznanej tradycji medycyny naturalnej, mamy bowiem do czynienia ze swego rodzaju leczniczym masażem stóp, jednocześnie mechanicznym i magnetycznym, którego można doświadczać praktycznie przez cały dzień, niezależnie od okoliczności.

Wbudowane magnesy masują spodnie części stóp, poprawiając ukrwienie i stymulując znajdujące się w stopach receptory nerwowe. W rezultacie lepszego krążenia krwi w całym ciele szybciej i sprawniej odbywa się transport tlenu i substancji odżywczych do wszystkich organów, przyspiesza metabolizm i proces usuwania toksyn, normalizuje się gospodarka hormonalna i poziom enzymów.

Efekty terapii są szczególnie widoczne w przypadku dolegliwości kończyn i pleców, migreny, problemów z krążeniem i sercem. Masując stopy podczas chodzenia, biomagnetyczne wkładki do butów zmniejszają bóle stóp i mięśni, skurcze i obrzęki. Uśmierzają bóle kręgosłupa i stawów, spowodowane migreną i menstruacją, przynoszą ulgę zmęczonym stopom, minimalizują objawy tzw. zimnych stóp i rąk, poprawiają ogólne samopoczucie.

Jednocześnie korzystnie wpływają na funkcjonowanie organów wewnętrznych – wątroby i trzustki, płuc i nerek. To nie wszystko, ze względu na lepszą niż w tradycyjnym obuwiu bez wkładek wentylację stóp, zapobiegają chorobom grzybiczym i innym problemom dermatologicznym.

ZAMÓW MAGNETIC INSOLES TERAZ

Wkładki biomagnetyczne do butów Magnetic Insoles – opinie użytkowników

Magnetic Insoles

Zalety nowego produktu szczególnie eksponują osoby, których tryb życia czy rodzaj pracy zmusza do długotrwałego chodzenia lub pozostawania w pozycji stojącej.

Towarzyszące temu bóle kręgosłupa i stawów, skurcze mięśni, drętwienie, to dolegliwości, z którymi dotąd bezskutecznie próbowały walczyć. Wielu użytkowników twierdzi, że nie pomagały im ani doraźne masaże czy ćwiczenia, ani tabletki przeciwbólowe czy specjalne obuwie. Ulgę poczuli dopiero stosując magnetyczne wkładki do butów i nosząc je systematycznie przez określony czas.

W komentarzach zamieszczanych w internecie można znaleźć także opinie sceptyków, którzy nie wierzyli, że bez silnych leków pozbędą się uciążliwego bólu kręgosłupa czy kolan. Stwierdzeń typu: „już zwątpiłam, że cokolwiek mnie uleczy”, „nie wierzyłem, że istnieje środek, który mi pomoże”, „byłam przekonana, że ból będzie mi towarzyszył do końca życia”, jest w sieci całe mnóstwo. Tymczasem w większości przypadków okazało się, że tak prozaiczne rozwiązanie, jak noszenie terapeutycznych wkładek biomagnetycznych, naprawdę pomogło. Ci, którzy po nie sięgnęli, podkreślają nie tylko ich użyteczność, ale także naturalność i prostotę stosowania.

Jak korzystać z wkładek?

Aby wkładki prawidłowo spełniały swoje funkcje, należy dopasować ich długość do długości stopy, zwracając uwagę, aby w całości mieściły się wewnątrz buta. Zaleca się chodzenie z gołymi stopami lub w cienkich rajstopach czy skarpetkach. Wkładki powinno się nosić początkowo 2-3 godziny dziennie i stopniowo wydłużać ten czas.

Przeciwwskazaniem do stosowania wkładek magnetycznych mogą być urządzenia elektryczne typu rozrusznik serca czy aparat słuchowy. Nie zaleca się także używania przez kobiety w ciąży.

Wkładki nie powinny być przechowywane w pobliżu urządzeń emitujących pola magnetyczne i elektromagnetyczne.

Jak kupić Magnetic Insoles?

Zakupu najlepiej dokonać za pośrednictwem strony producenta, gdyż jedynie to daje to gwarancję jakości i oryginalności produktu. Aktualnie na witrynie producenta dostępna jest atrakcyjna promocja, w ramach której możemy zakupić wkładki aż o połowę taniej.

Tutaj przejdziesz do strony producenta Magnetic Insoles

Magnetic Insoles

ZAMÓW MAGNETIC INSOLES TERAZ

Przeczytaj także inne nasze recenzje:

Czytaj więcej

8 komentarzy

Alibabka 11 grudnia 2019 - 13:29

Bardzo sprytne i solidne urządzonko. Noszę od dwóch miesięcy i widzę duże zyski dla samopoczucia i zdrowia. Przede wszystkim polepszyło mi się krążenie, szczególnie w nogach. Praca stojąca plus dziedziczne problemy z krążeniem zrobiły swoje. Nogi puchły, bolały, żylaki wychodziły. Same tabletki na krążenie działały średnio, dopiero w połączeniu z tymi wkładkami jest naprawdę ok. Oprócz tego zauważyłam, że lepiej się ogólnie czuję, mam więcej werwy. Mniej obolały mam kręgosłup i dużo rzadziej boli mnie głowa (a wręcz prawie nigdy! 🙂 ) To tyle na razie obserwacji na temat działania tych wkładek. Jak na razie jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.

Odpowiedź
MarietaZdun 17 grudnia 2019 - 16:34

Alibabka – mam bardzo podobną sytuację, tylko u mnie żylaków (jeszcze) tak nie widać, jedynie gdzieniegdzie naczynka się pojawiają. Ale jeśli chodzi o puchnięcie i bóle nóg wskutek pracy stojącej to miałam identycznie. Te wkładki magnetyczne kupiłam za namową szwagierki i w sumie cieszę się, że się skusiłam, bo naprawdę super działają. Krążenie w nogach sto procent lepsze, nogi ciężkie jak ołów i inne nieprzyjemne dolegliwości mi ustąpiły. Na początku dziwnie mi się chodziło z tymi wkładkami, ale szybko się przyzwyczaiłam. Jak ktoś się zastanawia czy kupić, to ja mówię tak 🙂

Odpowiedź
Luka713 20 grudnia 2019 - 09:05

Fakt przy takich różnych zawodowych dolegliwościach jak bóle nóg czy pleców to takie wkładki są wręcz idealne. Noszę już sporo czasu i nie narzekam już na bóle krzyża i nóg a kiedyś zdarzało mi się często narzekać, bo praca nie najwygodniejsza – jestem monterem i często pracuje w pozycji schylonej, na kolanach albo w stojącej. Jak ktoś ma podobne problemy jak ja to polecam Magnetic insoles.

Odpowiedź
PrzemekP 9 stycznia 2020 - 17:14

Dobra rzecz te wkładki. Jestem mile zaskoczony. Kiedyś miałem masażer ale nie chciało mi się go używać i rzuciłem w kąt 😉 Za to te wkładki są mega praktyczne, bo nic nie musisz robić a one działają dla ciebie same. Wkładasz do butów i załatwione. Chodzisz i w miarę upływu dni czujesz coraz większą poprawę. Ja po paru miechach stosowania nie czuje już bólu w plecach, stawy dużo lepiej działają, nie bolą, nogi mnie wcale nie bolą nawet po 12 h pracy. Masażery się chowają przy tych wkładkach.

Odpowiedź
CelinaPzn 26 stycznia 2020 - 08:24

Bardzo dobrej jakości, skuteczny wyrób. Polecam. Miałam kiedyś inne wkładki niby lecznicze, ale niestety okazały się bezwartościowym bublem, który nic nie działał, a tylko powodował dyskomfort w chodzeniu. Magnetic insoles są całkiem inne – profesjonalnie wykonane, wygodne, pomocne. Znakomite na problemy krążeniowe, bóle nóg, reumatyzm.

Odpowiedź
Pineapple 1 lutego 2020 - 14:52

Praktyczne, komfortowe i naprawdę dają efekty. Dla mnie to najlepszy sposób na moje problemy z nogami – częste zmęczenie i bóle nóg, mrowienie, obrzęki. Nic mi tak nie pomagało jak te wkładki. A przy okazji dzięki nim pozbyłam się strzykania w prawym kolanie, które dokuczało mi od ładnych paru lat 😛

Odpowiedź
Michelle51 14 lutego 2020 - 18:09

czytam już któryś artykuł z rzędu o tym, że wkładki magnetyczne poprawiają nie tylko krążenie, ale też wpływają pozytywnie na inne układy i organy. Ma ktoś z was przykład jakiegoś innego pozytywnego działania? Nęka mnie parę dolegliwości związanych z kręgosłupem, ale i obniżoną odpornością, kondycją psychofizyczną i szukam alternatywnych sposobów na ich pokonanie

Odpowiedź
Kasandra 23 lutego 2020 - 21:07

Michelle51 – tak, mnie pomogły pozbyć się migren, co do odporności – mam wrażenie, że dużo rzadziej łapię przeziębienia, infekcje, nawet uczulenie mi się zmniejszyło 🙂 Jako że wkładki pobudzają krążenie krwi (również w mózgu), dużo lepiej i wydajniej mi się ostatnio pracuje (praca umysłowa).

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie