Strona główna Odchudzanie Matcha Slim – zlikwiduj nadwagę w 4 tygodnie i ciesz się trwałymi efektami!

Matcha Slim – zlikwiduj nadwagę w 4 tygodnie i ciesz się trwałymi efektami!

by Karolina Karo
2 komentarze

Matcha Slim to esencjonalny, pełen bio-substancji napój, który pomoże nam skutecznie i trwale obniżyć wagę oraz odzyskać ładny wygląd skóry i dobre samopoczucie. Dzięki bogatemu składowi wykazuje jednocześnie działanie wyszczuplające, detoksykujące, regenerujące i rewitalizujące całe nasze ciało. Pobudza procesy metaboliczne i wyrzuca zalegające toksyny i złogi z organizmu, podkręcając przy tym tempo spalania tkanki tłuszczowej. Jeśli chcemy, żeby proces odchudzania nie był męczący, mozolny i rozciągnięty na długie miesiące, a przebiegał sprawnie, łatwo, szybko i przyjemnie, pomoże nam Matcha Slim.

Matcha Slim – osławiona prozdrowotna herbata bazą nowego napoju odchudzającego

Herbata matcha nie ma sobie równych, jeśli chodzi o ilość łatwo przyswajalnych bio-substancji, które wymiatają szkodliwe substancje z naszego ciała i zapewniają nam kompleksową odnowę. Niektórzy mówią o niej, że jest eliksirem zdrowia, młodości i długowieczności.

Okazuje się, że pośród korzystnych działań herbaty matcha ważne miejsce znajduje także pobudzanie i przyspieszanie redukcji nadprogramowych kilogramów. Producenci Matcha Slim postanowili wykorzystać walory szlachetnej zielonej herbaty matcha i uczynili z niej fundament odchudzającego napoju. W połączeniu z kilkoma innymi komponentami matcha tworzy skuteczną mieszankę stymulującą organizm do wzmożonego spalania zarówno kalorii z pożywienia, jak i zmagazynowanego tłuszczu. Na czym polega sekretne działanie herbaty matcha?

Azjatycki napój prozdrowotnym przebojem ostatnich czasów. Właściwości i działanie herbaty matcha

zielona herbata matcha w proszku w salaterce i w filiżankach w formie płynnej

Matcha to sproszkowana japońska zielona herbata, która w cywilizacji wschodniej istnieje od setek lat, a od niedawna cieszy się popularnością również u nas. Jest to herbata pozyskiwana z liści Tencha, wyróżnia się nieprzeciętną zawartością antyoksydantów i innych prozdrowotnych substancji, a o jej wysokiej wartości przesądza wyjątkowy sposób uprawy i obróbki.

Podczas wzrostu herbaciane pędy okrywane są specjalnymi matami, które stanowią osłonę przed zbytnim nasłonecznieniem. Dzięki temu zabiegowi stężenie chlorofilu w listkach jest znacznie wyższe niż w herbatach uprawianych w normalnym trybie. Wyjątkowy, ekologiczny sposób pielęgnacji sprzyja wysokiej zawartości również innych cennych bio-składników, między innymi katechin i minerałów.

Herbata zielona matcha charakteryzuje się intensywnością i wysokim stopniem skoncentrowania drogocennych dla naszego organizmu substancji, dużo wyższym niż w standardowej zielonej herbacie. Znajdziemy w niej bogactwo takich substancji jak:

 • katechiny (silne antyoksydanty), w tym EGCG,
 • L-teanina,
 • białko,
 • błonnik pokarmowy,
 • chlorofil,
 • kofeina,
 • wapń,
 • żelazo,
 • potas,
 • cynk,
 • miedź,
 • beta-karoten,
 • witamina C,
 • witamina K,
 • witaminy z grupy B,
 • witamina E.

Najważniejsze właściwości herbaty matcha

sproszkowana herbata matcha
 • Za sprawą ponadprzeciętnej ilości antyoksydantów, skutecznie wymiata szkodliwe wolne rodniki, wykazuje silne właściwości antynowotworowe, przeciwdziała chorobom układu krążenia i schorzeniom neurodegeneracyjnym, a także hamuje proces starzenia organizmu.
 • Obecna w matcha w wysokim stężeniu L-teanina sprawia, że herbata ta jest niezawodnym sposobem na poprawę samopoczucia, uregulowanie nastroju, redukcję stresu i napięcia, wejście w stan zrelaksowania i wewnętrznego spokoju (ale nie senności!), a także polepszenie koncentracji, pamięci i zdolności intelektualnych.
 • Białka, aminokwasy, minerały, witaminy, przeciwutleniacze, ogółem wszystkie cenne substancje obecne w herbacie matcha razem tworzą panaceum przeciwko wyczerpaniu, brakowi witalności, osłabionej kondycji psychofizycznej. Matcha dostarcza pokaźną dawkę energii na długi czas, redukuje zmęczenie, mobilizuje do działania, zwiększa motywację.
 • Z uwagi na zasobny skład matcha wpływa bardzo korzystnie na działanie układu immunologicznego. Wzmacnia organizm, poprawia odporność, zmniejsza podatność na infekcje i choroby, redukuje stany zapalne, wykazuje właściwości przeciwwirusowe i antybakteryjne.
 • Poprawia kondycję skóry, hamuje proces jej starzenia, pomaga odzyskać zdrowy, promienny wygląd, chroni skórę przed niesprzyjającymi czynnikami.
 • Reguluje ciśnienie, przyczynia się do spadku poziomu złego cholesterolu.
 • Kilkukrotnie zwiększa tempo przemiany materii, przyspiesza i ułatwia odchudzanie.

Matcha Slim 4-etapową drogą do szczupłej sylwetki

Matcha Slim suplement w proszku na odchudzanie

Kompozycja esencjonalnych wyciągów roślinnych o działaniu wyszczuplającym, kompleksu witamin spełniającego rolę boostera energii oraz aminokwasów (z tauryną na czele) dbających o szybki metabolizm i sprawną regenerację, to efektywny sposób na szybszą redukcję wagi.

Matcha Slim pracuje na korzyść naszej sylwetki i w dzień, i w nocy. Przestawia organizm w tryb większego wydatkowania energii, a co za tym idzie intensywniejszego spalania kalorii i częstszego sięgania po zapasy tłuszczowe.

Kuracja z udziałem Matcha Slim odbywa się w 4 etapach, podczas których preparat stopniowo „uruchamia” procesy skutkujące mobilizacją tłuszczu. Poszczególne fazy rozłożone są na kolejne tygodnie kuracji:

 • W tygodniu pierwszym suplement stabilizuje pracę układu nerwowego i polepsza samopoczucie, hamuje apetyt i uwalnia nas od notorycznych, natrętnych myśli o jedzeniu, redukuje stres i napięcie, wycisza negatywne emocje, poprawia jakość snu, zwiększa motywację do odchudzania, przyzwyczaja organizm do wejścia głębiej w proces odchudzania.
 • W tygodniu drugim Matcha Slim pobudza detoks organizmu. Prowadzi do dynamicznego wymiatania toksyn, zanieczyszczeń i złogów jelitowych skumulowanych w organizmie. Dzięki intensywnej eliminacji trucizn z naszego ciała, usprawnia metabolizm i ułatwia pozbywanie się kolejnych zbędnych kilogramów.
 • W tygodniu trzecim Matcha Slim rozpoczyna potężną batalię przeciw zmagazynowanym zapasom tłuszczowym. Metabolizm znacząco przyspiesza, kalorie dostarczane w pożywieniu są szybko zamieniane na energię konieczną do normalnego funkcjonowania organizmu. Nasila się zapotrzebowanie na energię, w związku z czym organizm coraz częściej zaczyna ją czerpać ze zmagazynowanych zapasów. Tkanka tłuszczowa zostaje intensywnie rozbijana i spożytkowywana na paliwo dla innych tkanek. Następuje zauważalne zmniejszenie masy i objętości ciała.
 • W tygodniu czwartym preparat utrwala osiągnięte efekty i na stałe przestawia organizm w tryb szybkiej przemiany materii. Pobudza organizm do sprawnego metabolizowania dostarczanych w pożywieniu węglowodanów i ich przemiany na energię. Tym samym zapobiega spychaniu tychże węglowodanów do zapasów tłuszczowych i dalszemu tyciu. Jednocześnie stoi na straży aktywnego rozpadu skumulowanej we wcześniejszych miesiącach i latach tkanki tłuszczowej.

Matcha Slim – skład i działanie. Jak substancje aktywne Matcha Slim pobudzają utratę wagi?

herbata matcha w filiżankach

Wielokierunkowe i wieloetapowe działanie Matcha Slim jest wynikiem bogatej zawartości, odpowiednich proporcji poszczególnych komponentów, ich dobrej współpracy między sobą i potęgowania nawzajem swoich działań oraz wysokiego stopnia skoncentrowania danej substancji.

W skład Matcha Slim wchodzą:

 • Kompleks 5 bioaktywnych ekstraktów roślinnych (w tym herbata matcha) – intensywnie oczyszcza ciało z toksyn, reguluje trawienie, stabilizuje poziom cukru we krwi, hamuje apetyt, rewitalizuje organizm i dba o optymalny poziom energii przez cały dzień, przyspiesza metabolizm i nasila spalanie tłuszczu.
 • Kompleks 12 witamin – opracowany specjalnie pod kątem osób będących w procesie odchudzania. Pobudza i ożywia, „dokarmia” komórki w całym ciele, poprawia samopoczucie, pomaga utrzymać dobrą formę psychiczną i fizyczną bez efektu zmęczenia i zniechęcenia nawet podczas bardzo aktywnych dni.
 • Kompozycja aminokwasów z wysoką dawką tauryny – przyspiesza i usprawnia proces regeneracji organizmu, pozwala zachować dobrą kondycję psychofizyczną przez cały czas, nawet po dużym wysiłku, poprawia nastrój, wzmaga motywację, usprawnia metabolizm, zwiększa wydolność fizyczną, wzmacnia zapał do aktywności, tym samym sprzyja szybkiej redukcji tłuszczu.

Matcha Slim – efekty działania suplementu

waga kuchenna i zdrowe dietetyczne jedzenie (ziarna, owoce)

Nie potrzebujemy żadnej diety odchudzającej, a kilogramy giną – tak czytamy na stronie internetowej Matcha Slim. Nie oznacza to oczywiście, że możemy w najlepsze objadać się słodyczami, fast foodami albo innymi tuczącymi pokarmami, a waga i tak będzie wędrowała dół.

Chodzi o to, aby podczas kuracji odżywiać się normalnie, nie katując się restrykcyjnymi zasadami dietetycznymi i radykalnym obniżaniem kaloryczności jadłospisu, ale też nie racząc się bombami kalorycznymi i nie jedząc ponad miarę. Najlepiej spożywać 5 lekkich posiłków dziennie co ok. 3 godziny, korzystając z chudego, zdrowego jedzenia, z którego nawiasem mówiąc, da się wyczarować w kuchni niezwykle smaczne potrawy.

Sprawdź także patent na skuteczne odchudzanie bez kulinarnego katowania się: Dieta odchudzająca

Matcha Slim jest na tyle rozważnie skonstruowanym reduktorem tłuszczu, że pomaga odchudzającym osobom w stawieniu czoła ich największym słabościom i zgubnym przyzwyczajeniom, w tym folgowaniu nadmiernemu apetytowi, nawykowi podjadania i jedzenia ponad potrzeby własnego organizmu.

Suplement zmniejsza łaknienie, wzmaga uczucie sytości, pozwala okiełznać apetyt i chroni przed silnymi atakami głodu skutkującymi niepohamowaną konsumpcją. Dzięki tym właściwościom Matcha Slim automatycznie zmniejszamy ilość spożywanych kalorii, co skutkuje szybkim uruchomieniem spadków wagi.

Drugi efekt działania zielonego odchudzającego napoju to odżywienie organizmu i dostarczenie wysokiej dawki cennych substancji przy jednoczesnym pozbyciu się z ciała wszelkich trucizn, a co za tym idzie poprawa funkcjonowania całego ustroju i naprawa zaburzonego metabolizmu. Bezpośrednie skutki to: lepszy nastrój każdego dnia, lepsze samopoczucie psychofizyczne, więcej energii i zapału, aktywniejszy tryb życia, szybszy rozkład podskórnego tłuszczu.

Matcha Slim odchudzający napój

ZAMÓW MATCHA SLIM TERAZ

Reasumując, Matcha Slim pomaga zablokować nadmierny apetyt, ograniczyć spożywane kalorie, nabrać większej chęci i motywacji do odchudzania oraz ograniczyć siedzący tryb życia. Równocześnie przyspiesza spalanie tłuszczu. Dzięki takiemu sposobowi działania suplementu możemy bardzo sprawnie pozbyć się całej nadwagi.

Niektórzy podczas kuracji schudli 5 kg, inni 10 kg, jeszcze innym udało się zrzucić aż 15 kg. Wszystko zależy od początkowego poziomu nadwagi, prowadzonego trybu życia i uwarunkowań biologicznych organizmu. Jedno jest pewne, Matcha Slim przyspiesza spadki wagi dwu- lub parokrotnie, więc jeśli rozglądamy się za dobrej jakości preparatem na odchudzanie, który dodatkowo oczyści nam ciało z toksyn i polepszy samopoczucie, a także zablokuje efekt jojo w przyszłości, Matcha Slim powinien nam się spodobać.

Matcha Slim – opinie użytkowników

szczupła kobieta w za dużych spodniach

Osoby, które mają za sobą kurację odchudzającą z Matcha Slim, są zazwyczaj bardzo zadowolone z działania suplementu. W komentarzach pojawiają się oceny, że efekty są fenomenalne, zaskakująco dobre, bardzo budujące i w pełni satysfakcjonujące itp. Według wielu opinii odchudzanie z Matcha Slim wygląda zupełnie inaczej niż bez udziału tego suplementu. Jest łatwe, lekkie i przyjemne, a rezultaty w postaci redukcji wagi przychodzą nadspodziewanie szybko.

Najczęściej wymieniane zalety Matcha Slim to:

 • zahamowanie apetytu,
 • lepsza kontrola nad kaloriami,
 • lepszy nastrój i większa motywacja,
 • więcej sił witalnych, moc energii każdego dnia,
 • duża chęć do bycia aktywnym, eliminacja zmęczenia i apatyczności,
 • lepsza forma fizyczna,
 • gruntowne oczyszczenie organizmu skutkujące lepszym wyglądem i lepszym samopoczuciem,
 • bardzo ciekawy, oryginalny, wciągający i intrygujący smak napoju,
 • brak ponownego wzrostu wagi po zakończeniu kuracji,
 • kilogramy i obwody ciała malejące niemal z dnia na dzień,
 • bezproblemowe, szybkie pozbycie się całej nadwagi.

Matcha Slim – jak stosować, gdzie kupić suplement?

Przygotowanie Matcha Slim jest bardzo proste. Wystarczy wsypać łyżeczkę proszku do szklanki, filiżanki lub kubka i zalać około 150 ml gorącej wody. Zostawiamy napój do zaparzenia na około 5 minut. Wypijamy przed posiłkiem.

Matcha Slim to preparat, który jest dystrybuowany bezpośrednio od producenta do klientów, nie szukajmy go więc w aptekach ani sklepach, tylko od razu przejdźmy na oficjalną witrynę produktu i tam złóżmy zamówienie. Odradzamy kupowanie suplementu „z drugiej ręki”. Niepewnymi opcjami zakupu są fora internetowe, serwisy aukcyjne i ogłoszeniowe. Wszędzie tam możemy natknąć się na podrobiony towar. Stuprocentową gwarancję oryginalności i jakości preparatu daje tylko zakup poprzez stronę Matcha Slim.

Matcha Slim

ZAMÓW MATCHA SLIM TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

2 komentarze

Kaktusek 9 listopada 2020 - 22:21

Matcha Slim mega mi przypasowała. Lubię różne mikstury na odchudzanie. Sama je często przyrządzam, ale też i korzystam z kupnych. Matcha Slim jest jednym z najciekawszych płynnych suplementów na odchudzanie, jakie spotkałam. Działa na wielu polach i zawiera bardzo zróżnicowany skład. Bardzo skutecznie oczyszcza z toksyn, hamuje apetyt, odżywia organizm i dodaje energii, świetnie działa na przemianę materii. Schudłam na tym specyfiku 5 kg w 3 tygodnie (pijąc go codziennie). Na pewno Matcha Slim spodoba się osobom, które mają dość ubogą dietę, nie mają czasu na to, żeby zadbać o jadłospis jak najbardziej sprzyjający utracie wagi, a jednocześnie jak najbardziej wartościowy odżywczo. Ma bardzo różnorodny skład – 12 witamin, aminokwasy i składniki roślinne. Poprawia samopoczucie i chroni przed wilczym głodem.

Odpowiedź
Mango97 13 listopada 2020 - 18:07

@Kaktusek – jest dokładnie tak jak mówisz. Zauważyłam, że jak nie mam czasu dopilnować diety, zadbać o odpowiedni skład posiłków (np. pomijam drugie śniadanie albo na drugie śnaidanie zjem tylko jabłko albo np. na obiad zjem jakąś lekką zupkę zamiast coś pożywnego), to bardzo często dopada mnie chęć na podjadanie i niestety pochłaniam wtedy dużo nadprogramowych kalorii. A odkąd piję Matcha Slim, czuję, że ciało jest lepiej odżywione i ogólnie mam więcej energii i nie czuję potrzeby podjadania. W ogóle apetyt mam o niebo mniejszy 🙂 Dodam, że po Matcha Slim ciało się fajnie oczyszcza i dużo szybciej się szczupleje.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie