Strona główna Męskie sprawy Mensil – erekcja na życzenie. Czy ten lek rozwiąże nasze łóżkowe problemy?

Mensil – erekcja na życzenie. Czy ten lek rozwiąże nasze łóżkowe problemy?

by Piotr Kaczmarek
8 komentarzy

Minęły już czasy, kiedy niemal monopolistą na rynku tabletek dla mężczyzn była Viagra. Miejsce słynnej niebieskiej tabletki zajął cały szereg preparatów bez recepty, pośród których znaleźć można zarówno kapsułki do codziennego stosowania, jak i tabletki do zażycia bezpośrednio przed stosunkiem. Jednym z wiodących farmaceutyków z tego drugiego sektora jest Mensil, który możemy nabyć w każdej aptece stacjonarnej i internetowej w małym, kompaktowym opakowaniu zawierającym 2 tabletki. Jeśli zastanawiasz się, czy Mensil będzie dobrym rozwiązaniem dla Ciebie, przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, w jaki sposób ów preparat działa na organizm, jakie są jego plusy i minusy oraz jakie opinie najczęściej są o nim wypowiadane.

Wspomagacze życia seksualnego – farmaceutyki naszych czasów?

kobieta siedzi na łóżku

Statystyki wykazują, że coraz więcej mężczyzn sięga dziś po leki i suplementy diety mające za zadanie poprawę sprawności seksualnej i usuwanie zaburzeń wzwodu. Barierą dla zażywania tego typu środków przestaje być wiek – podczas gdy kiedyś po preparaty wspomagające erekcję sięgali głównie panowie w sile wieku, dziś nie stronią od nich również osoby młode, które, jak mogłoby się wydawać, nie powinny mieć kłopotów w sferze seksu. A jednak mają.

Niezdrowy tryb życia i czynniki cywilizacyjne robią swoje – stres, śmieciowe jedzenie, niedobory ważnych składników odżywczych w organizmie, życie na wysokich obrotach, przepracowanie, mała ilość snu, używki, brak aktywności sportowej…

Wszystkie tego typu czynniki mogą wywierać negatywny wpływ na nasze moce seksualne. Tymczasem my, chcąc „ratować” naszą męskość i trzymać w ryzach jakość naszego pożycia, zaczynamy sięgać po wspomagacze w postaci leków i suplementów diety dla mężczyzn. Istotnie, wspierać zdrowie w tej kwestii warto, jednak wybór odpowiedniego środka to w tym wypadku kluczowa sprawa. Nie każdy lek czy suplement diety na zaburzenia erekcji zdoła rozwiązać nasz problem. A jak na tym polu radzi sobie Mensil?

Mensil – prosty skład, szybkie działanie

W tabletkach Mensil znajdziemy tylko jedną substancję czynną. Jest nią sildenafil, czyli dokładnie ten sam składnik, który spotkać możemy w kultowej Viagrze. Obecnie występuje on również w szeregu innych znanych środków, takich jak chociażby Maxigra Go czy Maxon Active. W momencie pobudzenia seksualnego, na skutek działania sildenafilu, dochodzi do nasilenia rozkurczu naczyń krwionośnych w penisie. Dzięki temu do prącia napływa znacznie więcej krwi, co daje rezultat w postaci pełnej, dłużej utrzymującej się erekcji.

Plusem sildenafilu jest szybki i silny efekt, minusem zaś fakt, iż jest to substancja chemiczna, do której organizm się przyzwyczaja. Dla uzyskania podobnych rezultatów możemy zatem potrzebować jej coraz więcej.

Mensil – przeznaczenie, dawkowanie

Mensil

Mensil to lek przeznaczony dla mężczyzn po 18 roku życia, którzy mają problemy z uzyskaniem i utrzymaniem pełnej erekcji, a co za tym idzie nie są w stanie cieszyć się w pełni udanym życiem erotycznym. Środek skierowany jest ponadto dla przedstawicieli płci męskiej, którzy borykają się z zaburzeniami libido na tle psychicznym. Ponieważ Mensil to preparat działający niedługo po zażyciu, najlepiej zażyć go około pół godziny lub godzinę przed planowanym zbliżeniem.

Jedną tabletkę należy rozgryźć i żuć, bez popijania leku wodą. Konieczność przyjęcia dawki Mensilu krótko przed stosunkiem jest dla części osób dość znaczącą wadą. Nie każdy czuje się komfortowo w sytuacji, kiedy podczas intymnej chwili we dwoje jest zmuszony wyjść i zażyć tabletkę. Niekiedy wprowadza nas to w jeszcze większą nerwowość i koniec końców tabletka, zamiast pozytywnie wpływać na nasze moce seksualne, przynosi odwrotny skutek. Z drugiej jednak strony, nie każdy mężczyzna uznaje taki sposób zażywania leku za jakąś niewygodną okoliczność. Wszystko zależy od naszych indywidualnych cech charakteru oraz od danej sytuacji.

Mensil – dostępny bez recepty, ale czy w pełni bezpieczny dla zdrowia?

tabletki

Co prawda Mensil kupimy w aptece bez recepty, jednak trzeba zachować pewną ostrożność w jego stosowaniu. Substancja aktywna tego leku czyli sildenafil, to silny związek chemiczny, który nie pozostaje obojętny dla naszego organizmu.

Może on wchodzić w interakcje z innymi lekami, może być niebezpieczny dla zdrowia, jeśli cierpimy na niektóre schorzenia. Warto zatem przed aplikacją zapoznać się z przeciwwskazaniami oraz innymi informacjami na ulotce, a jeśli zażywamy jakieś lekarstwa lub borykamy się z jakąś chorobą, warto zaczerpnąć porady lekarskiej, czy aby na pewno możemy środki z sildenafilem przyjmować.

Warto też mieć na uwadze interakcje Mensilu z alkoholem. Niestety może on obniżać działanie tego leku. Wypicie paru piw lub drinków nie idzie zatem w parze z późniejszym zażywaniem Mensilu i oczekiwaniem na spektakularne efekty.

W kwestii bezpieczeństwa dla zdrowia warto też dodać kilka słów o skutkach ubocznych, które może wywołać Mensil, a raczej jego substancja czynna czyli sildenafil. Do często i średnio często obserwowanych należą:

  • bóle i zawroty głowy,
  • nudności,
  • uderzenia gorąca,
  • zaczerwienienie skóry twarzy,
  • zaburzenia wzroku,
  • katar i zatkany nos,
  • kołatanie serca,
  • wzrost ciśnienia,
  • bóle mięśni,
  • niestrawność.

Mensil – wady i zalety

Mensil

Największą zaletą Mensilu jest szybkie i skuteczne działanie. W każdej sytuacji, kiedy zależy nam, by stanąć na wysokości zadania, wystarczy zażyć tabletkę, by już niebawem móc cieszyć się długotrwałym, namiętnym seksem i niezakłóconą erekcją. Jednak z drugiej strony, jest to preparat niepozbawiony też dość wyraźnych wad. Warto pamiętać, że Mensil nie leczy sedna problemu, nie zwalcza przyczyn problemów z erekcją, a jedynie usuwa skutki.

Miejmy też na uwadze fakt, iż w miarę zażywania leku Mensil, nasz organizm coraz bardziej przyzwyczaja się do tego, że jest sztucznie stymulowany chemiczną substancją. W związku z tym sam się nieco rozleniwia. Z czasem uzyskanie i utrzymanie erekcji bez asysty leku może przychodzić nam coraz trudniej.

Tego rodzaju środki chemiczne nie powinny być zatem stosowane z przesadną częstotliwością. Lepiej brać je sporadycznie, w najbardziej podbramkowych sytuacjach. Jeśli zaś chcemy w naturalny sposób zniwelować problemy z erekcją i wzmocnić nasze moce seksualne, lepiej sięgnąć po sprawdzony suplement diety dla na potencję zbudowany na bazie specjalnych ekstraktów roślinnych.

Sprawdź kapsułki, które zwalczają przyczyny, a nie tylko skutki zaburzeń erekcji

Mensil – opinie

kobieta i mężczyzna w łóżku

Czytając opinie o Mensilu trudno wyrobić sobie ostateczny pogląd na ich temat. Komentarze są bardzo różnorodne – przeczytać można zarówno o rewelacyjnych rezultatach, jak i niskiej skuteczności.

W pozytywnych opiniach można spotkać się ze stwierdzeniami, że preparat usunął problem z uzyskaniem pełnego wzwodu i że za jego pomocą wydłużył się czas stosunków. W umiarkowanych opiniach zaś często pojawiają się osądy, iż co prawda Mensil redukuje zaburzenia erekcji, to jednak daje krótkotrwałe efekty, nie usuwa przyczyn problemu. Nie jest to zatem dobry sposób na trwałe pozbycie się zaburzeń potencji.

Mensil nie do końca też satysfakcjonuje mężczyzn, którzy seks uprawiają często lub bardzo często. W takim wypadku łatwo jest przedawkować preparat (na ulotce czytamy, iż preparat można zażywać tylko raz na dobę), a co za tym idzie doczekać się niekorzystnych skutków ubocznych. Poza tym, częste sięganie po tabletki Mensil wiąże się z wyraźnym uszczupleniem zawartości portfela (za 2 tabletki płacimy ok. 17 zł, więc w miesiąc wydajemy na Mensil nawet 250 zł lub więcej).

Nieprzychylne opinie o Mensil dotyczą różnych kwestii, na przykład niedogodnej formy stosowania. Niektórym mężczyznom nie podoba się bowiem przymus zażycia środka przed stosunkiem. Nie zawsze jest na to odpowiednia chwila, nie zawsze też stosunek jest z góry zaplanowany. Przy spontanicznym seksie znalezienie momentu na zażycie tabletki może być kłopotliwe. Dla niektórych minusem Mensilu jest też niewygodne, zdecydowanie zbyt małe opakowanie – jeśli mamy zamiar zażywać ten środek dość często, musimy albo kupić 10 paczek na raz, albo przygotować się na nieustanne wizyty w aptece. Pośród niekorzystnych opinii o Mensil natknąć się można również na głosy, że preparat działa zbyt słabo lub zbyt krótko.

Mensil – podsumowanie

Podsumowując, Mensil to dobre rozwiązanie, w sytuacjach, kiedy zależy nam na ekspresowym rozwiązaniu problemu z erekcją. Zazwyczaj działa wystarczająco silnie, by dać nam efekt w pełni satysfakcjonującego seksu. Jednak preparat daje krótkotrwałe rezultaty i uderza tylko w skutki, a nie w przyczyny zaburzeń erekcji. Dodatkowo, jeśli jest stosowany zbyt często, może powodować jeszcze większe zaburzenia erekcji lub inne kłopoty zdrowotne.

Jeśli szukasz skutecznego preparatu dla mężczyzn, który działa długo, daje trwałe rezultaty, a co najważniejsze – trafia w przyczyny problemów z erekcją, warto zwrócić uwagę na Eron Plus. Jest to w 100% bezpieczny dla organizmu suplement diety, który zwalcza zaburzenia wzwodu, a nie jedynie usuwa skutki.

Polecamy: Ranking tabletek na potencję

Czytaj więcej

8 komentarzy

Jankes 18 maja 2018 - 09:24

Tabletki jakich wiele, każdy facet sam powinien wiedzieć czy są mu potrzebne i z czym musi się liczyć kiedy je bierze. Na mnie akurat zadziałały i erekcja wreszcie jest prawidłowa, ale słyszałem od znajomego że czuł się po nich fatalnie więc chyba jakieś skutki uboczne są.
Zalety jak dla mnie:
– skuteczne,
-szybko działają,
– utrzymują erekcję i wydłużają stosunek.
Wady:
– trochę drogo jak za dwie tabletki.

Odpowiedź
Hubercik 21 maja 2018 - 14:35

Długo kombinowałem i szukałem w internecie co może pomóc na zaburzenia mojej erekcji. Nie myślałem że dojdzie do tego, że będę musiał brać wspomagacze, lecz tych nie polecam. Może i są skuteczne, ale nie podoba mi się to, że trzeba je brać bezpośrednio przed stosunkiem i rozgryzać, wolałbym coś co biorę kiedy chcę i po prostu leczy, a nie działa doraźnie.

Odpowiedź
Daro 22 maja 2018 - 23:08

Wkurzające było to że za krótko działa, co z tego że wzwód jak dzwon, kiedy przed następnym razem muszę brac kolejną kapsułkę. Kupcie sobie Eron Plus, leczy przyczyny problemów a nie tylko skutki i po zakończeniu kuracji znów jest się stuprocentowym facetem.

Odpowiedź
Richard 24 maja 2018 - 16:34

Skuteczny, ale nie zawsze i nie wiem od czego to zależy, najgorsze są skutki uboczne. Raz je mam drugi raz nie, ale jak mam wziąć te tabletki to momentalnie jestem zdenerwowany i myślę tylko o tym czy zrobi mi się niedobrze czy nie, a nie o erekcji i partnerce. Odstawiam, nie ma co się dłużej stresować.

Odpowiedź
Krystian54 29 maja 2018 - 06:57

Tego typu specyfiki to mam dokładnie przetestowane, w moim wieku już trzeba się trochę na nich znać. Mensil nie zawsze się sprawdzał, właśnie przez te dziwne rzeczy, które może powodować. Nie lubię czegoś co muszę brać za każdym razem żeby sprzęcik odpalił. Wolę dłuższą ale skuteczniejszą kurację.

Odpowiedź
Adam 2 czerwca 2018 - 20:29

Do Krystian54 – i o to chodzi, nie ma co się wstydzić że czasami nie staje na wysokości zadania 🙂 . Po to są takie preparaty żeby je używać. Mensil miałem, znam i już nie używam, teraz szykuję się na Eron Plus, nowa dziewczyna, nowe potrzeby 🙂

Odpowiedź
Danuel 4 czerwca 2018 - 10:17

Jak nowe potrzeby, to tylko coś długo i najlepiej stale działającego. Z tymi nie ma na to szans, a jak się go za długo bierze to można szybko przedawkować. Sam tak miałem, wylądowałem u lekarza w wysokim ciśnieniem i noc spędziłem w szpitalu a nie z dziewczyną.

Odpowiedź
Wawiak 9 czerwca 2018 - 18:41

Trochę przesadzacie, nie jest po nich tak tragicznie, wszystko chyba zależy od organizmu. Ja używam i nigdy nic mi się nie stało. Wiadomo że jak weźmie się kilka w krótkim czasie to nie ma szans żeby nie zaszkodziły, ale jak z głową to nic się nie dzieje.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie