Strona główna Trening Nutrigo Lab – suplementy nowej generacji pomocne w osiągnięciu idealnej sylwetki

Nutrigo Lab – suplementy nowej generacji pomocne w osiągnięciu idealnej sylwetki

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Nutrigo Lab – pod tą nazwą kryje się rodzina suplementów diety skierowana do osób aktywnych, które poprzez trening chcą osiągnąć konkretne cele sylwetkowe. Wśród preparatów z linii Nutrigo Lab każdy znajdzie coś dla siebie – osoby planujące zwiększenie poziomu masy mięśniowej, chcące zredukować tkankę tłuszczową, jak i te dążące do perfekcyjnej rzeźby muskulatury. Nie brakuje też przedtreningowego i potreningowego wsparcia dla osób, którym zależy na utrzymywaniu optymalnej wydolności organizmu przez cały czas. Zobacz, co ma do zaoferowania Nutrigo Lab!

Po pierwsze – redukcja tłuszczu, czyli Nutrigo Lab Burner

Nutrigo Lab Burner

Nutrigo Lab Burner to spalacz tłuszczu, który trafi w potrzeby osób chcących zredukować zbędne kilogramy, jak również osób zainteresowanych rzeźbieniem mięśni. Bezwzględnie „wypala” tkankę tłuszczową, dając nam efekt szczupłej sylwetki, którą, jeśli chcemy, możemy dalej dowolnie modelować w kierunku uwypuklenia wybranych partii mięśni.

Pozbycie się w całości niechcianego tłuszczu to nie lada zadanie. Często, mimo ćwiczeń i diety, spadki wagi następują zbyt wolno. Bywa również, że pewnej ilości opornego tłuszczu w ogóle nie jesteśmy w stanie zredukować, mimo coraz to nowych ograniczeń dietetycznych czy coraz intensywniejszych treningów. Nutrigo Lab Burner został stworzony po to, by przyspieszyć i usprawnić proces spalania tkanki tłuszczowej i po to, byśmy nie musieli katować się ortodoksyjnymi dietami czy siermiężnymi zestawami ćwiczeń w drodze do efektu perfekcyjnej sylwetki.

W składzie Nutrigo Lab Burner znajdziemy 6 wysokiej jakości, esencjonalnych składników w zoptymalizowanych dawkach, w tym między innymi innowacyjny sinetrol oraz wysoce skuteczny kwas hydroksycytrynowy.

Działanie Nutrigo Lab Burnera sprowadza się do kilku kluczowych zadań:

  • przyspieszanie procesu rozkładu tkanki tłuszczowej,
  • blokowanie magazynowania tłuszczu,
  • podwyższanie termogenezy,
  • przyspieszanie metabolizmu,
  • regulowanie gospodarki węglowodanowej i lipidowej,
  • hamowanie apetytu,
  • dodawanie energii.

Tutaj dowiesz się więcej o Nutrigo Lab Burner

Po drugie – wzrost masy mięśniowej, czyli Nutrigo Lab Mass

Nutrigo Lab Mass

Jeśli dążysz do zwiększenia objętości mięśni, z pewnością zainteresuje cię kolejny suplement spod szyldu Nutrigo Lab, czyli Nutrigo Lab Mass. Preparat dostępny jest pod postacią proszku (o smaku waniliowym i czekoladowym do wyboru), który po zmieszaniu z wodą lub mlekiem zamienia się w smaczny, pożywny koktajl.

Nutrigo Lab Mass łączy w sobie 3 typy białka o zróżnicowanym tempie wchłanialności – koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego Isolac® i hydrolizat białka serwatkowego Optipep®. Dzięki takiej kompozycji białek nasze mięśnie mają zapewnione „stałe zasilanie”, co skutkuje ich wydajną pracą, szybkim wzrostem i sprawną regeneracją po wysiłku.

W składzie Nutrigo Lab Mass nie mogło też zabraknąć innych elementów pomocnych podczas cykli na masę. Mamy tu: węglowodany w 3 różnych postaciach, dzięki którym dostajemy solidny zastrzyk energii na długi czas, a także cały szereg składników przyspieszających rozrost masy mięśniowej, pomocnych w utrzymaniu nienagannej formy fizycznej i usprawniających regenerację organizmu po wysiłkuAAKG, kreatynę, aminokwasy BCAA , L-ornitynę, L-lizynę, L-glutaminę, olej MCT.

Nutrigo Lab Mass niewątpliwie okaże się przydatnym suplementem, jeśli chcemy w szybkim czasie odnotować znaczne przyrosty tkanki mięśniowej i potrzebujemy do tego celu solidnego wsparcia pod postacią jednego, dobrze skomponowanego preparatu.

Kliknij i dowiedz się więcej o Nutrigo Lab Mass

Po trzecie – przedtreningowe wsparcie, czyli Nutrigo Lab Strength

Nutrigo Lab Strength

Nie każdy z nas ma tyle siły i zapału, aby z pełną motywacją i koncentracją oraz w wybornej formie fizycznej podchodzić do każdego treningu. Nutrigo Lab Strength to ciekawie opracowana przedtreningówka, która pozwoli nam ominąć wszystkie przeszkody stojące na drodze do dobrze wykonanego treningu. Suplement błyskawicznie się wchłania, działa szybko i silnie, toteż najlepiej go stosować bezpośrednio przed treningiem (najwyżej kilkanaście minut przed).

2 miarki Nutrigo Lab Strength rozpuszczamy w szklance wody i wypijamy, by za kilka chwil odczuć gotowość do wykonania zaplanowanego programu ćwiczeń. Za działanie energetyzujące suplementu odpowiada kompleks składników NEURO Stimulant & Adaptogenic Blend, który oprócz efektu pobudzenia da nam także takie pozytywne działania jak: poprawa samopoczucia i likwidacja zmęczenia psychicznego, wzrost motywacji do realizacji treningu, maksymalna koncentracja.

Zastrzyk energii i przygotowanie psychiczne do treningu to niejedyne efekty, których możemy się spodziewać podczas suplementacji Nutrigo Lab Strength. Mamy w preparacie jeszcze 2 kompleksy składników, które dbają o nasz potencjał fizyczny i korzystnie wpływają na muskulaturę. A są to: Strong VASCULAR Booster zwiększający siłę i wytrzymałość i potęgujący zjawisko pompy mięśniowej oraz CREATINE Cellular Energy Complex przyspieszający wzrost mięśni i usprawniający ich pracę.

Wszystko to w jednym preparacie, który dla adeptów treningu siłowego niewątpliwie będzie bardzo cennym nabytkiem.

Więcej informacji o Nutrigo Lab Strength znajdziesz tu.

Po czwarte – potreningowa regeneracja, czyli Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab Regeneration

Dobrej jakości suplement potreningowy to nieocenione wsparcie dla każdej regularnie ćwiczącej osoby. Aby przemęczenie fizyczne i psychiczne nie zakłócało nam planów treningowych i nie opóźniało czasu kształtowania sylwetki, warto zapewniać organizmowi odpowiednią ilość i jakość wypoczynku, dobrze się odżywiać, a także wspomóc procesy regeneracyjne za pomocą odpowiedniego preparatu. Nutrigo Lab Regeneration bardzo dobrze spełni to zadanie, gdyż zawiera bogaty zestaw składników znanych ze swoich właściwości w obrębie odnowy i rewitalizacji organizmu narażonego na wysiłek fizyczny.

Jak działa Nutrigo Lab Regeneration? Za pomocą 2 frakcji szybko wchłanialnych białek (hydrolizatu białka serwatkowego i hydrolizatu kazeiny) suplement błyskawicznie odżywia mięśnie, wzmaga procesy anaboliczne, prowadzi do nadbudowy tkanki mięśniowej. Za pośrednictwem aminokwasów BCAA, L-glutaminy, AAKG i jabłczanu cytruliny suplement stymuluje procesy regeneracyjne, niweluje dolegliwości stawowe i mięśniowe, przeciwdziała katabolizmowi, usprawnia pracę mięśni i nasila zjawisko pompy mięśniowej.

Rozbudowana formuła sprawia, że aplikując Nutrigo Lab Regeneration z jednej strony chronimy się przed dokuczliwymi skutkami przetrenowania, z drugiej strony otrzymujemy dodatkowe wspomaganie dla mięśni.

Przeczytaj więcej o Nutrigo Lab Regeneration

Nutrigo Lab – opinie

Produkty Nutrigo Lab

Wszystkie produkty z linii Nutrigo Lab oceniane są pozytywnie. Za ich rynkowym sukcesem stoi zapewne wysoka jakość i trafny dobór składników. Każdy z suplementów z tej linii posiada skład ściśle podporządkowany potrzebom osób będących w danym cyklu treningowym.

Według wielu opinii, suplementy Nutrigo Lab w znacznym stopniu ułatwiają przejście przez (niekiedy bardzo wymagające) plany treningowe oraz mocno skracają drogę do wymarzonej sylwetki.

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie