Strona główna O nas

O nas

by Redakcja bioway.pl

Karolina Karo

Karolina

Redaktorka blogów i portali, kreatorka treści, specjalistka ds. content marketingu. Piszę o odchudzaniu, urodzie, modzie, zdrowiu, trenowaniu, odżywianiu, suplementacji, psychologii. Jestem entuzjastką rozwoju osobistego i zdrowego, aktywnego trybu życia. Tworząc artykuły, dzielę się własnymi doświadczeniami, przekazuję przydatną wiedzę i przedstawiam sprawdzone wskazówki i recepty na różne niedogodności. Zajmuję się również testowaniem i recenzowaniem ciekawych produktów z kategorii suplementów diety, preparatów leczniczych, kosmetyków oraz urządzeń i gadżetów codziennego użytku.

Uwielbiam bieganie, jazdę na rowerze i spacery po urokliwych zakątkach. Jestem fanką dobrych, ciekawych kosmetyków oraz naturalnych sposobów pielęgnacji skóry i włosów. Lubię przy pomocy roślin leczniczych i stworzonych na ich bazie suplementów udoskonalać ciało i umysł. Jestem też miłośniczką zdrowej, kolorowej, wypełnionej aromatami, smacznej kuchni. Kocham sztukę, kulturę i literaturę.

Piotr Kaczmarek

Piotr Kaczmarczyk

Nazywam się Piotr Kaczmarek, mieszkam w Gdańsku, od ponad dziesięciu lat zajmuję się propagowaniem zdrowego trybu życia. Kiedyś sam borykałem się z problemami zdrowotnymi wynikającymi przede wszystkim z mojej nadwagi, lecz pewnego dnia powiedziałem dość i w końcu wziąłem się za siebie. Podszedłem do tematu profesjonalnie, szukając fachowej i potwierdzonej naukowo wiedzy, co z czasem dało mi nie tylko wymarzoną szczupłą sylwetkę, stało się też dla mnie pracą połączoną z pasją.Ciągle szukam nowych informacji o pojawiających się na rynku suplementach diety, samych dietach, planach treningowych, czyli o wszystkim, co korzystnie oddziałuje na organizm, zapewniając mu jeszcze większą sprawność i zdrowie. Uczestniczę również w profesjonalnych kursach z dziedziny dietetyki i czytam praktycznie wszystko, co znajdę na ten temat. Dzięki temu mogę starannie wybrane informacje przedstawić Wam na tym blogu, sprawdziwszy wcześniej na sobie działanie diet, ćwiczeń, czy innych kuracji prozdrowotnych. Może uda mi się w ten sposób przekonać kogoś do zmiany niewłaściwych nawyków żywieniowych, zwiększenia aktywności fizycznej i życia w zgodzie z naturą, a to będzie dla mnie największą satysfakcją.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie