Strona główna Zdrowie Ostelife Premium Plus – niepospolity krem ulgą dla bolących stawów

Ostelife Premium Plus – niepospolity krem ulgą dla bolących stawów

by Karolina Karo
7 komentarzy

Ostelife Premium Plus to 4-składnikowa kompozycja, która pomoże nam rozstać się z uporczywymi bólami stawów i kręgosłupa, kłopotami z poruszaniem się, bólami mięśniowymi, a nawet ciężkością i obolałością nóg. Wielotorowe działanie i skuteczność w usuwaniu dolegliwości stawowych i problemów ze sprawnością fizyczną są wynikiem unikatowej formuły specyfiku, dzięki której dochodzi do pobudzenia krążenia krwi, a jednocześnie do intensywnej regeneracji tkanek. Bez względu na to, czy nasze dolegliwości są rezultatem przeciążeń, nadwagi, siedzącego lub zbyt aktywnego trybu życia, urazów czy zaawansowanego wieku, warto poznać Ostelife.

Bóle pleców, dolegliwości stawowe – problemy powszechne i nad wyraz uciążliwe

ból kręgosłupa

Dolegliwości stawowe i bóle kręgosłupa to bardzo częste dziś problemy zdrowotne. Oprócz dzieci i młodzieży praktycznie nie omijają żadnej grupy wiekowej, choć niekiedy już nastolatki, czy to ze względu na nadwagę, czy na mało aktywny tryb życia, odczuwają już pierwsze sygnały od obciążonych stawów.

Dotkliwe bóle, kłopoty ze schylaniem, chodzeniem, poruszaniem się, ograniczona sprawność kończyn, uporczywe strzykanie w kolanach, zesztywnienie w okolicach stawów, ciężkość i obolałość nóg – jak normalnie funkcjonować, kiedy wciąż, przy każdym ruchu, a nawet niekiedy i w bezruchu, nękają nas nieznośne dolegliwości?

W większości przypadków skutecznym środkiem zaradczym może być zmiana stylu życia i stosowanie adekwatnych maści lub żeli na stawy. Jednak aby wiedzieć jakie zmiany w trybie życia wprowadzić, warto najpierw poznać powód swych przypadłości.

Najczęstsze przyczyny bólu pleców i dolegliwości stawowych to:

 • urazy, uszkodzenia mechaniczne,
 • zbyt intensywna praca fizyczna,
 • częste przebywanie w jednej, niedogodnej dla stawów pozycji,
 • zbyt intensywne ćwiczenia,
 • zwyrodnienia stawów,
 • choroba reumatyczna,
 • dna moczanowa,
 • infekcje,
 • zbyt mała ilość ruchu, siedzący tryb życia,
 • nadwaga lub otyłość.

Sposób zwalczania dolegliwości stawowych zależy od ich podłoża. Jeśli bóle stawów są związane z kontuzjami czy zbyt intensywną pracą fizyczną lub sportem, należy ograniczyć aktywność, a gdy ból nieco ustąpi, zacząć wykonywać lekkie ćwiczenia wzmacniające stawy. Natomiast w sytuacji gdy bóle i sztywność stawów są wynikiem zbyt małej ilości ruchu, siedzącego trybu życia, pracy w jednej pozycji, nadwagi lub otyłości, zdecydowanie warto zwiększyć codzienną dawkę aktywności, więcej chodzić, zacząć uprawiać jakąś formę sportu lub aktywnej rekreacji, np. nordic walking, jazdę na rowerze, pływanie, aerobic lub inną.

W przypadku infekcji bakteryjnych lub wirusowych, którym towarzyszą dolegliwości stawowe, stosuje się farmaceutyki, suplementy diety i zioła niwelujące stany zapalne i uśmierzające ból. Zaś przy chorobie zwyrodnieniowej i reumatycznej najczęstsze metody zwalczania dolegliwości stawowych to: fizjoterapia, masaże, leczenie zimnem lub ciepłem, wykonywanie ćwiczeń wzmacniających i poprawiających funkcjonowanie stawów, stosowanie środków przeciwzapalnych i przeciwbólowych, zwiększenie aktywności fizycznej.

We wszystkich wymienionych przypadkach, dużym wsparciem i sposobem na złagodzenie bólu oraz powrót do pełnej sprawności ruchowej, może być kuracja z udziałem specjalistycznego żelu na stawy. Jednym z wiodących produktów w tej kategorii jest Ostelife Premium Plus.

Ostelife Premium – działanie

Ostelife Premium Plus

W sprzedaży znajdziemy aktualnie bardzo wiele smarowideł, których zadaniem jest łagodzenie dolegliwości stawowych, jednak nie wszystkie z nich działają z podobną siłą. Najważniejszą cechą, jaką powinien wyróżniać się tego rodzaju środek jest dogłębne działanie oraz skuteczne zaopatrywanie chrząstek i stawów w składniki budulcowe, potrzebne do ich odnowy i w składniki zwalczające stany zapalne i bóle. Ostelife Premium posiada te właściwości. Zawiera komponenty pobudzające krążenie krwi i zmiękczające skórę, dzięki którym inne składniki, te o właściwościach przeciwzapalnych i odbudowujących, mogą sprawniej i szybciej dotrzeć do głębokich tkanek i zniszczyć dolegliwości stawowe od środka.

Ostelife Premium – skład

Skład Ostelife Premium Plus to jego niewątpliwy atut. Nie znajdziemy w nim substancji, które tylko doraźnie tłumią ból, a oprócz tego nie posiadają żadnych właściwości, dzięki którym mogłoby dochodzić do regeneracji stawów i trwałego zażegnania dolegliwości. Zamiast chwilowo działających substancji znajdziemy w Ostelife składniki, które trafiają w przyczynę dokuczliwych niedomagań, zwalczają nieprawidłowości zaistniałe w strukturach stawowych, stymulują chrząstkę stawową do odnowy i usprawniają funkcjonowanie stawów. Skład Ostelife tworzą:

1. Glukozamina

Glukozamina to substancja z grupy aminocukrów, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie jako materiał budulcowy chrząstki stawowej. W przypadku różnego rodzaju problemów ze stawami (w tym ze stawami kręgosłupa, kolan, bioder i innymi) przeważnie zalecane jest stosowanie środków z glukozaminą. Dostarczana organizmowi z zewnątrz glukozamina przyczynia się do odbudowy nadwątlonej chrząstki i struktur stawowych i w konsekwencji polepszenia pracy stawów. Kolejną właściwością glukozaminy jest zwalczanie stanów zapalnych i dolegliwości bólowych w obrębie stawów.

2. Hydrolizat kolagenu

Świetnie przyswajalna przez organizm forma kolagenu, obfitująca w cenne aminokwasy i szczególnie rekomendowana przez specjalistów przy dolegliwościach stawowych (zarówno na tle zwyrodnieniowym, reumatycznym, przeciążeniowym, pourazowym, artretycznym). Kolagen to rodzaj białka stanowiącego główny budulec stawów, ścięgien, chrząstek, ale także i kości, skóry. Z wiekiem organizm produkuje coraz mniej kolagenu, włókna kolagenowe zanikają, stawy stają się coraz słabsze i coraz bardziej podatne na uszkodzenia, następuje zesztywnienie stawów i pojawiają się uporczywe bóle.

Hydrolizat kolagenu, będący składnikiem Ostelife, to skuteczny sposób na uzupełnienie niedostatków kolagenu w strukturach stawowych. Docierając wprost do chorych lub nadwyrężonych miejsc, hydrolizat kolagenu stymuluje proces intensywnej regeneracji stawów, chrząstek, ścięgien, mazi stawowej i sukcesywnie uwalnia nas od bólu i niesprawności danej partii ciała.

3. Ekstrakt z liści i nasion winogron

Ekstrakt z liści i nasion winogron wykazuje działanie przeciwzapalne, sprzyja syntezie kolagenu, pomaga niwelować obrzęki i bóle stawów. Jednocześnie wzmacnia naczynia krwionośne i stymuluje krążenie krwi, dzięki czemu tlen i substancje odżywcze, a także składniki aktywne Ostelife łatwiej przedostają się do chorych stawów.

4. Guma arabska

Guma arabska zmiękcza i nawilża skórę, przygotowując ją na wchłoniecie składników czynnych Ostelife. Dzięki niej kluczowe komponenty są lepiej przyswajalne, łatwiej docierają do chorych tkanek, skuteczniej wykonują swoje zadania, szybciej likwidując bóle pleców i stawów oraz kłopoty z poruszaniem się.

Dla kogo przeznaczony jest krem-żel na stawy Ostelife Premium?

Ostelife Premium Plus

Ostelife Premium Plus to preparat przeznaczony dla każdego, kto cierpi na bóle kręgosłupa, kończyn oraz poszczególnych stawów, w tym skokowych, kolanowych, łokciowych, promieniowo-nadgarstkowych, biodrowych i innych. Po preparat najczęściej sięgają osoby, które nabawiły się swych dolegliwości w wyniku:

 • choroby zwyrodnieniowej,
 • choroby reumatycznej,
 • pracy w jednej pozycji (np. w pozycji stojącej, w pozycji pochylonej, na kolanach itp.),
 • zbyt małej aktywności fizycznej, siedzącego trybu życia,
 • nadwagi lub otyłości,
 • zbyt intensywnej pracy fizycznej,
 • zbyt forsownych treningów,
 • urazów,
 • zaawansowanego wieku.

Ostelife Premium – efekty stosowania

Jeśli normalne funkcjonowanie utrudniają nam bóle pleców, kolan, stawów skokowych, barkowych lub pozostałych stawów, jeśli przez owe dolegliwości mamy ograniczone zdolności ruchowe, nie możemy normalnie chodzić, schylać się, wykonywać codziennych zajęć, warto sięgnąć po Ostelife. Przy regularnym stosowaniu środek może okazać się remedium na naszą niedyspozycję.

Wcierając preparat w obolałe miejsca, dostarczamy tkankom materiału budulcowego w postaci kolagenu i glukozaminy. Dochodzi do uruchomienia procesu odbudowy chrząstki i stawów. Pobudzona zostaje produkcja mazi stawowej, której niedostatek często jest przyczyną nadmiernego tarcia, bólu i kłopotów ze swobodnym poruszaniem. Dzięki Ostelife stawy zaczynają lepiej funkcjonować, a my odzyskujemy dawną sprawność. Ponieważ składniki mają także działanie przeciwzapalne, możemy liczyć na redukcję opuchnięć, zaczerwienień, sztywności i obolałości.

Ostelife Premium – opinie klientów

Ostelife gości na naszym rynku dopiero od niedawna, więc nie zdążył jeszcze doczekać się wielu opinii. Jednak te, które się pojawiają, przeważnie są pozytywne. Klienci najczęściej podkreślają szybkość działania i dużą skuteczność w uśmierzaniu bólu, likwidowaniu stanów zapalnych i przywracaniu sprawności stawom. Według użytkowników, którzy stosowali ten produkt, jest on godny polecenia, ponieważ uwalnia od dolegliwości, które dotąd były dla nich przeszkodą w normalnym życiu i bezproblemowym funkcjonowaniu.

Ostelife Premium – gdzie kupić preparat i jak stosować?

Preparat stosujemy miejscowo, bezpośrednio na bolące miejsca, delikatnie wcierając niewielką ilość żelu w skórę. Najlepsze rezultaty uzyskamy powtarzając zabieg codziennie lub dwa razy dziennie. Ostelife jest na tyle wydajnym specyfikiem, że jedna tubka, choć niedużych rozmiarów, wystarcza na 2-4 tygodnie.

Zakup Ostelife jest łatwy i szybki. Wystarczy wejść na oficjalną witrynę producenta i tam złożyć zamówienie. Kupując preparat za pośrednictwem oficjalnej strony, mamy gwarancję najwyższej jakości, możemy też liczyć na atrakcyjne rabaty.

Ostelife Premium Plus

ZAMÓW OSTELIFE PREMIUM TERAZ

Przeczytaj także recenzję suplementu diety wspomagającego regenerację stawów: Flexidium 400

Czytaj więcej

7 komentarzy

Stan_Mikołajewski 26 stycznia 2020 - 23:02

Smaruję Ostelife chore kolano (reumatyzm) od mniej więcej dwóch tygodni. Poprawa jest już spora. Nie odczuwam już tak silnego bólu przy zginaniu nogi jak do tej pory. Mniej strzyka przy próbach przysiadu, nie przeszkadza, lepiej mi się chodzi. Ogólnie poprawa jest duża, smaruję więc dalej.

Odpowiedź
Aleksanderrr 2 lutego 2020 - 16:26

U mnie z kolei duży problem z plecami. Szukam dobrego kremu/maści. Czy Ostelife pomaga też na bóle krzyża? Może ktoś stosował? Ból jest o charakterze przeciążeniowym. Ciężka praca, sporo dźwigania, wysiłek, do tego czasem praca w schyleniu. Oczywiście nie zamierzam poprzestać na maści bo wiem że sama nic nie da. Zacząłem też serię masaży i robię ćwiczenia rozluźniające i rozciągające na plecy. Ale jednak dla wspomagania warto czymś smarować.

Odpowiedź
RedRose 5 lutego 2020 - 19:31

@Aleksanderr – ja od kilku dni stosuję Ostelife właśnie na ból pleców, mianowicie odcinek lędźwiowy. U mnie bóle pleców nie są przeciążeniowe typowo, ale raczej spowodowane długim siedzeniem i przybieraniem nieprawidłowych póz podczas siedzenia. Siedzenia niestety jest sporo – 8 godzin pracy przy biurku, do tego siedzenie przy komputerze w domu. Maść powoli zaczyna działać (bóle trochę mniejsze i mniejsza sztywność w plecach) ale z tego co wiem, trzeba stosować codziennie przez dłuższy czas.

Odpowiedź
Marzanna.Marzena 14 marca 2020 - 18:29

Ja jestem po półtora miesiąca stosowania Ostelife to mogę powiedzieć coś więcej 🙂 Są to jak najbardziej dobre wiadomości. Zdecydowanie krem działa. Nie mogłam pozbyć się bólu łokcia – ból pourazowy po lekkim wypadku na rowerze. Niby wszystko już było ok na prześwietleniu, a ból pozostawał. Dokuczał i dokuczał. Smarowałam zwykłymi maściami z apteki i tylko trochę tłumiły na krótki czas. Ktoś mi powiedział, żeby poszukać preparatu z kolagenem i glukozaminą, bo one właśnie nie tylko tłumią ból, ale regenerują od wewnątrz tkanki. I muszę powiedzieć, że coś w tym jest, bo rzeczywiście czuję, że nastąpił jakiś proces regeneracji – łokieć działa zupełnie jak nowy, nie boli już zupełnie, normalnie płynnie, swobodnie się zgina. Mogę powiedzieć, że doszedł do pełnej sprawności. Polecam.

Odpowiedź
Gargamel43 27 marca 2020 - 14:47

Słyszałem o tym kolagenie na stawy – coś w tym musi być, bo coraz więcej osób mi poleca na mój ból w krzyżu. Praca fizyczna przez lata zrobiła swoje chociaż nie jestem znowu taki jeszcze stary 😉 ale aktywność fizyczna u mnie kuleje, plus ostatnio nadwaga, kręgosłup przeciążony, no i wysiłek duży, schylanie częste, dźwiganie… Ostelife plus jakieś ćwiczenia, odciążenie pleców pomoże? Jak myślicie? O glukozaminie znowu słyszałem mieszane opinie…

Odpowiedź
Maja_Kociara 29 marca 2020 - 17:21

Gargamel43 – glukozamina pomaga, zwłaszcza w parze właśnie z kolagenem 🙂 Mnie pomogły na bóle pleców, więc może i Tobie pomogą? Jak najbardziej bym Tobie poleciła Ostelife plus ćwiczenia i odciążenie pleców, tak jak mówisz. To bardzo skuteczny środek na stawy, wspomaga odbudowę stawów i łagodzi objawy. Dla mnie też bardzo pomocne były ćwiczenia rozciągające, zmiana materaca na twardszy i przez jakiś czas noszenie takiego pasa ortopedycznego na plecy.

Odpowiedź
Arturro 3 kwietnia 2020 - 10:50

Gargamel43 – nie wiem jak na plecy, ale na stawy skokowe pomaga na pewno. Dużo biegam i rozwaliłem sobie swojego czasu stawy skokowe. Może przez złe buty, może przez zbyt intensywne i za częste treningi, może przez jedno i drugie. Nie mogłem biegać przez dłuższy czas, bo jak tylko zaczynałem ból wracał. Zacząłem smarować stawy Ostelife i pomogło. Teraz bóle już nie wracają i mogę biegać dalej 😀 Może już nie tak intensywnie jak kiedyś, ale mogę 😀 Aha, no i oczywiście polecam każdemu biegaczowi dobre buty, bo to podstawa. Widzę dużą różnicę teraz.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie