Strona główna Męskie sprawy Ranking preparatów na powiększenie penisa

Ranking preparatów na powiększenie penisa

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Prowadzenie udanego i satysfakcjonującego życia seksualnego to, zdaniem wielu specjalistów, jedna z podstaw zachowania dobrego zdrowia, nie tylko psychicznego, ale i fizycznego. Dotyczy to oczywiście także mężczyzn, lecz z różnych przyczyn nie zawsze jest możliwe, a jedną z przeszkód może być rozmiar członka, zarówno długość penisa, jak i jego grubość.

Prowadzone w tej kwestii badania pokazują, że na rozmiar członka narzeka już ponad 55 procent mężczyzn, szukających jednocześnie skutecznego rozwiązania swojego problemu, a bardzo często mężczyźni decydują się na powiększenie członka radykalnymi metodami np. poprzez zabiegi chirurgiczne. Istnieją na szczęście inne, mniej inwazyjne sposoby wydłużenia penisa za pomocą tabletek i innych preparatów opartych w większości przypadków na naturalnych, bezpiecznych w użyciu i niepowodujących skutków ubocznych składnikach.

Ranking najlepszych preparatów na powiększenie penisa

Osoby decydujące się na powiększenie penisa mogą wreszcie poczuć się usatysfakcjonowane i zrezygnować z inwazyjnych metod mogących powodować poważne komplikacje zdrowotne. Bardzo często przyczyniają się do tego niewłaściwie przeprowadzone operacje czy urządzenia mechaniczne, takie jak pompki do penisa.

Lepiej zdecydować się na naturalne sposoby na powiększenie członka, warto stosować tabletki powiększające jego rozmiary, czy też inne preparaty w postaci maści, czy żelów, których użycie można śmiało połączyć z odpowiednio dobranymi ćwiczeniami na powiększenie penisa. Jeśli chodzi o wybór najlepszych środków na powiększenie penisa, to nasz ranking wygląda następująco:

Member XXL tabletki na wzmożony popęd seksulany

Miejsce 1 – Member XXL

W pełni zasłużone pierwsze miejsce rankingu najlepszych i najskuteczniejszych preparatów na powiększenie członka zajęły w tym roku tabletki Member XXL. Te tabletki pozwalają skutecznie powiększyć penisa dzięki swojemu przemyślanemu, starannie dobranemu składowi, a wzrost penisa może sięgnąć, według zapewnień producenta, nawet 9 cm. Każda niewielka kapsułka Member XXL zawiera związki umożliwiające zwiększenie rozmiaru członka na całej długości, wpływające pozytywnie również na grubość penisa.

Do skomponowania składu tych tabletek na powiększanie penisa użyto ekstraktu z korzenia żeń-szenia, dokładnie odmiany koreańskiej, ekstraktu z owoców cytryńca chińskiego, ekstraktu z kwiatów szafranu, wyciągu z ziarenek czarnego pieprzu i saw palmetto, czyli palmy sabałowej. Znajdziemy w nich również kozieradkę, buzdyganek naziemny oraz l-argininę. Wszystkie są w perfekcyjnie odmierzonych dawkach, dzięki czemu można liczyć na następujące działanie tabletek:

 • szybkie i trwałe powiększenie rozmiaru penisa, długości i średnicy, a pierwsze efekty działania są widoczne już po 3 tygodniach kuracji;
 • poprawę dopływu krwi do członka, rozszerzenie znajdujących się w nim ciał jamistych, co pozwala uzyskać mocną i długotrwałą erekcję, a składniki aktywne tabletek zapobiegają jednocześnie zaburzeniom wzwodu;
 • wzmocnienie osłabionego popędu seksualnego;
 • spotęgowanie doznań płynących ze stosunku;
 • dostarczenie związków niezbędnych nie tylko do powiększania swojego penisa, ale i zapewnienia dobrego ogólnego stanu zdrowia, wzmocnienia kondycji, psychicznej i fizycznej, oraz wydolności organizmu;
 • pełne bezpieczeństwo użycia wynikające z zastosowania wyłącznie naturalnych substancji, które, przy przestrzeganiu zalecanego przez producenta dawkowania, nie powodują żadnych skutków ubocznych.

ZAMÓW MEMBER XXL TERAZ

Miejsce 2 – GigantX

GigantX

Na drugim miejscu znalazły się tabletki powiększające penisa GigantX, działające niemal z taką samą siłą, jak zwycięzca tegorocznego rankingu. Sile i skuteczności substancji aktywnych tworzących skład tego suplementu diety zaufało wielu mężczyzn, zadowolonych z uzyskanych efektów. Są nie tylko naturalne, ale i bezpieczne w użyciu, niemające praktycznie żadnych działań niepożądanych, oczywiście przy przestrzeganiu zalecanej dziennej dawki.

Zaawansowaną formułę tych tabletek na powiększanie członka tworzy jabłczan cytruliny, RedNite, ekstrakt z mumio, ekstrakt z żeń-szenia koreańskiego, ekstrakt z Ginko Biloba, ekstrakt z papryki rocznej, ekstrakt z pieprzu czarnego, bezwodna kofeina i cynk. Mężczyźni, zadowoleni z efektów, jakie daje GigantX, podkreślają w swoich opiniach następujące jego zalety:

 • powiększenie penisa na całej długości i zwiększenie jego obwodu;
 • brak zauważalnych problemów z osiągnięciem mocnej i długotrwałej erekcji;
 • poprawę libido, które wchodzi na całkiem nowy, nieodczuwalny dotąd poziom;
 • lepsze odczuwanie wszystkich bodźców seksualnych;
 • regulację zaburzeń gospodarki hormonalnej, przede wszystkim poziomu testosteronu, najważniejszego męskiego hormonu płciowego;
 • poprawę jakości nasienia, co ma korzystny wpływ na płodność.

ZAMÓW GIGANTX TERAZ

Miejsce 3 – Expansil Cream

Expansil-Cream

Trzecie miejsce w rankingu preparatów do powiększania członka zajęły nie tabletki, lecz krem powodujący naturalne powiększenie penisa, Expansil Cream. Charakteryzuje go równie duża skuteczność, formułę kremu docenią panowie, którzy nie lubią łykać niekiedy wpływających negatywnie na zdrowie tabletek, a jednocześnie chcą powiększyć swojego za małego penisa. Łatwo się rozprowadza, wchłania bez pozostawiania tłustych śladów, szybko daje pierwsze efekty.

Za jego właściwości również odpowiadają wyłącznie naturalne składniki, w przeważającej większości pochodzenia roślinnego, takie jak wyciąg z arniki górskiej, wyciąg z nasion dzikiej róży, miłorząb japoński, bardziej znany pod nazwą Ginkgo Biloba, wyciąg z aloesu, wyciąg z mięty pieprzowej. Taki skład automatycznie przekłada się na wielopłaszczyznowe działanie kremu umożliwiającego skutecznie powiększanie penisa, Expansil Cream:

 • zwiększenie elastyczności skóry na członku, co ułatwia zwiększenie jego długości i grubości;
 • lepszy przepływ krwi w okolicach intymnych, dzięki udrożnieniu naczyń krwionośnych, skutkujący mocną i długą erekcją;
 • podniesienie libido na całkiem nowy, wyższy poziom;
 • lepszą elastyczność ścian naczyń krwionośnych dzięki podwyższeniu syntezy kolagenu, co także ma wpływ na prawidłowy dopływ krwi i zwiększenie rozmiaru członka;
 • przedłużenie czasu trwania stosunku i odczuwania płynących z niego bodźców.

ZAMÓW EXPANSIL CREAM TERAZ

Miejsce 4 – Erisil Plus

Erisil-Plus

Na czwartym miejscu znalazł się Erisil Plus, tabletki na powiększenie członka, opinie o nich rekomendują je do użycia, a eksperci w tej kwestii podkreślają zastosowanie w nich aż 11 substancji czynnych. W tym przypadku zwiększyć penisa pozwalają takie substancje, jak trzy unikalne formuły, Sabeet™, czyli wyciąg z buraka zwyczajnego, Saffr’Activ®, ekstrakt ze słupków szafranu i Macarade™, pozyskiwany z korzenia Maca.

Każda tabletka na powiększenie prącia Erisil Plus zawiera też jabłczan cytruliny, wyciągi z liści Damiana, korzenia żeń-szenia koreańskiego, pestek dyni, lukrecji gładkiej i ziaren czarnego pieprzu oraz dodatkowe dawki cynku i witaminy C. Regularne stosowanie właśnie tych tabletek skutkuje:

 • mocniejszym i silniejszym wzwodem, co daje jednocześnie efekty powiększające członka;
 • zachowaniem dobrego stanu zdrowia układu rozrodczego;
 • dużą codzienną dawką energii;
 • większą ochotą na seks, brakiem zaburzeń i spadków libido;
 • redukcją negatywnych skutków stresu, co zwiększa pewność siebie;
 • zoptymalizowaniem poziomu testosteronu.

ZAMÓW ERISIL PLUS TERAZ

Miejsce 5 – PeniSize XL

PENISIZE-XL

Kolejne miejsce za podium rankingu preparatów i najlepszych tabletek na powiększenie penisa przypadło w tym roku PeniSize XL, stuprocentowo naturalnemu suplementowi diety przeznaczonemu dla wszystkich mężczyzn, których marzeniem jest większy rozmiar penisa. Ten zalecany przez ekspertów suplement wpływa jednocześnie na wiele aspektów męskiego zdrowia, działając z siłą wyciągów z takich roślin, jak żeń-szeń, palma sabałowa, liście Damiana i korzeń Maca.

Te tabletki na powiększenie penisa zawierają także, l-leucynę, lukrecję oraz dodatkowe dawki dwóch ważnych pierwiastków śladowych, cynku i selenu. Działanie PeniSize XL sprowadza się do:

 • uwalniania większej ilości tlenku azotu, co zwiększa dopływ krwi do ciał jamistych prącia, co powoduje widoczne wydłużanie penisa i zwiększenie jego grubości;
 • uzyskania mocniejszej i dłużej trwającej erekcji;
 • zwiększonego odczuwania bodźców płynących z orgazmu;
 • lepszego panowanie nad ejakulacją, minimalizacja ryzyka wystąpienia przedwczesnego wytrysku;
 • większej ochoty na seks, braku symptomów oziębłości seksualnej.

ZAMÓW PENISIZE XL TERAZ

Miejsce 6 – NuviaLab Vitality

NuviaLab_Vitality

Na szóstej pozycji tegorocznego rankingu preparatów na powiększanie penisa znalazły się kolejne tabletki, NuviaLab Vitality. Nie jest to wyłącznie środek na powiększenie członka, tabletki wpływają na męski organizm kompleksowo, a ich skład został dokładnie skomponowany właśnie w tym celu. Zwiększenie długości penisa i jego średnicy jest możliwe dzięki obecności formuły EnoSTIM™, złożonej z roślinnych składników, jabłek, wytłoczek z winogron oraz szafranu.

Aby skutecznie umożliwić nie tylko powiększanie penisa, tabletki zawierają drugą opatentowaną formułę, KSM-66®, której podstawą jest ashwagandha oraz wyciąg z korzenia traganka błoniastego, piperynę z otoczki ziaren czarnego pieprzu, cynk, magnez, selen, witaminę B6, B9 i B12, witaminę E. To one wpływają na działanie NuviaLab Vitality:

 • wzmacniające osłabioną odporność organizmu;
 • dostarczające energię potrzebną także do zbliżenia;
 • wspomagające utrzymanie właściwego poziomu testosteronu;
 • przyspieszające regenerację po wysiłku;
 • pozwalające osiągnąć prawidłową erekcję wpływające jednocześnie na rozmiar członka;
 • poprawiające jakość nasienia.

ZAMÓW NUVIALAB VITALITY TERAZ

Miejsce 7 – Eron Plus

eron plus

Ostatnie miejsce rankingu tabletek na powiększenie penisa zajął w tym roku Eron Plus, suplement o uniwersalnym zastosowaniu, także na złagodzenie symptomów zaburzeń erekcji. Tak, jak poprzednie suplementy i maści, swoje działanie zawdzięcza odpowiedniemu doborowi związków aktywnych, wyciągów roślinnych z korzenia Maca, kozieradki, buzdyganka naziemnego i żeń-szenia koreańskiego.

Producent zdecydował się również na l-argininę, witaminę B6 oraz cynk, a spośród najważniejszych właściwości prozdrowotnych Eron Plus, warto podkreślić:

 • brak problemów z osiągnięciem i utrzymaniem erekcji;
 • dłuższe i bardziej intensywne doznania płynące z seksu;
 • zwiększenie ukrwienia członka, co pozytywnie wpływa na jego rozmiary;
 • brak skutków ubocznych.

ZAMÓW ERON PLUS TERAZ

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie