Strona główna Męskie sprawy Ranking preparatów na powiększenie penisa

Ranking preparatów na powiększenie penisa

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Ponad 80% mężczyzn jest niezadowolona z wielkości swojego penisa. Wielu z nich wpada z tego powodu w szpony kompleksów i frustracji, co z kolei negatywnie przekłada się na jakość życia. W odpowiedzi na zapotrzebowanie mężczyzn narzekających na „mały rozmiar” powstało mnóstwo suplementów diety, mających na celu wydłużenie i pogrubienie penisa. Nie wszystkie są jednak działają tak samo silnie, a niektóre z nich nie działają w ogóle.

Jeśli szukasz sposobu na powiększenie penisa bez konieczności interwencji chirurgicznej, sięgnij do naszego rankingu, zobacz, które preparaty wykazują się najwyższą skutecznością i wybierz swój typ. Po udanej kuracji wreszcie odzyskasz pewność siebie i poczujesz się prawdziwym facetem!

Jak wybrać dobry preparat na powiększenie penisa?

Każdy facet chciałby zachwycać kobiety dużą męskością i bogatymi możliwościami seksualnymi. Nie każdy jednak jest właścicielem pokaźnych rozmiarów członka. Jak się okazuje, jest to sytuacja odwracalna i to bez konieczności ingerencji chirurgicznego skalpela.

Niektóre z nowoczesnych doustnych preparatów na powiększenie penisa wyróżniają się na tyle zaawansowanym składem, że mogą powodować rozszerzanie się tkanek w obrębie męskiego prącia, a tym samym zwiększanie jego obwodu i długości. Warto jednak nadmienić, iż nie wszystkie tego rodzaju tabletki zawierają składniki, które rzeczywiście mogłyby wpływać na przyrost centymetrów w „męskim punkcie” ciała.

Preparaty witaminowe mogą jedynie wzmagać witalność i nieco podwyższać sprawność seksualną. Aczkolwiek, aby członek stał się widocznie dłuższy, grubszy, masywniejszy i twardszy podczas erekcji, preparat powinien zawierać w składzie zestaw kilku silnie działających substancji roślinnych w wysokich dawkach. Jakie to substancje? Które preparaty zawierają je w najwyższych stężeniach? Które są najskuteczniejsze? Odpowiedzi znajdziesz w niniejszym rankingu, który powstał w oparciu o precyzyjną analizę składu i sposobu działania poszczególnych produktów. Zestawienie uwzględnia również opinie specjalistów oraz osób, które miały okazję testować preparaty na własnym ciele. Ponadto pod uwagę został wzięty aspekt bezpieczeństwa danych środków dla zdrowia, ceny i wydajność.

Member XXL tabletki na wzmożony popęd seksulany

1. Member XXL

Najpełniejszy skład, największe dawki składników aktywnych, najsilniejsze działanie – te trzy właściwości wyróżniają rynkowy hit, który zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Member XXL to aż 8 substancji czynnych, wśród których znaleźć można L-argininę – bezcenny dla męskiej sprawności seksualnej aminokwas oraz kompozycję wysokiej jakości ekstraktów z 7 roślin leczniczych – buzdyganka naziemnego, palmy sabałowej, cytryńca chińskiego, żeń-szenia, szafranu, kozieradki i pieprzu czarnego.

Te wyjątkowe składniki roślinne od dawien dawna stosowane są jako antidotum na zbyt małą męskość i na problemy z erekcją. Zestawienie ich wszystkich w jednym preparacie to gwarancja zwielokrotnionych efektów działania.

Dzięki unikalnej formule i wysokiemu stężeniu substancji aktywnych, Member XXL działa szybko i silnie. Wzmaga popęd seksualny, potęguje ukrwienie męskich narządów płciowych, stymuluje ciała jamiste w prąciu, dzięki czemu systematycznie się one rozszerzają. Efektem tego procesu jest wydłużenie i pogrubienie penisa oraz osiąganie dużo pełniejszego wzwodu niż wcześniej.

Rezultaty działania preparatu Member XXL można zauważyć już po paru pierwszych dawkach – penis staje się prężniejszy, masywniejszy i grubszy, podczas erekcji przybywa mu kilka milimetrów długości. W kolejnych tygodniach efekty stają się coraz intensywniejsze. Po pełnej kuracji preparatem Member XXL można dojść do zadziwiających rezultatów – nawet 6 cm więcej w 3 miesiące.

Dodatkowym efektem działania kapsułek Member XXL, który zapewne doceni każdy z panów, jest zwiększenie doznań płynących z seksu. Warto dodać, iż dzięki zastosowaniu w preparacie wyłącznie sprawdzonych, wysokiej klasy składników, Member XXL jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

ZAMÓW MEMBER XXL TERAZ

XtraSize perparat na powiększenie penisa

2. XtraSize

XtraSize to jeden z najchętniej kupowanych i cieszących się najlepszymi opiniami preparatów dla mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa. Jest wysokiej jakości preparatem, który potrafi skutecznie rozprawić się ze zbyt małą męskością i kłopotami z erekcją.

XtraSize zawiera w sobie 6 mocno skoncentrowanych substancji czynnych, wśród których szczególne miejsca zajmują pogromcy męskich problemów, czyli ekstrakt z buzdyganka naziemnego, korzeń maca i L-arginina.

Kapsułki XtraSize działają podobnie jak kapsułki Member XXL – wraz z ich przyjmowaniem zwiększa się dopływ krwi do tkanek w obrębie członka, a ciała jamiste odpowiedzialne za jego wielkość podczas erekcji ulegają rozrostowi. W rezultacie penis staje się dłuższy i grubszy w obwodzie, wzwód jest intensywniejszy i trwa o wiele dłużej, co w sposób znaczący podwyższa jakość życia seksualnego.

ZAMÓW XTRASIZE TERAZ

Pro Long System urządzenie

3. Pro Long System

Pro Long System znalazł się na liście najlepszych preparatów na powiększenie penisa, choć wcale nie jest suplementem diety, ale sprytnym urządzeniem, które „fizycznie trenuje” męski narząd, prowadząc do zwiększenia jego gabarytów oraz podwyższenia możliwości seksualnych.

Pro Long System zajmuje trzecią pozycję rankingu ze względu na iście oryginalny mechanizm działania – penisa umieszczamy wewnątrz przyrządu, po czym stopniowo go rozciągamy. Ma to skutkować pobudzeniem komórek do intensywnego namnażania, a tym samym – rozrostem prącia.

Efektem trenowania penisa za pomocą tego urządzenia jest także silniejsza erekcja. Pro Long System, choć nie cieszy się tak dużą popularnością, jak wiodące tabletki na powiększenie penisa, być może trafi w gusta panów, którzy chcieliby dodać swej męskości kilka centymetrów, ale którzy sceptycznie podchodzą do doustnych preparatów.

ZAMÓW PRO LONG SYSTEM TERAZ

Natural XL kapsułki

4. Natural XL

Naturalny preparat dodatnio wpływający na potencję i aktywność seksualną. Natural XL przyczynia się do wzmocnienia erekcji, powoduje delikatny przyrost długości i grubości członka, pomaga także na takie męskie problemy takie jak: przedwczesny wytrysk, obniżone libido, słabe doznania podczas seksu, krótkie i niepełne wzwody, obniżona sprawność seksualna.

Natural XL to kompleks składników, wśród których znalazły się wyciągi z roślin leczniczych i aminokwasy potrzebne mężczyznom do utrzymywania funkcji seksualnych na prawidłowym poziomie.

ZAMÓW NATURAL XL TERAZ

Penilarge opakowanie

5. Penilarge

Penilarge to mieszanka 5 składników, w tym L-argininy i wyciągów z roślin leczniczych (m.in. buzdyganek naziemny i Muira puama), pomocnych przy usuwaniu rozmaitych problemów z męskością, w tym z zaburzoną potencją, małym rozmiarem członka i znikomymi możliwościami seksualnymi.

Ekstrakty zawarte w Penilarge wpływają na krążenie krwi w obrębie członka, powodując nasilenie erekcji oraz optyczne zwiększenie jego rozmiaru. Ponadto Penilarge prowadzi do podwyższenia libido, a więc może trafić w potrzeby panów narzekających na brak lub obniżony popęd płciowy i zbyt mało intensywne doznania seksualne.

Penis XL preparat na mocniejszą erekcje

6. Penis XL

Zadaniem preparatu Penis XL jest kompleksowa pomoc dla mężczyzn mających problem z potencją, narzekających na niesatysfakcjonujące życie erotyczne i zbyt mały rozmiar penisa. Aby kuracja preparatem była w pełni skuteczna, producent rekomenduje jednoczesne stosowanie tabletek i miejscowego żelu do wcierania Penis XL.

Stosując zestaw można liczyć na efekty w postaci mocniejszej erekcji, dłuższych stosunków, silniejszych doznań podczas seksu, optycznego zwiększenia gabarytów członka, większych mocy seksualnych.

Titan Gel tuba

7. Titan Gel

Titan Gel być może nie działa z tak dużą mocą, jak najlepsze tabletki na powiększenie penisa, jednak cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród mężczyzn narzekających na słabą i krótkotrwałą erekcję oraz za mały rozmiar członka. Działa miejscowo i choć nie daje trwałych efektów w postaci przyrostu centymetrów, pomaga w osiągnięciu pełnego wzwodu, który utrzymuje się dłużej i który zapewnia intensywne doznania seksualne obojgu partnerom.

W składzie preparatu Titan Gel znalazły się naturalne wyciągi z roślin leczniczych, które wzmagają przepływ krwi w okolicach narządów płciowych, zwiększając libido i zapewniając większą objętość członka podczas erekcji.

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie