Strona główna Uroda Re:Nev Skin – młodość, piękność, witalność w kapsułkach

Re:Nev Skin – młodość, piękność, witalność w kapsułkach

by Karolina Karo
6 komentarzy

Walka z oznakami starzenia i pragnienie zachowania jak najdłużej młodego wyglądu to odwieczne marzenie milionów osób obojga płci. Dzisiaj z pomocą przychodzą nowoczesne technologie, dzięki którym uzyskujemy coraz doskonalsze suplementy diety i kosmetyki służące odmłodzeniu skóry, a wykorzystujące naturalne substancje znane ze swoich prozdrowotnych właściwości w tym zakresie. Jednym z nich jest Re:nev Skin, preparat o silnie działającej formule, stworzony pod okiem wybitnych specjalistów w dziedzinie medycyny, kosmetologii i dermatologii.

Czym jest Re:nev Skin?

Re: Nev Skin tabletki poprawiające wygląd

Zamknięta w wygodnej do połknięcia kapsułce skondensowana dawka najcenniejszych składników działa na wielu płaszczyznach i wybitnie przyczynia się do poprawy kondycji skóry, włosów i paznokci.

Kwas hialuronowy, kolagen, biotyna, witamina C, cynk i selen mają przede wszystkim za zadanie ochronę komórek skóry przed destrukcyjnym działaniem stresu oksydacyjnego, jej oczyszczenie z toksyn i właściwy poziom nawilżenia skóry.

To kompleksowe podejście do procesu starzenia sprawia, że Re:nev Skin jest jednym z nielicznych tak skutecznych i bezpiecznych specyfików odmładzających i zwalczających zmarszczki.

Co więcej, nie znajdziemy tutaj żadnych zbędnych składników wypełniających, całość bowiem została skomponowana tak, aby maksymalnie wykorzystać siłę oddziaływania naturalnych substancji odmładzających.

Warto sięgnąć po ten specyfik nie tylko w celu likwidacji zmarszczek i nadania skórze świeżości, ale także w celach profilaktycznych, jeśli chcemy zadbać o swój wygląd i teraz, i w przyszłości. Wiadomo, że każdy z nas się zestarzeje, chodzi jednak o to, aby stało się to jak najpóźniej. Poza tym dbałość o cerę zapewni nam piękny wygląd nawet w podeszłym wieku.

Na czym polega stres oksydacyjny?

Wolne rodniki, czyli wolne atomy tlenu, powstają w wyniku procesów oddychania oraz przemiany materii i stanowią naturalne zjawisko, nieszkodliwe dla organizmu, o ile istnieje równowaga między nimi, a równie naturalnymi przeciwutleniaczami.

Niestety, współczesny tryb życia przyczynia się do powstawania nadmiernej ilości wolnych rodników w stosunku do niewystarczającej ilości antyoksydantów. Zaburzenie zaś delikatnej równowagi prowadzi właśnie do pojawienia się stresu oksydacyjnego. Ten natomiast powoduje uszkodzenia komórek i może być przyczyną wielu chorób, takich jak choroby układu krążenia, nowotwory, cukrzyca, Alzheimer, przyspiesza też procesy starzenia i pogarsza kondycję organizmu.

Niestety, w wielu przypadkach sami przyczyniamy się do zachwiania równowagi między wolnymi atomami tlenu a przeciwutleniaczami. Czynnikami wpływającymi na zwiększenie poziomu wolnych rodników i niedobory antyoksydantów są chociażby takie zjawiska, jak zanieczyszczone środowisko, palenie papierosów i nadużywanie alkoholu, życie w ciągłym stresie, zbyt intensywne opalanie się, nieodpowiednia, uboga w przeciwutleniacze dieta.

Przeciwutleniacze i inne substancje w walce ze starzeniem się skóry – skład Re:nev Skin

Re: nev Skin kapsułki

Kiedyś przeciwutleniacze wykorzystywano przede wszystkim jako środek zapobiegający utlenianiu, czyli psuciu się zawartości danego specyfiku. Dzisiaj natomiast one same stanowią potężną broń przeciw wolnym rodnikom, chroniąc skórę i wpływając na poprawę jej kondycji.

Jeśli dodatkowo suplement zostanie wzbogacony o substancje mające istotny wpływ na stan i wygląd skóry, mamy pewność, że jest ona pod dobrą opieką.

Z tych właśnie względów w składzie Re:nev Skin znalazły się:

  • Kwas hialuronowy, nazywany eliksirem młodości. Występuje on naturalnie w organizmie, w najwyższym stężeniu między innymi właśnie w skórze, a jego zadaniem jest wiązanie wody i łączenie włókien kolagenowych. Pojawiające się wraz z upływem czasu niedobory kwasu hialuronowego powodują stopniową degenerację tkanek i starzenie się skóry. Dzięki zdolności łączenia włókien kolagenowych oraz zatrzymywania cząsteczek wody, dostarczenie organizmowi tej substancji w postaci suplementów diety czy kosmetyków oznacza dodatkowe nawilżanie skóry, jej regenerację i odżywienie, zwiększenie elastyczności i jędrności, w efekcie zatem spowolnienie procesów starzenia. Nic dziwnego, że kwas hialuronowy znajduje obecnie zastosowanie w licznych kosmetykach do pielęgnacji skóry oraz preparatach doustnych.
  • Kolagen, czyli białko aktywne biologicznie, odgrywające ogromną rolę w wielu procesach życiowych, w tym odpowiadające za kondycję tkanki łącznej i skóry. Ponieważ z wiekiem organizm traci zdolność odbudowy kolagenu, skóra stopniowo staje się mniej jędrna i sprężysta, za to bardziej sucha, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Zaburzenia w metabolizmie kolagenu objawiają się również występowaniem cellulitu. Obniżeniu ulega też jakość włosów i paznokci. Doceniając wagę tej substancji od dłuższego czasu używa się kolagenu w kosmetyce i doustnych preparatach odmładzających. W Re:nev Skin zastosowano najbardziej wartościową odmianę tej substancji, jaką jest kolagen morski. Jest to rozpuszczalny w wodzie substrat pozyskiwany z tkanki łącznej ryb, bardziej zbliżony do kolagenu ludzkiego i lepiej wchłanialny niż inne odmiany.
  • Biotyna, czyli witamina B7. Ten składnik jest niezbędny w procesach metabolicznych przebiegających wewnątrz komórek. Ma znaczący wpływ na poziom keratyny, to jest elementu budulcowego skóry, włosów i paznokci. Tym samym oddziałuje na ich kondycję, ponadto nawilża, spłyca zmarszczki, minimalizuje worki pod oczami, rozjaśnia cerę. Ma też właściwości przeciwłojotokowe.
  • Witamina C, tak bardzo niezastąpiona dla organizmu, że jej braki mogą prowadzić do niesłychanie poważnych następstw chorobowych. Jest również bardzo ważna dla skóry, ma bowiem bardzo silne właściwości przeciwutleniające, ponadto uczestniczy w syntezie kolagenu. Dzięki niej skóra zachowuje jędrność i sprężystość, witamina C poprawia też i wyrównuje koloryt cery, wreszcie chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, na przykład promieniowaniem UV.
  • Cynk. Pierwiastek, którego znaczenie dla wyglądu skóry znane jest od wielu wieków. Jest to bardzo silny przeciwutleniacz, który pomaga zachować dobrą kondycję skóry wygładzając ją, nadając zdrowy koloryt, oczyszczając i zamykając pory, regenerując powstałe uszkodzenia, wreszcie regulując wydzielanie sebum. Ma też korzystny wpływ na włosy i paznokcie.
  • Selen – kolejny pierwiastek śladowy ważny dla całego organizmu. Selen wzmacnia układ odpornościowy, chroni nie tylko przed działaniem bakterii, wirusów i grzybów, ale także wolnych rodników. Przyspiesza regenerację komórek i opóźnia procesy starzenia, łagodzi podrażnienia skóry, zwalcza łupież, wzmacnia włosy i paznokcie.

ZAMÓW RE:NEW SKIN TERAZ

Jak Re:nev Skin zwalcza stres oksydacyjny, czyli efekty stosowania suplementu

Re:nev Skin tabletki

Połączenie w jednej formule substancji odbudowujących, oczyszczających, nawilżających oraz przeciwutleniaczy, gwarantuje kompleksowe współdziałanie wielu ważnych elementów odmładzających skórę poprzez hamowanie procesów starzenia.

Kwas hialuronowy, biotyna, kolagen, witaminy i biopierwiastki nie tylko oczyszczają i nawilżają, ale także spłycają zmarszczki, nadają cerze elastyczność i jędrność, wyrównują koloryt cery, usuwają zmiany o charakterze trądzikowym, wreszcie chronią przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego.

Mają też ogromne znaczenie dla kondycji włosów, zapobiegając ich matowieniu i wzmacniając, oraz paznokci, czyniąc je zdrowymi i mocnymi.

W przypadku kosmetyków o podobnym charakterze, mamy do czynienia wyłącznie z oddziaływaniem zewnętrznym, powierzchniowym.

Tymczasem Re:nev Skin to prawdziwa dawka uderzeniowa cennych substancji działająca wewnątrz organizmu, co bez wątpienia niesie ze sobą większą skuteczność, jeśli chodzi o wymierne efekty. Wiadomo nie od dzisiaj, że sposób odżywiania ma kolosalny wpływ na nasz wygląd, przede wszystkim w odniesieniu do cery, ale także całego ciała, włosów czy paznokci.

Re:nev Skin to swego rodzaju uzupełnienie diety o te ważne dla pięknego i młodego wyglądu składniki, których często organizmowi brakuje, a które są niezbędnym warunkiem zachowania młodości jak najdłużej.

Nie bez znaczenia jest fakt, że suplementacja Re:nev Skin oznacza o wiele tańszy, bezpieczniejszy i nieinwazyjny sposób na odzyskanie młodego wyglądu, niż drogie i nieprzyjemne zabiegi polegające na przykład na wstrzykiwaniu kwasu hialuronowego czy innych substancji.

Jedno opakowanie kosztuje około 150 zł i wystarcza na miesiąc kuracji. W ramach promocji można otrzymać drugie za darmo, a przy większym zamówieniu korzyści finansowe są jeszcze bardziej odczuwalne. Co warte podkreślenia, producent zapewnia, że pierwsze efekty regularnego przyjmowania suplementu są widoczne już po dwóch, trzech, tygodniach.

Re:nev Skin – opinie konsumentów

Zdecydowana większość opinii zamieszczanych w sieci, a dotyczących suplementu, ma charakter pozytywny. Klienci, którzy stosowali Re:nev Skin, podkreślają przede wszystkim, że suplementacja korzystnie wpłynęła nie tylko na stan skóry, ale także na ogólną kondycję i samopoczucie.

Trudno się temu dziwić, ponieważ tego rodzaju oddziaływanie od wewnątrz ma wpływ na niwelowanie skutków stresu oksydacyjnego w ogóle, co ma niebagatelne znaczenie dla funkcjonowania całego organizmu. Tak więc okazuje się, że Re:nev Skin chroni nie tylko skórę, ale i całe ciało przed niekorzystnymi zmianami chorobowymi.

Pojedyncze uwagi krytyczne dotyczą jedynie niedostatecznego, zdaniem niektórych osób, uregulowania poziomu wydzielania sebum. W większości przypadków jednak klienci wyrażają duże zadowolenie, akcentując korzystne oddziaływanie suplementu i wskazując konkretne dodatnie efekty.

Według licznych osób, pozytywne efekty działania Re:Nev Skin to przede wszystkim: lepiej napięta skóra, wyrównany, lekko zaróżowiony koloryt w miejsce dawnego, ziemistego i szarego odcienia, zniknięcie nieestetycznych plam i wyprysków. Panie używające Re:nev Skin twierdzą, że wyraźnie odczuwają, iż ich cera jest lepiej nawilżona i odżywiona, włosy odzyskały dawny blask, a paznokcie stały się mocniejsze i bardziej lśniące.

Re:nev Skin opakowania

ZAMÓW RE:NEW SKIN TERAZ

Czytaj więcej

6 komentarzy

Adrianna39 19 marca 2020 - 22:04

Dobre te tabletki. Właśnie kończę pierwsze opakowanie, skóra zyskała na jakości. Polecam wszystkim osobom, które szukają naprawdę bogatego, skutecznego suplementu poprawiającego stan skóry. Ja zniszczyłam sobie cerę głównie przez solarium. Zmarszczki niewspółmierne do wieku, przesuszona, wiotka, przemęczona cera. Coś okropnego. Teraz powoli widzę, że skóra się regeneruje. Jest już lepiej nawilżona, mam wrażenie, że wreszcie trzyma odpowiedni poziom wody, przez co jest też jędrniejsza i lepiej napięta. Suchość to był jej największy mankament. Zmarszczki siłą rzeczy też mi się spłyciły 🙂 Polecam stosowanie wraz z dobrymi kosmetykami odnawiającymi cerę.

Odpowiedź
LenaMagda 23 marca 2020 - 18:14

Adrianna39 – a w jakim jesteś wieku? Czy w takim, jak masz w nicku czyli 39? mam podobny problem ale jestem trochę starsza, parę lat i właśnie myślę, czy spróbować takiej kuracji odnawiającej złożonej z dobrego serum i tego suplementu czy może od razu wybrać się na serię zabiegów do kosmetyczki, jakaś mezoterapia albo głębokie peelingi czy coś? To drugie rozwiązanie na pewno jest droższe, ale może lepsze niż próby odmłodzenia/regeneracji skóry na własną rękę?

Odpowiedź
MatrixX 24 marca 2020 - 13:38

LenaMagda – seria zabiegów wyszła by nie tylko drożej, ale mega dużo drożej niż kosmetyki i suple. Zauważ, że te zabiegi trzeba powtarzać i to wcale nierzadko (np. co miesiąc lub dwa), a koszt jednego to z 200 zł lub więcej. Ja tam stawiam na samodzielną pielęgnację, też mam ponad 40 lat, a dzięki odpowiednim preparatom witaminowym, suplom z kolagenem, bogatej, zdrowej diecie, gimnastyka twarzy (sprawdź sobie joga twarzy – genialne 🙂 ) no i oczywiście dobrym kremom, peelingom, maseczkom, moja cera trzyma się świetnie.

Odpowiedź
Adrianna39 26 marca 2020 - 17:21

@LenaMagda tak, jestem właśnie w tym wieku 🙂 To, że jesteś kilka lat starsza, to nic nie zmienia. Re:Nev Skin jest dla każdego wieku, po prostu uzupełnia to, co skórze jest najbardziej potrzebne 🙂 Na pewno nie zaszkodzi suplementacja, a pomóc bardzo może, szczególnie jeśli dieta nie jest na najwyższym poziomie. Jeśli do tego dorzucisz jakieś dobre serum do twarzy, krem 40 plus, maseczki (mogą być domowej roboty), to na pewno odmłodzisz twarz. Z drugiej strony, jakbym miała wolne 1000 zł, to na pewno bym się skusiła na jakiś zabieg czasem 😛

Odpowiedź
MissPaula 30 marca 2020 - 09:08

Ja tam uważam, że samemu da się zatrzymać proces starzenia i niepotrzebne zabiegi. Teraz mamy tak wiele naprawdę zaawansowanych kosmetyków plus oczywiście szeroką pulę suplementów, że za ich pomocą można naprawdę zadbać o swoją cerę bardzo skutecznie. Jednak dobra pielęgnacja musi być systematyczna, a nie raz na ruski rok.

Odpowiedź
Tatiana 3 maja 2020 - 10:18

Renev Skin – stosuję i polecam. Bardzo dobrze odżywia i regeneruje skórę i hamuje starzenie 🙂

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie