Strona główna Trening Skuteczne i legalne aktywatory przyrostu mięśni (Probolan i Somatodrol)

Skuteczne i legalne aktywatory przyrostu mięśni (Probolan i Somatodrol)

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Znaczna większość osób pracujących nad zbudowaniem masy, a potem wyrzeźbieniem mięśni, wspomaga się suplementami. Mnie również one nie omijają. Uważam, że dawkowane z rozsądkiem, dobrej jakości odżywki na masę i odżywki na rzeźbę, znacznie ułatwiają dążenie do spodziewanych rezultatów. Bez nich na pewno nie uzyskałbym efektów, które mam. Jakie suplementy diety na masę i rzeźbę są według mnie najlepsze? Czytaj dalej.

Najlepsze odżywki na masę i na rzeźbę – moja opinia o Probolanie i Somatodrolu

Jeśli chodzi o mnie, typowe sterydy anaboliczne wykluczyłem od razu, nie chciałem się nimi faszerować i narażać na masakryczne efekty uboczne (co niestety spotkało wielu moich znajomych z siłowni). Niedługo po tym, jak zacząłem ćwiczyć, wypróbowałem kilka polecanych przez wiele osób, popularnych suplementów na masę i siłę (nie będących jednak sterydami). I co? Wcale nie były one żadną rewelacją.

Owszem, dawały lekkiego kopa na treningu, ale to by było na tyle. W końcu przestałem słuchać głosu większości i sam zacząłem szukać suplementów. Potrzebowałem czegoś o silnym działaniu, nawet zbliżonym do sterydów, a jednocześnie czegoś pewnego, bezpiecznego i legalnego.

Wertując internet natrafiłem na dwa preparaty, które mnie szczególnie zaciekawiły – Probolan 50 i Somatodrol i postanowiłem je wypróbować. Obydwa zdecydowanie dały radę, pomagając mi szybko dojść do znakomitych efektów, których na pewno nie zrobiłbym bez ich asysty. Jak widać, nie zawsze to, co mało popularne, czy nawet mocno krytykowane, musi być nieskuteczne.

Te negatywne opinie o Probolanie i Somatodrolu, na które można natknąć się w sieci, pochodzą chyba od osób, które tak naprawdę nigdy nie sięgnęły po te preparaty. U mnie Probolan 50 i Somatodrol zrobiły swoje i szczerze je polecam. Pamiętaj jednak, że nic nie dzieje się samo. Ja jednocześnie z ich zażywaniem stosowałem regularny i intensywny trening na masę. Trzymałem się także odpowiedniej diety, ponadto aplikowałem białko i kreatynę.

Probolanefekty, działanie, skład

probolan 50

W skład Probolanu 50 wchodzą substancje (legalne!) o działaniu anabolicznym. Składniki te usprawniają gospodarkę hormonalną, powodują zwiększenie produkcji testosteronu, polepszają wchłanianie białek i ich syntezę, wspierają aktywny rozrost mięśni. Dodatkowo substancje zawarte w Probolanie przyczyniają się do zwiększenia siły i wydolności treningowej.

Dokładny skład Probolanu to:

Jakie były moje odczucia podczas przyjmowania Probolanu? Pierwszą reakcją było zwiększenie siły na treningach, mogłem ćwiczyć dłużej i efektywniej, z dużymi obciążeniami, nie pojawiało się też uczucie potreningowego wyczerpania.

Kolejny efekt, który przyszedł mniej więcej po tygodniu-dwóch, to zauważalny wzrost masy mięśniowej. Do tej pory wszystko to przebiegało znacznie wolniej, niby coś się działo, niby masa rosła, ale jakoś nie zauważałem tego na co dzień. Probolan 50 zadziałał jednak z dużą mocą. Mięśnie rosły szybko, sam po sobie widziałem, żepuchnęw oczach.

Somatodrolopinie, działanie, efekty

somatodrol

Po ok. 2-miesięcznym zażywaniu Probolanu zrobiłem 3-tygodniową przerwę, po czym sięgnąłem po kolejny preparat, który mnie wcześniej zainteresował, czyli Somatodrol. Podobnie, jak w przypadku Probolanu, natknąłem się na sporo negatywnych opinii na temat tego środka, nie zniechęciły mnie one jednak do jego wypróbowania.

I dobrze się stało. Efekty po Somatodrolu były podobne do tych po Probolanie – skuteczny i szybki przyrost masy w połączeniu z pokaźną dawką siły i energii na treningach. Plus sprawna regeneracja po wysiłku.

W skład Somatodrolu wchodzą między innymi arginina i beta-alanina, aminokwasy, które pobudzają produkcję testosteronu i hormonu wzrostu, dodają energii, poprawiają funkcjonowanie mięśni, hamują katabolizm, zwiększają wydolność treningową i zapobiegają efektowi przetrenowania.

Na koniec mała uwagaszczerze polecam osobom, które tak mocno krytykują wyżej wymienione preparaty, aby najpierw same ich spróbowały, zamiast w ciemno krzyczeć, że nie dają efektów.

Szukasz legalnych anabolików? Chcesz kupić je ze sprawdzonego źródła? Zajrzyj do mojego rankingu suplementów na masę i rzeźbę. Polecam.

Czytaj także: Mass Extreme (opinie, efekty, skład, cena, dawkowanie) – wszystko o nowym aktywatorze masy mięśniowej

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie