Strona główna Odchudzanie Slimetix – suplement wspomagający odchudzanie na miarę XXI wieku

Slimetix – suplement wspomagający odchudzanie na miarę XXI wieku

by Karolina Karo
15 komentarzy

Jeśli jak dotąd bezskutecznie próbujesz zgubić zbędne kilogramy katując się głodówką lub wymyślnymi dietami, sięgnij po prawdziwie nowoczesny, jak na XXI wiek przystało, suplement diety Slimetix. Specjalnie przygotowany przez ekspertów preparat umożliwi Ci nie tylko całkowitą kontrolę nad apetytem, a co za tym idzie, zahamowanie przybierania na wadze, ale przede wszystkim szybkie spalanie zapasów zgromadzonych przez organizm, co oznacza upragnioną smukłą sylwetkę w stosunkowo niedługim czasie.

Slimetix – działanie gwarantowane przez specjalistów od odchudzania

Slimetix

Starannie dobrane składniki, w tym między innymi jedno z najnowszych odkryć dietetyki – mango afrykańskie, czy znana od wieków ze swoich dobroczynnych dla układu trawiennego właściwości zielona herbata, powodują, że suplement skutecznie likwiduje praprzyczynę nadmiaru wagi, to jest zbyt duże spożycie kalorii.

Błonnik roślinnego pochodzenia pełni tutaj rolę najważniejszą – pęczniejąc w żołądku zapewnia uczucie sytości. Równie istotne zadania realizują inne naturalne substancje wchodzące w skład specyfiku: glukomannan czy cykoria. Połączenie wielorakich efektów poszczególnych składników znacząco przyczynia się do osiągnięcia ostatecznego rezultatu, czyli smukłej sylwetki bez grama zbędnego tłuszczyku w całym ciele.

Wielofunkcyjne tabletki na odchudzanie Slimetix przyspieszają także trawienie i wspomagają proces oczyszczania organizmu z toksyn. Redukcja łaknienia, w tym apetytu na słodycze, wydatnie przyczynia się do mniejszej konsumpcji, a co za tym idzie, zahamowania przyrostu wagi oraz szybszego spalania już istniejącej tkanki tłuszczowej. Kompleksowość oddziaływania suplementu daje również takie rezultaty jak:

  • usprawnienie i aktywizacja układu pokarmowego,
  • stabilizacja poziomu glukozy we krwi,
  • spadek złego cholesterolu.

Nie bez znaczenia są także inne konsekwencje prozdrowotne suplementacji Slimetix, mianowicie poprawa krążenia, wzmocnienie całego organizmu, wreszcie przyrost energii i podniesienie nastroju.

Slimetix – skład suplementu

Nowatorska formuła specyfiku wiąże się z zastosowaniem zarówno substancji znanych od dawna ze swoich cennych właściwości, jak i najnowszych odkryć w zakresie zdrowego żywienia i dietetyki.

dziwidło

Na szczególną uwagę zasługuje glukomannan – rozpuszczalny błonnik pozyskiwany z korzeni rośliny konjac (polska nazwa dziwidło), od tysięcy lat wykorzystywany przez ludy Azji nie tylko do konsumpcji, ale także w celach leczniczych, między innymi w odniesieniu do takich chorób, jak kaszel, astma, przepuklina, choroby skóry, dolegliwości trawienne, na przykład zaparcia.

Przeprowadzone badania potwierdzają, że glukomannan znacząco wspomaga proces odchudzania, absorbując wodę zamienia ją w żel, który wypełnia żołądek dając w ten sposób uczucie sytości. Ponadto zapewnia prawidłowe trawienie, usuwa z organizmu szkodliwe substancje, normalizuje poziom cukru i obniża poziom cholesterolu. Glukomannan, jak żaden inny błonnik, na przykład ten obecny w zbożu, potrafi wchłonąć o wiele więcej wody, dlatego jego wsparcie dla odchudzania jest nie do przecenienia.

Absolutnym fenomenem ostatnich lat okazało się afrykańskie mango, czyli Irvingia gabonensis, nazywane też dzikim mango, diką lub ogbono w miejscowych dialektach. To wiecznie zielone, pochodzące z lasów tropikalnych Afryki, drzewo o jadalnych owocach. Na kontynencie afrykańskim od dawna cenione jest ze względu na swoje walory odżywcze.

afrykańskie mango

Zawiera błonnik regulujący proces trawienia oraz wiele innych cennych substancji – białka, antyoksydanty, polifenole mające znaczący wpływ na odporność organizmu, kwasy omega 3 i 6, minerały i witaminy, które wspomagają proces redukcji masy ciała oraz ogólnie wspierają zdrowie i samopoczucie.

African mango znakomicie sprawdza się w funkcji hamowania apetytu zapewniając długotrwałe uczucie sytości, przyczynia się do szybszej przemiany materii, a więc i szybszego spalania tkanki tłuszczowej, oczyszcza organizm, utrzymuje niższy poziom cukru i cholesterolu, dodaje energii, poprawia samopoczucie.

cykoria

Cykoria – to skromne warzywo posiada wiele ważnych zalet, zawiera mnóstwo cennych substancji odżywczych, między innymi witamin i minerałów, jak: sód, potas, magnez, mangan, żelazo, miedź, cynk, fosfor, karoten i witaminy B1, B2, C, kwas foliowy.

Cykoria wpływa na tworzenie się czerwonych krwinek, usprawnia działanie przewodu pokarmowego i nerek. Jest mocnym wsparciem dla odchudzających się, ma bowiem bardzo mało kalorii i co ważniejsze, przyspiesza metabolizm, pobudza wydzielanie soków żołądkowych i żółci, zmniejsza wchłanianie tłuszczów, stabilizuje poziom glukozy we krwi. Podobnie jak glukomannan redukuje uczucie głodu.

9348717490 f82cbf44b9 z 300x201 1

Tradycyjnie na usprawnienie przemiany materii wpływa zielona herbata, przyspieszając metabolizm i przyczyniając się do lepszego spalania tłuszczów. Jednocześnie usuwa pozostałości procesu trawienia, pobudza wydzielanie soków trawiennych i hamuje rozwój bakterii w przewodzie pokarmowym. Zielona herbata ma też wiele innych cennych właściwości, obniża ciśnienie i wzmacnia naczynia krwionośne, a dzięki obecności antyoksydantów zapobiega chorobom nowotworowym.

Stałym elementem suplementów wspomagających odchudzanie jest, obecny także w składzie Slimetix, chrom. Pełni on tutaj rolę swoistego blokera odkładania się tłuszczu, pomaga w obniżaniu poziomu cholesterolu, stabilizuje poziom cukru zapobiegając w ten sposób nagłym napadom łaknienia, szczególnie na słodycze.

Slimetix – efekty kuracji

Jest sprawą oczywistą, że przyrost masy ciała to rezultat pochłanianych przez organizm kalorii. Jeśli jest zbyt wiele i przekraczają poziom niezbędny do zachowania czynności życiowych i wydatkowania koniecznej energii, organizm gromadzi zapasy w postaci tkanki tłuszczowej odkładającej się głównie w dolnych partiach ciała – na brzuchu, udach i pośladkach.

Slimetix uderza w zasadniczą przyczynę tycia – nadmierny apetyt i związany z tym wzrost liczby spożywanych kalorii. Suplement redukuje uczucie głodu i pozwala w pełni kontrolować ilość i obfitość posiłków, dzięki czemu nie tylko nie przybieramy dalej na wadze, ale i tracimy dodatkowe kilogramy, gdyż organizm sięga po zgromadzone wcześniej zapasy skutecznie likwidując tkankę tłuszczową.

kobieta mierzy obwód talii

To nie wszystko. Slimetix powoduje, że metabolizm ulega przyspieszeniu, zapasy tłuszczu sukcesywnie maleją i w rezultacie możesz stosunkowo łatwo pozbyć się nadmiaru ciała nawet w tych miejscach, które dotychczas uporczywie nie poddawały się najbardziej wymyślnym dietom czy morderczym ćwiczeniom.

Co więcej, efekty stosowania nowego suplementu dają się zauważyć bardzo szybko, już bowiem po czterech dniach wyraźnie odczuwalne jest zahamowanie apetytu, po kolejnym tygodniu czujesz się znacznie lżej i towarzyszy temu przyrost energii, a po upływie trzydziestu dni spadek na wadze wynosi kilka kilogramów, zaś w talii i biodrach widoczny jest ubytek paru centymetrów. Teraz wreszcie bez oporów możesz założyć obcisłe, uwydatniające figurę ciuchy!

Do tego jeszcze zyskujesz na zdrowiu, w wyniku kuracji spada poziom cholesterolu, normalizuje się ciśnienie krwi, organizm jest oczyszczony z toksyn, uregulowaniu ulegają procesy przemiany materii, ustępują przykre dolegliwości trawienne.

Slimetix – cena, dostępność, sposób przyjmowania

Slimetix

Suplement dostępny jest na stronie producenta, który proponuje bardzo korzystne programy rabatowe:

  • Program Start to możliwość zakupu jednego opakowania plus drugie za darmo za cenę 119 zł.
  • Program Polecany to zakup dwóch opakowań plus trzecie gratis za 239 zł.
  • Program Maksymalny Efekt to zakup trzech opakowań plus aż trzy opakowania dodatkowe gratis za 349 zł.

Jedno opakowanie zawiera 60 tabletek i jest to cała miesięczna kuracja, ponieważ Slimetix należy przyjmować 2 razy dziennie, po jednej kapsułce. Ze względu na właściwość błonnika, najlepiej spożyć kapsułkę około 20 minut przed posiłkiem, popijając sporą ilością wody.

Slimetix – opinie użytkowników

Mamy do czynienia z zupełną nowością na rynku suplementów diety, niemniej jednak zainteresowanie preparatem jest zaskakująco duże. Jak dotąd, korzystne dla producenta są też opinie konsumentów. Podkreślają oni skuteczność specyfiku i co bardzo ważne z psychologicznego punktu widzenia, wyraźnie odczuwalne już po paru dniach rezultaty w postaci znacznego ograniczenia apetytu. Dla większości oznacza to silną motywację do dalszej kuracji, tym bardziej, że po miesiącu odnotowują także istotny spadek wagi.

Przejdź na oficjalną witrynę Slimetix tutaj – www.slimetix.pl

Slimetix

Czytaj więcej

15 komentarzy

Judytka 22 czerwca 2018 - 15:19

Preparat o bardzo ciekawie skonstruowanym składzie. Co nieco czytałam na temat glukomannanu, podobno ma znakomite właściwości pęcznienia w żołądku i hamowania głodu. Ja mam duży problem z utrzymaniem apetytu w ryzach ale niestety tabletki z apteki, które podobno miały super blokowac apetyt nie zrobiły u mnie w tym względzie nic. Teraz czas na glukomannan pod postacią slimetixu 😀

Odpowiedź
Eli321 25 czerwca 2018 - 21:03

No właśnie, ten glukomanan przekonuje. Koleżanka brała i jest zachwycona tym, co zrobił z jej natręctwem podjadania 🙂 chyba też spróbuję, tym bardziej że obok niego w Slimetix jest african mango, które brałam i bardzo się sprawdza przy odchudzaniu plus parę innych składników.

Odpowiedź
ona25 26 czerwca 2018 - 12:09

u mnie jedzenie słodyczy to o jakąś obsesję zakrawa. Jak próbuje nie jeść słodyczy to czuje się jakbym na bombie zegarowej siedziala 😉 Warto spróbować ten Slimetix ale jak mówi moja trenerka, do której właśnie zaczełam chodzic na zajecia nic się nie zadzieje w kontekście odchudzania jeśli same nie ruszymy czterech liter i nie zaczniemy się ruszac! Kobitki, polecam siłownie. Dla mnie jest nie tylko sposobem na pozbycie się kilogramów ale daje tez pozytywnego powera i pozwala lepiej myśleć o sobie samej. Dotąd jadłam tony słodyczy i miałam ciągle wyrzuty sumienia, teraz mam świadomość, że na treningu spale te kalorie i wygląda to zupełnie inaczej.

Odpowiedź
Landrynka 30 czerwca 2018 - 17:57

Cześć, też jestem maniaczką słodyczy i widzę że ten Slimetix to coś w sam raz dla takich jak ja i Wy, koleżanki drogie 😉 zwróćcie uwage, że zawiera tez chrom – on bardzo pomaga w hamowaniu apetytu na słodycze.

Odpowiedź
Antośka 7 lipca 2018 - 14:35

Dbam o dietę, licze kalorie, nie jem tłustych rzeczy ani słodyczy. fakt – nie ćwicze ale nie prowadze też siedzącego trybu życia. A i tak wskaźnik wagi nie idzie w dół. Myślicie że kuracja tabletkami np Slimetix pobudziłaby odchudzanie?

Odpowiedź
Kaawa 13 lipca 2018 - 18:24

zaczęłam stosować Slimetix 2 tygodnie temu i zauważyłam bardzo dużą poprawę jeśli chodzi o moje podejście do jedzenia i ogólne samopoczucie. Nie ciągnie mnie już do jedzenia, skupiam się tylko na wyznaczonych 5 posiłkach (w miare dietetycznych) i to mi wystarcza. Do tego czasem cwicze. Już 2,5 kg poszlo w dół!

Odpowiedź
Ina 17 lipca 2018 - 19:23

zgadzam się z przedmówczynią. Slimetix dobrze tłumi apetyt i przyspiesza spadki wagi 🙂

Odpowiedź
wrona 17 lipca 2018 - 20:55

U mnie efekty średnie. hamuje apetyt, więcej efektów nie zauważyłam.

Odpowiedź
malaczarna 1 sierpnia 2018 - 08:43

Ja w trakcie odchudznaia oprócz różnej maści supli pije koktajle warzywne. z otrębami albo płatkami owsianymi lub czymś innym błonnikowym. do tego dosypuje łyżkę kurkumy albo dodaje trochę startego imbiru. Regulują metabolizm i sycą. polecam.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie