Strona główna Uroda SmooSkin – serum na blizny i rozstępy, dzięki któremu uaktywnimy odbudowę skóry i poprawimy jej wygląd

SmooSkin – serum na blizny i rozstępy, dzięki któremu uaktywnimy odbudowę skóry i poprawimy jej wygląd

by Karolina Karo
0 komentarzy
SmooSkin serum na blizny i rozstępy

SmooSkin to serum na blizny i rozstępy, dzięki któremu zredukujemy widoczność krępujących, nieestetycznych zmian skórnych. Działa w sposób dogłębny i intensywny. Pobudza namnażanie nowych komórek, odbudowuje objęte bliznami fragmenty skóry i sprawia, że ponownie skóra zyskuje zrównoważoną, gładką strukturę. Wysoka aktywność preparatu i dobre efekty w redukowaniu blizn są wynikiem specjalnej formuły stanowiącej połączenie hydroksyproliny oraz bogatych olejów i ekstraktów roślinnych.

Choć blizny i rozstępy są jednymi z najtrudniejszych do zniwelowania problemów dermatologicznych, dzięki takim preparatom jak serum SmooSkin, da się dokonać ich głębokiej korekcji i zdecydowanie zmniejszyć ich widoczność.

Blizny i rozstępy – nielubiany, trudny do zwalczenia mankament skóry

blizna na plecach

Blizna to zagojony obszar skóry, na którym była rana. Blizny pojawiają się w wyniku przerwania ciągłości skóry. Przeważnie powstają na skutek urazów mechanicznych (np. skaleczeń, otarć, oparzeń) albo po operacjach. Bliznami są także rozstępy, które są rezultatem gwałtownego rozciągania się tkanki skórnej (np. w okresie ciąży lub w na skutek szybkiego tycia).

Mniejsze lub większe blizny posiada każdy. Niektóre są wyraźne, inne mniej, niektóre nam przeszkadzają, inne nie. Problem pojawia się, gdy blizna jest dość rozległa, mocno zauważalna lub usytuowana na odcinku ciała, który jest cały czas odsłonięty (np. na twarzy, ręku) albo dość często bywa odsłaniany (np. na nogach).

W momencie powstawania rany włókna kolagenowe tworzące strukturę skóry zostają przerwane. Bezpośrednio po zranieniu powstaje skrzep, następnie strup, a po kilku dniach zostaje zapoczątkowany proces gojenia. Wówczas dochodzi do intensywnego syntetyzowania kolagenu, który staje się spoiwem dla tkanki oraz do namnażania nowych komórek. W rezultacie wykształca się nowa tkanka łączna włóknista w zastępstwie za tę pierwotną.

Niestety zazwyczaj równowaga między wytwarzaniem a rozkładem kolagenu w procesie gojenia jest zakłócona, stąd struktura nadbudowanej tkanki nie jest już tak idealna. Powstają przerosty tkanki łącznej, czego bezpośrednim efektem są blizny.

Jak wyglądają blizny i czym różnią się od normalnej skóry?

 • Kolor – skóra blizny jest zaczerwieniona, różowawa, fioletowa albo biaława.
 • Twardość – tkanka na bliźnie jest twardsza niż normalna tkanka skóry.
 • Poziom gładkości – w przeciwieństwie do normalnej skóry blizna nie jest gładka, a jest chropowata i miejscami ściągnięta.
 • Struktura – na ogół blizny są bardziej wypukłe niż normalna skóra, mniej też są od niej elastyczne, mniej regularne i nierównomierne, występują na nich charakterystyczne zgrubienia i zrosty.

Czy blizna może zniknąć? Jak się pozbyć blizn?

Głównie od sposobu naszej pielęgnacji, ale też od głębokości i rozległości zranienia, zależy, czy blizna będzie mocno czy mało widoczna. Najlepiej zacząć dbać o bliznę jak najwcześniej, jeśli to możliwe krótko po rozpoczęciu procesu gojenia, kiedy trwa intensywny proces regeneracji tkanek i wzrostu nowych komórek. Z drugiej strony, starsze blizny również da się zredukować.

Stosując odpowiednie preparaty regularnie i przez dłuższy czas, każda blizna jest w stanie częściowo lub prawie całkiem zaniknąć. SmooSkin to innowacyjne serum na blizny i rozstępy, za pomocą którego spotęgujemy procesy odbudowy tkanki łącznej, poprawimy stan skóry objętej blizną i zapobiegniemy tworzeniu się dużych, uwydatnionych blizn na miejscach po ranach. Środek jest szczególnie pomocny w przypadku świeższych blizn, ale niweluje również te starsze.

SmooSkin serum na blizny

ZAMÓW SMOOSKIN TERAZ

SmooSkin jest cennym wsparciem w przypadku takich mankamentów skóry jak:

 • blizny potrądzikowe,
 • blizny po skaleczeniach, oparzeniach, upadkach i innych mechanicznych uszkodzeniach skóry,
 • blizny po operacjach i zabiegach,
 • przebarwienia,
 • rozstępy.

SmooSkin – silna odbudowa i fachowa pielęgnacja

SmooSkin to serum odbudowująco-wygładzające przystosowane do korekcji blizn i rozstępów bez względu na poziom zaawansowania czy rozległość. Ma silny skład bazujący na wzmacniającej i odnawiającej tkankę łączną hydroksyprolinie. Wzbogacony jest ponadto całą gamą składników wielotorowo kondycjonujących skórę.

SmooSkin pomaga w odnowie sieci włókien kolagenowych, co sprzyja stopniowemu przekształcaniu się bliznowca w normalną skórę. Za sprawą kompleksu substancji czynnych, wypukłości, zgrubienia, nierówności zaczynają się zacierać, zarówno struktura skóry, jak i jej koloryt zaczyna się ujednolicać. Skóra w codziennym kontakcie ze SmooSkin zyskuje także na nawilżeniu, odżywieniu, sprężystości, miękkości i aksamitności.

SmooSkin – skład serum

smooskin serum na blizny

SmooSkin wyróżnia się miłą dla skóry konsystencją, dogodnym użytkowaniem i efektywnym, dogłębnym wchłanianiem. W składzie preparatu znajdziemy następujące składniki aktywne:

Hydroksyprolina

Hydroksyprolina to kluczowy aminokwas wchodzący w skład kolagenu. Kolagen z kolei jest podstawowym budulcem naszej skóry odpowiedzialnym za jej jędrność, sprężystość i właściwy stopień napięcia. Zawarta w serum SmooSkin hydroksyprolina uzupełnia ubytki podstawowego materiału budulcowego skóry, przywraca skórze odpowiednią gęstość, zwartość, jędrność, elastyczność, gładkość – generalnie ulepsza jej strukturę. Pobudza procesy odnowy komórek skóry, a dodatkowo wykazuje właściwości wzmacniające. Dba o dobrą kondycję włókien kolagenowych i poprawia odporność tkanki łącznej na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz chroni przed uszkodzeniami.

Olej z awokado

Olej z awokado to jeden z najlepszych środków naprawczych dla naszej skóry. Wyróżnia się bardzo wartościowym dla skóry składem, w którym prym wiodą nienasycone kwasy tłuszczowe omega 3, 6 i 9. Zawiera także witaminę A, witaminę E, witaminę C, krzem, cynk, fitosterole, witaminy z grupy B. W przypadku skóry uszkodzonej i bardzo wymagającej, w tym skóry objętej bliznami i rozstępami, sprawdza się znakomicie, regenerując ją, głęboko odżywiając i zmniejszając widoczność nieestetycznych zmian. Aktywizuje procesy odnowy naskórka, przyspiesza gojenie. Zapewnia skórze odpowiedni stopień natłuszczenia i nawilżenia, łagodzi podrażnienia, ujędrnia, wygładza skórę.

Olej kokosowy

Kolejny cenny składnik dla wymagającej specjalnej opieki skóry. Zawiera nienasycone i nasycone kwasy tłuszczowe w optymalnych dawkach, duże pokłady witaminy E, żelazo, cynk, wapń, witaminę C, witaminy z grupy B i moc antyoksydantów, przez co stanowi prawdziwą bombę odbudowującą, ochronną i odżywającą dla skóry. Natłuszcza, nawilża, regeneruje, łagodzi, redukuje stany zapalne i zwalcza bakterie. Pozostawia skórę gładką i witalną, wspomaga proces gojenia i powstawania nowej, zdrowej, jednolitej tkanki.

Masło shea

Masło shea obfituje w nienasycone kwasy tłuszczowe, białka, aminokwasy, polifenole, fitosterole, witaminy i minerały. Te cenne składniki budulcowe i odżywcze wnikają w głąb skóry, spajają i odnawiają jej strukturę oraz przywracają jej zdrowy, piękny wygląd. Stymulując gojenie ran, chroniąc komórki skóry przed uszkodzeniami, uelastyczniając, wygładzając i zmiękczając skórę, masło shea zmniejsza jednocześnie widoczność blizn.

Wąkrota azjatycka

Wąkrota azjatycka to cenny adaptogen, który przywraca równowagę w naszym ustroju, stoi na straży prawidłowej pracy organów oraz dba o dobrą kondycję komórek, w tym komórek skóry. Wąkrota stymuluje produkcję kolagenu, kwasu hialuronowego i elastyny, pobudza procesy odnowy uszkodzonej skóry, poprawia poziom nawilżenia i napięcia. Dostarcza też skórze cennych składników odżywczych, wykazuje działanie przeciwstarzeniowe, chroni przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Łagodzi też podrażnienia i wykazuje właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne.

Ekstrakt z cebuli

Ekstrakt z cebuli to jeden z najskuteczniejszych sposobów na przyspieszenie procesu gojenia blizn. Pobudza odnowę zniszczonych komórek, a równolegle stymuluje proces namnażania nowych komórek. Jest pomocny zarówno przy starszych, jak i świeższych bliznach. Poprawia kondycję tkanki łącznej, sprawia, że skóra objęta blizną staje się bardziej jednorodna, elastyczniejsza i gładsza. Wyrównuje koloryt skóry, zwalcza przebarwienia, prowadzi do stopniowego blednięcia i zmniejszania się blizn.

SmooSkin – remedium na blizny i rozstępy. Jakich efektów i jak szybko możemy się spodziewać, stosując preparat?

SmooSkin

Odbudowa skóry, w której doszło do przerwania ciągłości i zerwania włókien kolagenowych nie trwa 2-3 dni, a wymaga dłuższego czasu, zazwyczaj kilku miesięcy. Jednak za pomocą serum SmooSkin przyspieszymy ten proces, by w przeciągu 8-10 tygodni móc cieszyć się wygładzoną, równą, pozbawioną szpecących zmian skórą.

W przypadku starszych blizn SmooSkin również poprawia wygląd skóry, wyrównując strukturę skóry, spłycając blizny i zmniejszając ich widoczność, jednak konkretny czas kuracji jest zależny od stopnia rozległości blizny lub rozstępów. W każdym przypadku trzeba też wziąć pod uwagę indywidualne predyspozycje organizmu – u niektórych osób skóra reaguje szybciej na preparat, u innych trochę wolniej.

Efekty kuracji z udziałem SmooSkin na przestrzeni kilku tygodni codziennego stosowania są przeważnie bardzo satysfakcjonujące. Jak działa SmooSkin?

 • Dba o prawidłowe, równomierne rozłożenie nowo powstającej tkanki łącznej, zapobiega zgrubieniom, zrostom, tym samym przeciwdziała tworzeniu się wypukłych, mocno uwydatnionych blizn.
 • Stopniowo zmniejsza widoczność blizn.
 • Redukuje rozstępy (zarówno starsze, jak i świeższe) bez względu na lokalizację (np. na udach, pośladkach, piersiach, ramionach, brzuchu) i przyczynę (np. te spowodowane gwałtownym przybieraniem na wadze, ciążą, zaburzeniami hormonalnymi, gwałtownym przyrostem masy mięśniowej).
 • Zwiększając rozciągliwość i odporność skóry, chroni przed powstawaniem rozstępów w przyszłości.
 • Przyspiesza proces gojenia ran, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny, pobudza namnażanie nowych komórek tkanki łącznej.
 • Wyrównuje koloryt skóry, redukuje przebarwienia na miejscach po ranach, zaciera różnice między blizną a skórą znajdującą się w bezpośrednim otoczeniu.
 • Głęboko odżywia skórę i poprawia jej kondycję – ujędrnia, uelastycznia, wygładza.
 • Zapewnia skórze właściwy stopień nawilżenia i napięcia.
 • Sprawnie redukuje zmiany potrądzikowe.
 • Wzmacnia skórę, poprawia wytrzymałość, chroni przed szkodliwymi czynnikami (np. promieniowaniem UV).
 • Poprawia jakość skóry, upiększa i rewitalizuje, działa przeciwstarzeniowo.

SmooSkin – opinie

Osoby, które stosowały SmooSkin na ogół mówią o bardzo dobrych efektach działania kosmetyku. Przyspieszenie gojenia blizn, silne działanie naprawcze, redukcja rozstępów, stopniowa coraz mniejsza widoczność blizn, poprawa struktury skóry, rozjaśnianie przebarwień, pozytywny wpływ na kondycję skóry w obrębie blizn i rozstępów – tego rodzaju opinie o SmooSkin pojawiają się najczęściej. Klienci chwalą również kosmetyk za miłą, przyjazną skórze konsystencję i dużą wydajność.

Serum na blizny i rozstępy SmooSkin – jak stosować i gdzie kupić?

Serum SmooSkin należy stosować 2 razy dziennie, rano i wieczorem. Nanosimy niewielką ilość preparatu na suchą skórę. Delikatnie wcieramy opuszkami palców, wykonując okrężne ruchy.

Chcąc bezpiecznie i szybko zamówić preparat SmooSkin, najlepiej udać się na oficjalną stronę produktu. Są na niej dostępne atrakcyjne rabaty (kupując więcej sztuk naraz, płacimy mniej).

SmooSkin

ZAMÓW SMOOSKIN TERAZ

Źródła:

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie