Strona główna Trening Somatodrol – opinie, efekty, skład, jak stosować – wspomagacz przyrostu masy o skutecznym działaniu

Somatodrol – opinie, efekty, skład, jak stosować – wspomagacz przyrostu masy o skutecznym działaniu

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Somatodrol wkroczył do grona najpopularniejszych suplementów diety na masę z kilku powodów. Po pierwsze, przy odpowiednio dopasowanych cyklach treningowych jego działanie jest szybkie i efektywne, po drugie, jest bezpieczny dla zdrowia, po trzecie, nie odbija się negatywnie na sylwetce po zakończeniu jego przyjmowania ani po ograniczeniu ćwiczeń.

Co to jest Somatodrol?

Somatodrol

Somatodrol to nowoczesny suplement diety o rozbudowanym składzie, przeznaczony dla mężczyzn, których celem jest szybkie zbudowanie masy mięśniowej. Jest legalny i bezpieczny dla zdrowia, nie niesie ze sobą żadnych negatywnych skutków ubocznych. Jednocześnie pozwala uzyskać efekty, które jeszcze do niedawna kojarzone były jedynie z okrytymi (słusznie!) złą sławą sterydami.

Niebanalna moc Somatodrolu jest związana z jego składem, w którym znalazły się substancje pobudzające wytwarzanie testosteronu i hormonu wzrostu, a tym samym – stymulujące proces przyrostu masy mięśniowej. Według wielu opinii, Somatodrol zasługuje na miano jednego z najlepszych preparatów na masę na rynku. Zdecydowanie lepiej sięgnąć właśnie po niego niż brać anaboliki i narażać się na dramatyczne skutki uboczne.

Somatodrol – skład

Stosując Somatodrol i ćwicząc na masę, szybko zauważysz pozytywne efekty w postaci dynamicznego przyrostu tkanki mięśniowej. Zwiększysz swoje zdolności treningowe, a zbudowanie masy zajmie ci dwa razy mniej czasu, niż gdybyś ćwiczył bez wspomagania Somatodrolem. Wszystko to za sprawą obecnej w Somatodrolu formuły GRTH Factor i TST Factor. Obok nich w suplemencie znalazł się również kompleks składników wspierających redukowanie zbędnej tkanki tłuszczowej.

Działanie Somatodrolu jest zatem dwukierunkowe – nasila proces kształtowania nowej tkanki mięśniowej, a równocześnie na bieżąco przepala niepotrzebną tkankę tłuszczową. Efekt? Super sylwetka z doskonale wyrzeźbionymi mięśniami i brak zbędnego tłuszczu.

Kluczowe składniki Somatodrolu to:

  • Beta-alanina – aminokwas wpływający na prawidłowe funkcjonowanie i wytrzymałość mięśni. Dzięki temu elementowi twoje możliwości treningowe ulegną znacznej poprawie. Będziesz mógł ćwiczyć dłużej i intensywniej, osiągając świetne wyniki (bez efektu przetrenowania). Beta-alanina prowadzi do wzmocnienia mięśni oraz wpływa na ich szybszą regenerację po wysiłku. Jest bardzo pomocna przy ćwiczeniach z dużymi obciążeniami.
  • AAKG (alfaketoglutaran argininy) – świetnie przyswajalna forma argininy. AAKG pobudza proces wydzielania hormonu wzrostu przez organizm. Ponadto potęguje przepływ krwi przez tkanki mięśniowe, wraz z którą dostarczane są niezbędne mięśniom składniki pokarmowe. Dzięki argininie wzrośnie twoja wydolność na treningach, twoje mięśnie będą lepiej odżywione, staną się wytrzymalsze na duże obciążenia, będą się szybciej regenerować i sprawniej wzrastać.
  • TST Factor – połączenie DAA (kwasu D-asparaginowego) i cynku. Dzięki tym składnikom twój organizm będzie skutecznie prowokowany do intensywnej produkcji testosteronu, hormonu o doniosłej wadze w procesie budowania masy. Im więcej testosteronu, tym większa siła, większe zdolności treningowe i tym szybszy przyrost mięśni.

Obok składników dodatnio wpływających na wydolność treningową i warunkujących szybki przyrost masy mięśniowej, w Somatodrolu znaleźć można kompleks Fat Reduction Matrix, a w nim substancje wspierające aktywne spalanie tkanki tłuszczowej i dodatnio wpływające na przemiany metaboliczne: pieprz cayenne, kofeinę, guaranę i witaminy B3, B6 i B12.

ZAMÓW SOMATODROL TERAZ

Somatodrol – efekty

Somatodrol „zmusza” mięśnie do wzmożonej pracy, czego skutkiem jest szybki przyrost masy. Na efekty nie trzeba czekać długo, już po pierwszych dniach zażywania Somatodrolu według zaleceń producenta i jednoczesnego uskuteczniania intensywnego treningu na masę, zobaczysz dodatnie rezultaty w postaci większych i lepiej zarysowanych mięśni. Nie da się jednak określić dokładnie, ile przybędzie ci masy i w jak długim czasie, gdyż wiele zależy od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu oraz planu treningowego. Najczęściej efektem stosowania Somatodrolu jest przyrost około 5-7 kg masy w około 3 miesiące.

Somatodrol – dawkowanie

Somatodrol stosuje się dwa razy dziennie popijając dużą ilością wody. Najlepiej go zażyć rano, a potem około pół godziny przed treningiem. W ten sposób twoje mięśnie będą przez cały czas będą odczuwać wpływ stymulatorów wzrostu zawartych w tym unikalnym preparacie. Pamiętaj jednak, że nic nie dzieje się samo. Żeby odczuć działanie Somatodrolu, musisz regularnie (najlepiej 3-4 razy w tygodniu) ćwiczyć siłowo.

Somatodrol – opinie

somatodrol opakowanie

Jak o każdym suplemencie diety na masę, również internetowe opinie o Somatodrolu są zróżnicowane. Według niektórych, preparat ten nie należy do udanych, jednak można odnieść wrażenie, że negatywne opinie o Somatodrol pochodzą od osób, które nigdy go nie wypróbowały i które z marszu negują wszystko, co tylko ich „profesjonalnym okiem” wydaje się słabe i nieskuteczne.

Jednak można zauważyć również coraz więcej pozytywnych opinii o Somatodrolu. Pochodzą one od osób, które jednak zdecydowały się przetestować ten środek i które po cyklu z Somatodrolem z satysfakcją doczekały się wymarzonej sylwetki.

Somatodrol – cena, gdzie kupić

Somatodrol dostępny jest w różnych miejscach w internecie, w tym na allegro, na którym lepiej darować sobie zakupy. Wiele suplementów diety jest podrabianych i sprzedawanych właśnie na aukcjach internetowych i portalach ogłoszeniowych. Jeśli chcesz mieć gwarancję najwyższej jakości produktu, zamów Somatodrol bezpośrednio na oryginalnej stronie, na którą przejdziesz klikając tutaj. Za jedno opakowanie zapłacisz jedyne 89 zł.

ZAMÓW SOMATODROL TERAZ

Czytaj więcej

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie