Strona główna Trening Ranking suplementów na masę, rzeźbę i redukcję czyli niezbędny zestaw dla bywalców siłowni

Ranking suplementów na masę, rzeźbę i redukcję czyli niezbędny zestaw dla bywalców siłowni

by Piotr Kaczmarek
0 komentarzy

Trenujesz? Chcesz zbudować i wyrzeźbić mięśnie w możliwie jak najszybszym tempie? Sprawdź nasz ranking najskuteczniejszych i najlepiej skomponowanych suplementów diety na masę, które pomogą ci uzyskać oczekiwane efekty!

Nr 1 Nutrigo Lab Mass

Nutrigo Lab Mass najlepsza odżywka na masę

Nutrigo Lab Mass to zaawansowany suplement na masę wyróżniający się bogatą formułą, wielopłaszczyznowym działaniem i wysoką przyswajalnością. Po połączeniu z wodą albo mlekiem staje się pysznym waniliowym lub czekoladowym (smak do wyboru) szejkiem.

Nutrigo Lab Mass poprawia pracę mięśni, a równocześnie stymuluje syntezę białek mięśniowych. Stoi także na straży maksymalnej wydolności fizycznej podczas treningów i sprawnej regeneracji po treningu.

Nutrigo Lab Mass to idealna opcja wyboru dla wszystkich osób trenujących siłowo (zarówno początkujących, jak i zaawansowanych), potrzebujących dodatkowych dawek białka (oprócz tego, co dostarczane jest w pożywieniu) i mających w planach rozbudowę mięśni w możliwie najszybszym tempie.

Suplementacja odżywki Nutrigo Lab Mass w połączeniu z systematycznym treningiem siłowym to patent na pobudzenie wydzielania hormonu wzrostu i dynamiczną rozbudowę mięśni.

W składzie Nutrigo Lab Mass znalazła miejsce cała paleta cennych dla optymalnego funkcjonowania mięśni składników, między innymi trzy rodzaje protein i aminokwasy rozgałęzione BCAA, za sprawą których dba o nasze mięśnie zarówno w trakcie treningu, jak i po jego zakończeniu.

Suplement chroni mięśnie przed katabolizmem i uszkodzeniami oraz zapobiega zakwasom i bólom mięśniowym, które mogłyby zaistnieć w efekcie wzmożonych ćwiczeń z dużymi obciążeniami.

Co warto podkreślić, odżywka Nutrigo Lab Mass jest też strażnikiem prawidłowego składu ciała – chroni przed przyrostem tkanki tłuszczowej oraz stymuluje jej spalanie jeśli wcześniej zdążyła się pojawić. To bardzo ważna cecha produktu skierowanego do osób chcących wymodelować sylwetkę i zbudować imponującą muskulaturę.

Jak wiadomo, będąc w cyklu na masę nasza dieta musi być odpowiednio wysokokaloryczna. Niektórym nie udaje się wówczas zachować optymalnych proporcji ciała i obok tkanki mięśniowej przyrasta im również tkanka tłuszczowa. Nutrigo Lab Mass chroni przed takim zjawiskiem, stymuluje przyrost czystej, beztłuszczowej masy mięśniowej i nasila redukcję resztek opornego tłuszczu.

W odżywce nie zabrakło również substancji będących bezpośrednim, wydajnym paliwem dla pracujących z dużym zaangażowaniem mięśni oraz składników zapewniających nam wysoki poziom energii przez długi, długi czas. Dzięki nim możemy ćwiczyć więcej i dłużej, a po sesji treningowej nie czujemy się wyczerpani i pozbawieni ochoty do realizacji innych zajęć, za to dalej możemy funkcjonować na wysokich obrotach i swobodnie wypełniać wszystkie plany dnia. Jak widać, odżywka Nutrigo Lab Mass dba o nas w sposób całościowy.

Silna pompa mięśniowa, zastrzyk energii, wzrost zdolności wysiłkowych, pokaźne dostawy białka stymulującego budowę czystej masy mięśniowej – za te właściwości odpowiada 15 składników podzielonych na 5 spełniających różne zadania kompleksów. Oto one:

Tricarb Energy Matrix (maltodeksyna, mąka owsiana, glukoza)

Tricarb Energy Matrix to wyjątkowa fuzja trzech odmian węglowodanów zapewniająca dużą dawkę energii na dłuższy czas. Jest to niezwykle przydatny kompleks składników dla osób ćwiczących na masę, szczególnie pomocny w dni wytężonych, ciężkich treningów. Pozwala nam wówczas uzyskać optymalną formę fizyczną i psychiczną potrzebną do wykonania zamierzonej ilości serii i powtórzeń przy udziale dużych obciążeń.

Tricarb Energy Matrix chroni nas także przed nagłymi odpływami sił witalnych i pojawieniem się uczucia senności i zniechęcenia do aktywności, czy to w trakcie samego treningu, czy po nim, czy też jeszcze przed przystąpieniem do ćwiczeń.

Multi Release Protein Blend (koncentrat białka serwatkowego, izolat białka serwatkowego Isolac® i hydrolizat białka serwatkowego Optipep®)

Suplementacja białka to priorytet dla wszystkich osób liczących na duży, szybki, wyraźny przyrost czystej tkanki mięśniowej. Nie każda odżywka białkowa jest jednak tak samo wydajna i efektywna, duże znaczenie ma rodzaj użytych w suplemencie protein, ich dawka, jakość i przyswajalność. Najlepsze rezultaty dają preparaty złożone z białek o różnym tempie wchłanialności. Taką bogatą mieszankę zapewnia właśnie Nutrigo Lab Mass, a dokładniej zastosowany w nim kompleks Multi Release Protein Blend.

Wysokiej jakości hydrolizat, izolat i koncentrat białka serwatkowego przyjmowane razem to metoda na stały dostęp mięśni do substancji, które wpływają na kształtowanie muskulatury. Proteiny z koncentratu uwalniają się wolniej, z izolatu umiarkowanie szybko, a z hydrolizatu błyskawicznie – taki mechanizm działania mieszanki białek powoduje, że mięśnie są znakomicie zaopatrzone w materiał budulcowy na czas treningu oraz na okres po ćwiczeniach. Sprzyja to bardziej produktywnemu przyrostowi tkanki mięśniowej i intensywniejszej, lepszej regeneracji po wysiłku.

Instant Energy Boost (monohydrat kreatyny, olej MCT)

Kolejny kompleks składników stojący na straży wysokiego poziomu energii i pozwalający sprostać wytężonym sesjom treningowym. Znakomicie przyswajalny typ kreatyny do spółki z olejem MCT zapewniają mięśniom moc paliwa, a także redukują zmęczenie i znużenie, poprawiając przy tym nasze zdolności wysiłkowe i wytrzymałościowe. Dodatkowo kreatyna stymuluje syntezę białek mięśniowych, wspierając szybką rozbudowę muskulatury.

Free Amino Pulse (L-glutamina, L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna)

Aminokwasy BCAA w połączeniu z L-glutaminą to efektywna mikstura chroniąca ciężko pracujące podczas treningów mięśnie i stawy przed uszkodzeniami. Dzięki temu kompleksowi jesteśmy więc dodatkowo zabezpieczeni przed wszelkimi problemami wynikającymi z częstej, systematycznej pracy z dużymi obciążeniami – przetrenowaniem, przeciążeniem, nadwyrężeniem poszczególnych partii mięśni lub struktur stawowych, zakwasami, dolegliwościami bólowymi.

Składniki wchodzące w skład kompleksu Free Amino Pulse pobudzają procesy regeneracyjne tkanek, a co więcej, pozytywnie wpływają na koncentrację i sprawność umysłową oraz sprzyjają szybkiemu wzrostowi objętości mięśni.

Amino Growth Blend (AAKG, L-ornityna, L-lizyna)

Kompozycja składników wspomagających cały nasz organizm w trakcie uskuteczniania forsownych, wyczerpujących planów treningowych.

Amino Growth Blend korzystnie wpływa na odporność, poprawia sprawność fizyczną, pomaga zachować dobrą kondycję psychiczną, stymuluje procesy regeneracji uszkodzonych tkanek, chroni przed zmęczeniem i rozdrażnieniem, podnosi nasze możliwości treningowe, stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu. Doskonale wpływa też na funkcjonowanie mięśni. Przyspiesza przyrost masy, zwiększa ukrwienie mięśni w czasie ich natężonej pracy oraz nasila pompę mięśniową.

Nutrigo Lab Mass to zaawansowany, fachowo przygotowany, wyposażony w składniki wysokiej jakości suplement na masę. Z jego pomocą szybko zbudujesz imponujące mięśnie i zabezpieczysz się przed przyrostem zbędnej tkanki tłuszczowej.

Jak kupić Nutrigo Lab Mass? Najlepiej zamówić produkt poprzez oficjalną witrynę produktu: www.nutrigolabmass.pl

ZAMÓW NUTRIGO LAB MASS TERAZ!

Nr 2 – Mass Extreme

Mass Extreme najlepszy suplement na masę

Mass Extreme to suplement diety na masę będący najlepszą odpowiedzią na oczekiwania osób dążących do zbudowania muskulatury.

Bywalcy siłowni nie chcą już dziś szprycować się sterydami ani innymi specyfikami, które dają szybkie efekty kosztem ryzyka uszkodzeń wątroby, serca, rozregulowanej gospodarki hormonalnej i innych negatywnych skutków ubocznych.

Zamiast nich poszukują silnych w działaniu, a zarazem bezpiecznych dla zdrowia suplementów, które dają efekt szybkiego wzrostu mięśni i które zwiększają możliwości treningowe. Taki właśnie jest Mass Extreme.

W Mass Extreme zastosowano kompleks substancji aktywnych dopasowanych do potrzeb organizmu trenującego z dużymi obciążeniami. W składzie Mass Extreme znalazły się m.in.: ekstrakt Fenugreek, Kwas 4-Amino Butanowy (GABA), Kwas D-Asparaginowy (DAA), Kwas Fosfatydowy (PA), ekstrakt z korzenia Maca i kilka innych elementów, dzięki którym preparat:

 • wpływa na zwiększenie produkcji testosteronu i hormonu wzrostu przez organizm;
 • przyspiesza syntezę białek mięśniowych i powoduje szybszy wzrost mięśni;
 • poprawia możliwości treningowe;
 • wzmaga koncentrację podczas ćwiczeń;
 • sprzyja szybszej regeneracji ciała po wysiłku;
 • przeciwdziała odkładaniu się tkanki tłuszczowej;
 • dodaje energii i siły.

Reasumując, Mass Extreme jest nowoczesnym preparatem na masę i rzeźbę o świetnie przemyślanym składzie. Działa w podobny sposób do anabolików, ale pozbawiony jest wszelkich działań niepożądanych związanych z ich stosowaniem. Jest bezpieczny i efektywny. Polecamy.

Jeśli chcesz zamówić Mass Extreme i dostać przesyłkę w ekspresowym tempie, skorzystaj bezpośrednio ze strony producenta, do której przejdziesz klikając w ten link.

ZAMÓW MASS EXTREME TERAZ

Nr 3 – Testolan

Suplement na masę Testolan

Testolan zajmuje drugą pozycję w moim rankingu, ponieważ aktualnie nie ma na rynku innego preparatu, który tak dobrze „odczytywałby” potrzeby mężczyzn chcących zadbać o swoją formę fizyczną, powiększyć muskulaturę, a także polepszyć jakość życia seksualnego.

Ten pierwszej jakości preparat, którego naczelnym zadaniem jest podwyższenie produkcji testosteronu, pozwala pozbyć się wszelkich „męskich” problemów związanych ze zbyt niskim poziomem tego hormonu.

Jeśli nasz organizm wytwarza zbyt małe ilości testosteronu, trudniej przybieramy na masie mięśniowej, mamy mało siły i energii, często miewamy obniżony nastrój, czujemy się „mało męscy”, narzekamy na obniżone libido, mamy problemy z erekcją.

Testolan jest kompleksowo działającym suplementem diety, który usuwa te niedogodności. Wraz z regularnym przyjmowaniem kapsułek poziom testosteronu stopniowo powraca do optymalnego pułapu, wywołując szereg korzyści, takich jak:

 • zwiększenie masy mięśniowej, lepsza rzeźba mięśni;
 • zwiększenie siły i energii;
 • zwiększenie mocy treningowych;
 • zwiększenie potencji, mocniejsza erekcja, lepsze doznania seksualne;
 • zwiększenie odporności na stres, lepsza koncentracja;
 • mniejsza skłonność do odkładania się tkanki tłuszczowej;
 • lepsze samopoczucie, silniejsza motywacja;
 • ogólne polepszenie kondycji fizycznej i wyglądu.

Testolan ze stuprocentową gwarancją oryginalności i niezawodnego działania kupisz tylko na oficjalnej stronie producenta. Kliknij tutaj, by wejść na stronę Testolanu.

ZAMÓW TESTOLAN TERAZ

Nr 4 – Somatodrol

somatodrol

Somatodrol to fachowo skomponowany suplement diety na masę mięśniową, który kompleksowo wspomaga organizm trenującego w procesie kształtowania muskulatury. Dzięki poszczególnym składnikom aktywnym, Somatodrol stymuluje wytwarzanie hormonu wzrostu i testosteronu, które są niezbędne dla wzrostu mięśni.

Organizm sam z siebie jest w stanie wyprodukować ograniczone ilości hormonu wzrostu i testosteronu, dlatego przyrost masy mięśniowej bez asysty stymulatorów jest zazwyczaj powolnym procesem. Somatodrol uaktywnia hormon wzrostu i testosteron, by w efekcie przełożyły się one na lepszą absorpcję białka i wzmożony przyrost tkanki mięśniowej.

Somatodrol korzystnie wpływa na pracę mięśni, zwiększa potencjał treningowy i przyspiesza regenerację organizmu po treningu. Wspiera także proces spalania zbędnej tkanki tłuszczowej, która nierzadko jest zmorą osób parających się kulturystyką.

Dzięki Somatodrolowi ciało szybciej zmienia swe proporcje – tłuszcz zostaje zniwelowany, jednocześnie aktywnie wzrastają mięśnie. Jeśli dążysz do efektu wysportowanej, wyrzeźbionej sylwetki, Somatodrol wspomoże Twoje treningowe działania.

Nie kupuj suplementów z niesprawdzonych źródeł! Lepiej udaj się bezpośrednio na stronę producenta – przejdziesz na nią klikając tutaj. Dokonując zakupu możesz liczyć na szybką przesyłkę i w pełni oryginalny, wysokojakościowy produkt. Polecam.

ZAMÓW SOMATODROL TERAZ

Nr 5 – Probolan 50

probolan 50

Probolan 50 pomaga w 2-3 miesiące zbudować nawet kilka kilo tkanki mięśniowej! To bardzo dużo, szczególnie, gdy ćwiczysz bez asysty niebezpiecznych dla zdrowia sterydów.

Zawarte w Probolanie 50 składniki aktywnie wspomagają procesy anaboliczne, pobudzają produkcję testosteronu, maksymalnie zwiększają wykorzystanie białka w procesie przyrostu nowej masy mięśniowej.

Dzięki kapsułkom Probolan 50 możesz ćwiczyć długo i z dużymi obciążeniami, bez spadków siły i energii podczas sesji treningowych i bez demotywującego efektu przetrenowania. Probolan 50 pomoże Ci zwiększyć potencjał i rozwinie Twoją wytrzymałość.

Składniki aktywne Probolanu, odpowiedzialne za silny rozrost masy mięśniowej i zwielokrotnienie możliwości treningowych, to:

 • Epihydroxetiolan-17-ester matrix: 700 mg,
 • Tribulus terrestris (Buzdyganek naziemny) (60% saponin) – 600 mg,
 • Kofeina 100 mg.

Probolan 50 to rewelacyjna alternatywa dla typowych sterydów anabolicznych, które niosą ze sobą ryzyko poważnych zaburzeń hormonalnych i wystąpienia wielu chorób. Jeśli już chcesz wspomagać się suplementami, rób to z głową i sięgnij po produkt, który da ci znakomite efekty, a jednocześnie nie odbije się negatywnie na Twoim zdrowiu.

Chcesz, aby doręczono Ci Probolan 50 możliwie jak najszybciej? Zależy Ci na gwarancji jakości? Polecam zakup Probolanu na stronie producenta. Kliknij tutaj, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio na nią.

ZAMÓW PROBOLAN 50 TERAZ

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie