Strona główna Uroda Vita Hair Man – kapsułki, które hamują łysienie i aktywują intensywną odbudowę włosów

Vita Hair Man – kapsułki, które hamują łysienie i aktywują intensywną odbudowę włosów

by Karolina Karo
10 komentarzy

Vita Hair Man to wieloskładnikowy suplement diety dla mężczyzn borykających się z problemem słabych i przerzedzonych włosów. Specyfik spełnia kilka zadań, by w efekcie uczynić z nas właścicieli mocnych, gęstych włosów bez cienia przerzedzeń i zakoli. Hamuje proces łysienia, kompleksowo wzmacnia i rewitalizuje włosy, jednocześnie stymuluje wzrost nowych włosów, a co więcej, przeciwdziała siwieniu. Wszystko to dzięki trafnie dobranym substancjom aktywnym, które skutecznie niszczą przyczyny problemów z włosami.

Łysienie – coraz częstszy problem współczesnych mężczyzn

łysy mężczyzna

Nie sposób nie zauważyć, że łysiejemy dziś szybko, znacznie szybciej niż w minionych dziesięcioleciach. Większość mężczyzn w okolicach trzydziestego roku życia obserwuje u siebie pierwsze oznaki łysienia, koło czterdziestki rzesza panów ma już dość wyraźnie zarysowane zakola i spore przerzedzenia w obrębie czubka głowy.

Jest również spory odsetek młodszych i starszych mężczyzn, którzy, choć nie zauważają u siebie typowych znamion łysienia, mają inne problemy – ich włosy wyraźnie tracą na atrakcyjnym wyglądzie, stają się słabe, cienkie, matowe, rzadkie… Niejednokrotnie dokuczliwą dolegliwością staje się łojotok i łupież. Coraz więcej mężczyzn, niekoniecznie w sędziwym wieku, spotyka się także z siwieniem.

Skąd dziś tak duża skala męskich problemów z włosami? Dlaczego łysienie i siwienie zaczynają się coraz wcześniej? Jak zahamować te niekorzystne zmiany i przywrócić zdrowy, młody wygląd fryzurze? Próbując odpowiedzieć na te pytania, warto skupić się na modelu współczesnego życia.

Niestety przeważnie prowadzimy niezbyt zdrowy tryb życia, nie stronimy od używek, nasza dieta jest uboga w antyoksydanty, czyli substancje, które między innymi hamują starzenie komórek (również skóry i włosów) i wspomagają oczyszczanie organizmu. W naszym menu króluje przetworzona żywność dostarczająca znikome ilości składników pokarmowych, w związku z czym mamy niedobory żywieniowe, które niestety odbijają się niekorzystnie na włosach. Do tego dodajmy stres (pod wpływem którego w organizmie wydzielają się substancje osłabiające włosy), przemęczenie fizyczne i psychiczne, zbyt małą ilość snu i mamy gotowy przepis na łysienie, siwienie czy pogorszenie kondycji włosów.

Oczywiście, w zależności od indywidualnego przypadku, czynniki te mogą występować w różnym natężeniu, co nie zmienia faktu, że często są głównym „winowajcą”, jeśli chodzi o kłopoty z włosami. Kolejną przyczyną łysienia jest osłabienie mieszków włosowych przez dihydrotestosteron (DHT), czyli pochodną testosteronu, którą naturalnie posiada w organizmie każdy z nas. Mamy w tym przypadku do czynienia z tzw. łysieniem androgenowym (łysieniem typu męskiego).

Na to, na ile nasz organizm będzie wrażliwy na dihydrotestosteron i w jakim stopniu hormon ten będzie osłabiał nasze mieszki włosowe, nie mamy zbyt dużego wpływu, decydują o tym geny. Z drugiej jednak strony, systematycznie uzupełniając potrzebne włosom składniki, możemy w znaczący sposób wzmocnić i odżywić cebulki i mieszki włosowe, a co za tym idzie spowolnić, a nawet zatrzymać łysienie androgenowe.

Vita Hair Man – suplement diety, który „naprawi” twoje włosy

Vita Hair Man

Vita Hair Man to wieloskładnikowe kapsułki, których zadaniem jest wyposażenie struktur włosowych w szereg substancji potrzebnych do kompleksowej odbudowy. Dzięki specjalnej formule w mieszkach włosowych, w miejscu cienkich, wątłych włosów o skróconej fazie wzrostu, zaczynają wyrastać zdrowe, silne włosy. VitaHairMan wzmacnia też same cebulki włosowe, które odtąd stanowią potężny trzon dla włosów i nie pozwalają im przedwcześnie wypadać. Dzięki suplementowi możemy także liczyć na zagęszczenie włosów i pokrycie przerzedzonych miejsc – preparat stymuluje namnażanie komórek i pobudza wzrost włosów.

Suplement diety VitaHairMan to prosty i przystępny sposób na walkę z łysieniem. Dzięki niemu możemy ponownie stać się właścicielami nieprzerzedzonej fryzury, a co za tym idzie znów poczuć się młodo, odzyskać pewność siebie i poczucie męskości.

Vita Hair Man – skład

Aby trwale poprawić stan włosów i zatrzymać proces łysienia, potrzebna jest solidna dawka zarówno witamin, minerałów, jak i odpowiednich aminokwasów, oczywiście przyjmowana w sposób systematyczny. Optymalny zestaw składników oferuje nam Vita Hair Man. Jego komponenty dbają nie tylko o włosy, ale i skórę głowy, w której nota bene każdy włos ma swój początek. Poprawa kondycji skóry głowy i zwiększenie jej ukrwienia skutkują lepszym funkcjonowaniem mieszków i cebulek włosów, które wraz z krwią otrzymują większy zastrzyk tlenu i substancji odżywczych, co wpływa na pobudzenie wzrostu zdrowych, mocnych włosów.

Składniki aktywne Vita Hair Man to:

  • L-cysteina – aminokwas endogenny będący jednym ze składników podstawowego materiału budulcowego włosów, czyli keratyny. Posiada w składzie bardzo ważną dla zdrowia włosów cząsteczkę siarki. Pośredniczy w zaopatrywaniu cebulek włosowych w składniki odżywcze. Dzięki niej włosy są zdrowe, silne, odpowiednio nawilżone, odporne na uszkodzenia i mniej podatne na wypadanie. Dodatkowo L-cysteina przeciwdziała procesom starzenia włosów, sprawiając, że możemy cieszyć się ładnymi, gęstymi włosami przez długie lata.
  • L-metionina – aminokwas egzogenny, jeden z dwóch (obok L-cysteiny) aminokwasów posiadających w składzie siarkę. Jest odpowiedzialny za dobry stan włosów, skóry, paznokci, bierze udział w procesach regeneracji w tkance łącznej. Gdy mamy metioniny w organizmie zbyt mało, włosy stają się słabe i nadmiernie wypadają. Niestety, nasz organizm nie produkuje tej substancji, jest ona jedynie dostarczana z zewnątrz – wraz z pożywieniem. Można ją również suplementować – zażywanie preparatów z L-metioniną skutkuje zahamowaniem wypadania włosów, ich wzmocnieniem oraz przyspieszeniem wzrostu włosów.
  • Kwas pantotenowy – bardzo cenny składnik dla stymulowania wzrostu włosów. Uczestniczy w procesie namnażania komórek macierzy włosowych i pobudza produkcję białka będącego materiałem budulcowym włosów. Dba o szybki przyrost łodygi włosowej i o jej odpowiednie wypełnienie. Dzięki kwasowi pantotenowemu włosy zyskują wysoką elastyczność i odpowiedni stopień nawilżenia. Co więcej, składnik ten wzmacnia włosy i przeciwdziała utracie naturalnego pigmentu, innymi słowy – chroni przed siwieniem.
  • Witamina B6 – bierze udział w procesie wytwarzania nowych włosów, pomaga w utrzymaniu prawidłowego tempa wzrostu włosów. Kiedy jest jej w organizmie zbyt mało, włosy rosną wolniej, a powstające kosmyki są cieńsze i słabsze. Witamina B6 dba także o zachowanie naturalnego koloru włosów.

ZAMÓW VITA HAIR MAN TERAZ

  • Witamina A – wspiera procesy metaboliczne odpowiedzialne za dobrą kondycję skóry i włosów. Dzięki niej włosy są mocne, zdrowe, gęste. Chroni włosy przed nadmiernym wypadaniem.
  • Witamina E – wpływa na dobry stan skóry głowy i włosów. Dba o właściwy poziom odżywienia, nawilżenia i natłuszczenia włosów. Pomaga regulować pracę gruczołów łojowych. Wspiera proces regeneracji skóry głowy i pomaga przywrócić włosom niezakłóconą strukturę i zdrowy, ładny wygląd.
  • Cynk – jeden z najważniejszych minerałów mających wpływ na zdrowie włosów. Wspomaga wytwarzanie keratyny będącej budulcem włosów. Reguluje proces transportu witamin i aminokwasów do struktur włosowych. Dzięki niemu włosy są silne, gęste, witalne i nie wypadają. Cynk pomaga także normalizować pracę gruczołów łojowych.
  • Miedź – dzięki niej włosy odznaczają się dobrą sprężystością, są mocniejsze, nie łamią się i mniej wypadają. Miedź jest także odpowiedzialna za intensywny, ładny koloryt włosów, chroni nas zatem przed siwizną.

Vita Hair Man – efekty

Vita Hair Man

Bez wątpienia Vita Hair Man to skuteczna broń przeciwko łysieniu i innym problemom z włosami, między innymi łojotokowi czy siwieniu. Efekty stosowania tych kapsułek to przede wszystkim znaczna poprawa jakości i ilości włosów. Stosując suplement regularnie możemy liczyć na pokrycie przerzedzonych miejsc na głowie, zahamowanie procesu łysienia, a także pozytywną zmianę w strukturze włosów (są gładsze, bardziej elastyczne, grubsze, zdrowsze).

Musimy jednak pamiętać, że regeneracja włosów to proces, który nie trwa tydzień czy dwa. Skóra głowy i włosy muszą zostać porządnie nasycone składnikami aktywnymi, których przez lata im wyraźnie brakowało. Aczkolwiek po miesiącu kuracji kapsułkami można już zauważyć zmniejszenie nasilenia wypadania włosów, ich wzmocnienie i poprawę wyglądu. Z każdym kolejnym tygodniem i miesiącem włosy zyskują na gęstości i są coraz silniejsze.

Vita Hair Man – opinie

Opinie o Vita Hair Man są na ogół satysfakcjonujące. Wielu mężczyzn chwali sobie kurację tym suplementem, uznając go za dobrą alternatywę dla zabiegów mających na celu zahamowanie łysienia czy zamaskowanie przerzedzonych miejsc na głowie. Konsumenci podkreślają jednak, że stosując suplement, trzeba uzbroić się w cierpliwość i stosować jak najdłużej – im dłużej, tym lepsze efekty.

Średnio już po 2-3 miesiącach widać poprawę zarówno jeśli chodzi o zaprzestanie wypadania włosów, pojawianie się nowych włosów, tempo przyrostu, jak i zdrowie skóry głowy czy witalność włosów. Wielu mężczyzn jest zdania, że kapsułki Vita Hair Man bardzo korzystnie wpłynęły nie tylko na wzmocnienie włosów i pobudzenie ich wzrostu czy ogólną estetykę fryzury, ale także na samopoczucie, pewność siebie i relacje z innymi ludźmi.

Jak kupić Vita Hair Man?

Suplement diety jest dostępny na oficjalnej stronie producenta: www.vitahairman.pl. Dokonując zakupu przez tę witrynę, możemy liczyć na ciekawe promocje, w ramach których dostajemy darmowe opakowania produktu (przy zakupie dwóch lub trzech opakowań).

Vita Hair Man opakowania

ZAMÓW VITA HAIR MAN TERAZ

Przeczytaj także: Dieta na włosy

Czytaj więcej

10 komentarzy

Fellipe 12 października 2019 - 15:56

Ciekawy zestaw składników. Brałem ostatnio inny preparat na łysienie ale skład miał o połowę uboższy, aminokwasów w ogóle nie było. Nie za bardzo pomógł. Włosy nadal słabe i skłonne do wypadania. Chyba czas stestować Vita Hair Man..

Odpowiedź
WiktorKowal 26 października 2019 - 18:12

Polecam. Biorę od miesiąca, włosy jakby w lepszym stanie. Wydają się mocniejsze, mniej zostaje ich na grzebieniu. Lepiej też wyglądają, zdrowiej. Co ciekawe zniknął mi łupież co mnie bardzo cieszy 😀

Odpowiedź
Mateusz1978 30 października 2019 - 09:01

Ja tam uważam, że najlepiej jest łączyć kilka różnych sposobów na łysienie. Brałem same tabletki i mało się zmieniło. kiedyś wcześniej stosowałem też sam szampon na wypadanie włosów – to już w ogóle nic a nic nie dało. Ktoś mi poradził żeby zrobic kuracje uderzeniową. On tak zrobił i zadziałało. Poszedłem za dobrym przykładem i zacząłem suplementować tabsy, używać szamponu na łysienie, robić wcierki np. z rzepy czarnej. Do tego dietka i aktywny styl życia. Po 3 miechach takiej kuracji rzeczywiście jest różnica. Włosy dużo mniej wychodzą a nawet jakieś nowe włoski się pojawiają w pustych miejscach. Ogólnie włosy mają grubszą strukturę i są mocniejsze.

Odpowiedź
Maserati 30 października 2019 - 16:41

A ja uważam że jak się ma już zaawansowane łysienie to tylko golenie się na pałę jest sposobem.

Odpowiedź
Jaro111 1 listopada 2019 - 15:06

Maserati niekoniecznie, dużo jest teraz zabiegów różnych zagęszczania włosów i wyspecjalizowanych preparatów. Do wyboru do koloru.

Odpowiedź
Garfieldo 6 listopada 2019 - 21:39

Ja tam nie chce żadnych zabiegów tylko dobry suplement, bo u mnie ewidentnie łysienie spowodowane jest śmieciową dietą. Na szczęście to dopiero początki więc da się zahamować i jakoś odbudować te włosy. Mam dopiero 26 lat a już zakola i małe przerzedzenie na czubku głowy.

Odpowiedź
Paweł47 9 listopada 2019 - 18:23

Garfieldo nie zapomnij razem ze stosowaniem suplementu na łysienie zmienić diety na wartościową, zdrową, bo tu nie tylko o włosy chodzi ale o stan całego organizmu, który bardzo cierpi na takim spożywaniu samej przetworzonej żywności. Poczytaj jakie choroby może takie żarcie powodować.

Odpowiedź
Garfieldo 17 listopada 2019 - 22:25

Pawel47 – wiem, naczytałem się już i się z lekka przeraziłem. Zmiany już są stopniowo wprowadzane. Grunt to wygospodarować czas na porządne zakupy i przyrządzanie posiłków, ale znów aż tak czasochłonne to to nie jest. Pracuje nad tym i powiem, że dużo lepiej się czuję odkąd jem zdrowo czyli od 8 dni 😀

Odpowiedź
Krzysiek190 3 grudnia 2019 - 22:04

Łysienie to jakaś plaga ostatnio. Co drugi mój kumpel ma już spore zakola i przerzedzenia a średnia wieku to 30 lat. Ja sam z 2 lata temu zauważyłem już że włosy mi zaczynają na czubku głowy znikać i pojawia się coraz wyrażniejszy prześwit w tej okolicy. Zacząłem od jakichś szamponów, teraz dołożyłem suple. W sumie stosuję Vitahairman od ponad 2 miesięcy. Wypadanie włosów zahamowane, łysina się nie pogarsza. Włosy szybciej rosną i mają silniejszą strukturę. Suplement spełnia swoją rolę jak na razie.

Odpowiedź
Grochu81 29 grudnia 2019 - 20:41

Dobry ten suplement tylko że trzeba brać regularnie i długo. Ja już w sumie zużyłem 2 opakowania i koncze 3-cie i dopiero niedawno zauważyłem poprawę – gęstsze włosy, mocniejsze, nie wypadają tak jak kiedys. Więcej nowych krótkich włosków się pojawia.

Odpowiedź

Dołącz do dyskusji

* Korzystając z tego formularza wyrażasz zgodę na przechowywanie i przetwarzanie swoich danych przez tę stronę internetową.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej

Polityka prywatności i plików cookie